Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość Senda41
Gruszka - musisz użyć kwadratowego nawiasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy wyjechać na tydzień na szkolenie a tu taki super topik sie pojawia. Witam Was wszystkie. Przeczytałam wszystko w ekspresowym tempie i strasznie sie cieszę ze tu jesteście.Ja dopiero przed chwilką weszłam i juz tyle chciałabym Wam poopowiadać. Ja już po czterdziestce i to dwa razy. Raz dlatego , ze juz nie pamiętam o urodzinach, a dwa ze juz nie mam rozmiaru 40, a 38 w porywach do 36. Jestem spod znaku Byka dwa lata sama od dwóch miesięcy po rozwodzie. Mam dwóch synów, psa i tchórzofretkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diarra dzięki 👄 :classic_cool: właśnie ta goryczka w kawie jest dla mnie najgorsza :) Cześć Igam , uważaj, bo to forum wciąga, mnie już wciągnęło, a dotąd nigdzie nie pisałam! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z Wrocławia. Mieszkam tu dopiero 3 lata. moi synowie mają 17 i 14 lat. Starszy ma jutro poprawkę z matmy i strasznie mnie wkurza , bo do tej pory siedział cały czas przy komp. Zastanawiam się czy ja tez byłam tak wuluzowana mając 17 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie przez ta goryczkę , to nawet Camparii bardzo lubię ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam ten bół Igam , bo mam córkę w wieku 16 lat . Wprawdzie uczy się dobrze , ale reszta pozostawia wiele do zyczenia.Nie słucha się , zawsze ma swoje zdanie i do niej nalezy ostatnie słowo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się odchudzałam to nie piłam gorzkiej herbaty czy kawy, bo mi nie smakowała. Ale to zawsze zależy kto co lubi. Camparii jest super jako dodatek do drinków . Samo mi nie bardzo smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra podziwiam Cię.Myślę, że z dziewczynami jest trudniej. Ja w sumie nie mam problemów z chłopcami, ale niestety przez sytuację w naszej rodzinie, odejscie ojca, rozwód i całą masę innych trudnych sytuacji zawalili trochę naukę. ja pracuję do późna i nie mam jak ich dopilnować. A jak większość samotnych matek nie bardzo mnie stać na wieczne korepetycje. Poza tym oni są tak inteligentni, ze gdyby chcieli to z palcem w uchu mogliby sami dać radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grażynka
senda witam wasza rówieśniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =k=
diara z 16kwietnia a kto z 19 kwiatnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bea67
:D wITAJCIE DZIEWCZYNY jakoś sie trzymam w postanowieniu odchudzania ale jest to bardzo trudne bo rodzince gotuje normalne obiadki,aż mnie skręca jak oni jedzą potrawy które ja uwielbiam a ja mecze zupke kapuścianą. Ale chyba jakoś wytrzymam. Witam gorąco wszystkie NÓWKI ❤️🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senda41
Witaj Igam, cieszę się, że dołączyłaś do nas. Zazdroszczę Ci tego 38 w porywach 36,ja teraz mam 48, dziś właśnie wspominałam, że tak pięknie miałam 10lat temu, no może trochę mniej niż 10, bo po urodzeniu pierwszej córki też nie było źle. Czym się zajmujesz jeśli to nie tajemnica. Ta goryczka w kawie jest nie do zniesienia. Nie piłam jeszcze Camparii, za to bardzo lubię Martini, ale tylko bianko. Grażynko napisz coś więcej o sobie. =k= a, może coś więcej o sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jak sie odchudzałam jadłam prawie to samo co moja rodzinka, bo tez gotowałam obiadki.Schudłam 18 kg i tak juz zostało.I co najwazniejsze nie głodziłam się. tearaz pracuję jako przedstawiciel firmy.Nie przepadam za tym, ale dzieki temu dajemy sobie nieźle radę. A poza tym nie mogę znaleźć innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senda41
