Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Hekja Kochani!!!! Obejrzałam sobie zdjęcie buberka - Buber fajną masz żonkę, pozdrowienia, a z Ciebie WIELKI mężczyzna!! Tylko buzię jakoś tak za żonką schowałeś :D, ale i tak Cię widać 🖐️ I tak: widziałam już Flow, Diarrę - ale tylko na tej fotografii z pieskiem i Bubera reszta mi się nie otwiera!! Jutro mnie nie edzie zWami bo syn będzie stawiał system i zmieniał Windowsa na innego - mówi, że wtedy Was zobaczę na zdjęciach - mam nadzieję. On wszystko przegra na inny dysk i później będę mogła jeszcze raz przejrzeć pocztę, uff. Mam nadzieję, że mi nie wykasuje!!! bo chciałam Was sobie zgrać na płytkę i jak by mi było smutno puścić i pooglądać moich przyjaciół 😘😘 Ja jak tylko zmieni system zaraz wysyłam do was moje fotki - które dopiero trzeba zrobić :D i ja nie mam pojęcia jak je wysłać, ale syn mi obiecał, ze mi pomoże i nauczy. Widzicie?! Dzięki temu pomysłowi jeszcze nauczę się czegoś pożytecznego :D Pozdrawiam nową nieśmiałą koleżankę - fajnie się was czyta - 🌻 Misik i Flow - co wy tam gracie w jakieś numerki? Flow😘 Mirindka😘 Diarra😘 Bea😘 Basia😘 Buber😘 Musik truskawkowy😘 Peny😘 - odezwij się kochanie! Igam😘 - czyżby znowu złe dni? Nie daj się - zajrzyj i pogadaj! I reszta zagonionych dziewcząt - co z Wami - odezwijcie się. Teraz lecę z pieskiem, wpadnę jeszcze do NAS - wiecie, jak wchodzę na nasze forum, to czuję się tak, jakbym była w domu przy dobrej kawce w ciepełku i cieplutkich baboszkach. papa, za chwilę wracam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o pocztę do Gruszki - do mnie się zawsze cofa. Jest komunikat, że wiadomość zwrócona nadawcy. Nic z tego nie rozumię bo Gruszka twierdzi, ze dostaje ode mnie maile. Więc o co tu chodzi? Proszę o potwierdzenie, że dotarł do Was mail pt. MYSZY.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu tu siedzę sama jak palec ...:( No to napiszę, że w poniedziałek wyjeżdżam do Gliwic na groby rodziców. Jasne jest, że zobacze się z rodzinką, odwiedzę koleżanki i ... znowu nie poznam miasta. Za każdym razem jak jestem (znowu nie tak często jak bym chciała) to zawsze coś mnie zaskakuje. Ostatnio niestety - ilość nowych grobów na cmentarzu. Tak więc kochani - macie mnie z głowy od poniedziałku ! Ale nie cieszcie się zbyt bardzo ;) bo w piątek jak tylko wrócę to rzucę tu okiem ... i zrobię porządek jak okaże się, że się obijaliście ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow- to ty jesteś z Gliwic? Nie masz może tutaj siostry podobnej do siebie, bo wydaje mi się że skądś Cię znam. A może widziałam już ciebie? Będziesz tak blisko mnie, może mnie odwiedzisz? 🌻 Myszy dostałam, ale nie mogę ich otworzyć na tym komputerze, muszę czekać aż syn skończy na drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Tak - pochodzę z Gliwic. A w Gnieźnie mieszkam już 20 lat. Możemy sie spotkać jeśli będziesz miała czas. W grę wchodzi niestety tylko środa - inne dni mam juz zarezerwowane. Jeżeli mozesz - najlepiej wyslij mi swój nr telefonu na maila. Zadzwonię do Ciebie w poniedziałek i ustalimy ewentualnie co i jak. Maju My z Musikiem gramy w Duzego Lotka - w sobotę jest 11 baniek w kumulacji !