Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witajcie ! Ale rumor o jedną randkę ! No było fajnie ! Cztery godziny siedzenia w pubie i gadania o wszystkim ! Normalka ... żeby się lepiej poznać. :D Igam 🌻 wracaj do nas szybciutko !!!!!!!!!!!!!!!!!!! 👄 Będę tęskniła ! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znow udalo mi sie otworzyc nowa stronke, to juz druga w tak krotkim czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bea za wyjasnienie, jednak nie jest jeszcze tak zle z moja pamiecia :) flow! alez sie na temat tej randki rozpisalas !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik 🌻 To tak żeby nie zapeszyć ! I chyba powoli przestaje mnie to bawić ... bo nie jestem ani trochę podekscytowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem flow :classic_cool: :D lepiej nie zapeszac ;) A ja kurde jestem nadal podekscytowana :P , choc pewnie nie powinnam, w koncu nie mam 16-tu lat, a to wszystkie wydaje mi sie takie dziecinne :O chociaz z drugiej strony... pracowalam dzis caly dzien jak w transie jakims... ciagle myslalam o nim i o naszych momentach... no i bardzo szybko mi ten dzien w pracy przelecial, nawet nie wiem kiedy ;) jedyny plus tego wszystkiego ;) :D Diarra milego wieczorku, moze jeszcze zajrzysz :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik Oj, coś mi sie wydaje, że jesteś zauroczona ... żeby nie napisać ... lekko zabujana. :D Motylki w brzuszku - to brzmi bardzo poważnie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sonik- jedno życie, lepiej zrobić i w razie czego żałować niż nie zrobić i też żałować. Włącz tylko funkcje- myślenie:) flow- a tego faceta na randke skąd wygrzebałaś? ja też dziś zaliczyłam spotkanie z panem X ( znajomi mnie umówili ) Ubaw miałam niezły. Pan 49 lat, wizus taki sobie :( i jego wymagania jego partnerka powinna: - miec swoje mieszkanie( wrazie, gdy zamieszka u niego, a potem się znudzi ma gdzie wrócić) - mieć dorosłe dzieci(żeby spokojnie mogła z nim gdzies wyskoczyć) -randki dwa razy w tygodniu: środa i sobota - na razie u niego może zostawic tylko kosmetyczke - jeżeli zajdzie w ciaże, niech robi co chce, on odchodzi Reszty już nie pamietam, ale po godzinie słuchania konkretów pana miałam dość:) i uciekłam:) nadal nie umiem tych kwiatków wstawiać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie. Myślę o Was ciepło i często, ale z internetem u mnie cały czas tak samo. Dziękuje za zdjęcia, chociaż nie wszystkie odesłały mi swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻 Widzę, że moja randka to nudna jak flaki z olejem w porównaniu do Twojej ! Ale Ci się facet trafił ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam chwilke od córeczki na poklikanie 🌻 , ale randkowo nam się zrobiło . Szukamy przytulanek na długie zimowe wieczory ? :P Internet u mnie chodzi dzisiaj strasznie slamazarnie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra -jak miałam sygnał radiowy to przy zmianie pogody net chodził jak chciał. Raczej nie chciał. Teraz mam neostradę i choć u mnie za oknem sypie śnieg (nie uwierzycie ale lecą płaty jak pieluchy!) mam super połączenie ! Oj, szukamy ciepłego miśka na zimowe wieczory ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik*🌻 bea 🌻 Flow🌻 Glamur🌻 Senda witaj! 🌻 Dziewczyny jadę chyba do tych Niemiec - od piątku kurs, szef wsępnie sie zgodził na wolne poniedziałki (kurs w piatki i poniedziałki, ale w poniedziałki rano) i będę \"odrabiać\" po godzince poniedziałek przez cały tydzień. Moi panowie jakoś dziwnie na mnie patrzą.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur a to mnie ubawiłaś tym gościem. Ja chyba jakaś niedzisiejsza jestem.... a gdzie kwiaty, uśmiechy, pocałunki, miła romantyczna atmosfera?