Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Dzis ja jestem pierwszy:) Flow, w szpilkach mówisz...no no. faktycznie nogi moga rozbolec, ale za to w szpilkach te nogi sa zgrabne;)Uklony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani! 🌻 Ja tylko na chwilę, zaraz idę do domu - przyjeżdżają goście i będą chyba do niedzieli, więc nie będę mogła być z Wami 😘😘. W pracy wczoraj miałam urwanie głowy - przygotowania do przetargu i szef był tak wkurzony, że biegał jak tajfun, gdyż od wygrania tego przetargu zależy być lub nie być naszej firmy. Dzisaj pojechał na ten przetarg - zobaczymy...... Wczoraj jak wracałam do domu, to na ulicy znalazłam turkawkę, czy jak to się prawidłowo nazywa sierpówkę. To ten dziki gołąbek, taki szary z czarną obrączką na szyjce, potrącił go chyba samochód, więc go wzięłam do domu. Wsadziłam go do kartonu, dostał wodę i ziarno i odpoczywa. Jak mój Miły przyjechał z pracy to go obejrzał (miał kiedyś kawkę) i gołąbek wygląda jakby nie miał nic złamanego, pojedziemy z nim do weterynarza - goście trochę ne na rękę..... no cóż. Całuski, papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może to ptasia grypa
oj uwaga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A psik, a psik, .......... o kurcze już kicham, pewnie to ptasia grypa...........!!! Nie dajmy się zwariować!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słońca:) u mnie dzisiaj słoneczko od rana to i humorek dopisuje:) maju -no to będziesz miała pracowity wekend a z tą ptasia grypą no to faktycznie jakas psychoza. Tato dzisiaj pojechał na wieś muszą zabić 7 indyków bo one nie mogą życ w zamknięciu, marnieją gdzie to całe mięso przechowywać? Obłęd jakiś. flow- ubieram sie w takich sklepach bo można kupić super rzeczy ,markowe za grosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku - można, oj można kupić naprawdę niepowtarzalne ciuszki. No i cena okazyjna. A jeszcze do tego jaka frajda, że wyszperane !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! U mnie dziś piękne słoneczko i tak jak napisał musik od razu jest lepszy humor. Zaraz jednak znów muszę iść do pracy, wpadłam do Was na chwilkę, żeby napisać choć parę słów. Mam nadzieję, że do mnie też jest jakaś poczta, bo zaczynam być zazdrosna !!! ;) Buber czy wysyłasz tylko do wybranych osób??! Ja protestuję! Też chcę! Maja spędź miło ten weekend i nie zmęcz się za bardzo. Gdy będziesz miała możliwość napisz co z tą turkaweczką. Pozdrawiam wszystkich, miłego popołudnia, pa. P.S. Flow zaraz sprawdzę pocztę. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow i Buber ja tez chcę pocztę. Czemu o mnie zapominacie???? Piękny dzień. A ja jestem śnięta,piszę z pracy ale wczoraj moja córa wróciła z wycieczki z Warszawy dopiero o 1 w nocy. Wcześniej wysłała mi sms że był wypadek i nie wie kiedy wróci. dopiero poźniej dodała że wypadek był ale nie ich tylko stoją w korku. Dobrze wiecie co przeżywałam. tyle sie ostatnio słyszy czarnych serii wypadkowych.BRRR.... Stałam pod szkoła i czekałam na nią. ale przed nami wekend. nareszcie.......... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko Dopiero teraz wpisałam sobie Twój adres (znalazłam w stopce). Potwierdź, że poczta doszła. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko Adres w stopce jest coś nie ten ... Poczta nie dochodzi do Ciebie. Może napisz do mnie ze swojej skrzynki. Odpowiem na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tu buber wlazl
