Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Buber--- rozumiem, że górskiej:) ech zazdroszę Ci. W ubiegłym roku byłam tylko 3 dni w górach i niestety służbowo. Myslałam, że w tym roku przypnę narty, ale jak na razie nie zanosi sie:( Tylko w tym sanatorium bądz grzeczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻 już do ciebie idą, cierpliwości ... Nie wiem czy nie za duża ta poczta ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra---- też tak myślę:) zimę jak ten misiu prześpie, a rozkwitne na wiosnę🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna partia fotek Buberka poszła , teraz idzie druga. Napisałam ci tez adres Bubera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻 miałam potwierdzenie, że poczta wysłana. Może zaraz będzie ... :) Oprócz fotem powinnas tez dostać 2 filmiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczęta już mnie bolą . Kierunek wyro .... Milej nocki wam życze i słodkich snów. 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam zaraz 39
i nie wiem,gdzie się zapisać...Do 30-tek już nie pasuję,do 41-nek jeszcze nie... i co ja mam z sobą zrobić??? smutno mi.Czuje się bezdomna i do tego sierota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki !!! Jutro napiszę więcej a dziś tylko tyle, że byłam na udanej (w końcu!) randce !!!! Buziaczki !!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Diarra-----dzięki, wszystko doszło🌻 Flow-----nareszcie optymizmem zawiało:) 🌻 a ja wieczorem godzinę przegadałam z Holendrem:) Spotkanie zaplanowalismy za dwa tygodnie. Być może wtedy czar pryśnie:( Miłego dnia i wielkich prezentów🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani Wpadłam tylko na chwilkę ale humor mam już nieco lepszy więc jestem dobrej myśli. Tak mnie ostatnio dopadają te chandry że zastanawiam się czy coś się nie dzieje z moimi hormonami. Może czas zbadać ich poziom albo jakiś menofen zacząć brać, bo inaczej mąż może tego nie wytrzymać. Glamur Holendrzy są całkiem w porządku i możesz być pewna że na zdjęciu wydałaś mu się miss świata, bo Holenderki to raczej niezbyt urodziwe kobiety. Trzymam kciuki za randkę. Za ciebie kochana Flow też no pisz o tym spotkaniu nie trzymaj nas w niepewności. Diarruniu test sobie zrobiłam nawet mi świetnie szło i byłam zadowolona że taka jestem spostrzegawcza ale jak mi ten wilkołak wyskoczył to tak wrzasnęłam że stwierdam że z moim systemem nerwowym coś nie tak. Buber twoja żona jest aniołem że ci pozwala na święta jechać do sanatorium. Albo ty taki anioł i żona ma do ciebie pełne zaufanie. W każdym razie podziwiam. Diarruniu porządkami się nie przejmuj ja siedze w domu i codziennie sobie obiecuję że zrobię porządek we wszystkich szafkach ale jakoś mi nie wychodzi. Taki mam juz charakter że jestem trochę bałaganiara i nawet siedzenie w domu po całych dniach tego nie zmieni. Sprzatam głównie rynek żeby było czysto jak ktoś wejdzie. Dzisiaj dałam sama sobie słowo honoru że w południe wszystko w swojej szafie z ubraniami uprasuję i poukładam. Jestem bardzo ciekawa czy dotrzymam słowa. Całuski dla wszystkich i miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani! 🌻 Oj popisaliście popisaliśccie, kiedy mnie nie było! Niestety, nie miałam dostępu do kompika w domu wywaliło coś i się naprawia, a w pracy miałam kontrolę rady nadzorczej więc wiecie...., teraz wyszli, ale jutro znowu wrócą. Spóźnione ale szczere życzenia dla Musika - wszystkiego najlepszego Kochanie🌻🌻😘😘 🌻 I dla Basi - dużo, dużo całusków! 😘😘🌻 Diarra 🌻 Mirinda 🌻 Bea 🌻 Flow🌻 Agrypina 🌻 Glamur🌻 Gruszka🌻 Sonik*🌻 Peny🌻 Buber🌻 JA-TWA🌻 a ja mam zaraz 39 - no nie becz! U nas też nie wszystkie to 41 latki - możesz zostać u nas i razem z nami sobie pisać - sierotko!😘 Czterdziestolatek🖐️ - zajrzyj znowu do nas🌻 U mnie fajnie - uczę się, ale nic nie umiem! I im bardziej się uczę tym bardziej wiem, że nic nie umiem! I jeszcze święta za pasem i nie chce mi się sprzątać. Wczoraj wyprałam firanki i umyłam okna - dzisiaj może jeszcze coś \"zwojuję\". Zakręcone niektóre dziewczęta... oj zakręcone.. to fajnie, uczucie przyjaźni, czy już miłość jest czymś wspaniałym. Kochane, aby się Wam poukładały te uczucia - Gruszeczka, Glamur Sonik. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Markotnie na podwórku , ale w domku ciepło i z humorem nie tak najgorzej. :) Glamur🌻 - Holender widocznie lubi Polki skoro dalej szuka na tym terenie kontaktów. Zobaczysz go i sie przekonasz . Przede wszystkim mysl o sobie... To tobie ona ma się spodobać. Ty spodobasz mu się na 100% ... :) Peny🌻 trochę mnie pocieszyłaś , ze nie jestem taka ostatnia z tymi porządkami. Ja niestety nie moge liczyć na nikogo , tylko na siebie. Madzia to bałaganiara, więc ona mojego zapędu do porządków nie rozumie. :( Maja🌻 ale sobie od nas odpoczęłaś . Teraz musisz nadrobić zaległości i bywać .. 🌻🌻🌻🌻🌻 Dzisiaj musimy pozegnac Buberka - na całe 3 tygodnie ! 😭 Powiedzał mi , że oczekuje od nas buziaczków na pożegnanie ... - nie możemy go zawieść .... 👄👄👄👄👄👄👄👄👄usta]👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄 http://sugarqube.com/Ecards/CardView.cfm?CardID=1385

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Diarra dziękuję 🌼Tak pozęgnam was na 3 tyg. ale myśle,że uda mi sie spotkać z wami na forum choc może nie tak czesto jak teraz.Pozdrawiam serdecznie.I świateczne życzenia sobie złozymy:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywaj sobie, niech cię wymasuja jakieś piekne piguły .... i wracaj do nas zdrowo...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur kto tu mi dzisiaj rano kazał czytać o potędze podswiadomości. Głowa do góry dziewczyno, będzie dobrze. Patrz jaki ładny, duży i do tego z importu prezent ci Mikołaj przyniósł. U mnie w domu nie dajemy sobie w tym roku prezentów na Mikołaja z wiadomych względów. Wszyscy szykujemy prezenty gwiazdkowe, pod choinkę. Ja już powoli kupuję i chowam po kątach żeby ani syn, ani mąż nie widzieli. W tym roku na Wigilii będzie jeszcze dziewczyna syna więc dla niej też już coś niecoś pokupowałam. Diarro porzadkami się nie przejmuj, bylebyśmy zdrowi byli. Buber fajnie masz z tym wyjazdem i ominą cię te porządki świateczne. Życzę ci udanego pobytu i wracaj jak nowy. Słuchajcie wywaliłam wszystko z mojej ogromnej szafy, uprasowałam co było trzeba i wszystko mam poukładane. Pewnie to wszystko niebawem skopię na nowo, ale dzisiaj jestem z siebie dumna. Ciekawe co powie mój mężuś pedant bo w jego szafie (nie wiem jak on to robi) wszystko jak zawsze poukładane. Ale ja pracuję nad sobą i to się liczy. A tak serio to takie pedantyczne osoby zawsze są dla mnie trochę podejrzane, wolę umiarkowanych bałaganiarzy. Przypominam że dzisiaj Magda M - oglądacie ? Ja ogladam choc czasami mnie wkurza jak tak ciągną te akcję jak kota za ogon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Buberku 👄 👄 👄 👄 👄 Diarra u mnie też z porządkami \"do tyłu\", ale w końcu czy wszystko musi lśnić jak lustro..? ;) Flow czemu milczysz??? Co z tym Mikołajem, był? No i oczywiście napisz więcej o tej randce. Udanej randce! Glamur dobrze, że się umówiłaś, może wcale czar nie pryśnie... A po co żyć złudzeniami. Maju fajnie, że znowu jesteś.🌼 Buziaczki dla wszystkich. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie dostałam prezent od Mikołaja, moje słoneczko przyjechało z pracy i dostałam perfumki CHIC Caroliny Herrera. A ja niestety miałam dla niego tylko dezodorancik Adidas który zachomikowałam pod choinkę, no trudno. Dobrze ze wogóle coś miałam. Nie wiem jak to się dzieje że mnie nigdy nie stać na drogie prezenty bo to ja muszę płacić rachunki i o wszystkim mysleć. Mirindo nasza kochana Flow szaleje na randkach jak zwykle. Może wieczorkiem cos opowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Skoro jesteście takie ciekawe to napiszę. :D Nareszcie zupełnie normalny facet. Od razu wskoczyliśmy, że się tak wyrażę na wspólną falę. Tzn. nadawaliśmy na tej samej fali. I do tego oboje jesteśmy gadułami. Dawno juz tak się nie śmiałam. I dawno nie miałam ochoty na następne spotkanie !!! Pewnie w niedzielę !