Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

zepsuł mi cały dzień a do tego szefuncio mial do mnie pretensje ,że moja zmienniczka wczesnie zamkneła bar poprzedniego dnia no załamka totalna...........:(jutro się chyba upiję choc obiecalam sobie ze nie..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penusiu nie denerwuj sie skarbie szkoda Twojej ładnej buzi🌻 sonik 🌻 moja praca to KOSMOS Beatka🌻 Basia🌻 Diaruniu co u Ciebie skarbeńku???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????🌻 flow o Ciebie nie pytam pewnie tańczysz tupiesz przytupujesz;) 🌻🌻🌻dla reszty pań i rodzynka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani!! Dzisiaj tak późno piszę, gdyż w pracy małe urwanie głowy...firma się sypie i piszę zawiadomienia o nadzwyczajnym walnym zebraniu udziałowców... ech...zobaczymy. Musiku...pośmiej się z takich.... - łącznie z szefem...i spokojnie szukaj pracy - całusek dla Ciebie😘 Beatko, dobrze, ze poszłaś do lekarza, a z lekami, no cóż.... ja nie wykupuję już 3 miesiac kropli do oczu, bo nie mam kasy....moja okulistka pewnie się pozna, bo jest niesamowita!! Diarra jak córcia, dalej ją boli brzuch? A bałwanka ulepiłam z pieskiem, który mi baardzo przeszkadzał :D.Jak fryzurka? Byłaś u fryzjera? Flow nie narzekaj, dobrze, że takie tylko \"problemy\" masz w pracy:D i baw się kochana baw! Agrypina ja również mam tę przypadłość hihi (chroniczny brak kaski), ale to nie problem. Cieszę sie, ze w tym roku na Wigilię będziemy wszyscy, bo w zeszłym roku mój Miły szedł do pracy na 14. A Sylwester? ....może na naszym rynku w miescie - też się fajnie bawią. Peny, nie daj się tej sąsiadce ... niech Tobą nie dyryguje, powiedz, ze nie mozesz robić tego szalika ..bo wyszła Ci alergia na wełnę! A niemieckiego nie umiem, ale się nauczę! Już się uczę... i zobaczę jak to będzie... Dla wszystkich miłego wieczoru - spadam się uczyć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja... pamiętam (cały czas pamiętałam), że obiecałam Wam kiedyś przepis na ciasto - łatwy i fajny Oto łatwy: 6 jabłek 1 szklanka bakalii - ja biorę pół szklanki orzechów i pół rodzynek - czasami dodaję skórki kandyzowane. 1 szklanka cukru 2 szklanki młąki 1 łyżeczka sody, 1 łyżeczka proszku do pieczenia 3 jajka Jabłka obrać ze skórki, podzielić na cząstki i pokroić na taką średnią kostkę dodać bakalie, zasypać szklanką cukru - odstawić na 1 godzinę. Można dodać również troszkę cynamonu jak ktoś lubi. po godzinie dodać mąkę, jajka proszek, sodę - wymieszać i na blaszkę. Nie wiem ile piec.... ja zawsze tak na oko.. w średnio gorącym piekarniku 40 minut. Zawsze sprawdzam patyczkiem. Teraz fajny: Ciasto z bananami: (składniki na dużą blaszkę) Upiec biszkopt - skropić rumem Posmarować dżemem morelowym Banany przekrojone na pół ułożyć na biszkopcie 4 gorzkie czekolady rozpuścić na parze (można dodać rozpuszczone masło; słodką śmietankę jak się cukrzy)1 pół szklanki mleka zalać babany czekoladą 1 litr śmietany kremówki 36% ubić z 4 fix-mi do śmietany wyłożyć na górę ciasta, posypać tartą czekoladą fajne ciasto na święta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zniknełam na trochę , bo córcia odrabiała lekcje. Teraz poszła \"przeszlifować\" bruki ze swoim braciszkiem ciotecznym ( przynajmniej jest w miarę bezpieczna). Musiku 🌻może wspólnie się upijemy :P za mną chodzi to już od dawna , nie za bardzo mam z kim ... :( a w pracy nerwówka cały tydzień , napięcie straszne z różnych powodów i to odbija sie na takich wrazliwcach jak ja. Prochó na uspokojenie staram się nie brac , zeby nie kusić uzaleznienia. Tak więc , jutro musze sobie przy weekendzie strzelić głebszego... kto chętny ? Kochani : 🌻🌻🌻 Dzisiaj moja sunia ma urodziny - własnie skończyła 5 lat. 👄 Dostała ode mnie smaczną kostke i duzo buziaków, wypiesciłam ją za wszystkie czasy . :) Maju 🌻 córcia czuje się dobrze , myślę, że to bóle przed okresem ( cycole tez ją bola ) - całe szczęście. Mnie niestety tez lekarstwa biją po kieszeni okrutnie , ale cóżtrzeba się jakoś ratować ... Umnie bałwanka nie ulepimy , nie ma sniegu a temperatura skacze jak na wiosnę . I dlatego pewnie nerwy szaleją i trochę głowka boli . Ciasto musi być pyszne , mniam - uwielbuiam wszelkiego rodzaju ciasta z owocami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow 🌻 czytałam o tym debilu z wirusami na gg , nie moge pojąc jak mozna byc takim draniem . Dzisiaj dostałam zawiadomienie z prokuratury , przesłali już akt oskarżenia przeciwko temu szczeniakowi co ukradł mojej córci telefon komórkowy . Rozmawiałam z prokuratorem i dowiedziałam się , ze podobno w koncu przyznał się do tej kradziezy . Jest strasznie głupi , bo jak mu dawałam szansę na oddanie telefonu bez konsekwencji - to nie skorzystał . A teraz d... blada , wyrok jakiś bedzie. Ciekawe tylko , czy nasza firma nie wyłączy się od rozpoznawania tej sprawy ( ze