Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

🌻 🌻 DZIEŃ DOBRY dzięki wszystkim za ciepłe słowa. Zaczynam zmianę od koloru włosów:) właśnie idę do sklepu po farbę i butelkę szampana. mój eksio, żebym nie siedziała sama zapowiedział się. Tak właściwie wcale nie mam ochoty na jego towarzystwo, ale jakoś głupio było mi mu odmówic. Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Galmur Widzę, że jednak jakieś noworoczne postanowienie podjęłaś ! Zmiana koloru włosów to pierwszy krok na nowy rok ! Zarymowało mi się !!! :D Peny Nic nie szkodzi, że nie zauważyłaś że byłam dziś pierwsza ! To mi się bardzo rzadko zdarza. U mnie śnieg jest ale nie takie masy jak to pokazuje tv na południu. I mrozik też trochę szczypie - tak więc pogoda iście zimowa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W związku z tym, że zbieram się powoli do wyjazdu życzę Wam wszystkim: BAJECZNEGO SPĘDZENIA SYLWESTROWEJ NOCY, DUŻO ZMROŻONYCH BĄBELKÓW I ZABAWY DO RANA A Z NOWYM ROKIEM MOC POMYŚLNOŚCI, SAMYCH POGODNYCH DNI I SPEŁNIENIA NAJSKRYTSZYCH MARZEŃ !!!!!!!!!!!! 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 👄 🌻 :D :D :D :D :D :D :D :D :D Do spotkania za rok !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witacie kochani 🌻 odliczanie rozpoczete. Nowy rok przywitam w domku z sąsiadami . Stary rok żegnam z sąsiadką juz od paru godzin , jest bardzo przyjemnie..... I jakoś wcale nie martwi mnie to ze nie będe na balu .... W ubiegłym roku był bal i było do kitu , więc wxcale nie martwię sie jak będzie teraz jestem pełna nadziei i już . Co bedzie to będzie. Pieke dobre ciasto, zapach przepiękny , cynamon i jak\\błka.... A szampan poleje sie na100% .... WESOŁEJ ZABAWY !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim dobrej zabawy {tym którzy sie bawia) Diarra wieczorem wyśle Ci b. piekny utwór, zapewniam b. piekny ale wiecej nic nie zdradzę......:) A w Nowym Roku życzę wam samych dobrych chwil.I Zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANI🌻 NIECH SIĘ SPEŁNIĄ WASZE WSZYSTKIE MARZENIA 🌻 to dla tych, którzy spieszą sie na imprezkę, z pozostałymi, może jeszcze sie spotkam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Szczęśliwego, zdrowego i lepszego Nowego Roku!!! Mnie dziś totalnie zasypało, droga nieprzejezdna, mąż pół dnia odkopywał samochód, żeby wjechać do garażu, bo wczoraj wieczorem nie dał rady. Nie było mowy o wyjeździe po zakupy do jakiegoś marketu, więc co mogłam kupiłam na piechotkę w sklepiku osiedlowym. Teraz troszkę jest już lepiej, mieszkańcy chwycili za łopaty, trochę odśnieżyli drogę i niektórzy już próbują przejechać, oczywiście z popychem pomocników! :D Glamur tak trzymaj!!! 🌼 Peny dzięki, ja nic interesującego nie wymyśliłam z powodu braku transportu - to żart - ale piekę mięsko; schab i karczek, robię sałatkę z tuńczyka i taką piankę na biszkopcie z galaretki i mleka skondensowanego. No i oczywiście mam odpowiedni zapas szampana :D i winka! Diarra dobrze, że córce nic się nie stało, ale domyślam się co czułaś; koszmar. Buberku ja też chcę ten utwór, proszę ... 🌼 Dziewczyny i chłopaku bawcie się dobrze, uściski !!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani zeby ten przyszły rok sypnął wam szczęściem, zdrowiem, pieniędzmi i przyjemnosciami jak z rogu obfitości. Obyśmy się wszyscy spotkali na tym topiku za rok w tym samym cudownym składzie i w pełni szczęścia. Ja już ubrana w moja kieckę balową (szkoda że mnie nie widzicie, boki zrywać) makijaż perfekcyjny, stół zastawiony i zaraz siadamy. Tak jak wcześniej pisałam mam zamiar się upić dziś w nocy. Za wasze zdrówko też będę piła i całym sercem jestem z wami. Bawcie się dobrze. Całusy dla wszystkich. To do Nowego Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM ESZYSTKICH W NOWYM 2006 R.🖐️🖐️🖐️🖐️ Wszystkiego najlepszego w tym Nowym roku,spelnienia wszystkich marzeń i przedewszystkim dużo zdrowia. Całuje Beata z rodzinką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym roku. Jak się czujecie, bo ja mam kaca giganta, ale jakoś przetrzymam. Sylwester był udany, a u was ? Jakoś mało rozmowni wszyscy dzisiaj :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katikk
