Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

widzę że większość z nas ma jakiegos doła i wiecie mam przed sobą fajny artykuł ,,poradnika domowego,,- z listopada ,,Nie daj się chandrze,, ja to na bank mam lekką depresję jesienną mam ją co roku niestety.................Kocham slońce ciepłe morze i gdy tak wygladam przez okno to mi tak strasznie smutno buuuuuuuuuuu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - sprawdzam listę. Lista obecności: Basia41 - odrobione Bea67 Buber Diarra Groszek77 Gruszka1234 Igam - odrobione Jarynka Kot bury Maaartyna Maja5 - odrobione Mirinda Mus truskawkowy - wymówiła się ... zabobonna? Igam, kochana - dlaczego nie zastukasz do mnie na gg? Zawsze możemy porozmawiać, przecież juz to robiłyśmy. Odezwij się koniecznie !!!!!!!!!!!! Buziaki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku - jak chcesz ... A poza tym mam nowinę dla wszystkich ! MUS TRUSKAWKOWY - 1500 WPIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Stawiasz Martini !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się cieszę na ten nasz zjazd. Na jednym dniu to się chyba nie skończy- tyle martini.........;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, że Martini wypada ciągle na kogoś innego. Bo jakby wypadło na jedną osobę - zabrakłoby funduszy. A tak - do spotkania uzbiera się kilka(naście!) flaszek ... balanga na całego będzie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj dziewczyny dobrze, że jesteście. Humor mi się poprawił i nawet praca lepiej mi idzie. A jeszcze niedawno nic mi się nie chciało i wszystko widziałam w czarnych barwach. Jak niedużo brakuje mi do szczęścia. ;) Szkoda, że nie mam takich koleżanek w pobliżu...... 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak to mówią : jesień przynosi więcej dni chmurnych i przygnębiających. Mamy częściej doły, mniej nas cieszy, więcej widzimy w ciemnych barwach ... deprecha na całego. Nie dajmy się dziewczyny !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6691ewa
Cześc !!nie wiem co pisałyście na poprzednich 51 stronach ale ...bardzo bym chciała sie do Was przyłączyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6691ewa
Wielkimi krokami zbiżam sie do 40-stki i......Bardzo mi doskwiera samotność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6691ewa
a co Was interesuje...bo ile mam lat to już wiecie...jestem po rozwodzie....i po innych przykrych (strasznych)przeżyciach.. w zasadzie to sie zastanawiam czy wogóle powinnam sie kontaktowac z światem zewnetrznym ,bo może bede działać depresyjnie na innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6691ewa
ale jeżeli sie do Was odezwałam to jednak chyba jednak szukam tego kontaktu...ratunku,żeby sie wyciagnąc z tej depresji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6691ewa
Flow42 włąsnie dotarłam do waszej tabelki.... dzieki ,ze odezwałąś sie do mnie pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, jesteście wspaniale, czytam Was i od razu mi lepiej. Dziś fatalnie się czuję, więc proszę o chwilowe usprawiedliwienie nieodrobionej pracy domowej. Nałykam się tabletek, na pewno mi przejdzie i wtedy napiszę. Na razie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
