Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześć dziewczyny !! Dawno mnie tu nie było ale ten tydzien był dla mnie bardzo pracowity. Zbiża się koniec roku i w pracy jest urwanie głowy pracuje po 10 godzin jak wracam to mam ochote tylko poleżeć i jak najszybciej iść spać.Pracuje tylko do 31.12 więc potem to ja ( mam taką nadzieje) będe w czołówce na naszym forum. Na razie zmykam zacząć jakieś świąteczne porządki.🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki 🌻 Ja juz po porannym sprzataniu , obiadek przygotowany , ciasto w piecu i czekam na gości. Wieczorem próbowałam wejśc na topik , ale nic z tego za żadne skarby nie było to mozliwe ku mojej rozpaczy. Zaraz wyslę wam ciekawą rozmowę telefoniczna. Ubaw na całego. Buberek ma się dobrze, jest bardzo zadowolony jak narazie z pobytu . 🌻 Miłego weekendu wam zycze ... [kwiat👄🌻 Ciekawe tematy poruszałyście wczoraj wieczorem .. musze to sobie dokłądnie poczytac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. O Jezu jak mnie boli głowa to ledwo litery na monitorze widzę. Właśnie wstałam a mój mąż jeszcze śpi. Wczoraj było super. Najpierw koncert ponad 2 godziny, a potem bankiet. Koncert to różne arie operetkowe z \"Wesołej wdówki\" ze \"Skrzypka na dachu\", a w drugiej części kolędy. Wszystko w wykonaniu aktorów Teatru Wielkiego. Koncert i bankiet były na cele charytatywne (nie wiem czy dobrze napisałam ten wyraz ale mam mętlik w głowie). Potem na bankiecie wypiłam kilka drinków ale mój mąż mówi że mi lali po pół szklanki wódki. Za to tańczyłam z samym prezydentem Zawiercia. To takie małe miasteczko niedaleko Sosnowca. Tam zawsze są fajne imprezki. I ogólnie to cudownie mieszkać w takich małych uroczych mieścinach gdzie wszyscy się znają. Jak pan prezydent się upił to śpiwał do mikrofonu piosenkę \"Nie będzie mnie głowisia bolała\" to ponoć jego popisowy numer i jeszcze potem bisował. Dawno się tak nie bawiłam. Ponoć nie chciałam jechać do domu i mąż mnie musiał na siłę ciągnąć do samochodu, ale przy drzwiach dopadła nas żona pana prezydenta i pokazywała swoje zdjęcia z różnymi znanymi osobami. Śmiałam się do łez. Teraz troszkę cierpię ale co tam. Diaruniu masz rację człowiek musi czasami się odstresować bo inaczej by oszalał. Czego ci dzisiaj z całego serca życzę. Flow kochanie zrób tej artystce twojej koleżance TWA zdjęcia i nam wyslij, bo jestem ciekawa jak wygląda. Zazdroszczę wam tych przyjaźni. Ja ostatnio mam pod tym względem mały deficyt. Moje przesympatyczne przyjaciółki z byłej pracy jakoś niespodziewanie szybko o mnie zapomniały. No cóż takie zycie. Gruszeczko dobrze że zadzwoniłaś do mamy. Nic nie zastapi szczerej rozmowy. Zobaczysz jak będzie fajnie w swięta. Glamur kochanie jasne że my też mam prawo do szczęścia i nigdy nie wiadomo kiedy ono przyjdzie. Ale niestety nasz dzieci wpychają się już na pierwsza pozycję i to one są najważniejsze i ich szczęście. Majeczko szkoda że nie masz \"komputra\" ale mam nadzieję że szybko się z tym uporacie. Bea słonko dlaczego pracujesz tylko do końca roku ? Nie chcesz czy nie przedłuzyli ci umowy ? Dla wszystkich buziaczki i idę na śniadanie. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Poczytałam sobie wasze wczorajsze teksty i oświadczam, że nic się we mnie nie wypaliło, tylko po prostu teraz nie mogę pisać tak często jak wcześniej, z powodów osobistych, o których nie chcę pisać na forum, ale mogę powiedzieć na gg, jeśli zapytacie. Flow z tą babską hmm...:D przyjaźnią o której wczoraj z TWA pisałyście było naprawdę super, aż jakiś pomarańczowy zwątpił w waszą trzeźwość, ale namieszałyście! :D Peny ładne mi śniadanko o 14 !!! Toż to już obiad! Diarra baw się dobrze i ćwicz :) przed naszym spotkaniem, bo będzie chyba sporo tego Martini. Zupełnie przegapiłam ten kolejny setny wpis. Pozdrawiam wszytskich i byle do wiosny, u mnie pogoda koszmarna i marzę o słoneczku. