Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość senda41
Diarra, rzeczywiście była, ale tylko na chwilunię. Ja nie wiem jak się uczernić, może mi poradzicie , jak to zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie, meczący dzień jak zwykle, ale jakoś dałam rade, choć nastąpiła lekka modyfikacja planów ha ha. Zmianę pościeli zostawiłam na jutro,świat się nie zawali. Dzięki temu nie przytłoczyło mnie to wszystko.Niedawno wróciłam ze stadniny konnej, uwielbiam tam się szwendać. Mieszkam na granicy Gdańska z Sopotem a tam są stadniny i wyścigi konne. Widzę, Diarra że się napracowałaś żeby nas jakoś posklejać ha ha. Chętnie bym pojechała na wycieczkę tylko pierw muszę wyrwać gdzieś sponsora ha ha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda 41 - wejdż na strone głowna i tam u góry jest na czerwono napisane \"internautko - zarezerwuj swój nick \" - tak się to załatwia . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ? możemy tę moją liste uaktualniać , np. dopisać np. wiek zawód , albo zajęcie, jakie mamy dzieci , itp . Łatwiej byłoby połapać sie kto jest kto . Oczywiście bardziej aktywne są do \"ogarnięcia\" , ale jak jeszcze pare kobitek do nas dojdzie - jak nic zagubimy się . Co wy na to ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sobie zrobiłam rozpiskę na pięknej kartce i od czasu do czasu zaglądam i dopisuje nowe informację, tak jest mi łatwiej. Pa ,już idę do krawcowej, ale póżniej zajrzę jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea (Wrocław , Panna , 2 córki) aneczka 45 (gdzieś znikneła) mirinda (PIotrków , Panna) mus truskawkowy[gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) maja5 ( Sląsk , ) maartyna (Gdańsk, Waga,) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna) senda 41 (Sieradz , Rak ) senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka groszek 77( Warszawa , Panna) Igam(Wrocław , Byk) =K= grazynka ]flow 42 jarynka peny (Sosnowiec) diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, dziewczyny nareszcie dorwałam się do kompa! jarynka, Peny - fajnie, że nas odnalazłyście - super tutaj, prawda?1 bea67 - i jak po mordędze z siedmiolatkiem? Peny - jestem z Wodzisławia Śląskiego - koło Rybnika, nie wiem czy słyszałaś o takim mieście? Wiesz, Peny ja też teraz od ok. 10 lat pracuję jako sekretarka (szumnie: asystentka prezesa). I od 2 lat pracuję na pół etetu, a w kazdej chwili moja firma może ogłosić upadłość, ale pracę mam na miejscu, mój partner ma pracę - myślę, że pewną (bo co też w dzisiejszych czasach jest pewne) i nauczyłam się nie przejmować tą stresujacą sytuacją. \"Pomyślę o tym jutro\" - jak mawiała Scarlet z \"Przeminęło.... Głowa do góry, na pewno znajdziesz pracę. Ale tak swoją drogą - to nie chciałabyś już pracować jako sekretarka, prawda? Peny, ja też mam tą płytkę ale jak zaczęłam ją \"przerabiać\" to coś sobie naciągnęłam i teraz muszę już ostrożniej - ale mam ją w planach, a ty już ją ćwiczysz? maartyna - pożyteczne to są spacery z ukochana osobą, maseczka na buzi, dobra książka i lampka czerwonego wina - myślę, że zrobiłaś dzisjaj jakąś pożyteczną rzecz, a jak nie, to nie jest jeszcze za późno. gruszka 🌼 Groszek i inne dziewczyny, które mają córcie - to trochę mniej mi żal, że nie mam jeszcze córki i widać nie tylko chłopcy to takie rogate duszyczki. kot bury europejski 🌼 To przecież - masz rację, jest to taki wiek, kiedy czasami skacze się na głęboką wodę - ja trochę wcześniej tak zrobiłam - pięć lat temu - zakończyłam jeden rozdział w moim życiu (rozwiodłam się) i rozpoczęłam zupełnie nowy i nie żałuję. Mirinda abyś szybko napisała te plany 🌼 Senda41 - ja rozrastam się teraz wszędzie, dzięki, że chcesz mi przegrać ćwiczenia, ale jak mówisz systematyczność to podstawa, a u mnie to szwankuje - kaset i płyt mam multum, tylko chęci mało. Diarra - czy na tą astmę musisz brać jakieś sterydy? Bo słyszałam, że na tą chorobę przepisują to świństwo. Dzięki za kwiatuszek Teraz lecę na film

