Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wszystkim Paniom NAUCZYCIELKOM wszystkiego najlepszego w DNIU NAUCZYCIELA, wspaniałych, pojętnych uczniów, miłych rodziców i satysfakcji w pracy, oby nigdy nie dopadło Was wypalenie zawodowe i abyście zarabiały duuużżo pieniążków za Wasz nieoceniony i niezapłacony tród. całuski 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani Maju 🌻 Diarro🌻 Flow 🌻 Buber🌻 To za te przysłane do mnie maile. Bardzo dziękuję i proszę o jeszcze. Dla wszystkich pozostałych dziewczyn też 🌻 i dla nauczycielek 🌻 🌻 🌻. Mam dzisiaj dobry humor bo remont powoli zbliża się do końca, tylko jeszcze ogrom pracy przy sprzątaniu, ale jakoś przeżyję. Wreszcie może będę mogła pooglądać sobie telewizję. Przegapiłam w tym tygodniu Magdę M, ale chyba w niedzielę jest powtórka ? Pogoda się nam zepsuła na weekend, trochę szkoda bo tak było pięknie i obiecałam mojemu psu że pójdziemy do parku na długi spacer a tu nic z tego. Diarro zdjęcia bardzo ładne, zwłaszcza to suni z małymi szczeniakami. Chcę Ci również powiedzieć że te wszystkie złe przeżycia zupełnie nie zostawiły śladu na Twojej twarzy, tylko się cieszyć.Wyglądasz na zadowoloną z życia i bardzo pogodną osobę. Wszystkim życzę miłego weekendu i zajrzę później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam, bardzo się za Wami stęskniłam i ubolewam,że mam parę chwil. Pozdrawiam was gorąco, myślami jestem z wami często. Wydrukowałam sobie co napisaliście ,poczytam, a kiedy będe mogłam to odpiszę. Cieszę się i dziękuje za to, że topik nie upada. Dla nauczycielek : samych radosnych chwil ze swoimi pociechami, cierpliwości , zrozumienia od rodziców🌻 🌻 🌻 Pa do następnego razu.👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie , gorąco pozdrawiam wszystkich a szczególnie wszystkie nauczycielki - duzo zdrówka i cierpliwości z okazji Waszego święta 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber 🌻 - dzięki za poczte . Zaraz zrewanzuję ci się czymś równie ciekawym . :) Peny 🌻 duzo siły ci zyczę przy sprzątaniu , dobrze, ze masz to już za sobą .:) Dzieki za miłe słowa. 👄 Senda41🌻 duzo słońca dla Ciebie w Dniu Nauczyciela. Wesołego świętowania. Do nastepnego ... 🌻 Flow42 🌻złośliwość rzeczy martwych, czasami tak bywa z komuterami . Dlatego u nas w firmie, odkąd komputeryzacja i nam się wreszcie trafiła, nasa szefowa zatrudniła informatyka i mamy go na każde gwizdnięcie. Ale nie stety jest to stary kawaler ( w naszym wieku ) i dziwak straszny. :( Zaraz i Tobie postaram się wysłac coś fajnego.:) Dla wszystkich na miły weekend 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Buber .🌻 czy dotarła poczta ode mnie ? Ja tez słucham muzyki . wreszcie mam komputer dla siebie. Córcia moja jest na daczy u kolezanki . Weekend mam dla siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Próbowałam Wam coś wysłać śmiesznego , ale moja poczta szwankuje. Dajcie znac czy coś doszlo ( do Musika,Mai,Peny,Flow42,Bubera,Basi) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani. No piszcie, piszcie a nie tylko rozsyłajcie co lepsze kąski ... Dziś od pisania sa zwolnione wszystkie nauczycielki - wiadomo -święto mają ! Pewnie leżą gdzieś w stanie bardzo wskazującym na przedawkowanie pewnego wysokoprocentowego płynu ... co dziewczyny? No i nie są w stanie napisać anbolutnie nic. Ale jutro pewnie na wielkim kacu zasiądziecie do komputera i napiszecie nam jak się święto udało. Co zafundowała szkoła? Baleciki jakieś małe były ? A może dożywotni karnet do opery? W każdym razie napiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny - \"nasze panie nauczycielki\", \" \'nasze równe babki\" w dniu Waszego Swięta wszystkiego najlepszego- od nas koleżanek i Mam , a także od naszych rozbestwionych kochanych łobuziaków , żebyscie nigdy nie zapomniały co to młodym być i by starczyło Wam sił żeby tych młodych znieść. Szampańskiej zabawy Wam życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wwitam Wszystkich, czy pamięta mnie ktos?????? jeszcze śpicie??? ja mam przyplyw siłi energii i myślę co zrobić z tym dniem??? Miłej sobotki Wam życzę [ kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny i chłopaku w ten zimny,jesienny dzień.We Wrocławiu na termometrze tylko 6 stopni ,brrrr......,ale zimno. wpadne do was później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka 🌻 Życzę wam miłego weekendu . Teraz mam chwilke wolną , ale zaraz szykuję się do wyjazdu , wybywam na imprezkę imieninową do mojej ulubionej cioci ( 24 km musze dojechac ) . Pewnie tam przenocuję jeśli impreza będzie o.k. więc wieczorkiem mnie nie będzie. Chociaż ja jestem typkiem co to lubi własne łóżko i pewnie jak siebie znam będę starałą się wrócić do domciu . Zobaczymy . U mnie pogoda typowo jesienna. Jest wilgotno , ale słońce stara się wydostać zza chmur. Temperatura 12 stopni , nie jest źle. 