Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Widzę bukiet kwiatów w delikatnych dłoniach Szczęście na twarzy Falujące leciutko włosy przy skroniach Upalne morze na dzikiej pustej plaży A wiatr wieje i wizje rozwiewa Krople stukają o szyby Płaczą drzewa *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz naprawdę......nie musisz............... nie musisz Kochanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozkwitłam jak orchidea Wśród lasów dziko rosnąca Podnoszę spłoszone oczy W górę do Ciebie Do słońca Ciało me krzyczy do Ciebie Płonę wciąż z dzikiej rozkoszy Patrze w Twoje oczy Widzę w nich Ciebie i siebie I czuję, że jestem w niebie Twoje dłonie na moich udach A usta na moich ustach Tulę się mocno do Ciebie Zamykam Cię w swoich ustach Moje dłonie dotykają wciąż Ciebie Twoja skóra gładka i lśniąca Leżę naga i drżąca Czekam na Ciebie Bez końca.... ......... .......... nie zapomnij proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nią będzie Ci lepiej co ja mówię ale tak chyba tak będę myślała o Tobie to mi przecież wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ten moment się liczy, bo chwilowo jest mi dobrze nic nie jest ważne, bo wszystko odchodzi i wraca jak morze na plaży mojego życia bez powodu i bez myślenia buduję jak zamki na piasku moje daremne marzenia praca praca praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze m
m On ona i magia Skrzące się nici Łączące różne światy Porozumienie bez słów Bliskość bez dotyku Zrozumienie bez pytań Zakazane uczucie Niespełnione marzenie Niepohamowana żądza A wokół pieśń. Bezruch powietrza Bezruch serca Brak oddechu I cisza. Magia odeszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magia odchodzi.......
szczegolnie szybko w takich przypadkach :D, obserwuje czasami takie dyskusje na forum i robi mi sie wstyd za caly rod kobiecy :P m* zostala, a jej adorator wymiekl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--->Tritron nie znam, nie przekonałeś mnie --->magia odchodzi...... no cuz niestety tak bywa, magia odchodzi ehhh życie, życie zakwitły maki na łące kwiaty ich płoną czerwienią zieleń otula mnie całą i jestem cichą nadzieją pragnieniem bycia z Tobą potrzebą trwania przy Tobie mój Aniołku płonącym makiem o zmroku spełnieniem pragnień najskrytszych szeptem mówię do Ciebie proszę o okruch marzenia nie wiem nie wiem kim jestem dla Ciebie wiem tylko, że pragnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest dobrze, tak jest OK wszystko na dobrej drodze już słońca nadszedł czas, ucisk robi miejsce swobodzie a człowiek znaczy człowiek bo potrafi zapomnieć, bo nie chce wiedzieć, bo pożąda i podkrada, bo ubarwia jak opowiada bo się śmieje bo żyje o chlebie... brak mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes ważną osobą dla mnie i miło że tak piszesz... jest dobrze jest dobrze Mój Słodki podniosłeś zdeptana różę kolce zraniły moją duszę mój krzyk poszybował wysoko w gore i echem zastukał do Ciebie podałeś mi dłoń swoją silną i otworzyłeś serce oparłam swoja duszę bezpiecznie w moim sercu tęcza rozbłysła Twoich mądrych i ciepłych słów jestem już inna niż byłam Dziękuję Ci.. i proszę o jeszcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niebo bez chmur się otwarło niebieskie jak błękit oceanu telefon i czynsz nie zapłacone, to funkcjonuje, bez szpanu chciej dzielić ze mną Twój spokój choć pożyczony częściowo ja nie chcę Twojej miłości ja Twoje chcę tylko słowo tak jest dobrze, tak jest OK wszystko na dobrej drodze już słońca nadszedł czas, szaruga robi miejsce pogodzie a człowiek znaczy człowiek bo błądzi i nie przestaje walczyć bo ma nadzieję, bo kocha bo umie współczuć i wybaczyć bo się śmieje bo żyje o chlebie... brak mi Ciebie och, bo się śmieje bo żyje o chlebie... brak mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
