Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witam w świateczny poranek. 🌻 Juz po śniadanku i porannej kawce. Trzeba teraz wygrzebać sie i iść w gości. Najpierw jednak w odpiwexziny do mojej świetej pamięci Mamy. Dzisiaj sniła mi sie, że lezy w szpitalu cięzko chora. Widziałam ją dokładnie, rozmawiałam. Była niestety smutna.Trzeba jej świeczkę zapalić i pobyć troszeczkę. Mirindko🌻 wiem, wiem .... ale coś nie mogę uwierzyc, ze czas wyleczy rany i boję się, ze jak ona mnie spotka ( pewnie tylko przypadkowo) , albo jakijś cudem przyjdzie do mnie i nawciska mi różnej ciemnoty , dlaczego się nie odzywała .... to ja znowu to \"łykne\". Tak bardzo chcę jej wierzyc i pomimo wielkiego zalu , nie potrafię się na nia tak na amen pogniewac. Bo to była naprawdę przyjaźń. Tylko te czasy są teraz takie oziębłe ... i tak łatwo zatracic wartości .... :( :) Glamur 🌻 witaj w domku. :) Wesołych swiat :) Wesołego świetowania dla wszystkich. 🌻🌻🌻 A ja jutro mam jeszcze wolneeeeeeeeee....... dzisiaj mogę nawet zabalowac ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten świąteczny słoneczny poranek. Jestem dzisiaj o 1,5 kg cięższa niż wczoraj ale co tam święta są raz na pół roku. Tyle tylko że mam lekkie balkony pod oczami a idę się zobaczyć z koleżanką dawno nie widzianą. Diaruniu ze mną i z tą moją kiedyś przyjaciółką też tak było że ja jej wierzyłam bezgranicznie a potem ona okazała się bardzo nielojalna wobec mnie i kontakt się urwał. Mimo to idę się z nią zobaczyć bo spotkała mojego męża przed świętami i bardzo prosiła o przyjście. Ty po prostu musisz wziąć porawkę na kuzynkę i nie spodziewac się po niej zbyt wiele. Niektórych ludzi trzeba brać takimi jacy są bo oni się nie zmienią i albo ich akceptujemy albo nie. Mój syn np wczoraj był oburzony że po tym co mnie spotkało od tej koleżanki chcę z nią się spotkać, ale ja pamiętam już tylko te dobre rzeczy, bo też ich było sporo. Glamur bardzo ci współczuję z powodu śmierci babci, ale pomyśl że i tak miałaś ją tak długo. Większość z nas tutaj nie ma już dziadków. Ja już dość dawno pochowałam też ojca i teścia. Takie to życie niestety. Beatko dzieki za zdjęcie, wyglądasz na szczęśliwą, szkoda że twoich dzieci nie ma na zdjęciu. Ja też myślałam że będą jakieś zdjęcia z wigilii ale nikt o tym nie pomyslał, jak zwykle z resztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Wczoraj się ugościłam z moich przyjaciół. Wróciłam baaaardzo póżno ale w stanie używalności. Nie mam żadnych objawów kaca ... :D i bardzo dobrze ! Dzisiaj ja mam gości !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim!!! Dzisiaj u nas taka cisza, że aż widać świętowanie. :D Ale to już prawie po świętach, może i dobrze, bo coś za dużo lenistwa i jedzenia, przynajmniej u mnie. :) Diarra jeśli chodzi o tą przyjaciółkę to doskonale znam ten ból :), też zawsze uwierzę we wszystko co powie, ale to nie z powodu naiwności, po prostu chcę w to uwierzyć, żeby ją jakoś przed samą sobą usprawiedliwić i żeby jej nie stracić. Tylko czasem pytam samą siebie, czy to ma sens..? Chyba nie... Peny przyjaciółkom można wiele wybaczyć, spędź miło dzisiejszy dzień. :) Pozdrowienia dla wszystkich! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam z gościny u brata. Atmosfera świateczna. Miły nastrój . Wracam za jakieś 2 godzinki .Zajrzę oczywiście do was. Miłego świętowania wam zycze. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja już po gościu ! Niestety ze względu na fochy przyjaciela mojej kumpeli nie przyszła do mnie dzisiaj. Jasne, że byłam zła ale przeciez nie będę się nikogo prosiła ! Niemniej dzisiejszy dzień spędziłam bardzo miło w towarzystwie mojego randkowicza ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko wszystkich 🌻🌻🌻 Ja już w pracy!! Niestety, wszystko co dobre bardzo szybciutko się kończy! Miłego dnia dla Was!