Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość Senda41
Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i wzruszę się i pośmieje, wogóle jakoś mi lepiej. Wiecie dziewczyny niezmiernie się cieszę, że pewnego wieczoru wpadłam na pomysł założenia tego topiku. Bardzo, dawno nic mnie tak nie ucieszyło. Mus truskawkowy-> cieszę się, że zajrzałaś do nas, napisz coś więcej o sobie. Maja-> myślę, że to tylko od nas zależy czy się kiedyś spotkamy, wszystko przed nami. Mam płyty z Vity. Ja też nie umię wysyłać tych swietnych znaczków, może nas nauczycie. Gruszka-> bardzo wzruszyły mnie twoje słowa, dziękuję za nie, napewno ty do nich masz prawo, podziwiam Cię. Ty utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że warto próbować, chociaż zaufania coraz mniej, ale mimo wszystko warto, przecież ja też nie jestem bez winy. Szkoda byłoby nie dać sobie i dzieciom tej szansy. Jeszcze raz bardzo Ci dziękuje. Mirinda-> spróbuje, może jednak mi się uda. Obydwie jesteśmy z centrum Polski, może gdzieś blisko siebie mieszkamy. Ale dopiero jutro zaczynamy odchudzanie, to dziś jeszcze możemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
Ja też Wam wszystkim przesyłam 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
Miś z okienka, witam . Aty kim jesteś , przypadkowo, czy może też 41letnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kot bury europejski
A ja się cieszę,ze rozrzuciłam niebieskie kwiecie ;) po topiku :D Senda, jak było na lodach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senda41 jestem z lubelszczyzny. |Jeden syn -matura drugi 3 gimnazjum. |Mąż daleko i jakby już nie mój . |Ale i tak jestem optymistką i wierzę ze wszystko bedzie jeszcze ok. |Jeszcze raz pozdrawiam bede tu zagladać całusy dla wszystkich 40.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
Kot Bury lody były wyśmienite, poprostu pychotka o smaku: malagi,ajerkoniaku i rafaello?przepraszam jeśli coś pomyliłam/ Mam trochę spokoju, bo mąż pojechał z dziewczynkami po mleko do gospodarza, nawet sobie nie wyobrażacie jaki jest pyszny ser biały, zrobiony w domu, a może wiecie........... Pozdrawiam Was. Zajrzę tu jeszcze później. A jeszcze jedno postanowiłam, że znów będę pisać pamiętnik i nauczę się czegoś nowego, może mi coś podpowiecie, bo na razie maja pomysłowość na tym się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
Zapomniałam jeszcze o czymś 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 dla Was wszystkich. Jakie są wasze znaki zodiaku, mój: rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu 🌼 ❤️ 👄 ;) Chyba już umiem... :D Senda41 spróbuj, bo warto, ja zrobiłam wszystko co mogłam, głównie dla dobra córki. Ty masz dziewczynki jeszcze małe, więc na pewno warto! A jeśli chodzi o odchudzanie to dziś jeszcze Wam daruję, ale od jutra ścisła dieta! Będę pilnować! :D Mój znak zodiaku to panna. We wrześniu mam urodziny, tak jak pisałam wcześniej, już 41 !!! O rany, ale jesteśmy stare! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocie bury, to dla Ciebie, żeby było weselej i niebiesko... 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Spadam na mój serial w TV, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten remon mnie wykańcza , ale już prawie zaKOŃCZONE. Teraz tylko sprzątanie. Jakoś powoli uporam sie z tym .Podałam wam stronkę z emotikonkami , wrzućcie je sobie do ulubionych i za jakiś czas już będziecie je pamietać. Ja jestem z mazur, jestem po rozwodzie,jestem Baranem, pracuję w sądzie. 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj nie miałam dostepu do komputera , przez ten remont, ale już dzisiaj jest ok. chociaż mieszkanie wygląda jak po tajfunie. Od jutra sprzatanie. Dzisiaj w ramach odchudzania zrobiłysmy z córka na rowerkach ponad30 km i nie powiem , córa dała mi czadu. teraz jestem potwornie zmeczona, wszystko mnie boli. Dlatego zaraz idę pod prysznic i do wyrka. teraZ już postaram sie regularnie do was zagladac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
Diarra, jestem pod wrażeniem, takie dystansy to ja robiłąm, ale 10 lat temu, ale kto wie, gdy się przyłożę, to może akurat. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
A, co ztym pomysłem, podpowiecie mi coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
