Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Peny No właśnie - miałaś jeszcze się zjawić i nic. 🌻 Glamur Może jednak warto sie przełamać i spotkać z tym Holendrem. W końcu jeżeli się sobie nie spodobacie - nie będzie żadnych problemów. Nic się nie zmieni. A jeżeli okaże się fajny ... ? Zaryzykuj !!! 🌻 Basiu 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !! 🌻 ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi kochani 🌻 Dzisiaj jestem troszkę wczorajsza , ale melduję się całą, zdrowa i z dobrym humorkiem. Kuzynka marnotrawna oczywiście przyszła . Rozmawiało nam się całkiem dobrze , może nawet lepiej. Tylko okazało sie, ze ze swoim mężem jeszcze do końca wszystkiego nie wyjasniła, bo jak powiedziała, nie wie jak to zrobić . Zaprasza mnie do siebie, ale ja jej powiedziałam , ze nie przyjde dopóki on mnie nie przeprosi i dopóki naprawdę nie będę widziała, że tego naprawde żałuje. I jak zauwazyłam ona najchetniej zrzuciłąby to na mnie ... Żebym to ja sama sobie z nim wyjaśniła. I tu kłania sie typowe jej zachowanie ... jak jest problem , to najlepiej głowa w piach i niech inni załatwiaja. Ona jest tylko jak jest dobry nastrój. Powiedziałam jej , że to ja jestem w tym wszystkim pokrzywdzona i nie ja powinnam to rozkręcać . To ja mam się sama dopraszać [przeprosin ? No i chyba wreszcie zrozumiała , ze nie uniknie trudnej sprawy i obiecała dzisiaj to z nim załatwić . Pozyjemy - zobaczymy. Imprezke skończyłysmy ok 24.00 więc juz nie nadawałam się do klikania... :P ZARAZ WYSYŁAM WAM WSZYSTKIM FOTKI ARESA - PIESKA MIRINDY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Basieńko szcześcia w miłości , pomyślności w zyciu radości i szcześcia od bliskich i tych nieznajomych. Obrony pracy na 6 Wszystkiego najlepszego🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 ja w ubiegłym roku w sierpniu straciłam woreczek zółciowy, wiem co to znaczy jak boli . Bardzo ci współczuje. Glamur🌻 - musisz sprawdzic tego Holendra,a może ... Udanych zakupów. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich i miłego odpoczynku , szczególnie dla baletmistrzów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotka Aresa juz poszła .... meldujcie jeśli ktoś nie dostał ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysyłam wam również piosenki Grechuty , nie mozna ich nie lubic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie niedzielne obiadki szykujecie. U mnie tez juz coś tam w garach się burzy , a po obiadku idziemy zMadzią na basen ... Po powrocie zajrze do was oczywiście. Pa. Miłej niedzieli wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko kochana wszystkiego naj z okazji imienin.Pociechy z najblizszych i oczywiście obrony pracy na 6.😘😘 😘 Nie wiem czy pamiętacie ale kiedyś na śląsku Barbórka to było wielki swięto. Odbywało się w tym dniu wiele balów, akademii, imprez. I gdzie te czasy, i komu to przeszkadzało. Diarro ja nie dostałam nic ani piosenek ani zdjęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny🌻 to prawie niemozliwe , ale jesli tak ,to już naprawiam swój błąd kochanie ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A solenizantki nie ma żeby odebrać życzenia !!! Pewnie ma gości i dużo łakomych kasków do degustowania ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No teraz Diaruniu to wszystko doszło jak trzeba. Muszę pokazac mojemu mężowi te zdjęcia Dody i Mandaryny jak wyglądają bez makijażu, bo szlak mnie