Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

No i znow mi internet nie dzialal jakis czas :O grrrr 😠 Diara milej nocki, ja tez juz sie klade :) Igam 😘 dziekuje Ci za te slowa :) Wiem, ze takie rzeczy sie zdarzaja jak u Twojej kolezanki :) i chcialabym wierzyc ze i mnie jeszcze sie cos takiego pieknego w zyciu przytrafi, chociaz na codzien juz zwatpilam i czesto mysle, ze juz wszystko co piekne i cudowne za mna :( Zycze Wam wszystkim kolorowych snow i wspanialych humorkow od samego rana :) Dobranoc! 🌻 🖐️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniku nie wpisane z jakiego jesteś miasta, paru osobom coś tam brakuje . Chciałam chociaż raz zrobić porządek, żeby nie było,że ja tu nie sprzątam. Pilnuję po nocach . Mama zrobiła sałatke jarzynową, pycha. Nie pamiętam już kiedy jadłam taka domową sałatke. A teraz zmykam do łóżeczka. Jutro luzik. DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam jeszcze zajrzalam :) i dobrze, bo wpisalysmy sie co do minutki ;) Ja pochodze z Lodzi a od kilku ladnych lat mieszkam za granica, ale nie az tak bardzo daleko, bo w Wiedniu. Jakby jakies spotkanko w realu na wiosne to na pewno przyjade :) Dobranoc 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w niedzielę:) Igam uwielbiam sałatkę jarzynową. Pycha!! poproszę:) Sonik Mieszkasz w pieknym miesćie.Byłem parę razy w Wiedniu.:) I zawsze dobrze sie tam czulem.Pewnie jeszcze parę razy zajrze do Wiednia.Sonik poproszę o Twoje zdjęcie.Moj adres mają Dziewczyny. Hmmmm...jeśli macie w swoich telewizorach stację TV4 to dziś o 15 bedzie relacja z meczu siatkowki AZS Politechnika Warszawska-AZS Olsztyn.(Diarra pojedynek sportowy miedzy naszymi regionami;) )Ja siadam na dolnej trybunie na miejscach dlaVIP-ów, mniej wiecej na środku.Mozę mnie wypatrzycie.Będe z synem;) Pozdrawiam.Cieszę sie,ze podoba wam sie muzyką ktora wam podsyłam.Uklony dla wszystkich pań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielkę🖐️ Postawiene systemu się powiodło hura! Teraz lepiej działa. Dla wszystkich na dobry dzień 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak teraz mam godzinkę, to nikogo nie ma, buuu! Pewnie odsypiacie sobotkę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! U mnie w nocy na bank padał śnieg bo ... za oknem jest biało !!! Igam - a Ty co tak późno wczoraj tutaj byłaś? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesć Flow - u mnie niestety śnieg stopniał - pada deszcz i jest okropnie brrr - idę zrobić sobie herbatkę zieloną, bo mam coraz niższe ciśnienie :D zapraszam na dobrą, gorącą herbatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow, ja po spacerku (fuj), po śniadanku i po kawce:D teraz herbatka - a obiad, kochana u mnie duużo później. Co robisz na obiadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie rankiem. Ja dopiero wstałam bo wczoraj byliśmy z mężem w sympatycznej knajpce ze znajomymi. W końcu to Andrzejki. Wypiłam kilka drinków i głowa mi pęka a aspiryna w domu się akurat skończyła. Na aukcji wczoraj nic nie kupiłam bo jakoś nic mnie nie zachwyciło, ale moja przyszła synowa zrobiła dla mnie piękny witrażyk bo ona jest właśnie w klasie witrażu. Soniku a ja nie dostałam twojego zdjęcia. Liczę że może Diarra albo Flow mi wyślą co słoneczka ? Kurcze jakoś słabo widzę dzisiaj litery mi się zlewają. Wódka jest straszna, nie wiem jak ludzie mogą to świństwo pić ciągle. Degustowałam tez wczoraj wino Chilijskie i pewnie ta mieszanka mnie tak podtruła. Ale winko było przednie. Czekam na zdjęcie Sonika i idę się położyć obok mężusia bo mam trzęsawki. Dobrze że obiadu nie muszę gotować bo coś mi z wczoraj zostało, a z resztą i tak bym nie gotowała :D :D :D Iguniu ale ładnie posprzątałaś tabelkę no super 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny Wysłałam Ci fotki Sonik. No kochana - za dużo było tego wczoraj ... :D Ale tak to już jest z alkoholem - przedawkowanie grozi męczarnią na drugi dzień ! Maja Kurczak będzie dziś na obiad. Właśnie idę sie nad nim znęcać ! :D Smacznego wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Za oknem marnie , tym razem +2 stopnie , resztki sniegu i wieje wiatr . Brrr , nawet pies nie chce wyjść ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktos nie ma fotki Sonik - to meldujcie , moge posłać . Igam 🌻 - rób kochana porządki w tabelce . Zazdroszcze ci tej sałatki jarzynowej , też bardzo lubie , ale przez dietke - ze wzgledu na majonez - chwilowo nie spozywam . Sonik🌻 Daleko masz do nas , ale pamietaj , ze obiecałaś przyjechac ... Buber 🌻 Niestety nie mam TV4 i nie mogę oglądac meczu :( opowiesz jak było . Oczywiście, wygra AZS Olsztyn .:) Maju 🌻wczoraj do późna dyzurowałam. Dzisiaj pospałam prawie do 10.00 teraz juz jestem po sniadanku ( kluseczki lane na mleku) i piję kawke . Flow🌻 U mnie dzisiaj na obiad pulpeciki w sosie ( ja oczywiscie muszę takiego pulpeta wyłowić dla siebie przed zrobieniem sosiku i bez ziemniaczków zjem z surówką. :) Peny🌻 Współczuje kacyka. Weź chociaż sporo witamin ( moze być nawet tylko C ). Pomaga. Ja wczoraj wieczorem w trakcie dyzuru na forum , rozmawiwłąm także na gg z moim kolegą z naszego miasta - jest terapeutą w Przychodni Przeciwalkoholowej !!! Jakby co , to ja mam u niego darmowe sesje . :P odpoczywaj kochanie . Wieczorem będzie już dobrze. A sprzątanie tabelki ja rozpoczęłam. