Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Malkontentka Przychodzi baba do lekarza: - Panie doktorze ciągle jestem wkurwiona, wszyscy mnie wkurwiają, a najbardziej wkurwia mnie to, że wszystko mnie wkurwia, prosze mi pomoc! - Czy probowała Pani w jakiś sposób sie wyciszyć, uspokoić, np. spacery w lesie, parku wśród śpiewu ptakow, spacerując boso po trawie. Kontakt z przyrodą bardzo pomaga... - E tam, Panie Doktorze - ptaki mnie wkurwiają, bo drą ryje, w trawie pełno robactwa, pajęczyny, gałęzie zaczepiają o ubranie, nie, nie, przyroda mnie wkurwia! - To może inny sposob, np. kąpiel w wannie pełnej piany z aromaterapią, przy nastrojowej muzyce? - E tam, Panie Doktorze, tego też próbowałam - piana mnie wkurwia, bo szczypie w oczy, muzyka mnie wkurwia, ta nastrojowa najbardziej mnie wkurwia, a te olejki zapachowe, to dopiero wkurwiające, kleją się , lepią, plamią, nie, nie olejki najbardziej mnie wkurwiają! No dobrze, to może sex. Jak wygląda Pani życie seksualne?\" - Sex !? A co to takiego? - Nie wie Pani co to sex !? No dobrze, zaraz Pani pokaże, prosze za parawan. Po chwili na parawanie lądują kolejne części garderoby: spodnie, spodnica, kitel, bluzka, biustonosz, majtki. Po kolejnej chwili słychać sapanie i wzdychania, wreszcie słychać głos kobiety: - Panie Doktorze, prosze sie zdecydować:? Wkłada Pan czy wyciąga, bo już mnie pan zaczyna wkurwiać! sory za słownictwo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno oglądam KAROLA. Przyjdzie do mnie zaraz kumpela która nie ma TVN-u. Już widziałam ale w wersji włoskiej z polskimi napisami. Tłumaczenie było koszmarne - bardzo niegramatyczne. Więc dziś i jutro obejrzę po raz trzeci ale już na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Murzyn Przychodzi murzyn do lekarza i mówi: - Panie doktorze, chcę być rośliną. Lekarz się zastanawia a potem każe mu ściągać gacie, po czym ucina mu genitalia i mówi: - Teraz jest pan Czarny bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mus truskawkowy 🌻 Kochanie - nie było mnie tylko 1 dzień (tylko 18.10.). miło słyszeć , że jednodniowa nieobecność sprawia wrażenie, ze \"dawno mnie nie było\" . To miłe. :) Mam zamiar oglądac \"Karola\" , ale tak szczerze - nie lubię tego aktora. Flow🌻 dzięki , ze uaktywniasz nasze \"stare\" komórki do myslenia . Może bardziej nam się będzie \" chciało\" ... częściej klikać na klawiaturze, a nie tylko zaglądac cichaczem. Musiku : na poparcie dla twojego kawału mam coś , co byc może już kiedyś wam pokazywałam, jesli nie , to zobaczcie : jakie problemy mają MOTYLE ! http://fun.anfa.pl/swf/data/motylek.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co , mam pomysł , zróbmy listę naszych ulubionych piosenek , podajmy każdy po 3 piosenki - a potem możemy je sobie np. poprzesyłać . Co wy na to ? Zrobi się weselej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to już niedługo . Ja jeszcze nie oglądałam \"Karola\" . Mieliśmy darmowe bilety do kina z pracy , ale coś mi tam nie pasowało i nie poszłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje ulubione ,takie 3 na pierwsze miejsca to : 1.Beatles \" Strawberry Fields Forever\" 2.Robby Williams \"Angels\" 3.Eagles \" Hotel California\" Ta pierwsza , to jest piosenka z mojej młodości i pierwszej miłości . Kocham ją . Mam jeszcze pare ulubionych , ale te sa mi najblizsze. Dobrze się kojarzą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku cieszę się, że już jesteś w lepszym nastroju, a te kawały były fajne! :D W Karolu jest obsada polska(Adamczyk, Bela) i zagraniczna, tez będę oglądać chociaż byłam na tym w kinie. Flow jestem ciekawa nowego tematu do dyskusji, oby nie byl za trudny.;) Diarra motylek jest świetny!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może zróbmy tak , dopisujcie swoje typy i kopujcie dalej .: LISTA PRZEBOJÓW 41-LATKÓW Diarra 1.Beatles \" Strawberry Fields Forever\" 2.Robby Williams \"Angels\" 3.Eagles \" Hotel California\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, żejuż poszłiście na seans filmowy . No to pa słoneczka. Idę i ja. :) jesli nie uda mi się wejść już dzisiaj na chwilkę do was, to zycze miłej nocki.