Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Ja też kiedyś miałam do czynienia z zazdrosna zoną i wiem jak potrafi nerwów naszarpać . Jakies 8 lat temu robiłam prawo jazdy i tak się złozyło , że w naszej grupie były 3 starsze osoby ( ja, moja koleżanka i jeden chłopak ) reszta to dzieciarnia. Zdązylismy zaprzyjaźnić się z facetem , który miał z nami kurs i po zdanym egzaminie zaplanowalismy imprezę . I tak wypadło , że u mnie było najlepiej. Była nasza trójka ja ( rozwódka z dzieckiem) , moja kolezanka (wówczas samotna z dzieckiem - wdowa - ale taka bezwczęsniejszego ślubu ) , nasz kolega z kursu ( zonaty - niestety ten co ma zazdrosną zonę ) , nasz szew od kursu , mój ojciec , moja sasiadka-przyjaciółka , jej mąż , no i w domu moje dziecko . Każdy przynióśł co miał i zabawa była przednia do białego rana. Minął prawie rok od tej imprezy i pewnej soboty o 6.00 rano dostaję telefon i pierwsze słowa drącej się kobiety \" ty k .... , szmato itd itp. ) . Rzuciłam słuchawkę , bo myslałam , że to jakaś pomyłka. Za chwilke ona dzwoni znowu i mówi , \" on już sie paku je , zabietraj go sobie , .... i znowu pełno epitetów) . I dopiero zorientowałam się, że to zona tego chłopaka z kursu , bo odezwała się do niego po imieniu \" porozmawiaj ze swoja kochanka, niech cię przyjmie , bo jak nie to spierd... na ulice ... \" On miał na imię Roland , więc nie miałam wątpliwości , ze to o niego chodzi. A ja Bogu ducha winna , osłupiałam , bo ostatni raz widziałam go na oczy rok wczesniej i nawet na ulicy go nie spotykałam , bo mieszkamy bardzo daleko od siebie. I tak dzowniła do mnie chyba kilka razy dziennie , a ten pantofel ani się nie odezwał .... Zadzwoniłam do niego do pracy ( miałam tel. bo umawialismy sie na jazdy podczas kursu) i zazadałam wyjasnien . Strasznie mnie przepraszał za nią , bo jak stwierdził , przez to , ze ona jest tak o niego chorobliwie zazdrosna , nawet nie powiedział jej , ze idzie na te impreze , a ona jest pielęgniarka w szpitalu i miała dyzur . I tak mu się przez prawie rok udało ukryć tę wizyte u mnie. A potem dowiedziałą się, że był u takiej laski , co to ma wolną chate , jest sama i była jeszcze jednak do poszczucia dziewczyna i na 100% tam była orgia z udziałem jej męża . Sporo mnie zdrowia kosztowało to zdarzenie. Ale na szczęście, dałam sobie spokój z odwetem . I ona na szczęście też mu wybaczyła \"zdradę\" . i najgorsze jest w tym wszystkim to , że jako samotna osoba , nie ma kto za mną się wstawić i jak takiej głupiej babie chorej z zazdrości wytłumaczyć , że nie ma racji i powinna się leczyć . On to taki tym pantoflarza , co to nawet jak zawini , to zonę przeprasza , a może nawet po łbie dostaje. Całe szczęście, że nie ma ona mozliwości spotkac się ze mną , bo pracuje na pediatrii . Bo może gdybym trafiła kiedys przypadkowo pod jej rekę na jakimś dyzurze , podłączyłaby mi jakąś kropłowkę z trucizną. Wczesniej była taka zajadłą, ze aż się jej bałam. Ale na szczęście przeszło jej . ufff.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki za literówki , ale pisałam z emocjami :P , ten \"szew\" zamiast szef mnie rozbawił dokładnie. Idę teraz trochę sobie w siną dal ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki za zdjecia Maji:) A ja chyba założe sluchawki na uszy i zaglębie sie w muzykę.Czy pisałem wam ,ze moj zbior płyt liczy ponad tysiąc sztuk??:)I ciągle sie powiększa.Ale może zajrzę.Diarra piatkowe 🌼🌼🌼 dlaCiebie.:) Flow🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Diarra za fotki Maji. 🌻 Jesteśmy prawie w komplecie - brakuje tylko Sendy. Buber - miłego słuchania. I podeślij coś od czasu do czasu. Nie zapominaj o koleżance ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Buberku👄[kwiat🌻 Tobie miłej nocki i błogiego leniuchowania przy muzyczce. Flow 🌻 nie masz fotki Sendy ? A ja mam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku 🌻 i prosze nadal dzielić sie tą muzą ... jak do tej pory trafiasz w 10-tkę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotki są w drodze , tylko , że jedno z nich nie do końca sie otworzyło ... ale drugie jest ok. :) Fotki sa z jej córeczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze tylko nie widziałam JA-TWA . Nie wiem czy ktoś ma jej fotki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No , niestety nie dane jest mi mieszkać w okolicach Wrocławia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jestem jakos ten tydzień wypadł mi pod hasłem terapii. Znowu przez 2 godziny wyciągałam koleżankę z doła i doradzałam jej co zrobić. Uff jakie to męczące i pomyśleć ,że niedawno sama byłam w dołku. Ale mi pomogłyście też Wy ❤️ 🌻 ❤️ U nas w firmie zwolniono 60 osób w środę. I to jak ! U niektórych szefowie pojawiali się w drzwiach mieszkania o 8.00 rano i wręczali wypowiedzenia. U mnie nikt sie nie pojawił więc mam szanśę pracować dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całe szczęście u nas dzisiaj wręczali.... bony świateczne . trochę humor nam poprawili ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bony to coś bardziej poprawiaja święta jak psują No ale chociaż to,że wszyscy zwolnieni dostali odprawe miesięczną A zwolnienia były takie ,że powiedzieli, że tylko ten kto podpisze dziś ma odprawę jutro te warunki przestają istnieć I kto to mówił ,że to świetna praca? Wiecznie pod presją, wyścig szczurów , a na koniec zapukaja do Ciebie o 8.00 rano.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pójdzie to ja skrzynkę gorzały będę musiałą postawić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz kończy mi się czas antenowy , corcia wróciłą od koleżanki i dopomina się \"swego\". jestem tu już tyyyyyle czasu , że chyba będę musiałą ustapić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam 🌻 Nareszcie jesteś ! W mojej firmie nie ma czegoś takiego jak bony świąteczne - szkoda. Za to w firmową wigilię szef daje prezenty. Przeżyłam juz dwie takie wigilie i mam z nich dwa długopisy Parkera ! Dzisiaj oglądałyśmy z koleżanką w pracy ofertę świąteczną Makro - są fajne zestawy : długopis z ołówkiem albo długopis z portfelem. Ciekawe który dostanę na gwiazdkę? Jak typujecie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłej nocki kochane babeczki . Jutro około porannej kawki - skoro świt ok.10-11 zajrzę do was . Pa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra - spokojnej nocy ! 🌻 Ale na mnie nie licz rano - ja się zamelduję jak podniosę się do pionu i wypiję kawę !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra Masz to szczęście tu być zawsze kiedy są okrągłe wpisy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra to powinna sobie jakąś rozlewnię alkoholu kupić. Wtedy przyjechałby na spotkanie cały dostawczy wóz ! I byłby mniejszy wydatek ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow i znowu tylko my zostałyśmy.Moze należy załozyć swój topic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×