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaku chcialam sie z wami przywitać bo nocke miałam straszną .O 1 w nocy miałam wizyte pogotowia bo cos sie zaczęło dziać z moim serduchem, jak sie okazalo to pan doktor stwierdził neuralgie międzyżebrową ,dal zastrzyk i kazal spac ,wstałam przed 11. Zalecenia na przyszłość to zero nerwów (śmieszny) ale spróbuje, Diarra słoneczko jak możesz prześlij mi zdjęcie Sonik. Sonik w wiedniu mieszka mój szwagier i moja starsza córka była tam 5 lat temu na feriach zimowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 kochanie idź do lekarza i lecz to serduszko , strasznie się denerwuję.... Fotki zaraz poslę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wszystkim. Czy dobry pogodowo wystarczy spokrzeć za okno. została więc pogoda ducha. A jak widzę tego nikomu tutaj z Was nie brakuje , nawet biedna Bea prubuje pogodnie spojrzec na wydarzenie poprzedniej nocki. Trzymaj tak dalej Bea 🌻 Spotkanie Andrzejkowe jak widzę sie udały nawet co niektórzy maja \" tupot białych mew\" Pozdrowionka dla Was. U mnie była koleżanka poklachałyśmy sobie, cos chlapnęły. A potem nocne czuwanie bo cora poszła na tańce. Ale ogólnie jest okey. Pozdrawiam , miłej niedzielki życzę. Sonik extra babka z Ciebie. ( od dzis nie jem - no prawie nic...... moja koleżanka w pół roku zrzuciła 25 kg. teraz pora na mnie . trzymajcie za mnie piąstki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 fotki już idą powiem ci kiedy dotrą . A jak teraz się czujesz . Ja przy ostatniej wizycie u swojej pani doktor od astmy , naskarzyłam się jak mnie czasami nerwy szarpia i troche posmiałysmy się , ale mnie tam wcale nie było do smiechu . Wiem , ze kiedyś i mnie taka palpitacja moze trafic . I przepisała mi tabletki , zeby brac jak czuje , ze mnie zaczyna \"nosic\" . I biorę sobie od czasu do czasu po pół tableteczki i naprawde działa. Jestem pewna , ze ten lekarz z nocnego dyzuru kazał ci iść do jakiegos specjalisty ? Nie zwlekaj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 fotki już poszły . Ja zaraz uciekam robic pulpety i może troszkę ogarnę chatke ... Chociaz za bardzo mi się nie chce. Po obiadku mam w planach troszke poczytac . Miłej niedzieli wam zyczę . Wieczorkiem zajrze do was. 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helo dziewczynki i Buberku :) Juz Was przeczytalam i chcialam sie wlasnie deczko rozpisac, ale synus mi jeczy, ze sie umowil na chat, wiec chcac nie chcac zajrze pozniej! Buziaczki i milej niedzielki! :) No i nie dostalam od Was wszystkich fotek :O mam od Diarry i flow i to juz koniec :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie dobrze tzn. ból ustąpil ale bardzo boje sie nocy, i szczerze mówiąc to cały czas bym spala takie jakies dziwne uczucie senności mnie dopadło. 🌻ek dla Diarry za zdjęcia Sonik. Sonik może wieczorem uda mi się do ciebie wysłać fotki i mam pytanie komu jeszcze fotki? bo załatwiłabym to za jednym razem. Trzymajcie się cieplutko może wieczorem znajde troche siły żeby do was zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz jestem po obiadku . Beatko trzymaj sie zdrowo i odpoczywaj . Sonik - postaram sie wysłac ci fotki naszej paczki . Zaraz wezmę się do tego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik - już poszły fotki :Beatki,Mirindki,Musika,Mai,Igam... Zaraz poslę następne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Ja dzisiaj dzień lenistwa. Mama szaleje przy obiedzie, bo chłopcy właśnie wrócili z demonstracji przeciwko nietolerancji za ten marsz równości w Poznaniu. Bałam się trochę.Prosiłam ,żeby uważali na siebie.Oni poszli jako obserwatorzy. Policji było bardzo dużo i był spokój. Nie dostałam od nich telefonu, że mam ich odebrać z posterunku. Wrócili pełni wrażeń Od niedawna zaczęli dużo rzeczy robić razem , aż miło na nich popatrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Igam🌻 No to mozesz odetchnąć spokojnie. Ja zawsze denerwuję sie jak moja córcia wychodzi , ale najczęściej idzie z jakąś koleżanką albo ze swoim bratem ciotecznym, . Licho nie spi i wiem co się w miescie dzieje , ile narkomanii i przemocy ... . Nasi rodzice co najwyżej mogli sie obawiac , ze trącimy jakiś alkohol ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×