🌻 Peny, jak tam po spotkaniu z koleżanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Jaka szkoda że już po świętach, a tak było miło. Pocieszam się że jeszcze Sylwester i Nowy Rok. Wczoraj u koleżanki było bardzo miło. Nawet mój mąż pozwolił sobie na odrobinę szaleństwa i w stanie mocno nietrzeźwym wróciliśmy taksówką do domu, grubo po północy.Dzisiaj głowa mi pęka po prostu. Życzę wam wszystkim przetrwania tego poświątecznego dnia w pracy i byle do piątku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich imprezowiczów 🌻🌻🌻 Świeta, świeta i po świetach .... Było bardzo przyjemnie i spokojnie... Teraz odliczanie godzin do Sylwestra, chociaz mnie to za bardzo nie cieszy , bo niestety czeka mnie tylko biała sala... No i oczywiscie kalendarzowy rok w urodzinach skoczy ... Wczorajsza kolęda troszkę się przeciągneła więc juz nie miałam siły żeby zajrzeć do Kafeterii ... A potem miałam długi , namiętny telefon od pana policjanta .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Humory wszystkim dopisują czyli wszystko ok. :) U mnie dalszy ciąg lenistwa, bo wiadomo wolne od pracy... i dobrze. Diarra zrób się na bóstwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, co tu tak pusto??? Dziewczyny już po świętach, brać się do pisania! :D Tylko Diarra jest usprawiedliwiona.;) Flow czy żyjesz? Czy aby się nie "zarandkowałaś" ??!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄🖐️👄 Cześć wszystkim.!!! Jak to dobrze że święta juz się skończyły ,bo to siedzenie przy stole bardziej męczy niz 8 godzin w pracy ( no może nie całkiem ale tez męczy) Diarra 🌻uszku P O W O D Z E N I A .........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🌻 a ja wczoraj o godz. 23 dowiedziałam się, że dziś mamy wolne:) Prawie cały dzień spedziłyśmy z córką buszując po sklepach. Fajnie, bo przeceny, a ludzi prawie wcale. Kupiłam super spódnicę i spodnie. Oj przytyło mi się ostatnio. zawsze kupowałam nr 27 , a dzis trzeba było wziąć 28:( ale jakoś sie tym nie przejmuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihiihihihihihihihih
ale odlotowe starsze panie jesteście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczko - dzięki za te \"starsze\" ! Uśmiałam się ! :D Ja tez przeżyłam jakoś te święta i musze napisać, że były to święta spędzone naprawdę miło (już nie pamiętam kiedy ostatnio tak było) a to chyba ze względu na towarzystwo. :D Mirinda - nie zarandkowałam się na smierć choc niewiele brakowało ! Diarra - rok się kończy - pora w końcu zrobic ten krok i rzucic się w ramiona mężczyzny ! :D Powodzenia ! Szymcia - jak przeczytałam to strat w ludziach nie masz ! Myslę, ze mimo takiej ilości gości będzie to dla Ciebie wspomnienie jednych z najpiękniejszych świąt ! A gdzie reszta dziewczyn? Tak przytyłyście, że się przed kompem nie mieścicie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odlotowe to na pewno jesteśmy, ale czy starsze...? hmm... podyskutowałabym z tą pomarańczką... Flow ja też bym się chętnie rzuciła w ramiona mężczyzny! :D Nowego !!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda - trochę sobie pozwoliłam, no - rzuciłam się ! Taki lajcik ! W perspektywie mogę się narzucić ! W Sylwestra ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że Diarra dziś będzie badać grunt, rzucić się zawsze może potem... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihihihihihiihihihihihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani 🌻 Od prawie godziny usiłuje wedrzeć się do Kafeterii i bezskutecznie . Nawet nie wiem czy to co pisze uda się przesłac , ale spróbuję..... :) Randka wyskoczyła jak z procy , ale musze przyznać , że była bardzo udana .... Były czerwone róże , pełno obaw , ale było super. No, do mojego mela Gibsona facetowi daleko , ale jest bardzo miły , a nawet przemiły i ... no w ogóle było O>K Kurcze , muszę częściej chodzic na randki. "Micha" mi się smieje , usłyszałam mnóstwo komplementów, no i oczywiście w piatek będzie powtórka .... :P Nie myslcie sobie za wiele , wystarczy , że on mysli juz bardzo duzo .... :P, :P,:P cholera - ma się ten czar osobisty ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🌻 Miłego dnia - już jednego z ostatnich w tym roku!! Diarra, tak trzymaj kochana! Oby w pszyszłym roku wszystkim naszym samotnym dziewczętom nie zabrakło takich przyjemnych randek! Wczoraj wczesnym wieczorkiem chciałam wejść na kafeterię ale niestety wszystko co napisałam mi \"zżarło\" i jeszcze czekałam dwadzieścia minut żeby \"poszło\"! Mirindko, dzisiaj też masz wolne? Penusiu, już lepiej się czujesz? Beatko, masz rację, święta są baaaardzo męczące:D Glamur, szczypiorku śliczniutki - figurka licealistki, a się martwi!! 🌻 Flow, fajnie że znajomość się rozwija pomyślnie🌻 Szymcia, ja ani nie wchodzę na wagę - od świąt przybyło mi troszkę tu i ówdzie! Teraz robię malutką dietkę - malutką, bo jutro mój Miły ma urodzinki więc.... inaczej się nie da :D 🌻🌻🌻 Miłego dnia dla wszystkich!😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️po śiwętach Nie przejadłyście sie za bardzo??Ja już mam też dość siedzenia i jedzenia,choć teraz widzę,że apetyt mam lepszy niż kiedyś;)bo po prostu kiedyś mnie nerwy zjadały,a teraz mam gdzieś,nie;) Jak planujecie sylwestra?My siedzimy w domu:(w tym roku rzadnych planów,no nic przeżyję..... Miłego,mam wolne i się byczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane laseczki. Cześć Buber - kiedy wracasz z tego sanatorium ? Ja też czuję się po tych świętach lekko opuchnięta i co najgorsze nie bardzo mam pomysł gdzie to zrzucić. Mój stepper na czas świąt schowałam do pawlacza i niech tam jeszcze postoi. Sylwestra w tym roku tez chyba spędzimy w domu choć mój mąż miał nawet ochotę gdzieś wyskoczyć, ale ja nie chcę. Nie mam ciagle pracy a będę trwonić pieniądze na zabawy - nie. Ta koleżanka Iwonka u której byłam w święta to była kiedyś bardzo imprezowa i piękna dziewczyna. Byli wraz z mężem właścicielami dwóch ogromnych dyskotek a ja u nich pracowałam jako księgowa. Wszystkie Sylwestry spędzalismy razem, jeżdżąc nieraz od jednej knajpki do drugiej i wracając do domu w południe w nowy Rok. To były czasy. Teraz ona nie ma już nic, męża ma nowego który pracuje ciężko we Włoszech i jak weszło na temat Sylwestra to ja powiedziałam że gdzieś tam idziemy, ona też coś zmyśliła i takie to życie teraz. Ale zaraz po Nowym Roku zaproszę ich z rewizytą do nas i z Iwoną będę już w stałym kontakcie bo tyle nas kiedyś łączyło. Ona ma dodatkowo jeszcze bardzo chorą mamę, którą się opiekuje i jest uziemiona w domu. No to tyle się rozpisałam. Flow czy idziesz na Sylwestra z nowym znajomym ? Diarro tak trzymaj. Szymciu dobrze że dałas radę w te święta. Chcę ci powiedzieć że ja lubię Niemców i ten ich porządek. Zawsze uważam że te nasze słowiańskie dusze i nasz romantyzm komplikują nam życie. Niemcy niczego nie roztrząsają, nie analizują tylko robią co do nich należy i prą do przodu. Majeczko kiedy jedziesz do tych Niemiec, jak nauka bo ja znowu miałam przerwę ? Glamur ty naprawdę jestes szczuplutka, podziwiać. Mirindo to sie byczymy w domku, co ? Całuski dla was wszystkich i piszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! 🖐️ Diarra to super, że było super !!! :D :D :D U mnie kolejny dzień lenistwa, ale wcale nie narzekam. Maju mam wolne do Nowego Roku, czyli obie z Peny :) byczymy się w domku. Na Sylwestra nigdzie nie idziemy, przynajmniej tak się zapowiada na dzień dzisiejszy, choć kto wie, co może się zdarzyć. Czasem tak bywało, że niespodziewanie w Sylwestra mieliśmy gości, a potem balowaliśmy z nimi. Zobaczymy jak będzie. Może spędzę Sylwestra przed kompem...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×