Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Gość do m*
Ująłem w dłonie Białą, śliczną różę Upojony jej wonią Syciłem widokiem oczy Pieściłem płatków skronie Czując piętno błogiej niemocy Nie mam już róży A wiatr zdmuchnął ostatni po niej pyłek Szczęście podziela los kwiatów Jest piękne i trwa bezlitośnie krótko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
Ręce, które zapomniały dotyku Oczy odwykłe od spojrzeń Usta nie czujące smaku Serce, które bije gorzej Dusza bez wzlotów Twarz bez opętania Ramiona bez splotów Miłość bez kochania Puste i nagie są noce, chociaż kwitną drzewa Smutek i cisza wokół, tylko nadzieja śpiewa Niech miłość nas wiedzie i serca pobudza A rozum i rozwaga zapałów nie ostudza * j e s t *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
A gdy zbudzi nas ranek Pieszcząc pościel i nas samych Delikatnymi, przenikającymi przez zasłonę promykami Powiem Ci szeptem szczęśliwym Że Cię kocham A Ty obsypiesz mnie garścią tych delikatnych pocałunków Potem ułożysz parę swych subtelnych kwiatów koloru skóry, Które drażniąc moje ciało Same doznawać będą rozkoszy Poprzez brunatno-czerwone pręciki Żeglarze miłości Wiatrem dla Was spełnione uczucie Falujecie uniesieni szczęściem By je w końcu utracić Szczęście, dlaczego odchodzisz? Dlaczego nie mogę cię zamknąć i schować? Dlaczego przemijasz? Jak pachnąca wiatrem i morzem letnia opalenizna. * c i s z a *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty, we mnie kocham każdy Twój dotyk, każdą pieszczotę ... każde słowo jesteś ze mną w każdej minucie, w każdej myśli jesteś... czuje Twój zapach, unosi się w powietrzu i mam wrażenie ze mogę Cię dotknąć siłą mojej miłości. przytulam się do każdej Twojej myśli o mnie i wiem już, ze odległość to tylko złudzenie... i nie moge się doczekac.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie masz pojecia i nawet sobie ne wyobrażasz jak ja się cieszę z Twojej obecności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
Czekam na noc Która połączy spojrzenia zbłądzone Czekam na moc Która rozchyli usta spragnione Czekam na mrok Który słowa pozwala wymawiać gestami Czekam na wzrok Który otworzy ramiona owiane włosami Czekam Na ciemność Która piersi utuli piersiami Na namiętność, która dłonie obejmie wargami Na chwilę Która ciała rozkołysze Czekam na szczęście Na błogą ciszę * m*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
ja też się cieszę .....a ja czekam na chmurkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcę z Tobą zmysłowych nocy wśród białej pościeli pragnę Twego dotyku Twych delikatnych dłoni wiecznych na mym ciele zsuwających się powoli niech oplotą moje ciało pieszczą je i wyszukują nowych zakątków niech je upolują... tak to już jest.. i niech tak będzie... jesteś w mych myślach po prostu wszędzie... wynagrodze Ci to jakoś mój Słodki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
Chciej razem ze mną biec bosymi stopami Po łące pokrytej rosy perełkami Chciej razem ze mną płynać pod żaglami Po morzu falującym marzeniami Chciej razem ze mną wzdychać o północy I zapadać się w toni anielskiej niemocy Chciej razem ze mną kwiatuszku kwitnący Zatracić się w rozkoszach nieustających Chciej razem ze mną budzić się kochanie I tkliwe ze mną przeżywać witanie Chciej razem ze mną dniu wyjść na spotkanie Chcesz, więc zrób to, moje Ty kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge przestać....myślę o Tobie....już nie wiem...czy to sen...czy ja śnię? nie chce się budzić...tak nie chce się teraz obudzić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pierdykam
Kafeterija ale grafomanię tu uprawiasz. Wśród tej TFUrczości (przez duże TFU, ma się rozumieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
Zrodzona z moich pragnień Namalowana moją wyobraźnią Snujesz po łące mych marzeń Sylwetkę leciutką i zwiewną A ja błądzę za Tobą Wzrokiem szukającym rysunku twarzy Twojej Słuchem tęskniącym za pieszczotą głosu Twego Ustami spragnionymi smaku skóry Twojej Dłońmi głodnymi dotyku ciała Twego Miłości Ty moja szaleńcza Zniewalająca, namiętna, tragiczna Nie dręcz mej wyobraźni pięknymi nutkami Daj mi Cię przeżyć ludzkimi zmysłami Nie każ mi cierpieć tej czarnej tęsknoty Zanurz mą duszę w otchłani rozkoszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
Dzięki Tobie dni moje nabrały znów sensu A świat wokół dostał uroczych rumieńców Dzięki Tobie dostrzegam pochowane kwiaty Widzę ich kolory i czuję zapachy Dzięki Tobie odkryłem co to czar kochania I siła tęsknoty i smutek rozstania Dzięki Tobie spoglądam nocami na gwiazdy I biegam myślami do marzeń oazy t e m p u s 2 8 *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *onia
Ja lubię takie topiki, gdy się czuje jakieś emocje. Jesli to rezyseria to mistrzowska. Trochę zazdroszcze, zawsze się znajdzie jakiś dupek lub menda. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
chciałbym Ci myśli kolorowe podarować, we włosy zapleść marzenia, łezką tęsknoty Cię utulić, uwiecznić we wspomnieniach, chciałbym być z Tobą w korku na A1, w Słowacji na jakiejś tam górze, herbatę z prądem pić w Zakopcu i dyskutować o kulturze, * 2 *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