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonik 🌻 a ja nawet nie mam z kim iśc pobuszowac po sklepach :( Córcia jak ze mną idzie ,to konczy się tym, ze torby sa pełne , ale rzeczy dla niej ... Głowa zaprzątnieta myslami - super sprawa - myslę, ze nawet dla takich chwil warto mieć nadzieję ... Flow🌻 pierwsze wrażenie jest bardzo wazne , jesli nic a nic się nie dzieje, to chyba szkoda czasu ... lepiej poczekac na takiego co to zapuści te motylki ... Glamur🌻no taką partię starcić .... :P Senda🌻 wracaj do nas , 😭 A dla przypomnienia - kwiatki robi się tak : http://forum.o2.pl/emotikony.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Kwiaty i romantyzm? Zapomnij kochana ! No - chyba, że z okazji imienin ... Ci co dają kwiaty wymarli razem z mamutami ! Choć może nieliczne wyjątki gdzieś się uchowały ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju 🌻 jedź koniecznie , i nie oglądaj się na nic, nowe doswiadczenie .... chłopakom nagotuj bigosu i już ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow - uchowały się uchowały!! Trzeba tylko dobrze poszukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow- przestan, ja na pierwszej randce od \"mojego\" uciekiniera do żony od razu dostałam bukiet kwiatów:) a i motylki były od razu. pózniej się dowiedziałam( bo to jak pisałam, internetowa to była znajomość), że pan te kwiatki tak woził w bagażniku, bo miał godzinowo poukładane spotkania. A że ze mną mu się dobrze gadało, to przegadał następną panią. pózniej do niej dzwonił z przeprosinami, ze samochód mu nawalił:. Kwiatki jeszcze były dwa razy:) i jak się wprowadził to się skończył romantyzm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra pewnie że tak, jadę... - tylko trochę nie umiem sobie tego wyobrazić - i jeszcze bariera językowa...kurcze, spadam się uczyć! Będzie dobrze - miesiąc to choćby na węglach przesiedzę..... Dobranoc słoneczka 🌻 acha, kwiat sie robi tak: [robimy nawias kwadratowy wpisujemy \"kwiat\" i zamykamy nawias]a kwiatek widać dopiero po wysłaniu całuski papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur - kurcze, to te kwiatki też są okropne jak tak je się teraz dostaje!! Ci faceci to hurtownicy jacyś może!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, że ponoć nie wiosną, ale właśnie zimą nawiązuje się najwiecej par. i wiadomo dlaczego:) człowiek chetnie tuli się jak mu zimno. maja- no nie, kochana, on woził jeden bukiet, głupi nie był,żeby sie wykosztowac. A że mnie się go dostało, to odcierpiałam za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papa słoneczka . Miłej nocki , udanego dzionka wam życze. Słodkich snów . Musze uciekać . 🌻:)🌻:)🌻:)🌻 👄👄👄🌻:)🌻:)🌻:)🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próba kwiatów, uda się nie uda się oto jest..... [ kwiat] [ kwiat] [ kwiat] kolorowych snów i śnijcie o...... o czym tam sobie marzycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur - nie rób między nawiasem a słowem przerwy - wtedy będzie 🌻 A z tymi kwiatami to żartowałam - wiedziałam, że zaraz zaprotestujecie ! Ja też od niektórych panów na pierwszym spotkaniu dostawałam kwiaty. Ale tylko od niektórych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słodkie Kobietki i wielki Facecie:D 🌻🌻 Tak nawiążę do tych kwiatków.... chyba nie ma jednak reguły... nosi kwiaty, nie nosi... ale dobrze jak od czasu do czasu przyniesie:D (tylko żeby były kupione właśnie dla mnie!) Jak jest czuły, kochający, troskliwy, romantyczny, czasami trochę macho... ech.. a najważniejsze (dla mnie) jest w zwiazku to, żeby sobie ufać i szanować się wzajemnie. co do tych drugich kwiatków...Glamur, kochanie już było prawie dobrze, nawias[bez przerwy i cudzysłowiu] i będzie kwiatuszek. Miłego dnia wszystkim 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×