Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Dobra kochani - idę spać. Miałam bardzo wyczerpujące ostatnie dwa dni ! Czas się zrelaksować ... DOBRANOC !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Miłego dnia życzę wszystkim 🌻 Zaraz jadę na zajęcia, ale nie mogłam o Was zapomnieć. U mnie w pracy nie ma ani wigilii wspólnej, ani bonów, ani prezentów. Trudno. Teraz jadę się dokształcać, choć nawet nie zdążyłam zrobić zadania domowego. Ale jedynek nie stawiają. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani. U mnie w byłej firmie też były bony które sama załatwiałam, wyliczałam ile komu się należy i wręczałam. Na Boże Narodzenie były w wysokości 370 zł. Chyba nie przeżyję że w tym roku ich nie dostanę. Odprawę na szczęście dostałam 3-miesięczną. Igam w tych dużych korporacjach tak się niestety pracuje. jak na zachodzie. W piatek po południu szef wręcza wypowiedzenie i karton na spakowanie swoich rzeczy i w ciągu pół godziny opuszcza się firmę na zawsze. Kapitalizm. A ja już ubrana, pomalowana i po kawce zaraz jadę na aukcję obrazów do szkoły plastycznej w której się uczy moja przyszła synowa. Właśnie mąż po nią i syneczka pojechał. Bardzo się cieszę bo lubię oglądać dzieła sztuki, nawet młodych artystów, no i spędzę trochę czasu z moim synem. Bardzo mi go brakuje w domu. Basieńko ucz się dziewczyno. Flow myslę że w tym roku dostaniesz parkera i portfel z zawartością. Tego ci życzę. Wszystkim życzę miłego dnia i spadam. 😘.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim ! Widzę, że jednak jestem wcześniej od Diarry ... 🌻 U mnie ładnie świeci słońce - zapowiada się miły dzień. Basiu - Ty biedna - znowu na wykładach ! Peny - raczej nie liczę na portfel z zawartością, to nie w mojej firmie. Póki co - sama robię sobie prezenty - właśnie kupiłam na allegro spódniczkę. :D Będzie jak znalazł na imieniny szefa w piątek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i juz jestem , wyspana, po śniadanku i w trakcie picia porannej kawki . Za oknem biało i zimno . Zaraz ide wydac troche kasy z tych bonów ... :) 🌻🌻🌻🌻 Miłego dnia wszystkim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!:) Diarra uważaj bo slisko! Wychodziliśmy rano z żoną na zakupy a pod śniegiem lód.MŻ sie poślizgnęła ledwo zdążyłem krzyknać \"uważaj\" a sam o mało co nie fiknąłem koziołka:) Dobrze że moja lepsza połowea przytrzymała mnie za rękaw::) Ale mieliśmy ubaw.Śmailiśmy sie sami z siebie:) A u mnie w firmie też są bony świateczne. Znikam narazie.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, alez Wy pedziecie, kiedys tego nie bylo ;) Ledwo jeden dzien mnie nie bylo a tu juz 3 strony przybyly ;) Na razie sie melduje, mowiac dziendobry a potem sobie poczytam co sie dzialo, bo niedawno wstalam po kilkugodzinnym wczorajszym tancowaniu, piciu i... flirtowaniu :P :D Jeszcze mam malutkiego kacyka, ale przechodzi :P Dziekuje za ponowne mile powitanie :D P.S. Jak sie wykapie, odpoczne troche i dojde do siebie to Wam napisze troche o wczorajszym wieczorze (a jest o czym :P ) i o mojej nowej pracy. Buzka i milej soboty! 🖐️ 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! I witam tez bardzo serdecznie nowe kolezanki; glamur 🖐️ Agrypine 🖐️ JA TWA 🖐️ i kolege Bubera 🖐️ Widze, ze dlugo czekaliscie z wymiana fotkami ;) pamiatacie jeszcze jak pisalismy o tym juz na samym poczatku? Szczerze mowiac tez jestem bardzo ciekawa jak wygladacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik - nie ma sprawy. Czekamy na Twoje zdjęcie. Adresy są albo w stopce albo w tabelce - niestety nie pamiętam na której stronie jest najbardziej aktualna. I co to za imprezka była po której kacyk jest, hmm ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Soniku najbardziej aktualna tabelka jest na 97 stronie. Witam wszystkich. Dziś znowu przyjeżdza mamusia.:) Chłopcy niestety się nie cieszą:( Babcia bywa nadopiekuńcza no i czasem traktuje ich jak dzieci . Ostatnio czekali do późna na film , a babcia ich wygoniła do spania, bo był czerwony znaczek;) A teraz w domu cisza i spokój. Chłopcy poszli na jakieś spotkanie grupy internetowej (to przed nami) i nawet nie mam pojęcia kiedy wrócą. Pospaliśmy sobie - ja na jednej kanapie, pies na drugiej. Weekendy są super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduję się na posterunku 🌻 Witam wszystkich obecnych i nieobecnych 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dotychczas udany dzionek , mroźno , ale do wytrzymania i u nas nie było aż tak strasznie ślisko - ok. -2 stopnie. Dla cóeczki kupiłam spodnie, sweterek rozpinany i staniczek ze stringami. Dla siebie ładne czółenka , bardzo zgrabnie leżą na nogach i chyba będą bardzo wygodne. Narazie podreptam w nich w pracy , a na wiosnę jak znalazł. Na obiadek zrobiłam lazanię - moja cócia powiedziałą, ze strasznie mnie za to pyszne jedzonko kocha... Teraz poszła nakarmic synka moich sasiadów - 19 latka - (bo rodzice gdzieś w terenie - tata jak zwykle w pracy - to weterynarz , a mama gdzieś interesy kręci - jest nauczycielką , ale ma konika w branzy nieruchomościami ) . Ja też po obiadku ledwo oddycham , ale czuję sie prawie rozgrzeszona, bo jak weszłam dzisiaj na wagę , to prawie zdębiałam , ubyło mi od początku odchudzania - 10 kg. Oby tak dalej. Załozyłam dzisiaj spodnie , któe nosiłam wczesniej i obie z córką umierałysmy ze smiechu . Mówię wam jakie to przyjemne uczucie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik czekamy równiez na twoje fotki. I prawie byłby komplet znajomości . No , nie mam tylko fotki JA-TWA . I myslę sobie, że jesli chcesz , to mogłabym ci posłac fotki wszystkich , no chyba, ze juz ktoś ci posłał . Czekam na sygnał. Myslę, ze nikt nie będzie przeciwny ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa , ma pieska goldena , za chwil pare kończy studia BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki (12,5 i 7,5 ) BUBER - 43 lata,Warszawa, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Szczytno - Mazury, Baran, pracuje w wymiarze sprawiedliwości , córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ma pieska- 4 letnią suczkę ( małą sarenkę), ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa Goldena i tchorzofretkę, GG : 3135460, pedagog MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie - ale w związku , GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa - owczarka niem.i kota, GG : 4915937, mężatka MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22 marta565@interia.pl, ma uroczego bulteriera SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, mężatka, syn 13 lat , ma 3 letniego yorka , sąsiadka Igam GLAMUR - 42 LATA, Warszawa, córka-17 lat, ma sznaucera miniaturke, rozwiedziona, pracuje dla TV, JA-TWA - 42 lata, Wrocław,ma owczarka niemieckiego , Sonik - 39 lat, Koziorożec, rozwódka ( ale nie sama), syn 18 lat, gg 2802102 Zoi - 42 lata, Szczecin, ma pieska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeniosłam tabelke i troszkę uzupełniłam , poprawiajcie jesli coś się nie zgadza. Ktoś tu był od porządków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra - to miało być do mnie ? :D Owszem - porządek musi być ale niekoniecznie ma to robić tylko jedna osoba ... może czasem też ktoś to zrobi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę nalać sobie coś mocniejszego ... Flow - co sobie zyczysz ? Dzisiaj miała juz być Mirindka - gdzie jesteś ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra sloneczko, zaraz zajrze na skrzynke czy cos dostalam :) i potem sie zamelduje ;) Igam dzieki :) Fajna jest ta babcia chlopcow ;) ma racje, jeszcze sie w zyciu naogladaja :P flow - zaraz cos wybiore i powysylam Wam :) A o imprezce zaraz napisze ;) tylko musze dokonczyc obiado-kolacyjke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra wlasnie bylam na poczcie i jeszcze nic nie dostalam :) Masz racje, ze chyba byloby najprosciej gdybys przyslala mi Wasze fotki za jednym zamachem, oczywiscie nie wiem czy dziewczyny nie maja nic na przeciwko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem juz spowrotem, wreszcie moge usiasc na pupie ;) alez ja sie wczoraj naskakalam ... hihihi ;) jak szesnastka jakas :P ;) Juz wchodze do skrzyneczki i potwierdzam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soniku miało być obszerne opowiadanie o wczorajszym szaleństwie. Musisz zaraz wziąć się do opowiadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam SMS-a od Mirindki , niestety jeszcze nie ma internetu i nie moze nas odpwiedzic . Tęskni za nami ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×