chciałbym patrzeć z Twojego okna nocą, w pianina wsłuchiwać się dźwięki, muskać ustami Twoje plecy, wolne od zwiewnej sukienki, chciałbym Ci z ramion pozdejmować troski, wyprać i wyprasować zmartwienia, szczepionką szczęścia Cię zaszczepić, ochronić od cierpienia, chciałbym przeżywać wiosnę i jesień z Tobą, radością w Twej duszy zamieszkać, być obok Ciebie, kiedy mnie potrzeba, być ojcem Twojego dziecka. *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
jejku nie poznaje samego siebie...myślę i czekam na te chwile z Tobą , które są tylko Nasze......czy Ty jeszcze jesteś ....Ja Wiem....... *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem....jestem.. i dobrze mi, tak dobrze... marzę o Tobie w nocy śnię wyobrażam sobie bezludna wyspę a tam nas bez niczego. bez jedzenia, dachu nad głową sczęśliwych szczęśliwych z jednego powodu. ..że jesteśmy razem...tylko My....sami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
W wyobraźni jestem wiatrem, co bawi się Twymi włosami, co delikatnie łaskocze uszy tajemniczymi szeptami. W wyobraźni jestem zapachem, co zmysły drażni przyjemnie, co goni oddech, napina skórę i marzyć każe potajemnie. W wyobraźni jestem wodą, co z Twego prysznica tryska, piersi jak płatki kwiatów zrasza i w intymności ciała się wciska. W wyobraźni jestem snem, co fantazję spuszcza z łańcucha, co nie ma wstydu i żenady i nie wie co grzech, co skrucha. W wyobraźni jestem czarodziejem, co wszystko zamienia w czułości. "Kwiaty, to także zwykłe listki, co oszalały z miłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
W wyobraźni jestem wiatrem, co bawi się Twymi włosami, co delikatnie łaskocze uszy tajemniczymi szeptami. W wyobraźni jestem zapachem, co zmysły drażni przyjemnie, co goni oddech, napina skórę i marzyć każe potajemnie. W wyobraźni jestem wodą, co z Twego prysznica tryska, piersi jak płatki kwiatów zrasza i w intymności ciała się wciska. W wyobraźni jestem snem, co fantazję spuszcza z łańcucha, co nie ma wstydu i żenady i nie wie co grzech, co skrucha. W wyobraźni jestem czarodziejem, co wszystko zamienia w czułości. "Kwiaty, to także zwykłe listki, co oszalały z miłości".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Dzieco rosemary trzeba być bardzo płytkim jesli się można dobrze poznac, a kogoś.......ludzie są jak obłoki.....znamy się...jak obłoki przepływamy...cieszymy się tymi chwilami ( mówię za siebie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
Śnieg przykrył pierwiosnki dotyków w głuche lody zaklął westchnienia stóp naszych porozwiewał ślady zostawił nam tylko wspomnienia Nie moge znaleźć sobie miejsca gdzie mam Cię szukać, już nie wiem nie moge znaleźć sobie miejsca bo w miejscach tych nie ma Ciebie Zapach Twych włosów i skóry smak zasypiania i budzenia ciało Twe drżące namietnością w ramion splątanych korzeniach Nie moge znaleźć sobie miejsca miłości mojej jesteś chlebem nie moge znaleźć sobie miejsca bo Ty pod innym stąpasz niebem Piersi oddechem falujące usta wilgotne uniesieniem biodra tańczące rozkoszą oczy szepczące spełnieniem Nie moge znaleźć sobie miejsca w marzeń się kąpię śpiewie nie moge znaleźć sobie miejsca bo żyć już nie umiem bez Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
Nie wiem co zrobię gdy Cię spotkam, o Boże, nie wiem co zrobię, nie wiem, czy z siebie to wykrztuszę, nie wiem, czy Ci to powiem. Nie wiem co zrobię gdy Cię spotkam, o Boże, czy ja się odważę, żeby Ci wszystko to wyszeptać to, o czym bez przerwy marzę. Nie wiem co zrobię gdy Cię spotkam, o Boże, może oczami Ci powiem, że mą największą jesteś tęsknotą, wzruszenia wilgocią mych powiek. Nie wiem co zrobię gdy Cię spotkam, o Boże, niech wreszcie się stanie, że będziesz mogła zostać dłużej i ..... i razem zjemy śniadanie. a teraz idę spać ... dziękuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc... Jestem dla Ciebie wodą Szumem fal o poranku Ziarenkiem piasku na plaży Wspólnym oddechem kochanków Płyniemy razem przed siebie Dłoń moja Twoją zaciska Usta me Twoich szukają Dotykam Twe ciało z bliska Jestem strumieniem wody W korycie Twojego ciała U stóp moich leży Moja sukienka biała Na głowie mam biały wianek Szeptem mówię do Ciebie Jesteś moim pragnieniem Wybierzesz co tylko zechcesz... jedzenie, bieliznę i wino.......... tylko mnie dotnij kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do m*
dobranoc , schyl główkę na miękka poduszkę , już spij, już czas na sen.......dobrej nocy......miłych snów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dotknij mnie... Przytul mnie... Pragnij mnie... W oceanie bieli Ja i Ty Namiętnością spełnieni Ja i TY Czuje Ciebie i siebie Jedno tylko istnienie Ja i Ty W Twoich oczach widzę siebie W moich dłoniach tylko Ty Moje usta na Twoich ustach Moja skora ciepła i krucha Tulę się mocno do Ciebie Śpij....zamknij oczy i będę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszę ten szept. W taką ciszę nie sposób nie usłyszeć. Mogę zanucić Ci kolysanke na dobry sen. Napisz jeszcze, a może na mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniele muśnij mnie mój Aniele chłodnym oddechem wiosennym porannym pocałunkeim zdobądźmy świt uśmiechów i spojrzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×