Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Bea 🌻 Trzymam kciuki za dietę i współczuję gipsu ! Ile kalorii dziennie ma ta Twoja dietka? Wydaje mi się, że więcej niż kopenhaska i na pewno łatwiej na niej wytrzymać ! Powodzenia ! Uciekam poskakać z dziewczynami. Do zobaczenia wieczorkiem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ! Bea gratulacje za wytrwałość w diecie, ale współczuję tej ręki w gipsie. Glamur miałam kiedyś podobne problemy z telefonem; kolega zrobił głupi kawał albo specjalnie mi na złośc, do dziś nie wiem dlaczego, ale podał numer mojej komórki gdzieś na forum i potem nękały mnie sms-y i telefony od nieznajomych. Nie chciałam zmieniać numeru, musiałam wytrzymać, wyłączałam dzwięki sms-ów i ignorowałam wszystkie. Nic innego nie radzę robić, jeśli ze zdenerwowania zaczniesz odpowiadać to tylko może zachęcić złośliwca do dalszego nękania. \"Olej\" ją po prostu, spróbuj, jeśli nie możesz zmienić numeru. A papierosy rzuć po raz kolejny, gdy się uspokoisz. :) Jeśli chodzi o 13 i piątek to dla mnie zwykle jest to normalny dzień, choć czasem wmawiam sobie, że szczęśliwy :D, bo przecież urodziłam się 13-tego !!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur Dziewczyny maja rację - w Twoim przypadku najlepszy sposób na przerwanie tych nękających telefonów - to całkowita ignorancja ! Bez wyjątków ! Nie daj się sprowokować !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was gorąco 🌻 wreszcie udałomi się dopchać do komputera. Mam chwilkę niestety. Ale jutro komputer do mojej wyłacznej dyspozycji :) Wczoraj wizyta mojej kuzynki była bardzo udana, wypiłysmy po dwa drinki i nastrój jakoś sie poprawił. A spotkalysmy się przypadkowo w sklepie mięsnym i oczywiście usłyszałam mnóstwo słow tłumaczenia dlaczego milczała tyle czasu itd. itp. Na wszystko miała wytłumaczenie chociaz ja wcale o nic nie pytałam. I zapowiedziała sie i tym razem przyszła. Okazuje się, że z mężem już wyjasniła wszystkie zaległe sprawy , tzn. to że mnie obraził , moją osobą próbował załatwić ich małżeńskie porachunki. Wiedział, że taj może ją bardzo zranić i trak zrobił . Podobno teraz jest mu bardzo głupio , przykro i za bardzo nie wiem jak się odwazyć i mnie za to przeprosic. Tak więc właściwie wszystko jest tak jak było. Do niej mam żal , ze nie potrafi go zmobilizowac ,żeby mnie przeprosił , a do niego , ze jest takim zwykłym draniem ... szkoda słow. Mnie na nim nie zalezy. Ale trochę kamień z serca mi spadł , coś tam się wreszcie wyjasniło, bo ta sytuacja między mną a nią była dla mnie stresująca. Ale juz będę ostrozniejsza jeżeli chodzi o nasza przyjaźń , jeśli można to jeszcze tak nazwać . Ona jest niestety egoistką i to odnotowuję na każdym kroku .... W pracy juz niewielka stabilizacja, roboty zatrzęsienie, ale nie jest tak tragicznie jak jeszcze na poczatku tygodnia. O małym urlopie mogę pomysleć może w drugiej połowie lutego. I skorzystam na 100%. Beatko 🌻 przykra ta wiadomośc o twojej łapce, moja kierowniczka miała to samo w ubiegłym roku , ale jej ręki do gipsu nie włozyli tylko chodziła na jakieś zastrzyki i zabiegi , naświetlania itp. Ale już jej przeszło . Chociaz długo jeszcze ręka jej dokuczała :) Trzymam kciuki za twoją dietkę. Ja dzisiaj miałam taki apetyt , ze aż mam wyrzuty sumienia ... ale jestem przed okresem , więc to pewnie dlatego . Nawet weszłam do cukierni i kupiła faworki .... i wiecie co było dalej :P Glamur 🌻 ja jeszcze nie mam motywacji do rzucenia palenia. A kiedyś nie miałam papierosa w ustach przez 11 lat .... palę od ok.3 