Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Czyżbyśmy zostały same ? No ... ale w końcu siedzimy tu od pięciu godzin. To się fachowo nazywa \"zmęczenie materiału\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak - ciekawe czy na imprezie też wszyscy się ulotnią po cichu ... Mnie juz trochę bolą oczy , ale właściwie czuję się swietnie , pije herbatkę z cytrynką ( na drinka nikt nie dał się namówić ) i chyba wezmę jeszcze papieroska , a co tam - jak SZALEĆ TO SZALEĆ . To będzie dzisiaj drugi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi się zrobiło, idę się kąpać i spać. Jutro mam rodzinną imprezę, znowu siedzenie i jedzenie..... Trzeba się wyspać i przygotować psychicznie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety , bbbbuuuuuuuuuuuuuuuuuu Nie tym razem . Ja też chyba ide pod prysznic i do łożeczka ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów wam życze . I mam nadzieję , że takie wieczory będa częściej ... Jutro oczywiście też zajrzę do was . Pa [kwiat👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekałam aż sprawdzisz. Miałam nadzieję, że to ty. Słucham teraz twoich ulubionych melodii. Są piękne. Dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też przez to nasze pisanie zapomniałam o milionach które na mnie czekają ... :D Basiu - dzięki za numerki . Mam trójkę. A więc chociaż koszt wysłania sie zwrócił. A jak nasze inne milionerki? Zameldujcie co wygrałyście ! Mnie też już oczy bolą. Spadam. DOBRANOC WSZYSTKIM. ❤️ DO JUTRA. Oby był tak udany jak dzisiejszy a przynajmniej nie gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Widzę, że po wczorajszym szaleństwie bohaterki są zmęczone. 🌻 Dzisiaj czekają mnie przygotowania do podróży. Ale na pewno wpadnę zobaczyć co się dzieje. 😘 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani - spiochy - pobudka. 🌻👄🌻 Ja będę za jkieś pół godzinki. Teraz moja córcia okupuje internet.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani, nie miałam kilka dni komputera bo mąż go zawiózł na przeglą do kolegi informatyka, a ten go tak zdemolował ze końca nie można było dojść. Zaraz będę czytać co napisaliście, nie mogę się już doczekać. Dzięki za wszystkie maile a szczególnie Flow za zdjęcie. Bardzo się cieszę że wiem jak wyglądasz. Ja również wyślę moje tylko może jutro. czekam z utęsknieniem na zdjęcia kolejnych osób. Na razie słoneczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Peny41 - dobrze, ze już jesteś , ale będziesz miała czytania ... 🌻 Nie wiem czy mam dobry twój adres na pocztę - czy po imieniu masz nr 565 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow 🌻 dostałam od ciebie dzisiaj pocztę z SOLISTĄ , ale nie chce pokazać co tam jest ? , może powinnam dłużej poczekac , ale otwiera sie i otwiera i otworzyc nie moze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Peny znów wśród nas ! Jasne, że czekam na Twoje zdjęcie ! Jesteś troche opóźniona bo my wszystkie + Buber już sobie powysyłaliśmy fotki. Wczoraj było tutaj tłoczno i gwarno ! Szkoda, że Cię z nami nie było ! SOLISTA może nie chce się otworzyć bo jest pojemnościowo duży (kto oglądał ten wiem, że w rzeczywistości wcale taki duzy niejest!) albo nie masz jakiegoś programu ... nie wiem. Pytanie do reszty: czy Wam się SOLISTA otwiera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Zrobilismy sobie dzis 4-godzinną wyprawe na cmentarze, zwłaszcza na nasze zabytkowe Powązki.Udało nam sie znaleźc groby Darii Trafankowskiej(pewnie ogladacie \"Na dobre i na złe\"), a takzę Eugeniusza Priwiezencewa.A ponieważ wziałem ze sobą aparat zrobiłem sporo zdjęc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj jak mi żal. że mnie tutaj nie było.Jak żal. Ale obiecuje że to nadrobię. Poczta moja działa tylko taki jej tajemniczy urok, że udajeże nie dotarła. Ale nie zważajcie na to -dociera. Fotki prześlę. Pozdrawiam . biorę się do czytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam na chwilke tylko , zaraz w Uwadze będzie coś o Mandarynie - trzeba to obejrzec . A potem mój ulubiony Taniec z gwiazdami . A potem tylko kapiel i spac . Jutro nie stety do pracy . Ale mam nadziej,że będzie spokojnie , będzie mozna trochę z zaległości papierkowej powychodzic .A potem znowu wolne - tylko smutne . Nie będzie mnie przez cały dzieć , bo mam wyjazd w dwa miejsca , tak po ok.30 km. a wieczorkiem idę u nas na cmentarz do mojej mamy i znajomych. Być może późnym wieczorkiem zajrzę do was. Troche odetchnąc i odstresowac się . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze dzisiaj nie ma szans na pogaduszki , tak więc idę na TV . Śpijcie słodko . Do jutra. Pa🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×