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, ja piszę piszę, później wysyłam, a wy już jesteście o kilka postów \"do przodu\" - sorry, że się tak rozpisuję, ale tak się cieszę, że z wami jestem. Wcześniej próbowałam się \"doczepić\" do jakiegoś topiku, ale dziewczyny już długo się znały i jakoś omijały moje wpisy - dlatego staram się wam wszystkim odpowiadać - jak która czuje się pomijana, niech krzyczy - może to tak nieświadomie robią te \"starsze\". Kocie bury europejski - Baardzo bym chciała jechać gdzieś na wycieczkę - ale już po urlopie. Diarra, jestem za uaktualnianiem listy - zadawaj pytania. Senda - super, że się zaczerniłaś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUż uciekam kobitki kochane , jutro trzeba wstac do pracy , będę ok.16.30 , jesli przypadkiem majstrzy sie jeszcze nie pojawią . Idę obejrzec jakieś wiadomości i spac. Trzymajcie się . Miłego klikania , spokojnej nocki i miłego dzionka wam zyczę . 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda41 prawie Cię nie poznałam, zrobiła się czarna strona, super!!! Maja5 dzięki, muszę wszystko oddać 5 września, a w sobotę idę na ślub ( i wesele :)), więc czasu niezbyt wiele. Kocie bury \"strasznie\" chciałabym pojechać, odpocząć od rodzinki, ale ... sama wiesz.... zero urlopu. Bea lepiej się odezwij, bo pomyślimy, że dzieciaki Cię pokonały. Pa dziewczyny, muszę zwolnić kompa. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra , możemy sobie pogratulować , ja równiez mam pierwsze oznaki astmy, spodziewałam sie tego , bo u nas to rodzinne, ale nie sądziłam że to będzie juz teraz. Nie dbałam przez ostatnie lata zbyt o siebie , ale teraz mam zamiar to nadrobic , by jak tytuł tego topiku brzmi -utwierdzić sie w przekonaniu że życie zaczyna sie na nowo po .....dziestce. Ja zamiast tych wszystkich leków troche pilam zioła, a przez pół roku preparat Alveo , nie wiem jak innym ale mi pomógł. przez dłuzszy czas miałam spokój z alergią i astmą, z zatokami tez. Niestety teraz znów wraca- może jak dzieciaki juz z całym ekwipunkiem ruszą do szkoły to wtedy znów zacznę kurację. jesli chcecz poczytac o tym specyfiku wpisz w adresie internetowym akuna , lub alveo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kuku , jeszcze jestem :) kopujcie tę moja liste i wpisujcie takie podstawowe dane ( jak np. ja ostatnio ) :D Maju , ja jeszcze nie wiem co będę brała docelowo , narazie mam brać po dwa różne inhalatory ( 3 razy dziennie ) i coś jeszcze coś nowego , ale tego nie zdążyłam jeszcze wykupić. Te co (lek.rodzinny) mi przepisał mam odstawić , a było tego trochę i juz miałam dosyc ( oni wczesniej mnie nawet antybiotykami leczyli) . Ciesze się, że jesteś z nami - mam nadzieje ,ze juz na stałe . Ja tez do tej pory nigdzie nie byłam dłużej ( no jeszcze tylko na doetkach Desperado - tam zbieram też motywację do odchudzania) . :) Senda - teraz jest ok 🌻już nikt cię nie podejdzie, martynko - ja już uciekam , bo coś mnie zaczyna nosić za bardzo w kierunku kuchni ( córcia szykuje się na rozpoczecie roku szkolne - wszystko leży na podłodze - musze zejśc z placu boju ) . Pa - do jutra Jutro poczytam o czym plotkowałyście. Uaktualniajcie listę. 🌻👄 dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki które jesteście \"belframi\" powiedzcie jak to jest cudze dzieci uczyc?? Ja mam wspaniały kontakt z wszystkimi młodymi ludźmi którzy przychodzą do moich dzieciaków a i z młodszymi też, tylko z własnymi już trochę trudniej.Uwielbiam dzieciaki i dobrze czuje sie w ich towarzystwie, zresztą kiedyś miałam prawie być też belfrem, ale życie pukładało sie inaczej i jestem księgową. Jak sobie radzicie z taką bandą rozbawionej dzieciarni... Pozdrawiam 🌼🌼🌼 DLA WAS WSZYSTKICH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki. Ja to raczej bywam po południu albo wieczorami, w pracy ostatnio była afera z interenetem więc lepiej nie ryzykować. A dziś miałam małą awarie kompa, zniknęły mi wszystkie moje zdjęcia ale syn (prawie informatyk) coś tam sformatował ... i stał się interenmet w domciu. Boże - jak to uzaleznia ! Duże buziaczki. A co jest z ta listą ? Co uzupełniać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea (Wrocław , Panna , 2 córki) aneczka 45 (gdzieś znikneła) mirinda (PIotrków , Panna) mus truskawkowy[gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) maja5 ( Sląsk , ) maartyna (Gdańsk, Waga,) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak ) senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka groszek 77( Warszawa , Panna) Igam(Wrocław , Byk) =K= grazynka ]flow 42 jarynka peny (Sosnowiec) diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow - podświetl ta listę powyżej i daj hasło kopiuj , potem wejdz na nową wiadomosc i wklej dopisując co nieco o sobie.No i wyslij nam to. Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea (Wrocław , Panna , 2 córki) aneczka 45 (gdzieś znikneła) mirinda (PIotrków , Panna) mus truskawkowy[gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) maja5 ( Sląsk , ) maartyna (Gdańsk, Waga,) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak ) senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka groszek 77( Warszawa , Panna) Igam(Wrocław , Byk) =K= grazynka ]flow 42 (42 lata. Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa) jarynka peny (Sosnowiec) diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do diety - kopenhaska to naprawde dla wytrwałych, dzienna dawka kalorii od 190 do 900. Więc bardzo mało. Czytałam opinie o niej i wszystkie dziewczyny pisały, że to prawie głodówka. Jutro umówiłam sie z koleżanka która to zastosowała więc zrobię wywiad co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dziewczyny-|Diara.\\Dawno tu nie byłam super ze jeszcze jesteście. |Niestety chłopaki dalej klawiaturki nie zreperowali cała jestem w kreseczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea (Wrocław , Panna , 2 córki) aneczka 45 (gdzieś znikneła) mirinda (PIotrków , Panna) mus truskawkowy[gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) maja5 (Wodzisław Śląski, byk - 21 maja, rozwiedziona, nowy wolny związek partner młodszy 10 lat, syn 18 lat, ekonomistka i technik obsługi ruchu turystycznego, pracuję jako sekretarka - strasznie niewdzięczna praca - nie polecam! nałogowy czytacz - książki różne barrdzo różne - klasyka, Tolkien, Brown, Prachet, King, Sapkowski) maartyna (Gdańsk, Waga,) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak ) senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka groszek 77( Warszawa , Panna) Igam(Wrocław , Byk) =K= grazynka ]flow 42 (42 lata. Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa) jarynka peny (Sosnowiec) diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea67 (Wrocław , Panna , 2 córki) Mirinda (PIotrków , Panna) Mus truskawkowy (gdzieś znikneła) maja5 (Wodzisław Śląski, byk - 21 maja, rozwiedziona, nowy wolny związek partner młodszy 10 lat, syn 18 lat, ekonomistka i technik obsługi ruchu turystycznego, pracuję jako sekretarka - strasznie niewdzięczna praca - nie polecam! nałogowy czytacz - książki różne barrdzo różne - klasyka, Tolkien, Brown, Prachet, King, Sapkowski) maartyna (Gdańsk, Waga,41 lat,dwóch synów,praca to tylko pieniądze i znajomi , interesuje mnie wszystko co nie wytłumaczalne i dziwne,informatyka ,duzo czytam ,parapsychologia ) kot bury .... ( ? ) gruszka1234 (Sosnowiec , Panna.corka17lat,syn19lat,ksiegowa kocham zwięrzęta, przyrodę,ciępła dobrą dla ucha muzykę,czytam powieści historyczne,psychologiczne -nie kocham pracy ale za to ona mnie uwielbia ) senda 41 (Sieradz , Rak ) groszek 77 ( Warszawa , Panna) flow42 (42 lata. Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa) peny (Sosnowiec) diarra ( lat 41 , Szczytno,Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat), Igam (Wrocław , Byk) Aneczka 45 (gdzieś znikneła) to przecież (tez dawno jej nie było) grazynka jarynka senda a jatu wtrące ... starsza trochę luneczka =K=

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej, już jestem od krawcowej, bardzo zadowolona. No cóż, bardzo trudno,jest mi kupić coś w moim rozmiarze, głównie dlatego, że mój biust ma okropne rozmiary, jak monstrum. A, jak wy sobie radzicie, tto znaczy pytam Te, które się borykają z nadwagą czy otyłością, bo wiadomo, że w rozmiarze 38-42 to jest wszystko, a wdużych to są z rególy worki. Gruszka - praca w szkole potrafi dawać, wiele zadowolenia, chociaż czasami masz wszystkiego dość. A wiesz, co najgorsze jest w tym wszstkim, że dla tych cudzych dzieci masz cierpliwość, a jakoś dla swoich jej brakuje i cierpią na tym własne dzieci. Nie lubię w swej pracy tych beznadziejnych ton papierów, które musisz upisywać, to jest denne, a praca z dziećmi jest urocza, no chyba ,że trafi się jeden taki uczeń jak mam teraz, to czasami po 2 minutach masz dość, ale no co zrobić, jakoś trzeba sobie radzić. Właśnie, co z tobą bea? Maja5 ja bardzo się cieszę, że tak mam się udało zintegrować. Mój mąż miwi, że wciągło mnie bardzo. Apropo męża jest milutki i kachaniutki, ach, niech już tak zostanie. Mirinda, co ty już tak upisujesz, my mamy się ze wszystkim wyrobić do 20 września. Dziewczyny kupiłam sobie budyń wyszczuplająco-ujędrniający, zobaczymy jak zadziała, po pierwszy smarowaniu, czułam skórę bardzo gładką. Dziewczyny wyjrzyjcie przez okno, czy u was też takie cudowne gwieździste niebo, jest poprostu przecudnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×