Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Beatko już Ci wysłałam 🌻 Diarra-no to dałam plamę👄❤️ Mój nik to prosta sprawa nie mogłam wejść na ten co chcialam bo był zajęty a jadłam wtedy mus truskawkowy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny przypomniało mi się mam kupon toto- lotka na dzisiaj. Ciekawe która z nas będzie milionerką..;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow - a co powiesz na duecik ... :P Musiku - żadna plama , niby skąd mogłaś wiedziec , a poza tym ja nie jestem skora do obrażania się , a imię mojej suni kocham jak ją samą więc ( skłąda się z połowy liter moich poprzednich suczek : Kora i Diana - obie były kochane i były u nas w domu po 14 i 15 lat ) jest mi tylko co najwyżej bardzo przyjemnie i... wesoło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuponik mam w portfelu ... Jak jest szczęśliwy to niech na razie tam siedzi. O Boze - dziewczyny - jak wygram robię bibę trzydniową dla wszystkich !!!!!!!!!!!! Czy mi się wydawało czy ktoś nas odwiedził? Też widziałyście to coś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra W duecie zawsze raźniej ! :D Ale podejrzewam, że dziewczyny tez potrafią się bawić - oj, potrafią !!!! No to jak przedawkujemy Martini - robimy oktet czy coś ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie - część tych 11 milionów jest dla mnie . Mó kupon tez spokojnie czeka. Ale kupiłam też jeden zestaw dla mojego taty ... o której to losowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D Witam wieczorem.Ale toczyło się życie towarzyskie na forum...no no...Politechnika wygrała 3:2!!! HURA!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSIKU ,FLOW fotki dotarły i jestem w szoku bo wspaniałe z was laski a ja taka DUŻA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, słuchajcie !!!!!!! Wpis z 19.47 (tylko nie wiem czy mój czy Musika) był 1990 wpisem ! Już czuję na plecach jak nas goni 2000 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A losowanie jest o 21.30 na Polsacie. Jakby co to można też sprawdzić później na stronie Lotto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już my coś wymyślimy - szczególnie po tym Martini , ciekawe kto dzisiaj będzie stawiał - zaraz przekraczamy 2000 wpis !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak widzę, sztywniaków między nami nie ma ... bedzie super , tylko gdzie i kiedy - oto pytanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA !!! UWAGA !!! MAMY 2000 WPIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jest tylko problem z tym kto go wpisał. Wpis został dokonany o 19.58 - ale są dwa takie: mój i Diarry. Zadecydujcie Wy komu przypisać ten zaszczyt ? Ewentualnie może być remis !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nasze spotkanko to powinno się odbyć gdzies w jakiejś leśniczowce z dala od ludzi......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×