juz trafia jak ogląda te swoje CKMy i się zachwyca tymi laskami. Niby mówi że wcale nie ale ja wiem swoje. Diarro słoneczko umiesz pływać ? Ja niestety ide na dno jak siekiera a szkoda bo Aqa Park mam 200 m od domu, a jeszcze nawet tam nie byłam. Jutro rano ide do szkoły językowej którą też mam 100m od domu i zapytam czy są jakies lekcje dla seniorów. Jak będą to się zapisuję. Z tymi gówniarzami nie będę chodzić mowy nie ma. Coś się ostatnio staro czuję. Glamur a ty nie czekaj i nie jęcz nam tutaj tylko zabieraj się za tego Holendra. Sylwester dziewczyno niedługo. Gruszeczko ciebie to też dotyczy. Diarro ty w tym basenie też się porozglądaj. O Flow już nie piszę bo ta artycha to się non stop rozgląda. Gdzie nam się JAT WA podziała ? Musiku wyspałaś się juz po pracy ? Majeczko chyba nie wyjechałas bez pożegnania ? Mirindo piesek bardzo ładny, dobrze rokuje na przyszłość. Bea jak serducho nie forsujesz się za bardzo ? Agrypino coś rzadko zaglądasz, miałas napisać coś o piesku. Buber czy spakowałeś się już na wyjazd, jak żona to przyjmuje ? Pozdrów ją. Kiedy wraca Igam czy ktoś wie ? Basieńko imprezujesz dzisiaj ? Sendo - buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny Oj, rozgladam się - nie przeczę. Ale coś ostatnio mały wybór ... 😭 Może Mikołaj zrobi mi miły prezent ? :D Igam na razie siedzi w szpitalu. Badania się przedłużają. Ale wkońcu jak coś robić to robić dobrze i do końca ! Na razie nie wiem kiedy wraca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj zapomniałam, ze dziś Barbórka:) BASIU 🌻 zdrówka 🌻 Jestem wykonczona zakupami:( w Reserved wszystko było 50% taniej. Ludzi tyle, ze ja nic nie mogłam wypatrzeć. W koncu wybrałam parę rzeczy, ale do przymieżalni był taki ogon, że zrezygnowałam. Wzięłam w koncu Karolinie na oko spodnie a sobie pasek. Okazało się, ze spodnie idealnie pasuję:) a pasek jest super(uwielbiam paski) Do kasy stałam godzinę:( Teraz parzę sobie super herbate. Macie rację trzeba się z nim spotkać. Nastawiłam się, że jak dziś zadzwoni....ale nie zadzwonił:( No cóż poczekam. Nie lubię tego przedświątecznego biegania. Nie lubię, bo wtedy bardzo dokucza mi moja samotność. Ale pewnie znacie to. A ja tak nie umiem być sama:( diarra-----🌻Dzięki za Grechutę:) Lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dostalam to na gg.---> zablokuj te numery gg :8054836, 9563709, 9503306,9503409, 7664158 i 5845387. Ten facet ma 34 lata i jest z warszawy.Podaje sie najczesciej za Tomka lub inne dziecko przysyla linki do stron gdzie niby jest jego zdiecie i przeprasza ze musi leciec i znika z gg. Ale po otworzeniu strony ataluja cie trojany m. in. te co rozszyfrowuja twoje hasla do systemu i komunikatorow i inne wirusy. To jest byly haker. Poprzez te wirusy miesza w systemie i moze zapanowac nad twoim komputerem niezle w nim dzialajac. Wyslij to jak najwiekszej ilosci osob i napisz zeby go zablokowali.Chyba ze ci komputer nie mily. Jesli znasz inne nr gg ktorymi sie posluguje to dopisz je. Jak dostaniesz e-maila pt. \"Biblia Zakonnikow\" obojetnie od kogo nie otwieraj go. Jest to 100% wirus, który kasuje caly dysk twardy . Podaj to dalej swoim znajomym. UWAGA BARDZO WAZNE i powiedzcie o tym szczególnie dzieciakom... Gość wysyla linki na gg z adresem ( www. lola. za. pl) - dalam spacje po kropkach po to byście sobie nie klikneli. Klikajac na to wchodzisz na jego strone, która jest zainfekowana trojanem z keylogerem w celu nasluchiwania klawiatury co w efekcie daje zdobycie hasel i zdalna kontrole nad komputerem. WYSLIJ TA WIADOMOSC KAZDEMU ZE SWOJEJ LISTY KONTAKTÓW Anna Budziejko - Kierownik Dzialu TechnicznegoGosia20:02:35wlasnie sie do mnie odezwal jakis Jan i chcial,zeby wejsc na link z jego zdjeciem Gosia20:02:55dolozylam jego numer powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA To może razem się rozejrzymy za jakimś Mikołajkiem ? :D A gdyby nie ten katar to by człowiek z głodu umarł - tak mówią !