Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

JTJTJTJTJTJTJTJTJTJTJTJTJTJTJTJTJTJT opowiem Ci Kochanie co mi się przysnilo sen miałam ..... choć oczy zamknięte, spać nie mogłam wcale księżyc świecił zbyt jasno, noc zbyt duszna była nagle Twoja postać przy mnie się zjawiła kpoglądam na Ciebie, Twe oczy zamglone pożądaniem żarliwym mocno przesycone podchodzisz cichuteńko, prosisz o niewiele choć jeden pocałunek złożyć na mym ciele całujesz bardzo czule, cała w środku płonę Twe usta... moje usta namiętnie złączone dotykasz delikatnie, poznajesz me ciało... Twe ręce tak gorące... a mnie ciągle mało odkrywasz me pragnienia, spełniasz me marzenia a ja zawstydzona płonę z uniesienia oddaję Ci się cała, poddaję pieszczotom Ty mnie kochasz szalenie z największą ochotą noc piękna, gwiaździsta ,dla nas tak cudowna księżyc wszystko widzi z uśmiechem podgląda my uwagi na to nie zwracamy wcale świat przestaje istnieć w pożądania szale księżyc niech zagląda i niech nam zazdrości my się zapadamy w otchłań namiętności ........... przyjdź....do tego ciepla... do resztek snu........ kiedy wrócisz...... czy się spełni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie............
Dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko bo naprawdę na dużo mnie stać dla Ciebie mógłbym wszystko zmienić dla Ciebie zrywam polne kwiaty szukam tych najrzadszych najchętniej zamknąłbym Cię w klatce bo lubię na Ciebie ptrzeć a naprawde na dużo mnie stać to wszystko czego chce to wszystko czego mi brak otwórz oczy zobacz dla Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie............
Dla Ciebie mógłbym zrobić wszystko bo naprawdę na dużo mnie stać dla Ciebie mógłbym wszystko zmienić dla Ciebie zrywam polne kwiaty szukam tych najrzadszych najchętniej zamknąłbym Cię w klatce bo lubię na Ciebie ptrzeć a naprawde na dużo mnie stać to wszystko czego chce to wszystko czego mi brak otwórz oczy zobacz dla Ciebie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyjemny
dlaczego oplułeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dla ciebie......
dla ciebie to znaczy dla kogo???:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie............
dla tej dziewczyny co tak pisze, to TY? Ty pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
„chciałbym być z Tobą w korku na A1, w Słowacji na jakiejś tam górze, herbatę z prądem pić w Zakopcu chciałbym żebyś była......” zaszeptaj mi to jeszcze... JT stwórz mi sobą czas i miejsce zwiń się wokół mnie bądź życie przestałam się bać świata w Twojej ręce nie potrzeba mi nic więcej nie chcę nic więcej mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
”byłem kochałem, zasypiałem , sniłem .. w Tobie, o z Tobą i o Tobie” zaszeptaj mi to jeszcze... JT a dostaniesz w ręce serce i nadzieję duszę i miłość po samozapomnienie ciało po same palce, po łzy w bezbronnym oddaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do dla ciebie....
tu pisze kilka dziewczyn...:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znak zapytania
malutka kto to jest JT i czy on juz nie poszedł sobie na dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipp
ciszą tajemnic… będę cię pieścił dłoni… bukietem -czerwienią róży ust ci w dotyku... mgieł otuleniem ciszą tajemnic… serca szeptaniem- wśród lśnienia świtów…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie............
do malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie............
a Ty do dla Ciebie kim jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja sobie śpiewam
Latem przeogromny bukiet swoich róż Widzisz jak na dłoni. Szukam ciągle nowych, wielkich przygód stu.... Życia nie przegonisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość **gwiazdka_z_nieba**
dla ciebie:):) jestem gwiazdka znieba:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla Ciebie............