6691ewa Na początek proponuję żebyś się zaczerniła. To gwarancja że nikt się pod Ciebie nie podszyje. Napisz to co uważasz za ważne o sobie ... gdzie mieszkasz itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Cześć ! to ja. Witam was wszystkie I ciebie 6691Ewa 🌻 Zastanawiam sie nad zadaniem domowym??? Jakie jest moje marzenie,chyba tylko takie abym dożyła takiego wieku w którym moje córki będą miały wlasne rodziny.Będą samodzielne a ja będe im potrzebna do opieki nad wnukami.To dość odległe marzenie ale może się spełni. A marzenie na dzisia to chciałabym aby się poprawiła troche moja sytuacja finansowa,bo czasami mam dosyć zastanawiania się czy zapłacić za mieszkanie czy kupić dzieciom buty na zime. Lekcje odrobione.Całuje mocno 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Flow no po kim jak po kim ale po Tobie się nie spodziewałam, żeby mnie nie umieścić na liście obecności. Czuję się zaniedbywana. A tak poważnie to też mi jakoś smutno. Dzisiaj pół dnia szorowałam łazienkę. Tak tego nienawidzę robić że cieszę się że mam to za sobą. A była brudna jak nieszczęście po tym remoncie. Jutro czeka mnie jeszcze kuchnia, ale chyba nie zrobię za jeden dzień bo ja leniwa jestem strasznie. Takich prac w domu nie znoszę. Ja też mam chandrę dziewczyny, brakuje mi ludzi a czym dłużej siedzę w tym domu tym bardziej boję się z niego wyjść. To chyba już depresja. Maju Musik ma rację kup inny wisiorek nie krzyżyk. Ja też jestem przesądna. Chciałam napisać o moich marzeniach ale teraz się boję że się nie spełnią. Igam nie zamykaj się w sobie jak masz problemy, pisz o nich będzie Ci łatwiej. Ja myślę że większość z nas na tym topiku ma problemy, a tą wesołością pokrywamy swoje niepokoje, ale jak się człowiek otworzy to mu lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lista obecności: Basia41 - odrobione Bea67 - odrobione Buber Diarra Groszek77 Gruszka1234 Igam - odrobione Jarynka Kot bury Maaartyna Maja5 - odrobione Mirinda Mus truskawkowy - wymówiła się ... zabobonna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Nie wiem , czy pisałem ale jedną z moich pasji są podróże.I moim marzeniem, jest polecieć na Alaskę. Tam wynająć samochód objechać ją wzdłuż i wszerz, a potem samochodem wzdłuż Gór Skalistych do Vancouver. Tam przesiadka do kolei transkanadyjskiej i w poprzek Kanady do Montrealu. No coż ...zobaczymy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny sorki, sorki, sorki, sorki .... sorki !!!! Już Cię wpisałam. Czekam na odpowiedź. Basia41 - odrobione Bea67 - odrobione Buber Diarra Groszek77 Gruszka1234 Igam - odrobione Jarynka Peny Maaartyna Maja5 - odrobione Mirinda Mus truskawkowy - wymówiła się ... zabobonna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja witaj Ewo, napisz coś o sobie. Słuchajcie mój pies jest bardzo chory. Właśnie mój mąż pojechał z nim po raz setny w tym roku do weterynarza. Kiedyś nadepnął biedak na szkło i wdała mu się jakas paskudna infekcja mieszana. Między innymi ma pałeczki ropy błękitnej na którą nie działają żadne antybiotyki. Tak psina cierpi a my jak na niego patrzymy. Dzisiaj zmieniliśmy weterynarza bo ten nasz już rozkłada ręce. Czekam kiedy wrócą i mam nadzieję że psina w końcu wyzdrowieje. Maju jak tam Twój rozbrykany piesek, udało go się trochę poskromić ? Jeżeli chodzi o moje marzenia to są prozaiczne: marzę żeby w końcu coś się zmieniło w naszym kraju na lepsze, żeby praca nie była marzeniem tylko normą, żeby rzadne dziecko nie szło głodne spać. Chciałabym też bardzo żeby nie było na świecie przemocy, którą się po prostu brzydzę. Osobistych marzeń nie mam wielu, ale nie napiszę bo boję się że zapeszę. Idę oglądać M jak miłość, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo Wam napisałam, ale zapomniałam wpisać hasła i mi \"wcięło - nie jestem w stanie teraz tego powtórzyć - może później. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po M jak miłość ... gdzie jesteście? Basia41 - odrobione Bea67 - odrobione Buber - odrobione Diarra Groszek77 Gruszka1234 Igam - odrobione Jarynka Peny - odrobione Maaartyna Maja5 - odrobione Mirinda Mus truskawkowy - wymówiła się ... zabobonna Połowa odrobiła lekcje. A gdzie druga połowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×