Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Diaruniu dzięki za zdjęcie psiaczków, bardzo śliczne. Nie dziwię się że było ci ciężko się z nimi rozstawać. Też bym pewnie płakała. Bea ta twoja dieta jest bardzo podobna do mojej ulubionej diety plaż południa. Myślę że jak się chce trzymać wagę to trzeba raz na zawsze odstawić pszenny chleb, ciasteczka i ziemniaki, tłuste mięsa i słodycze. Jeżeli już chlebek to VASA taki jak jada Diara. Tylko ja wiem że to się fajnie mówi a gorzej wprowadza w życie. Nie dalej jak wczoraj jadłam tort czekoladowy, a dzisiaj też mnie coś męczy i zaglądam do lodówki co chwilę. Ale trzymam kciuki Bea żeby ci się udało. Też wejdę jeszcze raz na to forum i sobie poczytam. A ten lekarz to doradza tam za darmo czy trzeba za to płacić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na forum za darmo! Bardzo bym chciala wytrwać w tym swoim postanowieniu jak najdłużej ale czas pokaże .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wracam do świata żywych :) i biorę się za czytanie, tego co popisałyście. A może popisaliście..? Zaraz sprawdzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strasznie sie dziś zrelaksowałam. Moja psina raz tylko była mamą, (teraz ma już 12 lat ). Dzieciaki były przeroskoszne, tak małe, że mieściły się w dłoni. Diarra, miałam to samo, jak odchodziły w obce rece - płakałam jak mops. Fakt, że pracy przy nich co niemiara, ale cudnie\"pachniały\" mlekiem:) Córka jakieś filmy zakupiła i zaraz robimy sobie seans. Spokojnej nocki WSZYSTKIM.🌻 🌻 🌻 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra mnie też prześlij zdjęcie szczeniaczków, na pewno są cudowne, nie mogę się już doczekać. Wyobrażam sobie jak trudno było Ci się z nimi rozstać. Bea jestem zaskoczona, że kawa ma insulinę, nigdy o tym nie słyszałam. Ja postanowiłam od jurta zdrowiej się odżywiać i w związku z tym m.in. nie pić kawy, choć nie wiem jak wytrzymam. Lubię kawkę z mleczkiem... i cukrem też... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra dzieki za fotke, szczeniaczki przesliczne! :D Rozumiem jak bylo Ci ciezko... to prawie jak oddawac swoje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam jeszcze na chwilke, ale dziecię mnie znowu przepedza , :( pozdrawiam cieplutko , miłych snów wam zycze i udanego tygodnia i zjawiajcie sie od czasu do czasu .... Fotki dzieciaczków mojej suni przeslę wam wszystkim oczywiście. :) Pa 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow jak tak randka udała się ? Rozumiem że twój ukochany mieszka w tym samym mieście i dysponuje własnym mieszkankiem ? Mirindo migrena przeszła ? Bea jeżeli chodzi o kawę to mój jedyny nałóg (nie licząc jedzenia oczywiście) i z kawy nie zrezygnuję za nic w świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny 🌻 A jakże - wszystko udało się znakomicie ! Nie mieszkamy w tych samych miastach ale odległość 50 km to żadna odległość gdy się tylko chce ! No i mieszkanie do dyspozycji ! Poza tym to świetny kucharz (ale na wszelki wypadek nie mówię mu tego!) więc za każdym razem jestem obsłuzona jak królowa ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow chyba naprawdę trafił ci się ideał, tylko pogratulować. Z ciebie też jest niezła laska więc myślę że i on myśli tak samo. Trzymam kciuki żeby wam wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow oczywiście, że jesteś codziennie, ale wpadasz tylko na chwilkę i już nie zadajesz nam pracy domowej... :D Peny migrena wreszcie mi przeszła, teraz wiem, że żyję ;) , ale pierwszy raz tak strasznie długo mnie trzymało. Na starość coraz gorzej ! :D Moim nałogiem też jest kawa, więc od jutra postanowiłam się jej wyrzec. Zobaczymy czy dam radę. Spróbuję chociaż nie pić jej z rana, bo do tej pory piłam zawsze na czczo, a to niestety nie jest za zdrowo. Z drugiego nałogu za to na pewno nie zrezygnuję ! :D :D :D Diarra słodkich snów, do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też trzymam kciuki, żeby wszystko wam się super ułożyło Flow ! Fajny facet i wspaniały kucharz... hmm... ciekawe jakie jeszcze ma zalety..? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ! 🌻 Mirinda Sama wiesz, że ja bywam wieczorami a wtedy z reguły jestem tu sama, czasem jest Diarra. Trudno pisać sama do siebie ... Zadanie domowe może zadać każda z dziewczyn albo Buber.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj JA TWA, no ciebie to już całkiem dawno tutaj nie było, nie ładnie koleżanko, nie ładnie. Ja rozumiem że jesteś osobistym doradcą Flow ale raz na dwa dni mogłabyś tutaj jednak zajrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj wykręcasz się Flow, wykręcasz... :D Wieczorami też można zadawać pracę, a ja tylko troszkę się droczę, bo nie chcę żadnej pracy domowej, swoich mam wystarczająco dość ! :D :D :D TWA oczywiście jestem zazdrosna !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt - potrzymywanie takiej miłości jaka nas połączyła (zupełnie przypadkowo) to jednak nie lada wyzwanie !!! A że jestem osobą odpowiedzialną więc przy całej skomplikowanej osobowości TWA zabiera mi to masę czasu ! Sesje terapeutyczne codziennie a do tego gadanie, gadanie, gadanie ... Same przyznacie, że trudno mi się wyrobić ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie dla Mirindy zadanie domowe ! Z kim z topiku chciałabyś się naprawdę zaprzyjaźnić ? (Przed udzieleniem odpowiedzi należy dokładnie zdać sobie sprawę co w całej rozciągłości oznacza słowo \"przyjaźń\" ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Flow to nie fair !!!! Nie chcę, idę sobie, dobranoc !!!! :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek wszystkim, my już po wizycie u lekarza. Ala ma sie lepiej,szmery w płucach juz prawie zanikły. Pozdrawiam wszystkich bardzo cieplutko,( temp. na dworze - 10 C)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam wszystkich.Chciałam powiedzieć,że żyję, ale ostatnio nie mam na nic czasu.Zaczęłam się douczać angielskiego i tak jak mówiłam szukam ostro innej pracy. Odkąd mam trochę więcej czasu dla swoich chłopców widzę jak bardzo obecna praca odebrała mi rodzinę. Tym bardziej muszę być z nimi,bo mój eks od ponad 2 miesięcy sie z nimi nie spotyka. Nawet na Świeta przekazał paczki przez sąsiada. Cóż , takie życie. A i tak obwini mnie za to że chłopcy nie szukają z nim kontaktu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam 🌻 to bardzo przykre zapewne dla Twoich dzieci. Takich ojców wieszałabym na drzewie. Trzymaj się. Pozdrowienia dla WSZYSTKICH👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×