Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość jakby tam potrafić czytać
w Twoich myślach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w czyich
Słonko? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
nie musisz się tłumaczyć jest dobrze.. inaczej, ale dobrze czasami takie drobnostki potrafią cieszyć wraca uśmiech jest znów nadzieja czasami czyjś mały gest wystarczy, by znów potrafić marzyć... wiosna w głowie mi miesza napełnij mnie złudzeniami znów... i nie odchodź… 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatańcz ze mną słowami,delikatnie i czule Mów , jak gdybyśmy nie rozstali się w ogóle.. Nie mow o tęsknocie, nie mow o udręce pieść mnie słowami, jakby to były ręce... cichym szeptem zatańcz walca wiedeńskiego, nie przerywaj proszę ...szeptu rozkosznego.. ciało me rozpalasz bez konca i od nowa... tak jak Twoje ręce ,tak i Twoje słowa.. Tańcz ze mną szeptem.... 👄 dla Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie mówiłam o udręce dobrze.. będzie jak zechcesz dziko i czule.. tak jakbyśmy nie rozstawali się w ogóle pragnę tego... chciałabym bez końca i od nowa chociaż to są tylko słowa.. pisz.. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kogo piszesz Powiedzialem
ze mnie nie ? Powiedz w koncu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 28.05 17.24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mo odpowiedz wreszcie
100% facecie - Napisałem że mnie nie... do kogo to wszystko piszesz? podaj choć jedną literkę imienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do kogo piszę ? Do Niej.Ona wie.:) zobacz mnie tam gdzie mnie nie ma znajdź mnie tam gdzie nic nie ma dotknij mnie chocby przez sen zasnij ze mna choć spać nie chcę powiedz coś glosem wiatru i zostań i bądź jeszcze bo tego chcę ....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę... tu gdzie jestem jesteś... nie muszę nawet zamykać oczu dobrze wiesz kocham Cię odnajduję w sobie wszystkie moje sny jesteś w nich Ty ale to nic przecież wiesz przejdzie mi ................................................................ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List do nie wiadomo kogo Takich mając aliantów jak dobra krew, mózg Obfite białko spermy, pot, łzy, wzrok i słuch Ciesząc się sercem zdatnym do spazmu, płucami Wydolnymi na tyle, byś mógł zdmuchnąć gwiazdki Drobnych klęsk, co od czasu do czasu się w oczach Zapalały ? to jednak nie był jeszcze pożar Mogąc zawsze posiadać jasne przedstawienie Spraw i czynności jutra, mogąc pisać wiersze Nie sercem je wyrzynać na głuchym pniu dnia Czy tam na ciemnej ścianie nocy, mogąc w gwiazd Sprzysiężenie się z tobą wierzyć mimo drobnych Awarii w waszych jawnych paktach pokojowych Mogąc mieć swoją gwiazdę i manierę własną I przy pewnych dochodach mieć jeszcze dość czasu Aby kochać miłością w dobrym tonie smutną Ale pożywną, Jakąś dziewczynę niegłupią Studentkę filologii albo medycyny Zamożną z domu, ładną, z gustem oraz czystą ? Ty mogłeś być poetą. Ale ciągle ? nie? Uparcie powtarzając dziś nie wiesz, kimś jest! R. Wojaczek dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Napisałem że mnie nie...
nie to nie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Napisałem że mnie nie...
nie to nie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
Napisałem że mnie nie... gubisz się? :) wiem, że nie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serenada .