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mój czas już się skończył ... Muszę ustąpić miejsca synowi. On też chce przed GLADIATOREM troche poklikać. Zjawię sie może jeszcze po filmie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow, to ja też zagram, chociaż nigdy nic nie trafiłam. To jest straszne, ale czasami mam tylko jedno trafienie na 10 zakładów:D, ale kiedyś jak pracowałam jeszcze na kopalni w zatrudnieniu - każda miała swoje oddziały górnicze i jeden z \"moich\" górników podarował mi na dzień kobiet kupon totolotka (sam skreślił te same numerki) i wygraliśmy na tamte czasy jedną moją wypłatę - była czwóreczka!! Ale sama co rusz próbuję i nic:D, tylko sobie przed losowaniem marzę..... co też zrobię z tymi pieniążkami..... to też jest fajne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow- niestety środę mam zajętą. Mamy o 17 mszę za zmarłych z rodziny, a potem jeszcze idziemy na cmentarz. Taka tradycja rodzinna w Dzień Zadusznych. A rano muszę iść do pracy, nie mam już urlopu. :( Maju- też jutro kupię sobie kupon toto- lotka. Od czasu do czasu gram , ale na chybił-trafił- i jeszcze nic nie wygrałam. Może akurat tera...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Całuski dla wszystkich 🌻 , 🌻 dla nowej niesmiałej kolezanki ... Ja tez gram od czasu do czasu w totka, jutro też spróbuję , może to właśnie mnie sie poszczęści ... Poczta od Basi niestety nie chce mi się ootworzyć , musze poczekac na córkę , może coś na to poradzi . Ja też zaraz znikam na film . dzisiaj miłam ciężki dzień , musiałam nawet iśc do pracy na 18.00 ( mam dyzur aresztowy , co oznacza, ze musiałam stawić się w robocie i zamknąc niegrzecznego chopczyka ). :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko kochanie🌻 mam parę kilogramów za dużo , ale teraz juz jestem zawzięta i nie odpuszczę - w końcu jestem Baranem ... :P Najwazniejsze jest dobre samopoczucie , a o to własnie mi chodzi , ja strasznie xle się czuję z nadprogramowymi kilogramami i tyle. Flow🌻 MYSZY ni moge otworzyc . Nie wiem jakim programem to trzeba zrobić . Czekam na córcie, może coś poradzi. Ja też mam wyjazd na groby , ale w dwa miejsca 9 oba ok. 25 km ode mnie. A najwazniejszy grób mam na miejscu czyli moją mamę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, że jesteście na seancie filmowym . Uciekam i ja , może wpadnę później , a jesli mi się nie uda , to zycze miłej nocki i słodkich snów . A jutro będę na 100% . 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Diarra! ja \"wpadam\" w przerwach filmu. Co to znaczy że zamknęłaś niegrzecznego chłopczyka?! Ja też uważam że nie masz sie z czego odchudzać, ale zawsze trzymać linię można:D Ja teraz jestem na etapie koszenia wszystkiego co można zjeść - symptom zbliżającej się miesączki. I nic na to nie mogę poradzić!!! Powiedzcie mi - to do tych co mają pieski - czy wasze to też takie \"owsiki\"? Mój piesek to nie poleży na miejscu, nie pośpi jak koty - i jak pamiętam mój poprzedni piesek, tylko ciągle chodzi za mną, zmienia miejsce, ciągle mu jakkby gorąco i \"uwala\" się w różnych miejscach. Byle tylko być ze mną. Fajne, ale się martwię jak chodzę i on tak za mną, że jego to tak męczy! Pa, lecę - koniec przerwy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i po filmie ... śliczny był ... ale takich gladiatorów to już nie ma ... wymarli z mamutami chyba ! Beatko Źle wpisałam Ci adres Mirindy - ale już poprawiłam - możesz wysyłać. I melduję, że mam Twoje zdjęcie. Bo ja głupia baba nie wiedziałam jak to się otwiera (ten zip) dopiero synek mi zademonstrował no i mam. Dzięki bardzo ! Oj, powiększa się nasza kolekcja fotograficzna - myślę, że z czasem i kiedyś bedziemy mieli wspólne zdjęcia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu Trudno - spotkamy się kiedy indziej. Fakt, ze ten mój termin to trochę nieszczęśliwy - każdy ma jakieś swoje groby do odwiedzenia. Maju O psach się nie wypowiadam. Nie posiadam. Dobra ! Dość tego ! Idę spać ! DOBRANOC WSZYSTKIM !!