Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Sonik 🌻 wysłałam także fotki Gruszeczki , Agrypiny i Glamur . Niestety nie mam fotki JA-TWA . Była też u nas niedawno Zoi - ale pojawiła się i szybciutko znikła Miłego oglądania . Masz już wszystkich . 🌻🌻🌻 Ja zaraz znikam . Prysznic i troche odpocząć od ekranu komputera. Tym bardziej , że nikt ze mną nie chce rozmawiać . Pa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ufff... wreszcie mam Was prawie wszystkich :) ale sciagalam te fotki chyba ponad godzine, od dzis rezygnuje na dobre z tej poczty na interii, bo funkcjonuje niesamowicie wolno i jakos tak koslawo :P nie mam na to zdrowia. Od dzis prosze pisac do mnie na maggy_vip@yahoo.de :) Diarra jeszcze raz wielkie dzieki! Zaraz bede wszystkie ogladala, tylko sobie zaloze albumik naszego topiku, bo inaczej sie pogubie ;) A... i muzyczka tez superowa :) Jeszcze moze zajrze dzis, ale najpierw musze troche poprasowac i umyc glowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Diarruniu😘 już po prysznicku? - Ja zaraz idę do wanny moczyć stópki i nie tylko...:D - lubię się pomarszczyć w gorącej wodzie. Buber jak tam mecz? Ja też niestety nie mam TV4. A odbiera ktoś TV Kultura? - czasami są tam fajne programy... też niestety nie odbieram. Flow u mnie też był dzisiaj kurczak - ale tyko piersi - pokrojone w paseczki i zamoczone w takim sosie z ziołami z musztardą majonezem i jogurtem - robię rózne wariacje tego sosu i jeszcze nam się kurczak w tej postaci nie znudził. Penusiu, jak samopoczucie? Dzięki za zdjęcie - Sonik* - laska jak 16 stka!!!!! Beatko! Nie denerwuj się bo to nic nie da (wiem że dobrze się mówi...) - jakieś medytacje może?... Gruszeczko😘 - może nie tak ostro z tą dietką? Lepiej powoli, a bez jojo....ale trzymam piąstki! Igam - to fajnie, że chłopcy tak się razem trzymają:D i Ty masz luzik - mama w domku! Kupiłaś już piżamkę? teraz już lecę, bo woda już nalana. Miłego wieczorku dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
VIVAT!!!:D Diarrunia niestety musze Cię zasmucicPolitechnika Wa-wa wygrała z AZS Olsztyn 3:2.:D:D: Diarra moje zdjecie też wyślij Sonikowi. Flow ,Bea, Maja Peny Ukłony dla wa i pozostałych pań.Agrypina ,Igam Glamur 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra przeczytałem ze wysłlaś, to świetnie.A mecz był b. emocjonujący.I sportowo znakomity.Na wysokim pozsiomie.Wygraliśmy pierwszego seta, potem dwa były do tył€ i to wysoko:) czwartego wygralismy, a Tie-breaka 15:13 dla nas.Pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik, ale z ciebie fajna laska.( to stwiedzenie moje i mojego męża)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA Masz jak w banku. 🌻 I trzeba pomyśleć nad świętami. Skonsultować się i dojść do konsensusu !!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje kochane milusinskie i Buber Niestety opuszczam dziś topic na dlużej. Pizamka kupiona, jutro sie pakuję i tym razem bede pacjentką. Wyślę Flow SMS-a to Wam powie czy jeszcze zyję. Trzymajcie sie wesolutko i prosze o mnie nie zapominac. Buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć wszystkimczesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam raniutko 🖐️ Buber - gratulacje!! Za wygrany mecz - myślę, że doping był równie pomocny w osiągnięciu tego wyniku! Flow - napisz coś więcej o tej randce:D JA-TWA🌻 Igam, szybkiego powrotu ze szpitala😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny i jedynego nam chłopaka;) Igam>>nie wynudź się w tym szpitalu,a który to będzie?Może cię odwiedzę? Ja-Twa>>może my też się spotkamy?Wszak miasto to samo....;) Flow>>a ty z daleka jesteś?męża mam ale na spotaknie moge się udać z chęcia:) Soniku>>laska z ciebie niesamowita:) Diara>>na strazy jesteś i pilnujesz porządku....:) maja,bea,peny,glamur,gruszka,mirinda,mus truskawkowy,senda,zoi,buber🌻miłego dnia wszystkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Część wszystkim. Czytałam was wczoraj do końca ale do pisania miałam obrzydzenie. Dzisiaj już trochę lepiej ze mną, ale pić alkoholu nie powinnam bo mi szkodzi wyjątkowo. Bae martwie się o ciebie, mam nadzieję że w tym tygodniu