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow🌻 Gratulacje i powodzenia. Może to za sprawą Mikołaja .... Prześwietl kandydata dokładnie, szkoda byłoby takie ładne oczy wypłakiwać .... Pozdrawiam wszystkich gorąco 🌻👄🌻 duzo usmiechu na jutro wam zycze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra 🌻 Może w końcu by mi się należalo ? :D W końcu może to nagroda za wytrwałość ?! A póki co - nie ma na razie co myśleć - ledwo jedno spotkanie. Czas pokaże co będzie dalej. A płakać nie będę na pewno gdyby nic nie wyszło. Kobiety takie jak ja nie płaczą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Kochani🖐️ na momencik, bo zaraz wpadną tyranozaury! Dla Buberka😘żeby baaardzo odpoczął i szybko do nas wrócił! Peny, dzielna dziewczynka z Ciebie😘 - to za posprzątaną szafę. Flow trzymam kciuki za niedzielne spotkanie. Diarruniu, Mirindko, to łapiemy się za porządki! Tak strasznie mi się nie chce! Trochę lepiej jest jak pójdę do sklepu i nakupuję takich fajnych płynów do mycia, areozoli do mebli i takich tam ściereczek... ale ja mam takie straszne to mieszkanie, że narobię się jak wół, a i tak nie widać że posprzątane...dzisiaj się jednak chwycę! Słucham właśnie radia i mówią o skutkach ubocznych różnych leków....... to straszne, człowiek wywala kupę forsy żeby być zdrowym a tu niszczy sobie organizm. Dziewczyny, mówili też o skutkach ubocznych plastrów antykoncepcyjnych - jeżeli stosujecie, ech... chyba wszystkie leki mają jakieś nieporzadane skutki uboczne. Pozdrawiam Was cieplutko, mimo, że za oknem \"wali\" śniegiem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry{kwiat] pogoda u nas taka, ze nie chce się z łóżka wychodzić:( Szaro, smutno i do tego pada deszcz. Peny🌻 ubawiłas mnie:) Flow🌻właśnie najważniejsze jest pierwsze wrazenie, jak zaskoczy bedzie OK. Tylko niech zonaty nie bedzie.Powodzenia Mirinda🌻masz rację, nie dajmy się zwariować z tymi porządkami:) Maja🌻też tak mam, jak nakupuję tych panideł to i sprzatanie przyjemniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane - bo Buber to juz chyba w drodze. Flow słoneczko trzymam kciuki żeby ci wyszło z tym facetem. Należy ci się wszystko co najlepsze. Majeczko napisz w końcu kiedy wyjeżdżasz bo rozumiem że dopiero po świętach, czy swoim chłopakom chcesz zostawić czyściutkie mieszkanko ? Diaruniu ten sposób Majki jest dobry. Ja też tak zawsze robię jak chcę sie zmusić do sprzatania to kupuję kilka reklamowanych preparatów, jakieś super scierki np. te z mikrowłókien (są świetne) i coś nowego do domu np. firankę do kuchni albo obrusik. Wtedy wmawiam sobie że tymi środkami to szybko uwinę się z pracą a w nagrodę powieszę sobie nową firankę i jakoś idzie. Ale jeszcze nigdy nie miałam tak wszędzie wybłyszczone abym mogła każdą szufladkę bez obaw otworzyć przy gościach. Taka już umrę i koniec. Wolę leżeć i czytać albo siedziec przy komputerze niż układać w meblach. To samo jest np z pieczeniem ciast. Jak można kupić w sklepie to ja nie będę tego robić i koniec. Leniuch ze mnie i dobrze mi z tym. U mnie też posypało śniegiem i jestem szczęśliwa z tego powodu. Jak jest tak biało to mój pies przychodzi ze spaceru czyściutki, wystarczy przetrzeć mu łapki. Za to jak tak lało wczoraj to on jest upryskany błotem po same pachy i trzeba go myć w wannie. Chyba prawie wszystkie macie ten sam problem, co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och, Peny poruszyłas temat mycia pieska! Właśnie chciałam o to zapytać \"pieskowe mamy\", bo ja ciągle mojego myję w wannie jak się uchlapie oczywiście i nie wiem, czy mu nie zaszkodzi. No, ale jak inaczej ma wejść na tapczanik po spacerku!? Ja w tym roku się zawzięłam i coś upiekę... kruche chyba też... a wyjeżdżam w styczniu, bo jadę na urlopie - na miesiąc - już szef się zgodził. Zobaczę na próbę:D papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:)🖐️ Coś widzę,że zapał opadł trochę i tyle już nie piszecie co kiedyś....ale dobrze się czyta,u mnie problem brak czasu aby usiąść i pisać,ciągle w biegu.... Wiecie co,która ma kontakt z Igam,bo dzwoniłam do niej i pisałam smska atu żadnej odpowiedzi,chłopcy jej mówią,że ok....ale się nie odzywa,bo chyba ciągle wszystko co trzeba odsypia:( Mój piesek też się nadaje już do kąpieli,bo z Yorkami jest tak jak z włosami ludzkimi,szybko sie kurzą i brudzą.Ja też go kąpię w wannie,ale dla niego to straszny stres....:Oowszem chlapie,ale daje sie to wytrzymać.Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×