Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Musiku Idź ! Może niekoniecznie dowiesz się wszystkiego co byś chciała ale na pewno usłyszysz wiele ciekawych rzeczy !!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku ta wróżka to jakaś z referencjami czy przypadkowa ? Jestem bardzo ciekawa co tez ciekawego usłyszysz. Zabrałabym sie z tobą ale troszkę za daleko mieszkasz. Gruszeczko ty nie znasz jakiejś wróżki ? Straszną mam chandrę dzisiaj płakac mi cię jakoś chce. Ten grudzień tak na mnie wpływa, nie lubię tego całego szaleństwa i tych tłumów w sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny - kochanie ! No co Ty? Przeciez to będą świeta ! Olej szaleństwo i skup się na przyjemnościach ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim:)🌻 Peny-----nie przejmuj się, w styczniu wszystko wraca do normy. Mus------nie boisz się? a jak Ci naopowiada przykrych rzeczy? będziesz potem niepotrzebnie nabijała sobie głowę. Flow-----wiem, wiem, przerabiałam już antidotum na żonę:( myślę, że teraz się nie dam:) Buber------a gdzie Ty się wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slonca{kwiat] Penusiu🌻to taka wróżka z urodzenia mieszka na granicy białoruskiej nie jade do niej pierwszy raz ,wiem ze wielu ludziom pomogła:)A mnie tez nie raz prawdę powiedziała. Glamur jak wyżej mnie nie tak łatwo coś do glowy nawsadzac trzeba do tego podchodzić na luzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Musiku a jak ta twoja wróżka wróży z kart czy z ręki ? Oj w mojej obecnej sytuacji chętnie bym się do jakiejś wróżki wybrała. A może lepiej nie bo gdyby powiedziała że tej pracy jeszcze przez pięc lat nie znajdę to mogłabym się całkiem załamać. Może tego po mnie nie widać ale jestem bliska załamania nerwowego. Moja kochana sąsiadka przed chwila dzwoniła że dojechała do Włoch i praca jej się podoba. A gdzie nasza Majeczka, tak się uczy tego niemieckiego że wcale nie zagląda. Jak wam słoneczka minął poniedziałek piszcie. jak poniedziałek jakoś przejdzie to potem już ten tydzień jakoś leci. Idę troche poprasować bo zwariuje z tego nieróbstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Wszystkim. dziewczyny ale widziałam Mikołajaaaaaaaa. miał tyle prezentów dla nas że unieść nie mógł. Kiedy on biedny przwie cała Polskę objedzie żeby znależć nas wszystkie????????????????????? Ja telefon mikołajowy juz wczoraj miałam.hmmm................ teraz kawusia i druga cześć tyrki--klepanie. Corcia była odwiedzic mame swojego kolegi. Stan cięzki , babka po usunieciu niezłośliwego guzka dostała powikłan i wyladowała nieprzytomna na OJOMIE dzis odzyskała przytomnosc i po paru minutach pytała o mojego szkraba. Zal mi tego chłopaka najpierw ojciec w wieku 14 lat a teraz mama. No może nie będzie tak żle. Dzieciak jedzie do pracy w Czechach bo chce zarobic na leczenie mamy. A co do wrózki. To ja też byłam. opisze wam poźniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻Uffff całe szczęście, ze juz ten poniedziałek mija .... W pracy jak w kamieniołomach. W domu na co nie spojrzę - wymaga sprzatania , a mnie się nie chce. Co zrobić , zeby się chciało ? :( Ja też bardzo chętnie poszłabym do wróżki. A może te wasze wróżki wróżą na odległość ? Nie spodziewam się jutro Mikołaja , no chyba,że będzie pijany i zabłądzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buber----a gdzie to sanatorium? i dlaczego ja nie mam jeszcze Twojego zdjęcia:) ? wypoczywaj chłopie:) Peny-----musisz wierzyć, że znajdziesz pracę, powtarzaj to kilkakotnie i myśl pozytywnie, a bedzie dobrze. 🌻 ja 4 lata temu na własną prośbe odeszłam z jednej firmy, by przejść do następnej, ale się tak pozmieniało, że zostałam na lodzie. Bez pracy, bez pieniędzy( wszystkie oszczedności wpakowałam w kupno mieszkania) zupełnie sama. Ale tak się wtedy zaparłam, że po 3 miesiącach - udało sie. Jako jedyna w pracy mam umowę, co prawda kończy mi sie w grudniu:) ale mam nadzieje, że mi przedłużą:) Penny, koniecznie przeczytaj\" Potęgę podświadomości\" - naprawdę działa!!! 🌻 Diarra----🌻 najlepiej nie patrzeć na bałagan:) ja w sobotę pół dnia sprzatałam, a dziś tak jak przed porządkami:) { Holender znów dzwoni i pisze:) , dziś wymieniliśmy się zdjeciami. On 7 lat temu:) aktualnego ponoć nie ma:( 7 lat temu, całkiem, całkiem, ale jak jest dziś:)? }

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻 chyba wezmę sobie ze dwa dni urlopu , wtedy trochę odpoczne , nawet jesli będę sprzątała w domku . Holendra musisz sobie obejrzec w realu, bo faktycznie po upływie 7 lat - to może być całkiem inny człowiek ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak Mikołaj pamietał o mnie :)Już dostałam od córci srebrne kolczyki z czarnymi kamieniami - wiedziała jakie mi się podobaja. Ode mnie dostała perfumy i też jest bardzo zadowolona ( żółta Puma ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No bo Skarbie - tak miało być , tylko pewnie niezbyt mocno byłaś skupiona , bo ja pod pietami poczuł prąd , a moja Madzia podskoczyła na fotelu jak oparzona . Miałam niezły z niej ubaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Diarra mnie też coś ten test nie wyszedł, po trzech punktach wróciło do początku. :( Chyba źle z moją spostrzegawczością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojeja mnie też pokazał się jakiś diabeł! Szkoda, że to nie Mikołaj... Do mnie jutro chyba Mikołaj przyjdzie, nie byłam tak bardzo niegrzeczna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uciekam na mój serialik... Niezła nazwa musiku; M jak mdłości... super! Diarra moja córeczka też się diabła przestraszyła, ale Ty jesteś!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie córcia tym razem wyrzuciła z TV i nie dała dokończym M-jak mdłości , bo musi po raz 100-tny obejrzeć inny fim o jakimś zabójcy na zlecenie , nie pamietam tytułu.... Aha Leon Zawodowiec , Ale dzieki temu ja mam komputer dla siebie. Sprzatanie musi poczekać ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur_dziekuję, jadę do Krynicy.A jak to sie stało ,ze ja nie ma Twojego zdjęcia?:D;)Poproszę wiec o Twoje, Diarra ma moj adres mailowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to strość:) czy ta pogoda?, ale nic mi sie już o tej porze nie chce:( kołdra i książka- to mój ostatnio kochanek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś czuję, że przyjdzie nam do wiosny czekać na lepszy humor !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×