pójdziesz do lekarza. Igusiu trzymam kciuki żebyś szybko wróciła do nas całkiem zdrowa. Będzie mi ciebie strasznie brakowało. Trzymaj się kochana. Flow dzięki za zdjęcia Sonika i napisz w końcu jak było na imprezie. Sonik no jestes laska trzeba przyznać, nie dziwię się że cię młodzież podrywa (ale nie wchodź w to). Buber chciałam cie wczoraj pooglądać niestety od soboty na TV4 mam planszę brak sygnału. Czy wy też tak macie czy to coś z moją kablówką ? Musiku co tak nie zaglądasz do nas, ćwiczysz karaoke :d Miłego poniedziałku wszystkim życzę i ide trochę pobiegać po śniegu. Diarra 🌻 Gruszka🌻 Basia 🌻 Bea 🌻 Bubr 🌻 Flow 🌻 IGAM 🌻 Maja 🌻 Mirinda 🌻 Mus Truskawkowy 🌻 Senda 🌻 Agrypina 🌻 Glamur 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystki bardzo cieplutko. Nie było mnie, bo walczyłam z grypą no i wygrała:) Już jestem zdrowa. Od razu inaczej się patrzy na swiat. Za oknem bielutko. Buber- ty też z Wa-wy? Może kiedyś piwo wypijemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam wszystkich bardzo cieplutko! Dzięki za troske Peny ,do lekarza ide już jutro bo niestety nadal źle sie czuje.Pracuje tylko do środy to może będe miała więcej czasu na leczenie . Jeszcze raz was cieplutko pozdrawiam 👄 🌻👄🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻👄🌻 Cięzki dzień w pracy , ale pod koniec dnia humorki nam diametralnie sie poprawiły , bo .... dostalismy nagrody ... jutro idę poszaleć po sklepach . Buberku🌻 gratuluje zwycięstwa. Mnie to za bardzo nie ekscytuje więc płakać nie będę... Skoro byli lepsi ... Sonik🌻 ciesze się, że wszystkie fotki dotarły . bo chyba tak jest . Trochę tego było ... Maju 🌻 Ja wolę prysznic , z wanny zrezygnowałam podczas remontu łaziebki pare lat temu ( znam przypadek utoniecia w wannie , mój kolega zasłabł w wieku 21 lat i osierocił ciężąrną dziewczynę , a i moja bratowa miesiąc po urodzeniu dziecka o mało nie utopiła się - jej matka miała jakieś przeczucie i weszła do łazienki i wyciągnęła ją jak juz cała była pod wodą ) I jak miałam remont zrezygnowałam z wanny , zeby nie kusić losu ... Beatko🌻 jak zdrówko , Mam nadzieje, ze pikawka już sie uspokoiła. Flow 🌻 Czekamy na relacje z randki , ręka na serce i opowaidaj ... JA-TWA 🌻 nie chcemy słyszeć żadnych wykrętów , prosze pakowac fotkę i już ... Flowa ma inne zdanie , więc więcej prosze nie kokietowac tylko ujawnić swoje oblicze ... :P Igam 🌻 Trzymamy kciuki za dobre wyniki , wracaj zdrowo i z usmiechem na twarzy ... :) Maja 🌻 Agrypina 🌻 cały weekend dyzurowałam jak wy się bawiłyście pewnie . Ale koniec tego , w tygodniu prawa , a juz ustawiają się dwaj panowie w kolejkę na randki ............ narazie cisza , żeby nie zapeszyć . Peny 🌻 wysyłaj nam chociaz skromne kwiatuszki ,jak nie masz natchnienia pisac . Każdemu to się zdarza. Glamur 🌻 Piwko z Buberkiem będzie na 100% niesamowitym przezyciem , jest przemiły w rozmowie .... 🌻🌻🌻🌻🌻 dla obecnych i nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Diarruniu jakieś straszne rzeczy opowiadasz o tych kąpielach!! Ja mam za małą wannę żeby się utopić! Ale prysznic też jest fajny - tylko że bez gorącej wanienki byłoby mi smutno. Fajnie, że dostaliście nagrody w pracy - gratuluję - to poszalejesz sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w planach kupić sobie jakiś ciuch , perfumkę i coś jeszcze może z bizuterii 9 ostatnio podoba mi się srebro i mam ochote na jakiś zestaw z czarnymi kamieniami ... Jutro wygodne buty na nogi i obskocze wszystkie sklepy po drodze ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie do wanienki wcale nie ciągnie , nie mówiąc o oszczedności wody . Gdyby była w domu wanna Madzia puściłaby mnie z torbami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super, życzę Ci abyś sobie coś fajnego kupiła - ja bardzo lubię rzeczy które wygladaja jak \"stare\" srebro. Mam takie kolczyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki Majeczko , ale Madzia dopomina się o swoja kolejkę w internecie , no i lekcje .... :) Zajrze później ..