Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Wiedziałam !!! Po prostu musicie się napić ! ;) I znalażłyście sobie niezły pretekst ! :) Niech będzie !:D Alkoholiczki .... z kim ja tu się zadaję? ... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ttam zwierzątka one chociaż nie powiedzą \" co te baby wyprawiają??\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może raczej byłoby wskazane to spotkanie na jakimś oddziale zamkniętym ...? To od razu nas zostawią - jakby coś ... :D W Gnieźnie to Wam mogę taki zakład załatwić !!!!!!!!!!!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej trochę wystraszyć zwierzatka , niż mieliby nas ochroniarze wyrzucić z lokalu :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co od początku naszego topiku nie było jeszcze tak wspaniałego dnia jak dzisiaj a jeszcze jak za godzine ,któraś z nas trafi 6 w toto lotka >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku Spanie darmowe, żarcie darmowe i jescze nas podleczą ciutek ! Bo może mymagamy takiego leczenia? :D Stare baby a zachowuja się jak ... nastolatki ! Ale nic to Baśka - jak mówił Wołodyjowski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko Masz rację - dawno nie było tak tłoczno i tak wspaniale ! Czy mi się wydaje czy jest bosko? Jakoś tak zgrałyśmy się niesamowicie ! Buber I co z tym Twoim gardłem? Skoro masz coś w barku to stawiaj chłopie ! :D Taka okazja nie trafi się prędko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea już wyslałem :) Ale nie mam zdjęcia naszej Truskaweczki.Wiec poproszę. Flow nie ma problemu, tym bardziej,ze lubię takie leśniczówki w środku lasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra kobietki ! Zobaczymy jakie jesteście młode jak przyjdzie zatańczyc w szpilkach na barze !? :D Albo na rurze ! :D Diarra Gdzie ta leśniczówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dzisiaj coś wypijemy ??? Skoro takie udane to spotkanie. Ja mam nalewkę , winko i nawet spirytusik z miodem ... To chyba nie przeszkadza, ze jestem sama w domu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakieś 10 km za Szczytnem - w środku lasu - taka surowa lesniczówka myśliwych ( jak już kiedyś wspominałam mój tata jest myśliwym i maja takie przytulisko z miejscem na ognisko) . Nie byłoby z tym problemu ... No i jak nalewamy sobie co nie co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mówiłam, że alkoholiczki ?! :D Diarra Picie w samotności prowadzi do nałogu kochana ! :D Musiku Zaczęło sie tak niewinnie - od fotek. A natrzaskałyśmy dzisiaj chyba z pięć stron przez jedno popołudnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber fotka dotarła,Dzięki a czemu to tak schowałeś się za małżonke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I oby tak dalej ale coś mi się zdaje że moj pobyt tu dzisiaj dobiega końca,bo mój mężuś coraz częściej tu do mnie zagląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomysł z leśniczówką jest dobry. Do przedyskutowania. Problem jest tylko z odległością. Dla większości z nas (oprócz Ciebie Diarra) to hektar drogi do przejechania. Ale ja nie mówie nie. A co reszta na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wybrałabym się gdzieś sama na taki wypad. Daleko to bardzo, ale miło by było. Trochę wolności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×