🌻 i uzupełniajcie listę przebojów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Child in Time\"-Deep Purple \"C\'est La Vie\"- Emerson LAke Palmer(kto tego nie zna to polecam -coś pieknego Dust in The Wind\" - Kansas- jak wyzej:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LISTA PRZEBOJÓW 41-LATKÓW Diarra 1.Beatles \" Strawberry Fields Forever\" 2.Robby Williams \"Angels\" 3.Eagles \" Hotel California\" Buber \"Child in Time\"-Deep Purple \"C\'est La Vie\"- Emerson LAke Palmer(kto tego nie zna to polecam -coś pieknego Dust in The Wind\" - Kansas- jak wyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIARRA Piszesz, że uaktywniam Wasze \"stare\" komórki do myślenia. Może nie aż tak. Po prostu staram się żeby topik nie umarł. Był taki czas tutaj, że napewno zaglądaliście ale jednak nie chciało się pisać a może nie było tematu ? Nieważne - ważne żeby było to miejsce gdzie ZAWSZE można napisać o swoich problemach, wyżalić się innym, wypłakać się w rękaw ... no z tym to już przesadziłam trochę ... Szczególnie dla tych którzy nie mają komu sie wygadać. I nawet kiedy niewiele to może praktycznie pomóc - samo pisanie o tym, myśl, że ktoś to przeczyta i pocieszy - to już wiele. Ile się teraz czyta na różnych topicach o poradach psychologów - ludzie nie dają sobie sami rady. To smutne. O problemach trzeba mówić - i to obojętne czy dotyczą dzieci, małżonka, finansów czy seksu. Wylanie tego z siebie to jakby przerzucenie części ciężaru na inną osobę. I wiara, że w naście osób uda sie to rozwiązać szybciej i łatwiej. A wiara jak wiadomo ... góry przenosi. Myślę, że my mamy tutaj takie miejsce. I jest ono dobre jak każde inne. I jesteśmy bardziej szczerzy bo anonimowi w jakimś sensie (do czasu spotkania oczywiście - a wtedy się okaże kto jest kto). Mirinda - tematów na pewno nam nie zabraknie - tak myślę. W końcu każde z nas jest inne. Każde ma swoje zdanie. I choć niekoniecznie musimy się z nim zgadzać - przeczytać zawsze warto. Uffffff ... ale się rozpisałam. Ale czułam taką potrzebę tu i teraz. I juz mi lżej. I okazuje sie, że warto tu być z Wami !!!!!!!! Dla wszystkich życzenia spokojnej nocy - śpijcie słodko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! 🌻 Ja najbardziej lubię słuchać piosenek Czesława Niemena, Ewy Demarczyk, Michała Bajora i temu podobne. Moją najbardziej ulubioną jest piosenka Ewy Demarczyk \"Groszki i róże\", słucham ją jak mi źle i mogę powtarzać ją po kilka razy i płakać, aż wypłaczę wszyskie swoje żale i zrobi mi się lepiej. Następne jest \"Wspomnienie\" Niemena- cudne....... Michała Bajora ogólnie lubię wszystkie piosenki- nie mam jakiejś szczególnie wybranej- wszystko zależy od mojego nastroju. A ostatnio uwielbiam piosenkę z oratorium \"Tu es Petrus\"- \"Niech mówią, że to nie jest miłość\", śpiewana przez Olgę Szymońską i Przemysława Brannego (no i chór). Jest wspaniała. Muszę sobie kupić płytę z całym oratorium. Diaara- posłałam Ci przesyłkę z innego konta na twoje na onecie- mam nadzieję, że taraz dojdzie. Jak co to pisz.🌻 Jeszcze muszę dodać do moich osobistych marzeń- mam jedno, które zależy ode mnie, ale jednocześnie nie mogę go zrealizować- bo nie mam silnej woli. Otóż- chciabym być szczuplutka- mieć tak ok.65 kg. Całe moje dorosłe życie się odchudzam i tyję- tak na zmianę (choć trochę w tym winy moich hormonów). Tragedia... :( Życzę miłego dnia.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie z rana kochani. Pięknie sie dzień rozpoczął. Szef wyjechał ... w siną dal. Na dłużej. Laba na całego. Dzisiaj mogę mieć tu dyżur do 16. Moge pisać spokojnie. Nikt mi za plecami nie będzie chodził. Gdzie się podziała nasza dyżurna dziewczyna Maja5 ? zwsze była tu do południa ... gdzie jesteś Maju ? Odezwij się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witakcie Kochani 🌻 Ja tylko na króciutko - dzisiaj mam urwanie głowy... papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka:) no z tymi utworami to ćwieka mam 3 to dla mnie za mało no ale trudno.................. 1 miejsce na mojej liscie od kilku lat bez zmian-M.Bajor ,,Moja miłość największa,, 2 B.Kozidrak i tu przemawia patriotyzm lokalny;) -,,Jezioro szczęścia,, 3 Wyclef Jean f Mary J.Blig:,,Someone Please Call 911,, no i mnóstwo innych zależnie o nastroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Puściutko, cichutko ... oczywiście, że jesteście w pracy albo macie inna nie mniej ważną robotę. Peny pewnie sprząta albo dopieszcza mieszkanko po remoncie. Zazdroszczę - nawet tego bałaganu i tej roboty. Chciałabym mieć co remontować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Flow42 ❤️ i inne dziewczynki ❤️ Ja cały czas tu zaglądam, niestety nie mam czasu więcej pisać- w pracy mam akurat urwanie głowy. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry kochani, ja dziś nie mogę "udzielać się" na forum, może jutro... Dobrej nocki wszystkim, pa.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani - prosto po pracy poszłam z kumpelą szlakiem gnieźnieńskich lumpexów - nóg nie czuję - tym bardziej, że byłam w szpilkach. I nic nie kupiłyśmy ... buuuu. Czy Wy kupujecie w takich tanich sklepach? Znowu cisza i pustka się zrobiła ... nie chcę krakać ale ... Dobrej nocy. Melduję się jutro już z rana - jak się uda to będę szybsza od Maji. Szefa nadal nie ma więc ... wolność i swoboda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×