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To papa Ja idę na W-11 i przygotować jedzonko - zaraz wróci z pracy mój Milaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziekuje bardzo za tyle komplementow, na prawde nie wiem co powiedziec, chyba jedynie to, ze niektore fotki sa na prawde udane, w rzeczywistosci wygladam duuuzo gorzej :) ale oczywiscie to bardzo mile jak sie slyszy takie pochwaly 😘 Wasze fotki tez dostalam i strasznie sie ciesze, ze moglam Was wreszcie poznac niemalze osobiscie ;) i zobaczyc Wasze mordki :D jestescie wszystkie bez wyjatku wspaniale dziewczyny i macie po prostu strasznie przesympatyczne buziaczki! I wspaniale dzieciaki! Tak sie ciesze! Jeszcze raz dziekuje :) Acha i poszukam jakichs fotek mojego Adriana i mojego bylego psiurka, o ktorym kiedys pisalam, to tez Wam przesle. Buber jak bedziesz w Wiedniu to chetnie sie spotkam na kawke :) Ja urodzilam sie i wychowalam w Lodzi, ale po slubie mieszkalam kilka lat w Warszawie, na zielonym Muranowie :) I bardzo mi sie podobalo. Niestety nie mam polskich pragramow, ale w przyszlosci na pewno sobie zainstaluje ;) No i brawo dla Wa-wy! :D Peny widze, ze i Ty sie wybawilas, najwazniejsze, ze bylo fajnie i milutko, juz kacyk przeszedl? :D Diarra pewnie, ze obiecalam i jak tylko dojdzie do spotkanka to zrobie wszystko zeby przyjechac 🌻 bea fajnie, ze masz tu rodzine, ale pomoz mi - szwagier to maz Twojej siostry?? bo chyba sie pogubilam z tymi calymi pokrewnosciami :O ja mam bardzo mala rodzinke i szczerze mowiac nigdy nie uzywalam tych wszystkich okreslen i czesto nawet nie wiem kogo kim sie nazywa... :( No i dbaj o serduszko! ❤️ :) gruszeczko nie zartuj z tym niejedzeniem ;) jak chcesz cos zrzucic to powolutku a do celu... zreszta pewnie sama wiesz jak jest najlepiej Ja juz wspomnialam - zrzucalam 6 kg w ciagu 4-5 miesiecy, wiec bardzo wolno, ale ze wzgledu na jojo ponoc tak najlepiej. Oczywiscie trzymam mocno kciuki! :D I Tobie sie powiedzie, bo my kobitki silne jestesmy jak skaly i ze wszystkim damy sobie rade, prawda? ;) Igam to mile, ze chlopcy sie tak dobrze rozumieja i dobrze ze podczas tej demonstracji nic zlego sie nie stalo :) Ja tez bym sie strasznie o mojego chlopasia martwila! A gdzie to Ty sie wybierasz? do szpitala??? :O Nie wiem co Ci dolega, ale trzymaj sie kochana i bede o Tobie myslala, dopoki nie wrocisz cala i zdrowa! 😘 flow jak bylo na randce? opowiadaj, bo wiesz ze ja jestem troche jakby w temacie ;) no... troche jeszcze te motylki czuje ... :) JA TWA - witaj! Takie polaczenia sa najlepsze, nie ociagaj sie z fotkami ;) :D maju, glamur, Agrypina 🖐️ 🌻 A czy Senda jeszcze tu zaglada?? gdzie sie nasza szefowa podziewa...? :O Tez chetnie bym ja powitala po takiej nieobecnosci, zwlaszcza ze i foteczki z corami juz widzialam :) Wrocilam niedawno z pracy, zahaczylam po drodze o solarium, bo juz ze 3 tyg. nie bylam i troszke sie powylegiwalam pod sloneczkiem :) fajnie bylo i bardzooo cieplutko :D A w domciu odgrzalam sobie obiadek od wczoraj, bo nie chcialo mi sie juz nic wymyslac a wczorajszy byl tak pyszny, ze nawet zapomnialam przez chwile o diecie ;) Teraz posiedze troszke przed compem a potem musze jeszcze umyc glowe i poprasowac reszte... brrr nie lubie :) Jak humorki dzisiaj? mam nadzieje, ze dobrze sie wszystkie czujecie/czujemy? Milego wieczorku! 🖐️:classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, ale fajnie masz z tymi nagrodami :) No i chetnie bym sie z Toba wypuscila na takie buszowanie po sklepach! Strasznie to lubie, zwlaszcza z przystankami na kawke i jakas mala, pyszna przekaske! :D szkoda, ze to nie mozliwe :O A co do wanny to uwielbiam po prostu powylegiwac sie w aromatycznej i pienistej kapieli, zwlaszcza w zime. Byly okresy w moim zyciu, kiedy mialam w domu tylko prysznic i bardzo cierpialam z tego powodu. Ale na szczescie to poza mna i wiem, ze jak jeszcze sie kiedys przeprowadze to... zabiore wanne ze soba ;) Oczywiscie sa gusta i gusciki i znam mase osob, ktorym to nie potrzebne, wiec Cie rozumiem :) Jeszcze Wam zdradze co do mojego adoratora :) ze oczywiscie nie zadzwonilam, ale musialam sie mooooocno zaprzec, jak kobyla :D Wiem tylko od szefa, ze on dzis do nas do firmy dzwonil i pytal czy zyje... ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×