lat. A tej sytuacji z \" byłym\" i jego babą strasznie ci współczuję i naprawdę najlepszym wyjściem jest wytrzymać i całkowicie ignorowac. szkoda, że nie możesz zmienić numeru telefonu . Cierpliwości ci zycze. Dla mnie 13 nie jest dniem pechowym , nigdy nie odnotowałam niczego tragicznego , a nawet złego . U mnie piatek 13-go był raczej udany. :) Pogoda jest raczej kiepska , mówili w TV , że ma byc mróz -6 , a tymczasem u mnie jest cos tam na plus , bo kapie z dachu. Jesli to faktycznie przymarznie to będzie niewesoło. Coś mi się z cisnieniem dzieje , myslę , ze przez tę pogodę , bo jam 150/110 i pobolewa mnie głowa .. a alkoholu przeciez nie było wiele i to już dawno zreszta .... .Juz wolę ten mróz - nawet -10 stopni. :( 🌻👄🌻 dla wszystkich bez wyjątku . teraz uciekam, leci właśnie film , który oglądam juz po raz enty z Melem Gibsonem - moim ukochanym . Jakie on ma oczy ..., Ale jutro jestem cały czas. Zakupy zrobione, może tylko wyskocze po jakieś owoce. Mam zamiar właściwie pościć . Jutro i pojutrze córeczk nie ma ( wyjeżdża ze szkolnym chórem). Ale będzie cisza. Szkoda, ze nie można wyspać się na zapas ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea powiedz, o co dokładnie chodzi z tą ręką, bo mnie ostatnio też tak bolała w łokciu, smarowałam maścią i przeszło, ale ostanio dużo siedze przy biurku. Troche sie przeraziłam. Wszystkim Spokojnej Nocy 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim!!!! Glamur 🌻uszku reka boli mnie już od listopada, mam trudności z wyprostowaniem jak jest zgięta i trodności ze zgięciem jak jest wyprostowana. Ból jest umoejscowiony w łokciu i przechodzi w dół do palców.Niestety żadne smarowanie maściami nie pomogło. Nie wiem czy teraz dam rade co do swojej diety ,bo ciężko mi bedzie robić sałatki a córcia to robi jeszcze bardzo nie zgrabnie. To narazie tyle jak bede miała dostępdo kompa to do was zajrze.Całuski Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻uszki . Weekend to wspaniała sprawa. Milego odpoczynku wam zycze. U mnie od rana sprzątanie , pranie i rozebrałam już choinke :( Była jeszcze w całkiem dobrej kondycji , ale zrobiłam to dlatego , ze jak byłaby konieczność rozbiórki w tygodniu - to nie miałabym na to czasu. Trochę smutno się zrobiło , ale trudno ... Mirindko🌻 napisałam do ciebie pewne wyjasnienie na tlenie , moja córcia namieszała , ale mam nadzieję, ze się nie gniewasz. Ostatnio była jak burza gradowa, a przed okresem była w ogóle nie do zniesienia ... I chyba trochę zemściła się na mnie w ten sposób. :) mam nadzieje, ze to ostatni raz. Bo obiecałam jej , ze zrobię to samo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbliża się rozliczenie PITów. Pamietajmy o innych i ich potrzebach. Przekażmy1% swego podatku na innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez kilka godzin miałam problemy z internetem , jak pech to pech . Mam nadzieje, ze teraz będzie już o.k. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie zdecydowałam komu przeslę ten swój 1% , ale zrobie to na 100%, jest tylu potrzebjących .... :) Gdzie jesteście , imprezy imprezami - ale wpadnijcie chociaz na chwilkę ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🌻 jak tam raczka , jak sobie radzisz z tym gipsem , no i oczywiście jak dietka. A co na twoja dietkę rodzinka , czy sa wyrozumiali i sami sobie gotują ? :) Gratuluję tych prawie 2 kg i nie załamuj się jak w pewnym momencie waga stanie pomimo stosowania diety .... potem ruszy dalej .... Mirindko 🌻 kiedy masz ferie ? Chyba sie na mnie nie gniewasz:O Musiku 