WITAM WSZYSTKICH W NOWYM ROKU 2006. Jestem tu dziś po raz pierwszy. No i mamy następny rok do przeżycia. We wtorek jadę znowu do mojej pracy w Niemczech. Czas spędzany w Polsce ( w domu ) tak szybko mija, że czasami nie mogę uwierzyć, że już znowu jadę. Najgorsze jest jednak to, że w Niemczech nie mam internetu, więc aby bagaż nie był zbyt ciężki zabieram ze sobą ebooki i trochę filmów DVD na puste wieczory. Trzymajcie kciuki za to, żeby czas spędzony tam minąl szybko. Szybciej niż ten spędzany tu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć katikk 🌼 🌼 🌼 Mnie się też BAAAAAARDZO nie chce iść jutro do pracy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 Dzień Dobry cały wczorajszy dzień miałam wyjęty z zyciorysu. Kac gigant, przeleżałm do dzisiejszego ranka:) A teraz już w pracy. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie !!! w drugim dniu nowego roczku. Jak widać po godzinie mojego wpisu jestem w domu i narazie tak już zostanie ,pozdrawiam trzymajcie sie cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widzę kac-gigant to normalka w nowym roku ! :D A wiecie, ze mnie dopadł dopiero wieczorem gdy wróciłam do domu ?! :D Zabawa była iście szmapańska - takiego Sylwestra jeszcze nie miałam ! Szczegółów nie bedzie żeby nie gorszyć co bardziej wrażliwych ! :D Dziś tragedia w pracy ! Przydałby sie dzień wolnego ! Ale przeżyłam i mam się dobrze ! :D Czego wszystkim życzę ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani w Nowym 2006 Roku 🌻 zycze wam samych słonecznych dni , duzo zdrowia i wszelkiej pomyslności. http://www.100lat.pl/kartki/nowy_rok/dzieciak_nowyrok/ Miałam tyle wolnego czasu , a niestety pomimo wizyty pana od internetu , działał tylko parę godzin a potem już były tylko nerwy i nic z tego nie było. Musiałam się poddac i czekać do dzisiaj. dzisiaj cos podłączyli , ale połączenie jakiekolwiek stoi pod duzym znakiem zapytania. Nie wiem , czy cokolwiek wyslę i czy odczytam poczte. Dziekuję Buberku za piosenkę , ale jeszcze nadal jest wielka tajemnicą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się, że macie miłe wrazenia z zabaw Sylwestrowych . Ja Nowy Rok powitałam z kolezanką i sąsiadami. Było bardzo przyjemnie, wesoło i spokojnie. Mam nadzieję, że to wróży dobry rok. Przy takiej zanbawie, o kacu nie było mowy. czułam się swietnie, byczyłam sie cały dzień. Szkoda tylko , ze nie mogłam wejść na neta.... :( Teraz musze już znikać . Miałam bardzo cięzki dzień , z pracy wrócilam jakąś godzinke temu i padam ze zmęczenia ( sprawozdania - koszmarna sprawa) :( Całuski dla was wszystkich . Jutro postaram się zajrzec wczesniej. Aha - niestety tych łobuzów co napadli moją córcię policja nie złapała ... Ale nerwów było sporo - to fakt.... 🌻👄🌻 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow no gratuluję, gratuluję, byłam pewna że tak u ciebie będzie, nie zwiodłaś mnie. Super. :D Właśnie się zastanawiam czy kupic na Allegro złoty krem AVON razem z kolczykami za 37 zł. Troche mi szkoda kasy ale cera mi się pogorszyła przez to ciągłe siedzenie w przegrzanych pomieszczeniach. W końcu na sobie nie będę oszczędzać jeszcze mąż mnie rzuci dla jakiejś dwudziestolatki. Kupuję. Flow tę spódniczkę z Allegro ładną ci przysłali, warto było. Mam też upatrzonych kilka fajnych ciuchów po naprawde okazyjnych cenach ale ubrań nigdy jeszcze na Allegro nie kupowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny Ja jestem zadowolona z zakupów na Allegro. Jeśli chodzi o ciuchy to trzeba sobie dobrze wymierzyć pewne miejsca. I wziąć poprawkę na to czy materiał się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️. Pogoda okropna ,dobrze że ja w domciu siedze. Peny🌻 Polecam krem złoty jest rewelacyjny i cena też ,wkatalogu wynosi 59.90 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 nawstawiałam tych kwiatow, zeby trochę weselej było, bo za oknem:( nigdy jeszcze nic nie kupowałam na allegro, ale moja bratowa jest w tym mistrzynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyllllllllllle życzeń z serca płynących dla Was Wszystkich. MIłości, ciepła , zrozumienia i zdrówka i szampanskiego nastroju przez cały ROK 2006 . U mnie kataklizm na koniec 2005 ,a teraz pracowicie ale odezwę się jutro troche dłużej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×