CZESC DZIEWCZYNY!! Dopiero teraz mogę troche okupić kompa ,wcześniej byłam na grillu u mojej przyjaciółki,potem mąż coś tam w nim grzebał no a teraz kolei na mnie chociaż mam za plecami żandarma ,króry mnie popędza. Jak czytam wasze opowieści o waszych drugich połowach to aż mi jest głupio,bo ja mam tak wspaniałego mężą żęe takiego to szukać ze świeczką. Trzy lata temu zaraz po operacji lekarka chciała rozmawiać z moim mężem o zaistniałej sytuacji a on powiedział że przecież nic sie nie stało że moja żona bedzie inna niż wszystkie i jemu to nie preszkadza i tak jest do dzisiaj.Kochany prawda? Wystarczy juz tego gderania.Mój znak zodiaku to PANNA urodziłam sie 1 września.👄 jak ma wyglądać od jutra nasze odchudzanie,przepraszam jeśli nie doczytałam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
Bea-> cieszę się, że masz dobrego męża, w sumie to w trudnych chwilach sprawdzamy się najbardziej. Wiesz mój mąż, chyba też nie jest taki najgorszy, jak pisałam w przypływie złości. Co do odchudzania to chyba jakiegoś wspólnego działania nie mamy, mamy się zacząć odchudzać, a jak to pewno każda coś wymyśli i jutro się tym podzielimy i jakoś to będzie. Sądze, że będziemy czerpać ze swoich doświadczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet 41
Czy przyjmiecie do klubu faceta w wieku 41 lat? Obiecuję, że będę grzeczny. Chciałbym z Wami dziewczynami trochę porozmawiać, jeżeli pozwolicie? Czy mam szansę? Pozdrawiam, A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
Dziewczyny pa , dobranoc. Do zobaczenia jutro. Ciekawe, jak rozpocznie nam się to odchudzanie....... 🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Senda41
Dziewczyny Faceta zostawiam wam. Co znim zrobicie..................? Pa do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maj5
łaał!! Facet41 - jak będziesz grzeczny - i się z nami ne zanudzisz - i jak reszta się zgodzi - to czemu nie? Dziewczyny, ja od jutra 1000 kalorii - no do 1200 i ćwiczenia fizyczne. Teraz musze już kończyć - bo mój synek MUSI już coś czytać z kompa. Dobranoc wszystkim dziewczętom i facecikowi. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, dziewczyny, co zrobimy z tym facetem? Może decyzję odłóżmy do jutra, może \"pan Facet\" spróbuje się jakoś wkupić na nasz topik..? Porozmawiać zawsze możemy, ale w same obiecanki, że będzie grzeczny to jakoś nie wierzę. Co na to reszta dziewczyn? Bea67 to super, że masz wspaniałego męża, będziesz nam o nim pisać (jeśli zechcesz), tak ku \"pokrzepieniu serc\" :) Mój żandarm też stał za plecami, dałam mu przeczytać co napisałaś i na szczęście się zmył. :D Dobranoc wszystkim, idę już spać. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda ,bez dziękowania tak dla samej siebie warto spróbowac, by potem nie zarzucac sobie że sie nie spróbowało,- ale tak jak dawniej DAĆ SIEBIE CAŁĄ BEZ WYMAGAŃ I i poczekać na efekt( moze go tez wcale nie byc) ale wtedy to juz inna sprawa -trzymaj sie.!!! Wiecie moja koleżanka w pracy zrzuciła już10 kg. Wyrzuciła z meni chleb (zastąpiła tym \"suchym\" ), makarony, ziemniaki. Dużo wody mineralnej .teraz pojawiła się na rynku -przynajmniej dla mnie się pojawiła doda Pau-er z dodatkiem herbaty czerwonej. Smakuje wysmienicie. Piłam. Podobnież czyni cuda z naszym tłuszczykiem. Zobaczymy.??? ta moja kolezanka kupila w aptece niezbyt drogie tabletki z octem jabłkowym. Kupilam w zeszłym tygodniu na próbę jeden listek, rzeczywiście przez cały dzień nie czułam głodu , byłam syta. Ale jak je odstawiłam atak na jedzenie przyszedł znowu. Potrzeba mi dopingu.Nie wiem jak Wy ale ja mam tego troche do wyrzucenia. Powiększyłam sie o trzy rozmairy. No coż jak cały czas dom, kompuTer( bo praca siedząca)no i stresy zagryzałam słoyczami. Sama na to pracowałam , ale dość tego czas do ataku. A tak wogóle to niezła ta moja praca w niedzielę , mało brakowało a robiłabym od nowa, skasowałam sobie plik, dobrze ze wcześniej zahomikowałam zapasowy, nie pierwsza to juz nauczka za prace w niedziele. Jadłam taki ser u mojej mamy , która tez jest z Małopolski, bardzo tęsknię za tym serkiem Mniam -smacznego Pa dobranoc. Aha ale po 18 juz nic jesc nie wolno. Ale sie wymądrzam , mając takie tluścisko niewiele powinnam miec do powiedzenia , ale ja naprawde juz się tym przejęłam . Do jutra.Mój piesek już chrapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Ja już w pracy! Byle do 11 - o jedenastej kończę pracę i do domku! Wiecie - zastanawiam jaki znak zodiaku wpisać, jestem wcześniakiem - urodziłam się 21 maja - czyli na pograniczu \"byka\" i \"bliźniąt\" - w jednej gazecie horoskop jest dla mnie jako byka, a w innej bliźniaka - no i chyba dlatego taka pokręcona jestem. Czasami jestem byk, czasami bliźniak, a czasami to sama siebie nie poznaje i nie cierpię. No ale dzisiaj to u mnie piękna pogoda sie zapowiada, więc już się przygotowuje psychicznie do przebieżki o osiemnastej. Dzisiaj już malutko jedzonka. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×