🌻karnawał w pełni - pewnie masz duzo pracy ? :) Maju 🌻 jak twój Pinio - ma takie słodkie imię ... :) Igam🌻 jak twoje zdrówko , chyba przeszłaś juuż wszystkie badania i mam nadzieje, że jest ok. :) Peny🌻 :) miałaś starcie z z TIRem ? Jak to przezyłaś ? ... Flow 🌻:) Buber🌻 całkiem o nas zapomniałes :( wracaj ....:) Basia🌻 j.w. ......:) Senda🌻 a kiedy u ciebie ferie i co będziesz robić z wolnym czasem ... :) Kiedy będziesz z nami na dłuzej ... Gruszeczko 🌻 :) Agrypina🌻 :) Szymcia🌻:) Glamur🌻 :) kiedy kolejna próba rzucenia fajeczek ? JA-TWA 🌻:) Jak twoja dietka , czy może chudniesz z miłości ... :) Sonik 🌻:) Gdzie jesteście , puk, puk ,puk, puk ........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Diarra 🌻 ja kochana cały dzień spedziłam prawie w łóżku, od wczoraj tak bolą mnie zatoki, że nic nie jestem w stanie robić. Tak tylko na chwilkę zajrzałam i znowu pozyję poziomą przyjmuję:) 👄 dla Wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój internet znowu coś szwankuje , nie wiem ile czasu teraz będzie mi dane połaczenie .... :( Uczę się cierpliwości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur 🌻 rozmiem co przechodzisz, ja kiedyś miałam problemy z zatokami szczekowymi, boli głowa cała twarz i wszystkie zeby, ale po wizycie u bioenergoterapeuty , od kilku lat mam spokój.... Trzymaj się ciepło ... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć🖐️ Ja również mam ból zatok ciągnie mi do uszu czoła i szczęki....Glamur, trzymaj sie :D 🌻 Diarra ten bioenergoterapeuta wyleczył Ci zatoki?! Wróciłam ze spacerku z Piniem:D i jestem do wymiany... w naszym bloku są schody do wejścia, a nad schodami daszek, daszek przecieka..... pełno nazbierało się tam wody.... i zrobiło sie lodowisko przed wyjsciem i na schodach, zjechalam po tych schodach na pupie, plecach i boku buuuu!! Teraz nalewam wody gorącej do wanny i idę na leczniczy masaż:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju🌻 Przez długie lata miałam problem z zatokami i nic nie pomagało, tylko ból co pare miesięcy , zastrzyki , antybiotyki i nic.... A mam taką ciotke, która żyje bardzo zdrowo, i bardzo wierzy w swoje zdolności bioenergoterapeutyczne, pomimo, że wiele osób z niej kpi i się śmieje. Ale ja wiem , ze ludziom pomagała. Dlatego, jak miałam problem to do niej zagadałam, bo już miałam tak dosyć bólu ,że wszystkiego mi się odechciewało. I przyszła , \"poczarowała\" nad moją głową i resztą ciała , trwało to jakieś pól godziny . Potem wypiłysmy herbatke , poromzawiałysmy i poszła sobie . A ja wcale nic wielkiego nie poczułam ... i myslałam , ze nic z tego... ale po jakiś 2 godzinach połozyłam się do łożka, oglądałam film leząc na brzuchu i w pewnym momencie ścisnęło mnie coś w głowie i myslałam , ze mi krew leci z nosa , złapałam w dłonie to coś co mi leciało z nosa i zerwałam się na równe nogi . I jak okazało się w dłoniach miałam pene garście ropy. I od tamtej pory naprawdę nie mam problemów z zatokami.Była potem u mnie jeszcze jakieś dwa razy i tak się skonczyły moje problemy z zatokami. A wczesniej , przynajmniej dwa razy do roku miałam takie stany, że nie zycze nikomu, nie mówiac o pomniejszych stanach zapalnych. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, Maju, że nic wielkiego ci się nie stało .. ale pewnie pare siniaków masz :( Ja mam takie samo lodowisko u siebie przed domem. Z sopli kapało na schodki , bo nie było mrozu , w noc y ścisnął mróz i jest tafla lodu. Próbowałam to jakoś zlikwidowac , ale nie mozna tego skruszyć. Denerwuję sie o ten wyjazd mojego dziecka, podobno w trasie tez jest ślisko ... Liczę na rozsądek kierowcy... Uciekam pod prysznic i może coś obejrze w TV , zeby o tym nie myslec. U nas taka cisza ... Więc pewnie z rozmowy nici , może jutro będzie lepiej ... zyczę wam słodkich snów .... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, to fajnie, że mogłaś się tak wyleczyć z tych zatok - każdy sposób jest dobry - byle skuteczny - boli to paskudztwo okropnie!...ostatnio przeczytałam o takiej terapii czarnuszka siewną i zamierzam spróbować. Diarruniu nie martw się o córcię, kierowca na pewno bardzo uważa, wie jak jest na drodze... A w telewizji będzie leciał na TVN jeden z moich ulubionych filmów \"Kontakt\". Ze mną wszystko ok:D ,ale teraz już spadam do wanienki{kwiat] Miłego wieczorku wszystkim papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ! Nie miałam dziś cały dzień netu, działa dopiero teraz. Diarra wszystko jest ok ! 🌼 Maju obyś jutro czuła się dobrze i nic Cię nie bolało. U mnie też koszmarnie ślisko. Dobranoc, dziś jestem tu ostatnia :D, ale nie wytrzymałam, żeby do was nie zajrzeć. Pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich bardzo cieplutko!!!!!!!!! Łapka mnie boli!!!!!!!!! Dietke nadal stosuje i myśle że wytrwam, rodzinka jest wyrozumiała ale ja im gotuje to na co oni maja ochote i jest ok. Wczoraj nie miałam dostępu do nety bo męzus modernizował komputer. Trzymajcie sie cieplutko, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten niedzielny poranek. Majeczko zgłoś ten twój na szczęście niegroźny wypadek dozorcy. On ma obowiązek zrobic coś z tymi oblodzonymi schodami, przecież ty się mogłaś połamać. Glamur wspólczuję zatok, nigdy mnie nie bolały na szczęście, ale moja siostra ma ciągle ten sam problem. Bea jak waga, spada ? Gratuluję ci wytrwałości. Diaruniu, tak miałam bliskie spotkanie z TIR-em i po raz pierwszy w życiu zajrzałam śmierci w oczy. Jak ten TIR uderzył bokiem w mój samochód to zaczęło mną rzucać po całej drodze i w tym momencie pomyslałam z wielkim żalem że to chyba już koniec. Potem moje auto znalazło się nagle na lewym pasie i zaczęły wpadać na mnie rozpędzone samochody. To był naprawdę cud że wyszłam z tego prawie bez szwanku. Od tamtej pory jak jest 13 piatek to boję się wyjść z domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani w ten piekny-mroźny i bajecznie ośniezony poranek niedzielny. Z moją córcią wszystko jest ok. , a ja zarzaz biorę pieska i idę na spacer. Obiadek mam w lodówce, zero obowiązkó - tylko odpoczynek, odpoczynek, odpoczynek . XCzego i wam zycze. ... 🌻 Mirindko 🌻 cieszę się, że wszystko jest o.k. :) Majeczko 🌻 przy zatokach dobre efekty daje tez ziołowa inhalacja. Beatko🌻 tak trzymaj - z dietka , fajna masz rodzinkę, ze nie masz stersów związanych z dietą 🌻 🌻👄🌻 dla wszystkich na dobry dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TWA🌻 czy opis na twoim gg to tytuł jakiegos filmu :P czy rzeczywistośc ? :) powiem szczerze, bardzo mnie zaintrygował ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteśmy po spacerku , pogoda przepiekna, świat wręcz bajkowy .... polecam. 🌻 TWA- i o to właściwie chodzi - żeby jednoczesnie odkrywac i nie byc odkrytym ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz i ja idę na spacerek, świat wygląda naprawdę pięknie. :) Miłej niedzieli, buziaczki dla wszystkich ! 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Wczoraj miałam dzień pełen niespodzianek. Bardzo miłych niespodzianek ! Dzisiaj już jestem z Wami ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×