Igam jak to możliwe, że jadłaś wszystko i chudłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewczyny, rozkrecił się nam temat, super! Ja piję wszystkie płyny bez cukru, jakoś tak się nauczyłam, to chyba kwestia przyzwyczajenia. Lubię tylko posłodzić miodem herbatę z cytryną. Maaartyna - masz rację trzeba być troszkę egoistką - to wychodzi na dobre wszystkim Diarra - czyli robisz tak jak ja - ale u mnie efektów nie widać. A przed okresem to mam takie napady żarłoczności, ze jak troszkę spadne z wagi to wtedy nadrobię - nie potafię się opanować. Spróbuję wtedy z marchewką i jabłuszkem - jak radzisz. I zgadzam się z tobą - kawa bez cukru - miodzio. Senda - ja swój rower \"wykończyłam\" bo na taśmę miał napęd - teraz trzeba kupić nowy - ale nie prędko to się stanie. fajnie, że u ciebie ok! gruszka1234 - trzymaj się cieplutko, ja jak już zasnę to nie mam problemów z jedzeniam ale zanim to nastąpi to strasznie wieczorem mnie ssie!!! Diarra - super piesek! A moja kotka właśnie przed chwilą została wyjęta z szafy (ktoś ją tam zamknął przypadkiem) i \"chodziła\" sobie po koszui mojego miłego - SŁUŻBOWEJ!! i ta koszula ma teraz duużo dziurek. Chyba juz nic z niej nie będzie. Martyna - pooddychaj i za mnie nad tym naszym morzem - bardzo za nim tęsknię. Dla wszystkich czyli: Igam🌼diarra🌼senda41🌼bea67🌼Grażynka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam dziewczynki , bo już jestem padnieta 🌻 Jutro zajrzę , trzymajcie się . Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko słodzę uwielbiam słodka kawę z mleczkiem hm.....kolejne uzależnienie ha ha. Diarra ciebie to chyba widziałam na topiku „desperatki….”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma niestety cudów i nie jadłam wszystkiego. Trzeba odstwić wszystkie tzw. wypełniacze - chleb ( bez wyjatków na rzecz Wasy itp), ziemniaki, ryż, makaron, kasza, zupy. Na śniadanko ser żółty 2 plastry plaserek szynki + surówka albo parówki 2 + surówka albo 2 jajka + surówka Na obiad mięso smażone lub pieczone, gotowane lub ryba lub kotlecik mielony + surówka Na kolację coś z repertuaru śniadania nie ma dojadania miedzy posiłkami w sobotę i niedzielę po małym kawałku ciasta Surówka może być na cały dzień zrobiona duza micha ale możecie zamiast tego pogryzać papryke, ogórek pomidor, bo czasem na pewno jecie w biegu A przepis na surówke prosty sałata lodowa lub pekinka + pomidor+ogórek+papryka+rzodkiewka+kukurydza+cebula + sos do sałatek knorra wg przepisu albo sama oliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda🌼Gruszka🌼flow42🌼kot bury europejski🌼 Maaartyna🌼facet41🌼Diarra🌼Luneczka🌼 Groszek77🌼To przecież🌼starsza trochę🌼i ja wtrącę swoje 3 grosze🌼aneczka45🌼Luneczka🌼mus truskawkowy🌼Miś z okienka🌼 Uff.... chyba nikogo nie pominęłam, a jeżeli tak to dla niego🌼 Pozdrawiam i do jutra - lecę prasować - to też spalanie kalorii nie?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maartyna , oczywiście , jestem tak w miarę aktywna , bo to mi daje siłę wytrwania na diecie. A ja nawet pomyslalam sobie, ży coś mi sie nie pokićkało jak zobaczyłam ciebie, bo powiem szczerze - juz ledwo patrzę na oczy . Witaj Flow42- zapraszamy do nas 🌻napisz co o sobie, skąd jesteś. Pozdrawiam was wszystkie jeszcze raz . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość senda41
Przyłącz się do nas, witamy cię, a może coś więcej o sobie. Wiemy o sobie troszeczkę, gdzie mieszkamy, jaki jest nasz status rodzinny, gdzie pracujemy, co lubimy czytać , jaki znak zodiaku........ Podziel się znami jeśli masz ochotę. Grażynka, coś chcesz pozostać dla nas tajemnicą. Masz rację Maja, rozkręciło mam się bardzo, cieszę się. Myślę, że ja swojego roweru nie wykończyłam, ponieważ tak "często" na nim jeżdziłam. Mój kotek taż lubi zaglądać do szafy. Martyna świetnie masz, przekaż mam trochę szumu morskich fal, Jaki był zachód słońca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow42 - wiesz jak to jest? Ja wpisywałam dalsze kwiatki a ty w międzyczasie się pojawiłaś - i ciebie też wpisałam - a w tym następnym czasie dziewczęta zdążyły już napisać tyle postów. Pozdrawiam i papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×