List do Ciebie Zabrakło mi słów, żeby wyrazić to co czuje, Zabrakło mi barw, żeby określić jakie to było wspaniale, Zabrakło mi nut, aby oddać mój nastrój. Mój świat stanął w miejscu, zapłonęło niebo i usłyszałam jak brzmi raj. Od dzisiaj czuję się jak ślepiec, kiedy nie mogę spojrzeć w Twoje oczy, Czuję się jak żebrak, kiedy nie mogę nasycić się Twoim wnętrzem, Jestem jak bezdomna, dopóki nie zamkniesz mnie w objęciach swoich ramion. I czuje znowu ten niedosyt, to pragnienie ten krzyk miłości... Gdybyś powiedział, ze mam pieszo przejść pustynię aby dostać się do oazy zrobiłabym to. Gdybyś powiedział , że mam przestać istnieć by zaznać raju, zrobiłabym to. Gdybyś powiedział, że mam stać się ptakiem by dofrunąć do Twojego nieba stanę się nim... Gdybyś powiedział, że mam być szarym kamykiem na ścieżce w Twoim ogrodzie stanę się nim... Już nigdy nie będzie tak jak dotąd... Już nigdy nie będę taka sama. Już nigdy nie zapomnę ... Już nigdy Jestem niebieskim niebem tam, gdzie kończy się horyzont. Jestem Twoim pragnieniem tam, gdzie mieszka Twoja dusza. Jestem Twoim cieniem w krainie marzeń. Dotykiem, oddechem, westchnieniem, pragnieniem. Zabrakło mi słów by oddać to co czuje, zabrakło mi barw by namalować moją dusze. Zabrakło mi Ciebie by umieć żyć jak dotąd. Dziękuję, że jesteś i proszę o... jeszcze Ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze m
Jestem naga, Odarta z ułudy, Pozbawiona fałszu dnia. Leżę. Wtulona w atłas uczucia Wyczekuję Twojego dotyku. Spragniona Delikatnych pieszczot Zatracam się w barwie Twych oczu Zabijając prozaikę. Poddaję się Łagodnej melodii spełnienia Błagając o wypalenie słońca By nasze noce nie miały kresu Budząc się w opiekuńczych ramionach, Radośnie witam dzień. To nic, że czas przemija.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest dobrze, tak jest OK wszystko na dobrej drodze już słońca nadszedł czas, szaruga robi miejsce pogodzie a człowiek znaczy człowiek, bo potrafi zapomnieć, bo nie chce wiedzieć, bo wierzy i snuje marzenia, bo szuka oparcia i ukojenia bo się śmieje bo żyje o chlebie... brak mi Ciebie och, jest dobrze, och jest OK i ból rozłożył się równo, już słońca nadszedł czas, choć nadal pachnie próżnią a człowiek znaczy człowiek, bo pamięta i nie przestaje walczyć, bo ma nadzieję, bo kocha, bo umie współczuć i wybaczyć bo się śmieje bo żyje o chlebie... brak mi Ciebie och, bo się śmieje bo żyje o chlebie... brak mi Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze m
m..... Mam słodycz w ustach- gdybyś odważył się sięgnąć po nią, swym ciepłym kocim językiem, pochwyciłabym go łapczywie wargami, oddając Ci część mego pragnienia. Delikatnie, niczym po sieci pajęczej, przesuwałabym usta po Twej szyi, rytmicznie wirując nad Tobą. Cicho wzdychając przygryzłabym brzeg Twego ucha i bez słów szeptałabym oddechem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chcę wiedzieć, potrafię zapomnieć, porafię zrozumieć, uśmiecham się, tęsknię,snuję marzenia......... tylko mi powiedz czy TY chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papajka
Ja się trochę pogubiłam, trzy kobiety? czy dwie? a jatu to m czy k?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papajka
Bo chciałabym wiedzieć kto i do kogo pisze. No proszę napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciej razem ze mną biec bosymi stopami Po łące pokrytej rosy perełkami Chciej razem ze mną płynać pod żaglami Po morzu falującym marzeniami Chciej razem ze mną wzdychać o północy I zapadać się w toni anielskiej niemocy Chciej razem ze mną kwiatuszku kwitnący Zatracić się w rozkoszach nieustających Chciej razem ze mną budzić się kochanie I tkliwe ze mną przeżywać witanie Chciej razem ze mną dniu wyjść na spotkanie Chcesz, więc zrób to, moje Ty kochanie i........do pracy z powrotem......