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ No właśnie dziśiaj Barbary.Mam szwagierkę Basię.I naszej forumowej Basi najlepsze życzenia, na imnieny, i żeby Mikołaj był szczodry pod choinkę.I zawsze duzo usmiechu...:) Wiecie , dziś szedłem na piechotkę(bo mam niedaleko) do Media Markt kupic synowi prezent pod choinke.I szedłem z przekonaniem ,że nie uległem szaleństwu światecznych zakupów.Ale w penym momencie osłupiałem gdy zobaczyłem jak duży ruch jest na warszawskich ulicach.Niesamowite w niedzielę ok godz. 14 ruch jak prawei w dzień powszedni..Ludzi ogarnęło szalweństwo przedświątecznych zakupów.Czy ja też do nich sie do nich zaliczam? :D;) Bo ja tylko wpadłem do sklepu po upatrzoną rzecz i 10 min i już mnie w nimnie było...A ludziska z obłedem w oczach buszowali po sklepie....Hmmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 mnie te fotki tez trochę zadziwiły - Mandaryna jest jeszcze jako taka , ale Doda bez tapety to koszmar ! Umiem i bardzo lubię pływać. Tylko nie nurkuje odkąd urodziłam Magdę. Nie wiem dlaczego , ale czuje paniczny strach przed włożeniem głowy pod wodę ... Na basenie jest super, ale zeby dobrze się czuć musze jeszcze jakieś 7 kg zrzucić ... Ale i tak niezbyt atrakcyjnie się wygląda przez te wstretne czepki ... jak ja ich nienawidze. :) Glamur 🌻 cieszę się, faktycznie miło się słucha Grechuty. Flow 🌻 dzięki za ostrzeżenia , ja swoją córcie już poinstruowałam , mówiła, że wczoraj ok .północy zajrzał do niej taki jakis podejrzany i dała mu wycisk a potem szybko zablokowała... 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny:D już jestem spakowany, w środę wyjeżdzam.A moja żona pomogła mi sie pakować:) i dziękuje za pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku 🌻 ja za świetami nie przepadam , to i szaleństwo światecznych zakupow mnie nie dotyczy. Prezent robię tylko dla Magdaleny , dla reszty rodzinki tylko symboliczne drobiazgi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie!!!! Peny słoneczko dziękuje za troske, serducho jakoś się trzyma. Ja staram się żyć na wolniejszych obrotach , ale przychodzi mi to z wielkim trudem. Dzięki za poczte ,Mirinda fajowego masz psa. Co do świątecznych zakupów to też byłam zmuszona udać się dzisiaj do media mark i rzeczywiście przeżyłam szok.Ludzi tysiące, ale myśle że nie ma się co dziwić we wtorek Mikołaj. Ciekawe czy do mnie przyjdzie, byłam grzeczna w tym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu sto lat sto lat 🌻🌻 Zycze Ci skarbie spełnienia marzeń dużo pieniążków iwogole wszystkiego naj:D Jeszcze raz dziękuję wszystkim za życzenia :)👄 Glamur holendrzy to fajni faceci az Ci zazdroszczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penusiu ja dziś mialam 1 zmianę ło boże myslalam ze umrę taki mi się trafił maruda 5 godzin mnie katowal czekam na,,Egzamin z życia ,, i do łóżeczka hurrrrrrrrrrrrrrraaaaaaaaaaaaaaa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×