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEŃ DOBEREK wszystkim. Fotki wysłałam wieczorkiem,niestety poczta od gruszki wróciła. Całuje mocno do później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Słońce świeci - zapowiada sie piękny dzień! Teraz na zakupy, sprzatanie, obiad a potem ... zobaczymy. Miłego dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Pogoda u mnie przępiekna , ale jeszcze nocny mróz trzyma. Jestem dopiero po porannej kawce , oj jak mi dobrze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju 🌻 Podejrzewam, ze nie raz w TV słyszeliście, ze Sąd zastosował tymczasowe aresztowabnie wobec kogoś , i tak tez było u mnie wczoraj . Policja zamknęła faceta za znęcanie się ze szczególnym okrucieństwem nad zoną i Prokurator złozył wniosek o areszt , a Sąd rozpoznaje taki wniosek . I tak się składa, ze na mnie trafiło i musiałam wieczorem iśc do pracy ( sa specjalnie okreslone godziny dla prokuratury i dla sądu na wykonanie takiej czynności , gdybysmy się w tym casie nie wyrobili - faceta trzebaby wypuścić ... ) Jesli chodzi o pieska i czułości , to moja sunia to jest mistrzyni świata w \"dziadowaniu\" o czułości. A jest u mnie od \"niemowlęctwa\" . A twój piesek widocznie ciebie sobie upatrzył , pokochał i tak już będzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zniknąc na jakies 2 godzinki , jadę z tata po kwiaty na groby . Ale wróce ... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny.Dziekuje tym od których dostałem zdjęcia.:)Fajne.Bea gdzie było robione to przy tej armacie?? Za godzinke jem obiad i idziemy z synem na mecz I ligi siatkówki.Jak wrocimy to wieczorkiem zajrzę i poczytam co slychac w naszym sympatycznym klubie towarzyskim.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka:):):) Wczoraj nie mogłam dopchać sie do kompa no a później byl film ktory przeżywam do dzis.Russell Crowe pokazał w nim swoje mistrzostwo zresztą fizycznie tez mi się ten aktor podoba. Flow-Myszy i Solisty nie moge otworzyć. Basieńko dziękuje za zdjęcie nie masz wcale glupiej minki:) Maju -odezwij się czy moja fotka doszła. Diarra-Z czego Ty sie skarbie odchudzasz na tym zdjęciu bardzo super wygladasz. Beatko -niestety od Ciebie zdjecia nie doszły. Gruszeczko gdzie zniknełas? Igam tez nam uciekła:( Do osoby która nas czyta -odezwij się my nie gryziemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
totolotka puszczam zawsze jednego i na chybił trafil bo wychodzę z załozenia ze jak mam wygrac to w ten sposób, ale ja to raczej w grze nie mam szczęścia ale czy mam w miłosci?????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wysłałam totka , może tym razem się uda... Chociaz jeszcze nigdy nie miałam szczęścia , w miłości też nie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra To Ty jesteś sędzina, ławniczka czy jeszcze coś innego? Zresztą - trochę niewdzęczna taka fucha. Jak by nie było ... Choć z drugiej strony sprawiedliwość musi być. Ja bym takiego damskiego boksera od razu ... Albo nie - niech się najpierw pomęczy - na początek kastracja ! ;) Buber Zamelduj jaki był wynik. I właściwie kto grał? Musiku Skoro nie mozesz otworzyć tzn, że nie masz jakiegos programu. Nie znam sie na tym ale chyba chodzi o Winamp. Jak wróci mój syn to zapytam i napiszę Ci. A teraz kochani Bozenka idzie na obiadek ... Smacznego! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku🌻 kwiatów jest zatrzęsienie. Zrobiłam kompletne zakupy - dla wszystkich moich bliskich , znicze także. I już nie będę dzisiaj nigdzie wychodziła, bo chociaż słoneczko pięknie świeci , to jest bardzo zimno. Wieje wiatr i jest tylko 4 stopnie . Dzieki za miłe słowa, ale najwazniejsze jest dobre samopoczucie , więc jeszcze parę kilo musze zgubic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×