🌻👄🌻👄🌻 czoraj usiłowałam wam coś przesłać z moich zapasów humorystycznych , ale jak widzę nie udało się. Coś moja poczta Tlenowa żle działa. Zaraz postaram się zrobic to samo z innej poczty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsypiacie piatkowe balangi ? Czy buszujecie po sklepach . Smutno mi tu samej ,:( A już niedługo zmykam . 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! Senda41 - fajnie, ze sie odezwałaś. My też o Tobie myślimy. Gruszka1234 - gdzie się podziewałaś ? Bea67 - nie tylko we Wrocławiu tak zimno. Rano tak było pewnie w całej Polsce. U mnie w Gnieźnie w chwili obecnej jest 14 stopni i slońce próbuje się przedrzeć przez chmury. I wiecie co? - udaje mu się ! Diarra - szampańskiej zabawy na imprezce ! W końcu doszły Twoje żarciki - te wysłane z innej poczty. Dzięki. Miłego weekendu dla wszystkich !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Flow42🌻 jeszcze nie pojechałam , namówiłam mojego tatę na wyjazd i jedziemy o 16.00 Cieszę się, ze wreszcie coś udalo się wysłać. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Diarra- dziękuję za zdjęcia- uśmiałam się okrutnie. Baw się dobrze na imprezce. Ja wieczorkiem siedzę w domu, mam jeszcze do przeczytania zaległe Gazety Prawne, no i muszę zabrać się za pisanie pracy magisterskiej. Odkładam to jak mogę, jakoś nie mam nadchnienia. Maju- dziękuję za propozycje szukania materiałów, ale ja tak trochę żartowałam, kiedy prosiłam o pomoc. Mam już wystarczającą ilość literatury, teraz muszę poskładać to do kupy, ale najpierw muszę wymyślić jakiś rozsądny plan pracy. Może wpadnę później... 🌻 Dzisiaj mój największy \"okupant komputerowy\" idzie na imprezę, więc może wreszcie dorwę się do tego komputera. Pozdrawiam wszystkich cieplutko ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani!🌻 Jak ktoś ma dużo czasu i nie wie co z nim zrobić to polecam sprawić sobie pieska - dzień wypełniony aż po brzegi. Moje Kochanie poszło do szkoły od rana, więc ja z pieskiem na długi spacer - bo grzecznie pozwolił mi sie wyspać, później sprzątanie, pranie gotowanie i znów piesek chce na spacer - i nawet nie wiem kiedy, a już jest ta godzina. Jeszcze łazienka i mogę poczytać książeczkę. Belferki kochane! - jak tam po święcie? Napiszcie! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny, fajnie, że finiszujesz z remoncikiem! 🌻 Cześć Sendko - wpadaj jak tylko będziesz mogła, myślę o Tobie również. Diarra 😘fajne stronki!Baw się dobrze na imprezce🌻😘 Buber🖐️ flow😘 gruszeczko! Nareszcie masz troszkę czasu dla nas! I tak wcześnie wstałaś 😘 bea😘 basiu😘 słońce, to fajnie, że już masz materiały do pracy:D teraz Ci życzę zapału i miłego stukania w klawiaturkę.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wszyscy! Wreszcie mam sprawny komputer i mogę normalnie napisać. Bardzo dziękuje za życzenia, były piękne. Z okazji Dnia Nauczyciela u nas są zawsze organizowane wycieczki, oczywiście tylko dla pracowników szkoły, właśnie wróciłam z takiej wycieczki( Kazimierz), było bardzo fajnie i wcale nie z dużą ilością \"wysokich procentów\". :) Pozdrawiam wszystkich, jutro dokładnie przeczytam wszystko co pisaliście, dziś nie miałam czasu i tylko zerknęłam na ostatnią stronę. Miłego wieczoru i nocki. 🌼 Flow dziękuję! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaku!!! Dzisiaj jeszcze zimniej niż wczoraj.........brrrrrrrrrr!!!!! Trzymajcie się cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie się wszyscy podziewacie????? Wróciłam już z kościółka i jest mi tak jakoś smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea😘 Ja byłam już na spacerku z pieskiem, musieliśmy zrezygnować z dłuższego spaceru gdyż słyszeliśmy strzały i rzeczywiście, w drodze powrotnej napotkałam dwóch myśliwych z psami, więc nie wiem gdzie dzisiaj pódziemy po południu buuuu. Teraz lecę do kuchni upichcić niedzielny obiadek papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×