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam imprezowiczki [ kwiatek] Peny czy tera z zagłuszasz \"tupot białych mew\" czy tez lekarstwem jest nowa imprezka????? A tak wogóle to czy Ty może znasz Dyr,Sztygarki Pana S. K. cudownego starszego pana , którego osobiście ja nie widziałam juz z 15 lat , a którego wspominam z ogromnym sentymentem i wdzięcznością. tak pomyślałam że może go znasz????? Flow czyzby dziś przerwa od szaleństwa????? Diara ja jednak ęde w domu z dziecmi ale juz zapowiada sie ciepła i rodzinna atmosfera. Niestety porządki jeszcze czekaja , jak pisałam znow wklepuje cyferki.a do tego drukarka nie działa i skakm z okna na drugie ekranu. BUUUU............. Zycze miłej zabawy i udanego wieczoru 🌼 a swoja droga pamiętam te długie zimowe wieczory kiedy schodzili sie do mego domu rodzinnego sasiedzi , zawsze bylo ich co najmniej dwoch, tak bez zapowiedzi , telefonu zapytania czy mozana wejsc. Całymi wieczorami gadali o tym i owym , grali w karty, opowiadali historie z młodosci , lat wojny, o zjawach i duchach.A teraz ... wkurzaja mnie casem te zapowiedzi , telefony czy możemy wpaść. u mnie zawsze drzwi są dla każdego otwarte i zawsze uśmiecham sie do gości.Ale coż czasy sie zmieniaja. Telewizor, komputer zastępuje nam kontakt z drucim człowiekiem . czy to dobrze, mi osobiście brakuje tamtej swojskości. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszko 🌻 Ja dziś nie imprezuję ! Jestem grzecznie w domciu ! Byłam tylko z kumpelą na małych zakupach w naszej Galerii Gniezno. To były naprawdę małe zakupy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to atmosfera SWiateczna juz Cie wzięła Flow???? Cenna ta świeczka????? Ale cos tak dziewczyny nam się pogubiły?????????? Mnie tez syn teraz pilnuje bo chce do komputera a ja caly dzien slecze i klepe. Buntuje sieze z Wami pisze a nie mama czasu dac mi kompa. hejka . zagladne tu jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety - rozmiar tej świeczki nie jest adekwatny do moich potrzeb ! Ale to swieczka na prezent więc nie ma czego żałować. Poza tym jutro mam randkę ... wszystko się może zdarzyć !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko pracusiu aż mi wstyd że ja się tak obijam ale to nie moja wina że nikt mnie nie chce do pracy. Właśnie wróciłam do domu. Zawsze w sobotę jedziemy odwiedzić moją mamę, potem teściową a na końcu robimy zakupy w Auchanie. Tak jest zawsze od lat w sobotę i ja lubię tę stabilność. To powtarzanie tych samych rytuałów daje mi poczucie bezpieczeństwa. Gruszeczko ja znam dyrektora Sztygarki, nawet mieszka obok mnie ale nazywa się Marek M. Nie wiem może jest jednym z dyrektorów albo jakimś vice. Flow ja bardzo lubię imprezy ale niestety mój mąż nie bardzo więc nie chodzimy tak często jak bym chciała. Ale wczoraj miałam ubaw po pachy bo dwie kobitki dorwały go razem do tańca i wyrobiły mu trochę ruchy. JA TWA co z tym zdjęciem - czekam. Mirindko nie zaniedbuj nas kochana bo będzie smutno. Diarro a ty nie pij tyle dziewczyno bo się będziesz jutro czuła jak ja dzisiaj (aż mi wątroba spuchła, koszmar) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny To Ty taka rozrywkowa jak ja jesteś ! Bo ja jak \"zaskoczę\" na imprezie to oj,oj !!!! To już się lepiej czujesz po wczorajszych szaleństwach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Peny Peny ale nie żałuj sobie dziewczyno. A męża daj w obrót następnym paniom to sie do tanców przyzwyczai. No niestety to nie Marek Mar. z jego mama Wanda. pracowałam w Sztygarce ładnych pare lat temu. Ale napewno często go odwiedza czarny przystojny mężczyzna. Wiem że kiedys byli dobrymi kolegami. Chętnie przekazałabym mu pozdrowienia i słowa pełnej wdzięczności. Nie udało by