Śpiewam dla Amarylis Kozy me w tym czasie Chodzą sobie po wzgórzu i Tytyr je pasie. Tytyrze, mój najmilszy, pilnuj mi bydełka, Przyprowadź je, Tytyrze, tutaj do źródełka, A strzeż się kozła z Libii, rudego, bo bodzie! O, Amarylii, czemu z groty nie wychodzisz, Nie przyzywasz mnie, miła? Czy mnie nienawidzisz? Czy może moim nosem płaskim się brzydzisz, Czy brodą wystającą? Chcesz, bym się powiesił?! Niosę ci dziesięć jabłek. Zerwałem je w lesie Tam, gdzie tyś mi kazała. Jutro znów przyniosę. Patrz, jak okropnie cierpię! Gdybyż chciały losy, Bym był pszczółką brzęczącą i wpadł do twej groty, Gdzie kryjesz się za bluszczu i paproci sploty! Teraz już znam Erosa. Srogi to bóg. Przytul mnie, warg koźlarza dotknij swymi usty! Rozkosz się kryje także w pocałunkach pustych. Przez ciebie podrę wianek zaraz w strzępy małe – Dla ciebie, Amarylli, tylko go wkładałem, Spleciony pięknie z bluszczu i wonnych powoni. Cóż mam czynić, nieszczęsny Nie słuchasz słów moich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cała_w_ trawie
"Nie wiem, czyś Ty to dostrzegł, że słowo "kobieta" Oczywiście rymuje się z słowem "poeta" Nie wiem, czyś się zamyślił nad tą rewelacją Nie wiem, czy Tobie to się objawiło jasno Wiem tylko tyle (w proste ujmę sylogizmy Tę moją wiedzę): znawcą nieświeżej bielizny Wszelkich brudów, rynsztoka i odwrotnej strony Medalu świata kto jest, jeżeli nie żony Matki lub dochodzące czy stałe kochanki (myślę, że prawidłowe wyłożę przesłanki); Kto, jeśli nie poeta, podgląda przez dziurki Boga, aby zobaczyć go w nocnej koszuli Na nocniku; i komu nie wolno po tym stracić Wiary w swoje anielstwo; kto, żyjący, karmi Śmierć regularnie swoją księżycową krwią; Kto po imieniu, chcąc żyć, musi nazywać ją; Komu uroda świata śmierdzi zjełczałym łojem; Dla kogo każde piękno podmyte jest gnojem; Dlatego się uśmiecham, Ty moje duże dziecko Kiedy mi czasem mówisz, że chciałbyś być kobietą.."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poza wątkiem poza Wami
____________________________________________________ chciałabym mieć Ciebie tylko dla siebie, siebie tylko dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytanie....
... Przyszłaś do mnie we śnie, ot tak bez pukania, otworzyłaś wrota mego spoczywania, Byłem wtedy słaby, mocno niewyspany, nawet nie słyszałem dźwieku pchanej bramy. Ty wykorzystując skrzętnie sytuację Wdzięk swój, powab, czar, niezbywalną grację Hipnotyzująco spojrzałaś w me oczy, Granica tak cieńka, łatwo ją przekroczyć, Siadłaś na kolanach, drżac cała z gorąca, Chwila ta ulotna, miała trwać bez końca, Ugryzłaś to jabłko, aż sok trysnął w górę, Pieszcząc go ustami, łagodnie i czule, Krzyczałaś, ze słodki jest owoc miłości, Choć gorzki był wymiar szalonej czułości, Twe nogi jak pętla wiły się po łożu, szukałaś latarni na bezkresnym morzu, Twe piersi jak fale brzeg ciała zmywały, Wsiąkały w mej matni, bezkresu szukały, Szukałaś na mapie skarbu upojenia, Mdlałem nawet we śnie, krzyczałem z wrażenia, Nagle ląd zobaczyłaś, żagle rozwinęłaś, Gałtownie co tchu, wiosłować zaczęłaś, Legliśmy na plaży jak morskie bursztyny, W gorącym fragmencie piaskowej pierzyny, Po chwili, pobiegłaś ku słońcu jak łania Znów tą samą bramą, tak bez pozegnania.... ....................................................... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam odpowiedź....
chcesz się pożegnać? będzie jak zechcesz to pisanie to jak barwna stypa nie ma wzruszeń, nie będzie metafor nie ma miłości nie będzie pisania jeśli jesteś pewny.. ....................................................... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Napisałem że mnie nie...
...........ponieważ chciałabym, aby to było dla mnie :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do Napisałem że mnie nie... spełniam marzenia...nawet te nie do spełnienia... skoro byś chciała może być do Ciebie :D:D dobranoc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to do Ciebie
i tak mnie nie lubiłeś, możesz pisać z tą nową osobą :D powodzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie karz mi spac gdy jestem z Toba, Chcę zapamietac każdy Twój gest i każde słowo, Jutro pojedzesz znów swoja drogą, Kochana, noc ta za krótko trwa , wiec przytul mnie i zatrzymaj czas... a moze... słońce jutro nie wstanie I jeszcze chwilę ze mną zostaniesz ! Nie karz mi spać gdy jesteś ze mną ... Poczekaj... Nie jedż... Aż gwiazdy zbledną. ........................................................... dla Ciebie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuźwa ale dla kogo
????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boshhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeee
pani się zwie "a to do Ciebie", a pan "Napisałem że mnie nie" , sobie piszą do siebie, nie widać tego?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wpadaj w furie przed snem
kuźwa ale do kogo -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×