? Kogut smieszny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani . 🌻 Wczoraj was powitałam i znikłam . Niestety znowu miałam gości i nie było szansy na pisanie. Teraz wysłałam do was wszystkich pocztę. Ciekawa jestem waszych wrażeń. 🌻 Maju 🌻 Jak tam ptaszek. Widać, że masz dobre serduszko. :) Musiku Truskawkowy🌻 prawdziwy koszmar nam zgotowała ta ptasia grypa. A co mają mówić biedni ludzie na wsi, coś tam sobie po proszku chodują i teraz trzeba ptactwo wsadzić do więzienia.:( Flow - ja też ubieram się w ciucholandzie. Mam u nas dwa super sklepy. I naprawdę kupuje się markowe ciuchy za grosze. I przynajmniej jest szansa, ze to są pojedyncze egzemplarze i koleżanka drugiego takiego samego sweterka ( czy innej rzeczy) nie będzie miała. :) Mirinda🌻 U nas też było dzisiaj ładnie , ale podobno to koniec ładnej pogody . Mnie też humorek się poprawił , ale bynajmniej nie z powodu pogody , tylko tata mojej córci zaczął regularnie płacić alimenty. :) Gdzie jest twój adres - coś i dla ciebie bym puściła ciekawego. :) 🌻👄🌻 dla wszystkich . Dajcie znać czypoczta dotarła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu jestem sama . Trudno. :( Może trochę później zajrzę. Jutro mnie nie będzie, bo jadę na wycieczkę do W-wy na \"Taniec Wampirów\". Cały dzionek w drodze , troche zwiedzania i powrót głęboką nocą. Śpijcie słodko i miłego dzionka wam zycze jeśli nie dane mi będzie dzisiaj zajrzeć. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Dzięki za pocztę. Zmieniłam Twój adres. Może teraz będzie lepsza komunikacja. Z tamtego nie udawało Ci sie wysyłać załączników. Zazdroszczę Ci tego wyjazdu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Flow42 🌻 Ja też cieszę się z tego wyjazdu. Funduje go nam zakład pracy. Odkąd mamy fundusz socjalny w naszej firmie ( a nie w centrali ) możemy nim dysponowac jak chcemy. Organizujemy pieczonego kartofla, majówki, spływy kajakowe itp. A teraz ten wyjazd i wszystkie aktrakcje w cenie wyjazdu - dla nas darmocha - zwiedzanie Zamku Królewskiego i spektakl. A w planach mamy też zajęcia fitnes ( siłownia,aerobik,sauna itp.) , tylko musimy zebrać ok.20 osób chętnych ( a towarzystwo z lekka jakby starszawe i niemrawe jesli chodzi o uprawianie sportu). Opowiem wrażenia w niedziele.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chaotycznie napisałam jakby ten aerobik miał byc w W-wie. :P Ten aerobik to oczywiście tutaj na miejscu - ale z funduszu socjalnego ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow przecież napisałam, że poczta doszła! Dziękuję. Tamto wcześniejsze było głównie do Bubera i pisane troszkę żartem, ale jakoś nasz jedynak nie daje się sprowokować. :D Diarra odezwę się do Ciebie przez tlen, znalazłam Twój adres w stopce, jakoś trochę się boję podawać swój e-mail do publicznej wiadomości. Fajnie masz, że jedziesz na \"Taniec wampirów\", koniecznie musisz nam zdać w poniedziałek z tego relację. My mieliśmy z pracy też na to jechać, ale jakoś wszystko się rozmyło, a nie każdy może pozwolić sobie na indywidualny wyjazd. Wiadomo, koszty... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda Ty Bubera nie prowokuj - on nie z tych .... Ale zdjęcia wysyła co najmniej powiedziałabym bardzo erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIRINDA wejdź na gg. do Diary i podaj jej swój adres elektroniczny ,ja tak zrobiłam i oprócz Diarry nikt nie zna więcej mojego adresu tylko ona. Pozdrawiam Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bea, ale nie mam numeru gg Diarry, a tabelki nie chce mi się teraz szukać, napisałam do niej przez tlen, mam nadzieję, że dojdzie. Flow a co Ty tak bronisz Bubera??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam do wszystkich dzisiaj fotki , ale już wróciły mi dwie korespondencje - zwrócone przez administratora , nie wiem dlaczego ! I nie wiem do kogo poczta nie doszła. A wysyłałam do wszystkich to samo. Wiem już , że do Beatki dotarło . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow zrozumiałam, zrozumiałam, ja też pisałam żartem, troszkę się z Tobą drocząc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Fotki dostałam. Dzięki Ty świntuszko. Mirinda Ok. Przecież facet to nie jest powód do kłótni. Na dodatek facet którego nie znamy. A jeden pomarańczowy coś tu o nim napisał nieładnie.Buber - czytałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×