Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Wpadłam na chwilę do domu doktor dał mi przepustkę na 2 godziny. Pokłuta jak sitko. Sala niby 4-osobowa, ale w nocy wjeżdza kozetka dla córku pacjentki. Badania zaczęli dziś o 6 rano i reszta w ciągu tygodnia. Nie wiem kiedy wrócę ...... Nie zapomnieć o mnie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️ Witam wszystkich cieplutko. Igam napewno nikt z nas cię nie zapomni, masz to jak w banku 🌻ek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻🌻[kwiat Na Mazurach zima trzyma , trochę sniegu , trochę mrozu , slizgawka okrutna. Pare piruetów dzisiaj o mało nie wykręciłam... :P W pracy orka , jestem skonana , ale po przejściu sklepów poprawiłam sobie humor. Kupiłam sobie 2 bluzeczki , dla córci tez. A w\" pewexie \" piekny pomarańczowy pled za całe 9 zł ! Na obiadek spagetti i teraz herbatka i trzeba troszkę odpocząć . Dziecko ogląda Ewę Drzyzgę , więc mam chwilkę dla siebie. Zaraz pewnie mnie stąd eksmituje. :) Glamur🌻 kwiatki wychodza ci już super. Maju 🌻 Igam{kwiat] trzymamu kciuki za twoje wyniki , wracaj zdrowo... Beatko🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻 dla wszystkich obecnych i nieobecnych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonil___ A w jakiej części wiednia mieszkasz?.Z pewnością jeszcze odwiedzę to urocze miasto.Glamur___Oczywiście Warszawa to moje miasto.Jestem warszawiakiem.od urodzenia.Pozdrawiam wszystkie panie🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochani! 🌻 Od wczoraj nie mialam neciku, ostatnio czesto mam takie usterki :O Teraz wpadam tylko na chwilke, bo mam jeszcze sporo pracy. flow - chyba mi powoli przechodzi ;) pewnie do nastepnego razu :P Za dwa tygodnie mamy wielkie spotkanie swiateczne w firmie :) a potem pewnie znow sie wypuscimy w wezszym gronie na tance-hulance :D :P Diarra fajnie, ze sobie cos nowego sprawilas, to zawsze poprawia samopoczucie, prawda? Ja tez bylam ostatnio sama na buszowaniu i nawet kilka malych prezencikow sobie sprawilam, ale forsa juz sie skonczyla, wiec :O przyjdzie poczekac na obnizki w styczniu ;) Witaj senda, dawno Cie nie nie czytalam :) musiku a Tobie dlaczego jak z kosmosu? :) glamur masz chyba racje, ze trzeba korzystac z zycia, bo mija tak szybko... ;) ale myslenie tez sie przyda, zwlaszcza dojrzalej pani :P :D A co do Twojej randki to... sie obsmialam :D coz za malo wymagajacy kandydat ;) pewnie panie ustawiaja sie do niego w kolejce :P Buber - ja mieszkam niedaleko centrum, czyli Innenstadt :) ale mieszkalam juz w wielu miejscach w calym prawie Wiedniu, moglabym lekko sluzyc za przewodnika dla wycieczek ;) maju5 jakbys potrzebowala cos z niemieckiego to jestem :) i zycze Ci nowych wrazen w Niemczech :) a kiedy sie wybierasz i gdzie dokladnie? acha! i co bedziesz tam robila :) wiem, ciekawosc to pierwszy stopien... ;) Milego wieczorku! 😘🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Spóżniona dziś jestem ale dużo spraw miałam na głowie. Jutro mam imieniny szefa więc będzie wesoło w pracy. Idę się więc zrobić na małe bóstwo a rano tylko drobne poprawki. Buziaczki dla wszystkich ! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słońca!! U mnie zima na całego - zasypane wszystko - musiałam się przekopywać do pracy:D Musiku 🖐️ napisz jak tam praca, dalej bez zmian? Buber🖐️ w Warszawie też zima? A Ty pewnie i tak już \"ostrzysz\" narty na wyjazd do sanatorium.... Soniku*, dzięki za oferowaną pomoc w języku! A że jadę jako opiekunka dla starszej osoby to żadna tajemnica. Mam zarobić 450 EURO - i pojadę na urlopie, więc podreperujemy trochę budżet 🌻 Flow fajnej imprezki w pracy....Tobie to dobrze! Dla Igam🌻 - żeby szybko wyszła z tego szpitala Bea - Beatko - napisz jak się czujesz...bo widzę, że masz siłę tylko pomachać łapką🌻 Diaruniu - to lepimy bałwanka!! Fajne takie zakupki... już dawno takich nie robiłam! Dzisiaj w pracy mało robotki i dużo luziku Ci życzę 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🌻 mam niesamowity widok za oknem:) czerwona jarzębina okrtyta białym sniegiem. Cudo. No i tak własnie dziś pracuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie kciuki, może uda mi się zrealizować to o czym zawsze marzyłam. Rzecz się ma pracy. Nie zdradzam na razie szczegółw dopóki nie będe wiedziała, że to ja robię. Tak baaardzo bym chciała.Włączam potęgę podświadomości🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur - trzymam kciuki choć nie wiem za co. Powodzenia i daj znać czy się udało ! 