Ciągle poszukujesz czegos Ci brakuje nic na to nie poradzisz on i tak Cię zdradzi a gdy go zapytasz co on w niej wdział będzie długo milczał bo dla niego chyba wszystkie są podobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakas szansa
szanse na dozgonną miłość bardzo rosną z wiekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tettetedette
Do autorki: na początku myślałem, że ten topik jest piękny ale teraz stwierdzam, że powielasz coś co już było tu od dawna. Szkoda, że jednak z marnym skutkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ciesz się smutku ciesz płacz radości płacz że wszystko ułożyło się w całość z której rozumiem tak mało JB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Najbliżsi nie muszą być stale z nami czasem wystarczy świadomość że są po tej samej stronie planety po tej samej stronie przeciąganej liny oddychają tym samym powietrzem (nawet po drugiej stronie słuchawki) rymując się z nami niewidzialnie by było myślom lżej tańczyć z Ziemią dookoła słonecznego traktu do taktu\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
verba volant, scripta manent tęsknie za Tobą troszeczkę... nie zostawiaj mnie nigdy tak samej... deszcz pada za oknem... pamiętasz.... Mieliśmy przez burzę iść razem... bez parasola, bez płaszcza, deszcz miał nas po twarzy pogłaskać, otulić nas miała mgiełka... Patrz, mokra moja sukienka Nogi nas w same poniosą, zdejmiemy buty i boso... pójdziemy przez deszczu ulice, Twoim się ciałem zachwycę. Zmokniemy do suchej nitki i oddech nasz będzie płytki, gdy pocałunków rosa uniesie nas pod niebiosa. Moc pocałunków jest wielka... po co mi moja sukienka, Twe pocałunki namiętne zastąpią moją sukienkę, ja w nich się cała otulę, a moje Twoją koszulę uszyją z deszczu na nowo. Nie baw mnie dzisiaj rozmową, rozmową są nasze ciała... Wiesz, burza je dziś widziała gdy się tuliły do siebie, lecz gdzie są teraz nikt nie wie... bez Ciebie jestem tak malutka... tak mała jak deszczu kropelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Deszcz kropi, ktoś tropi myśli moje, ja chciałbym popatrzeć w oczy Twoje\" zaszeptaj mi jeszcze... pisałeś mi... zaszeptaj mi to jeszcze... popilnuj mojego snu.... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladna kotka22
Kochanie...Naszkicuje Ci Swiat moich marzen Swiat pelen barw Swiat przyjazni i cieply ,Naszkicuje Ci Serce me malenkie Serce me kochajace Serce dla Ciebie bijące Naszkicuje Ci Nasze zycie Nasze radosci i troski Nasze wspolnie spędzone chwile Naszkicuje ci Nas dorosłych.... ten wierszyk dostałam wraz z piersionkiem zaręczynowym od mojego misia :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życze Ci... uśmiechu... spełnienia marzeń i garści nowych:) gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela zielonych świateł na Twojej drodze do pracy, albo sklepu życzę Ci dnia małych spraw, które Cię ucieszą... najszybszej kolejki w sklepie.... ulubionej piosenki w radio.... Twoich kluczy dokładnie tam gdzie ich szukasz życzę Ci dnia pełnego szczęścia w perfekcyjnych dawkach, które dadzą Ci radosne poczucie, że życie się do Ciebie uśmiecha, obejmuje Cię i przygarnia ponieważ jesteś kimś specjalnym. Życzę Ci Szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim ogrodzie, gdzie czas leniwy Powolną strugą płynął wytrwale, W moim ogrodzie, gdzie jeszcze nigdy, Tak dawno słów przyjaznych parę. W moim ogrodzie, gdzie smutek gości, Gdzie gorzkie dni i gorzkie noce, W moim ogrodzie, gdzie samotności Nikt nie rozjaśniał, gdzie nigdy dosyć. W moim ogrodzie, gdzie długa zima, Zmroziła wszelkie ciepłe uczucia, W moim ogrodzie, gdzie strumień źródła Zastygł w bezruchu, a czas umyka. Aż pewnej nocy puściły lody, Ogrodu serce mocniej zabiło, Przyszłaś, nabrałaś źródlanej wody I napoiłaś, a wszystko ożyło. Byłaś tak śliczna, niczym poranek, Niczym wiosenny kwiat jabłoni I nie zapomnę nigdy tej chwili, Gdy dłoń dotknęła twojej dłoni. I nie zapomnę tych chwil radosnych, Kiedy nie mogąc wydobyć słowa, Z zapartym tchem patrzyłem Ci w oczy, Tak trwała nasza bez słów rozmowa. Ja twoje włosy dotykałem ukradkiem, Gdy zamyślona z pochyloną głową, Byłaś mi jak prześliczna nimfa, Co się przegląda nad tafli wodą. I choć tak blisko byłaś przy mnie, Choć twoje oczy śmiały się do mnie, Doprawdy niczego nie jestem pewien, Co czułaś wtedy, czy wart jestem wspomnień. praca praca praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze m
Jedno tylko wspomnienie mam Tak jak jeden jesteś tylko Ty. Może pamiętasz te chwile, kiedy patrzyliśmy sobie w oczy Czyżbyś wspominał...? ten moment, gdy chwyciłeś mnie za zimną dłoń... Patrzę w dal... I widzę tylko Nas, jak tulimy się w pięknym śnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenie.... sami na piaszczystej plaży, w nagość odziani. ubierasz mnie w swoje dłonie, ubierasz w usta gorące. a ja bezwstydnie naga... w rozkoszy się zanurzam, twoim dłoniom odpowiadam, dając ci swoje usta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ballada telefoniczna w tej rozległej przestrzeni co nas łączy i dzieli jesteś tak mała że mieścisz się w uchu jestem tak mały że mieszczę się w twym uchu między nami wielka woda po dnie której biegniemy do siebie co tchu po nitce do kłębka słuchawki z dwu przeciwnych stron przez współotwarte okno cisną się obłoki i długo jeszcze widzę twój głos wibrujący kręgami w przestrzeniach nieba choć telefon ten wąż kusiciel dawno już zwinął się w kłębek i skamieniał JB

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×