mi się wychowac moich dzieciaków dzisiaj gdyby nie jego pomoc kiedys tam gdy uczyłam sie i pracowałam w Sztygarce,,ale to juz wspomnienia które tak mnie naszły.a tak wogóle to jaki świat jest mały. Dobrej nocki Wam życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry śpiochy??????? Chuba że wszystkich wyniosło na piękny niedzielny spacer bo pogodę mamy dziś przednia. Mnie tez moja pysiunia grzecznie prosi o chwile uwagi. Miłego dnia Wam życzę. Papatki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kobietki !!! Buberek na pewno ma teraz ciekawsze zajęcia :D, więc jego na razie nie witam. Gruszeczko Ty chyba żartowałas z tą pogodą i spacerze, u nas koszmarnie wieje i sypie drobny śnieżek, za nic nie chce mi się wyjść z domu. Diarra pewnie odsypia wczorajszą wizytę... :D, a Flow szykuje się na randkę... Peny dobrze mieć taką zaplanowaną sobotę, u mnie jest odwrotnie, wszystko ciągle sie zmienia, mąż ma tysiące pomysłów i nigdy nie wiadomo co będzie i jak będzie. Ale na szczęście trochę się już do tego przyzwyczaiłam. Miłej niedzieli, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaglądnęłam tu znowu. Cos tu dzisiaj cicho??????? Swiętujecie, a ja klepe i gotuje pyszotka obiadek. Corcia ma świetny humorek , syn odsypia cały tydzien. A ja gdzies tam cichutko czekam na kolejny telefon. / kurcze żeby dac sobie z tym spokoj muszę chyba wyrejestrowac domowy telefon./ przynajmniej kusic mnie nie będzie. A pogoda w Sosnowcu jest naprawde śliczna, Świeci piękne słoneczko. a co powiecie jakby tak troche zaszalec??????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszka ja przyszalałam wczoraj i dzis ledwo do siebie dochodzę. A zaraz będę miała 5 osób na obiedzie. Oj muszę sie pilnować, żeby zupy nie przesolić:) pozdrowienia dla wszystkich🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekłam nielegalnie ze szpitala na przepustkę. Musze poprzytulać trochę chłopaków. Chciałam tylko Was pozdrowić i przypomnieć , że istnieje i nadal żyję. Buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczęta 🌻👄🌻 Jestem cała i zdrowa , goście juz wyjechali. Za bardzo nie pobuszowałysmy z trunkami, bo przecież moja koleżanka ma dzisiaj jeszcze podróż do Olsztyna ( córeczka do szpitala ) a wieczorem wraca z Olsztyna do Kielc do domku. Ale było bardzo przyjemnie. Upiekłam pyszne ciasto ( poszło jak woda , zrobiłam dobry obiadek . Pogadałysmy do 2 nocy , nasze córeczki jeszcze dłużej. Przyjechała ze złą wiadomościa, bo okazuje się, że nie zabierze córki na świeta już do domu , bo prawdopodobnie b ędzie miała kolejną operację na tę nogę. Dzieciak załamany , bo kolejna porcja bólu i bardziej odległa perspektywa jakiejkolwiek sprawności nogi ( głownie chodzi o kolano , któego na oko - właściwie nie ma ). Dzisiaj po obiadku moje dziecko poszło do MDK-u na świateczne występy z chórem, a ja jestem wreszcie wolna od obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas wczoraj była piekna zima , dzisiaj jest + 2 stopnie i jest strasznie .... pada deszcz , buro i wstretnie. Dostałam od Mikołaja kolejny prezencik - aparat do mierzenia cisnienia - bardzo sie przyda. Musze zacząć kontrolowac cisnienie , bi zdarza mi się , że robię się czerwona jak burak i krew z pociczków mało mi nie wytryśnie ... A do tej pory tylko domyslać , czy z ciśnieniem jest ok czy nie za bardzo. Igam 🌻 jak samopoczucie , ile jeszcze zostało ci tego pobytu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam uściski!!! 🌼 🌼 🌼 Wracaj do nas, gdy tylko będziesz mogła, pamiętamy o Tobie! Diarra a jakie ciasta piekłaś ? Muszę coś nowego wymyśleć na święta, choć moja córka woli wciąż to samo. Przykre to z córką Twojej kolezanki, nie dość że na święta w szpitalu to jeszcze bidulka się tyle nacierpi bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×