🌻 U mnie zima jakby odchodziła (na razie), odwilż idzie, zrobiła się szara chlapa. W pracy imieninki spokojne ale oficjalne i zakrapiane bedą dopiero w piątek. Znowu impreza ! To juz się robi nudne !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Nie jest ze mną już tak źle, moja pani doktor troszke mnie uspokoiła chociaż kazała na siebie uważać, przepisala lekarstwa i................ w kieszeni mam o 100 mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flow------nuda to siedzieć w domu i pić piątą herbatę:) powinnaś się cieszyc, że imprezka goni imprezkę:) umaluj pięknie oko i baw się dobrze:) bea67----- niestety tak to jest, że choroba kosztuje:( Wiem coś o tym, bo moja córka od 4 lat choruje. Większą część pensji wydaję na lekarzy i ciągle czekam na efekty. A W-wie lekki mrozik i trochę się bieli:) Czytam książkę Ewy Błaszczyk i doprawdy jestem dla niej pełna uznania. Ile trzeba mieć siły, żeby tak walczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻🌻🌻 Dzisiaj internet chodzi dramatycznie ... :( Nie mogę znowu otworzyc poczty na onecie ... Musiku 🌻 Odpowiadając na pytanie - nie jest źle, ale do wiosny daleko ... Sonik🌻Faktycznie humor troszke mi sie poprawił po tych zakupach , ale dzisiaj ze skrzynki wyciągnęłam mnóstwo rachunk.ów do zapłacienia i już tak przyjemnie nie jest . Nie lubie tego ... oj nie lubie . Flow🌻 imprezowo u ciebie w pracy ... u mnie nerwówka , zbliża się koniec roku , więc nawał roboty juz czuć . Od jutra zaczyna się u nas w robocie remont , ekipa wchodzi do częsci bydynku , połowa wydziałow już zaczyna przeprowadzkę , a nasz wydział jest przewidziany do wywózki w połowie stycznia. Nie bardzo to sobie wyobrażam , a poza tym jak pracowac w tym syfie ... a koniec i poczatek roku to okres sprawozdawczy .... nie wiem jak to będzie. Dobrze, ze mam jakies prochy na ukojenie nerwów. Maju [ kwiat] u mnie jest mroźno , ale sniegu jak na lekarstwo. dzieciaki mają frajdę , bo wszędzie są slizgawki ... szkoda mi tylko ptaków , któe jeszcze pływają na jeziorze ( w mieście mamy dwa jeziora) i coś nie widac , żeby miały ochotę odfrunąć . Jezioro tylko kawałeczek zamarzło ... :( Agrypina 🌻 Gruszeczko 🌻Jak tam zdrówko córeczki , moja coś też ostatnio skarzy się na jakieś bóle w dole brzucha , ale jest przed okresem - to moze nic strasznego . Poczekamy , zobaczymy... Glamur 🌻Ja na podówrku też mam jarzebinę , a przed oknami krzaki aronii , piekny to widok jak spadnie snieg , ale jeszcze fajniej jak przylatują jemiołuszki i jedzą owoce... Ja zawsze pamietam o sikorkach i gilach i ku rozpaczy mojego pieska - słoninka dynda pod oknami na jabłonce poza jej zasięgiem... Beatko🌻 troszkę nas uspokoiłas , ciesze się, ze nie jest tak źle z toba . Dbaj o siebie... :) Mirindka🌻 co z twoim internetem ? Bo się od nas odzwyczaisz. Wracaj szybko . :) Igam🌻 Odpoczywaj , odpoczywaj i odpoczywaj . Zdrówko najwazniejsze ... :) Peny 🌻 Buberku🌻 zobaczyła tylko dwie twoje fotki , reszta sie niestety nie daje , znowu poczta cis szwankuje. Fotki przeslę w obie strony tak jak ci obiecała - jak tylko to będzie mozliwe. :) Basia 🌻 odstapnij trochę od nauki i zajrzyj do nas :) Senda 🌻 widze, ze mam jakąs poczte od ciebie , ale działa j.w. 👄 dla twojego męża ,że pośredniczy w tym całym procederze... :) JA-TWA 🌻 Sonik🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy mi tak tych imprez nie zazdrośćcie ! Nadmiar też może szkodzić. A poza tym gdybyście tam były i widziały ... nie pisałybyście tak do mnie. :D Niemniej być muszę - nie będę i nie chcę się wyłamywać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie net nadal chodzi jak czołg :( Ale i tak widze, że dla naszego topiku nie macie dzisiaj czasu.... Flow[ kwiat]Może masz rację , no - ale my reagujemy głownie na słowo \'impreza\" - a to kojarzy się zazwyczaj z czymś przyjemnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jedna z moich koleżanek w pracy ma prawdziwy dramat , szefowa nie przedłuzyła jej umowy o prace. Dziewczyna przyszła do pracy rok temu na miejsce swojej matki , kerowniczki jednego z wydziałow( która przepracowała w firmie chyba 30 lat) i od jutra