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani jakaś ciekawa... Pani wiersze pisze? Pani lubi ciszę? Pani mówi, że Gwiazdy... Że Wszechświat I Księżyc, Pani wierzy we wróżby? Pani jakaś ciekawa... Nie pusta... Pani jakaś dziwna... Pani wierzy w Miłość... ... Ja Panią przelecę, Miłość, pieszczoty? Czułość i delikatność? Słuchanie razem ciszy? Co za głupoty, Wiersze piszesz Idź do roboty! mój mail vip@gazeta.pl lub podaj swój proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto chce, bym go kochała M. Pawlikowska-Jasnorzewska Kto chce, bym go kochała nie może być nigdy ponury i musi potrafić mnie unieść na ręku wysoko do góry. Kto chce, bym go kochała musi umieć siedzieć na ławce i przyglądać się bacznie robakom i każdej najmniejszej trawce. I musi też umieć ziewać kiedy pogrzeb przechodzi ulicą gdy na procesjach tłumy pobożne idą krzyczą. Lecz musi być za to wzruszony gdy na przykład kukułka kuka lub gdy dzięcioł kuje zawzięcie w srebrzystą powłokę buka. Musi umieć pieska pogłaskać i mnie musi umieć pieścić i śmiać się, i na dnie siebie żyć słodkim snem bez treści i nie wiedzieć nic, jak ja nie wiem i milczeć w rozkosznej ciemności i być daleki od dobra i równie daleki od złości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabiorę Cię tam kiedyś, bo teraz mi trudno się ruszyć, zabiorę Cię tam na pewno, tam, gdzie tańczą krokusy. Nie smuć się, to już niedługo, wypiorę tylko i powieszę pranie, odrobię lekcje, wyplewię grządki i będę już Twój, Kochanie. Zabiorę Cię tam kiedyś, bo tylko o tym wciąż marzę, że pośród tego fioletu będziemy stąpać razem. Nie smuć się, to już niedługo, spakuję samochód i zatankuję, sąsiedzi będą podlewać kwiatki, więc się już niczym nie przejmuję. Zabiorę Cię tam kiedyś, tam, skąd wieje ten rześki wiatr, on szepcze zawsze o Tobie i zawsze ma zapach Tatr. Zabiorę Cię tam kiedyś, bo teraz mi trudno się ruszyć, zabiorę Cię tam na pewno, tam, gdzie tańczą krokusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochany, Dałeś mi dzisiaj różę Tulę ja delikatnie Dotykam czerwone płatki Drogi mój, Moje usta szepczą Twoje imię A dłonie do ramion tulę Tęsknię do Ciebie Kiedy Cię wreszcie przytulę Miły mój, Jestem tak blisko Ciebie Twój oddech moim oddechem Oplatam dłońmi Twoją szyję Jesteśmy jednym istnieniem Kochany mój, Ta noc taka długa Księżyc zagląda do okna Myśli moje biegną do Ciebie Ta chwila jest taka krotka Jedyny mój, Spójrz w niebo wysoko Tam nowa gwiazda rozbłysła Na imię dałam jej M.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I_tak_bywa
Bliscy i oddaleni Bo widzisz tu są tacy którzy się kochają i muszą się spotkać aby się ominąć bliscy i oddaleni jakby stali w lustrze piszą do siebie listy gorące i zimne rozchodzą się jak w śmiechu porzucone kwiaty by nie wiedzieć do końca czemu tak się stało są inni co się nawet po ciemku odnajdą lecz przejdą obok siebie bo nie śmią się spotkać tak czyści i spokojni jakby śnieg się zaczął byliby doskonali lecz wad im zabrakło bliscy boją się być blisko żeby nie być dalej niektórzy umierają - to znaczy już wiedzą miłości się nie szuka jest albo jej nie ma nikt z nas nie jest samotny tylko przez przypadek są i tacy co się na zawsze kochają i dopiero dlatego nie mogą być razem jak bażanty co nigdy nie chodzą parami można nawet zabłądzić lecz po drugiej stronie nasze drogi pocięte schodzą się z powrotem. Ks. Jan Twardowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam szczególnie czyjeś wpisy, ale inne również. --->Papajka a co Ci da taka wiedza? Jestem kobietą, nięwatpliwie;) ON mężczyzną napewno:P ---> Trinitron przepraszam za błąd w nicku, napisałam o 10.34

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, czytałem ale proszę jeszcze, napisz bez jednego słowa, albo podaj mail. Chcę o coś zapytać, ale nie tutaj. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta tęsknotą w fale jacht mój w kołyskę zamieniasz, tupiesz o burty roztańczona i budzisz uśpione marzenia. Zaklęta tęsknotą w wiatr żagle swym pieścisz oddechem, rozwieszasz nutki na wantach, malujesz radość uśmiechem. Zaklęta w zachód słońca w morzu zatapiasz pragnienia, zapalasz księżyc nad masztem i rozsypujesz wspomnienia. Zaklęta tęsknotą w chmury na niebie wyświetlasz obrazy i choć Cię nie ma, to czuję, że teraz jesteśmy razem. Zaklęta tęsknotą w poranek słońcem sen z twarzy zlizujesz i cichym szeptem powtarzasz, że dalej ze mną żeglujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no ładnie wam to idzie LESBIJE
ALE I TAK WSZYSCY WIEDZĄ ŻE JESTESCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×