Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Bo Buber to wiecie On ... On z CIA jest ... albo z FBI ... :D I na wszystkich zdjęciach za kimś się chowa żeby być nierozpoznawalnym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i alkoholiczka - o nie - to nie ja , no ale przeciez wy jesteście po drugiej stronie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber uciekł. Przestraszył się konfrontacji czy coś? :D No chłopie - nie daj się prosić i wyslij fotke na której BĘDZIEMY MOGŁY ZOBACZYĆ CIEBIE a nie inne osoby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystko jest do uzgodnienia ... no ale faktycznie trochę macie do mnie daleko ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ... smakosze :D Zaczynacie się wykruszać powoli - widzę :D Meldować gotowość do pisania ! Ale się dziewczyny zdziwią jak wejdą na kafee i zobaczą co nawypisywałyśmy dzisiaj ... i to zupełnie na trzeźwo ! Mirinda 🌻 żałuj, że Cie nie było Maja 🌻 też żałuj Gruszka 🌻 Ty to dopiero żałuj ! Igam 🌻 szkoda, że Cię nie było Żeby się z nami rozerwać to nawet granatu nie trzeba !!!!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze was pożegnać na dzień dzisiejszy.Dobrej nocki ,mocno was całuje buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spij słodko Beatko . 🌻👄 Moja sunia sama poszła na podwórko , może nie znajdzie żadnego g...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda, ale jak tu zorganizowac spotkanie dla nas żeby każdemu pasowało .... bardzo trudne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pojawiam się i znikam. Byłam na krótkim spacerze z pieskiem, niestety sam nie może wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podsumujmy ten piękny wieczór: Walnełyśmy z sześć stron - a jeszcze nie skończyłyśmy ! W dniu dzisiejszym został dokonany 2000 wpis ! 🌻 🌻 🌻 Autorkami (wspólnymi głosami całego obecnego forum) były Diarra i ja ! Tak więc mamy na spotkanie 4 (słownie:cztery) flaszki Martini które przywożą (w kolejności alfabetycznej) Diarra Flow Mirinda Musik Czy coś pominęłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow - no i oczywiście mamy dokonaną prezentację wśród stałych członków ( hi,hi,hi) naszego wspaniałego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Jasne ! To ważna rzecz i przełom w naszych kontaktach. Oczywiście nieobecne babeczki maja zaległości. I muszą je nadrobić. Czyli przysłać fotki. I będą baaaaaardzo żałować, że ich nie było dzisiaj z nami !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku Umysł księgowej ...:D Ja się nigdy nie spóźniam, niczego nie zapominam (albo wyjatkowo rzadko) i lubię wiedziec na czym stoję ... :) Diarra Bardzo odpowiednie na dzisiejszy wieczór. No i fajerwerki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Bomba z tym keczupem ! Ale my będziemy wyglądały inaczej ... My w ogóle nie będziemy wyglądały ... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Nie wiedziałam, że tak będę wyglądała na tej rurze ... :D Chyba odpuszczę ... :D Wymyślimy coś innego ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow - a w lesie tylko drzewa :P ciężko by było . Mamy czas , coś wymyslimy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×