powinna miec już umowę na stałę. A tymczasem parę miesięcy temu jej syn wpadł w złe towarzystwo , zawalił rok szkolny , nawywijał ( 16 latek , narkotyki , rozbój i nie wiadomo co jeszcze) i skutkiem jego postepowań musiała odejść z pracy. Jest załamana. A dzieciak do tej pory był grzeczny, ma brata bliźniaka i ten drugi jest całkiem spokojny. Mąz zarabia marne grosze , oboje studiują ... i jak dalej zyć ? Gdzieś musieli jakis błąd popełnić . Ale czasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, coś widze, ze sobie nie porozmawiamy . :( Buberku 🌻 próbuję wysłać ci obiecaną pocztę ... ale jakie będą efekty , trudno przewidzieć ... Uciekam pod prysznic i lulku 🌻👄🌻 Miłej nocki wam zycze , bo może jeszcze się zjawicie.Chociaz może balujecie u Andrzejów. Udanego czwartku. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Andrzejki już prawie za nami ! :D Lałam sobie wirtualny wosk na onecie, stawiałam tarota ... taki wieczór ! DOBRANOC !!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że wszystkie odsypiają noc po andrzejkach;) Ja poszłam grzecznie spać;)Wrocław chłodny,ale nie do przesady,nie było dziś takiego skrobania szyb jak wczoraj,nawet świeci słoneczko:) Zaczyna się grudzień i zaraz święta i nowy rok...jak ten czas szybko leci,już nastepny.....co planujecie na święta?a jak sylwester?Ja cierpię na chroniczny brak gotówki i siedzimy w domu....:(no niestety,czy u każdego tak jest,że na koniec roku nie ma kasy?......... Miłego dnia,idę robić obiadek moim chłopakom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wpadłam się przywitać i powiedzieć że żyję. Wczoraj kochany TELPOL tak nas urządził że nie było ani TV ani internetu. Można było oszaleć. Ale za to od rana wszystko już jest i dopiero człowiek docenia jak jest fajnie. Majeczko kiedy wyjeżdżasz ? Znasz dobrze j. niemiecki ? Moja sąsiadka jedzie już w niedziele a ja liczę godziny bo mam jej już dosyć. Odezwała mi się znowu moja nerwica i tylko czekam kiedy u niej stukną drzwi i usłyszę pukanie do moich. Wczoraj wpadła wieczorem obrażona kiedy skończę szaliczek dla jej wnuczki. Oszaleje chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Widzę , że coś cienko przędziemy ostatnio na naszym topiku . Na Mazurach pogoda jak marcu , raz mróz , raz chlapa. Śniegu prawie nie widać . Trochę pogoda rozstraja nerwowo, mała migrenka ... No i przed chwilką miałam problem z wejściem do internetu . Zadzwoniłam do operatora , opierniczyłam ile się dało i już jest wszystko ok. Jutro maja jeszcze mi kabelki poprawić . A ja jutro wybieram się do fryzjera, umówiłam się zaraz po pracy , może będe miałą lepszy humorek .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Chciałam Was wszystkich ostrzec przed hakerem grasującym na gg. Szczególnie dziewczyny ! Facet włącza sie na gg i podaje tekst typu \" witam, jestem Marek (lbo Jan albo inne imię) widziałem Twoja fotką, jesteś śliczna, a to moja fotka (tu podaje link) jak ci sie podobam?\". W ŻADNYM RAZIE NIE OTWIERAJCIE TEGO LINKU !!!!!!!! Jest zainfekowany i po komputerze !!! Najlepiej w ogóle nie rozmawiać z takim kimś !!! O tej całej sprawie dowiedziałam się od TWA (nawet jest na forum topik na ten temat gdzie podają nr gg z których facet stuka - a ma ich mnóstwo) wczoraj wieczorem. I wyobraźcie sobie, że około północy gość do mnie zastukał ! A ja myslałam, że w pewnym wieku jest się bezpiecznym bo smarkacze do 40-tek nie będą pisać !!! Naiwna byłam ! Oczywiście nawet mu nie odpowiedziałam, sprawdziłam od razu w katalogu kto stuka i spadaj mały !!! Ostrzegam Was - uważajcie !!!! Gdyby ktoś chciał więcej szczegółów na ten temat odsyłam do forum: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3143765

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej słoneczka🌻🌻🌻 majeczko 🌻praca okropna bez zmian moze do świąt przetrwam bo pieniążki potrzebne:( Wczoraj się usmialam bo przyszedł solenizant ło boże co za dziwadło siedział 10 godzin w ubranku firmowym czyli: czapeczka ,,regipsy,, z daszkiem buty pantofle ,,mur-beton,, kurtałka a w paznokciu mial syterczącego druta bo miał paluchy piłą przejechane wlosy 3 na krzyż ale długie i tłuste no mówię Wam dziewczyny zalamka a do tego opowiadał jaki to on tancerz i jakie ma powodzenie no wymiękłam...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×