wzgledu na to , ze ja tu pracuję) . Trochę byłoby xle , bo musiałabym jeździć na sprawe do innego miasta... Zobaczymy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku 🌻 i Senda🌻 dajcie znać kto z was dostał wasze wzajemne fotki . Wysyłałam wam wasze fotki , w tym samym czasie i jedna poczta poszła , a druga wyswietliła się, ze nie może otworzyć strony - i tym sposobem nie wiem kto tą pocztę dostał a kto nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju 🌻 pytałaś o fryzurkę , ja dopiero jutro idę , zaraz po pracy . Fryzurki nie zmieniam , tzn. mam równe , średniej długości , najcżęsciej związane , upiete , splecione , bo nie umiem znieść wósów na twarzy . A w pracy , wiadomo , cały czas głowa w dole ( nad papierami i klawiatura) . Poza tym , wydaje mi się, ze tak lepiej wyglądam . Z natury mam proste włosy , więc krótka fryzura byłaby dla mnie męcząca. Jedyne co robię, to pasemka, bo jako blondynka wyglądam najlepiej. Sprawdzone i nie mam co eksperymentować . Ale już mam spore odrosty , więc pora trochę przed swiętami upiekszyć się . Koś pytał o święta - kiedyś juz o tym mówiłam , odkąd mojej mamy nie ma , najchętniej świeta wymazałabym z kalendarza. Wcale mnie nie ciesza. Niestety . A Sylwester , niestety z braku mężczyzny kolejny raz gdzieś na prywatce , a nie na balu , chociaz sukienka w pogotowiu czeka... A z prywatką też może być cienko , bo z kuzynką nadal zimna wojna , więc chyba będzie samotnośc w sieci , albo może zawinę do sąsiadów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to znów fajnie sama ze sobą porozmawiałam , dokonałam znowu wpisu za flaszkę ... :P Znikam na TV - troszkę poleniuchowac ... Słodkich snów , i zeby jutro od 7.00 do 15.00 zleciało błyskawicznie - czego sobie i wam zycze ... Pa 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!! Wreszcie mam net!!!! Myślałam, że już się nie doczekam. Chodzi co prawda strasznie wolno, ale najważniejsze że jest. Nie wiem kiedy przeczytam, co napisaliście gdy mnie nie było, a sporo tego, ale fajnie, że wciąż jesteście. :) Wpadłam tylko na chwilkę, aby się z Wami przywitać, po tak długiej przerwie komputer jest \"wydzielany\", a za mną już mąż w kolejce. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieję, że mnie jeszcze pamiętacie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia🌻🌻 Dla Mirindki😘😘, fajnie, że już jesteś! Diarra, fajnego odprężenia u fryzjera:D Dla wszystkich🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny🌻 widzę, ze apetyt na coś mocniejszego rośnie . Dołączam się:) Też bym się upiła. Diarra------- chyba nie Ty jedyna nie lubisz świąt. Choinka, pichcenie, robię to wszystko dla córki. Najchetniej zakopałabym się w pościeli i przespała te dni. Jak widzę pary robiące zakupy to mnie szlag trafia. Na kiecki Sylwestrowe staram się nie patrzec. Od 4 lat siedzę z pilotem w ręku. Owszem mogę gdzieś isć, ale solówka mi nie odpowiada:( maja------- strasznie lubię zapach pieczonego ciasta w domu, ale mistrzynią niestety nie jestem:) Dla wszystkich ------- duzo optymizmu na dziś🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Dzisiaj szef nas wcześniej puścił do domu bo ... mamy balety !!! Ubieram się zaraz i wychodzę na imprezkę. Miłego wieczoru dla wszystkich !!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka🌻👄🌻 Gdzie się podziewacie. Znowu mam tutaj być sama :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U fryzjera było super , jestem zadowolona - chociaż tak niewiele zmieniłam . Jestem teraz jasną blondynką i troszke podcięłam włosy. Pani kasy wzięła niewiele i było bardzo miło. Humorek duzo lepszy. 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę dopuścić , żeby nasz topik był na drugiej stronie :p Czy ktoś mi wreszcie w tym pomoże ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupersztain
41 latki hehehhe stare krowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupersztain - hehehe - jesteś dokładnie taki(a) jak się nazwałeś(aś)...:P żałosny człowieczku ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny i chłopaku! Nie wiem kiedy zdążę przeczytać to co pisaliście podczas mojej nieobecności, ale na pewno sobie tego nie odpuszczę. ;) Na szczęście wreszcie piątek i dwa dni \"wolności\" od pracy zawodowej, może też wreszcie się wyśpię. Ściskam Was mocno i póki mam chwilkę przy komputerze to biorę się za czytanie zaległości. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj działo sie tutaj....... u mnie okey. Od szefowej wydębiłam kaske. jest z górki.Czegi i WAm życzę. W żoładku mam motylki ale musze z nimi walczyć. COż.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupersztain
nie ma sie co oszukiwac pipki juz macie rozwalone celulitis na udach i dupach starosc nie radosc :) nic juz was ciekawego w zyciu nie spotka wy stare swinie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×