Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość ela41
Mój sąsiad zawsze mówił ;najcięższe jest w wychowaniu dzieci pierwsze 30 lat póżniej wcale nie lżej; głowa do góry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bauceronik... a może Ty wampirek jesteś, tylko nie wiesz - pierwsze oznaki już masz - czerwone oczka :) Gorzej z tym kapiącym nosem....:( Ale jeżeli to na idącą wiosnę to SUPER! Męcz się kochana, męcz! Ja dzisiaj już dwa razy wyrzucałam mysz od koleżanki z biura, a ta głupia wracała, a ona na nią nastawiła łapkę! Oczywiście kolażanka na mysz! Sumienia nie ma! A ta myszka taka fajna i malutka :) i ładnie nauczona do kosza na śmieci wchodzić - później kosz tylko przykryłam gazetą i fruuuu mysz z kosza na dwór. No ja powolutku do domciu... może będzie działał dzisiaj net w domu... to pogadamy jeszcze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok🖐️ Zahir.... za słoneczko wczorajsze bardzo dziękuję... ale nie prosiłam o muchę! a obija się o szybę! Chociaż to może rzeczywiście już na wiosnę, ech, fajnie wiosna z wszystkimi urokami idzie - hura!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu🌻🌻🌻Wyobraź sobie....idziesz ruchliwą ulicą..i pośród warkotu samochodówi szumu ulicy.....jakiś wysoki,zrazu prawie niesłyszalny ale...jednak wyraźny piiiiiiisk,ććććwierk,gwiiiizd-to ptaszek.Na trawniku gdzie niegdzie nieśmiało zaczynają się pojawiac \"przebarwienia\",to jakiś zielonkawy cień....to jakby początek źdźbła.....,wiaterek też inny,jakby zapraszał do zabawy-pies już to bezbłędnie wykorzystuje a i Tobie...czyżby jakoś lżej na sercu i ooooo,co ja widzę....uśmiech czai się w kącikach....a może by tak trochę obrotów derwiszowych z małą na ramionach?..i powietrze jakieś inne...a słoneczko wciska się pod ubranie i zaczyna rozpinać guziki i rozsuwać zamki....i nagle w brzuchu budzą się \"motylki\",i chce się śpiewać,i chce się żyć...I to wiosna!!!!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju🖐️blada jestem,na widok krwi nie mdleję,więc może masz rację;-)Czyżbyś odkryła moją drugą naturę?:-)Tylko coś za bardzo kocham słoneczko-no chyba że ze mnie taki zmutowany odrobinę wampirek:-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
wiosna wiosna gdzie jest .na wschodzie jej ani widu ani czuć chyba że wdepne w błocko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beauceron- jak Ty to pięknie opisałaś, aż wyobraziłam sobie Szymcię cieszącą się wiosną ;) Ja też chcę motylki !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
szymcia wielkie dzieki już się uczę. Siedze w samochodzie mężunio załatwia sprawy a ja sobie świetnie z wami spędzam czas.Dziewczyny naprawdę wyjrzalo słonko moje ukochane WIOSNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
ZAPOMNIŁAM POSŁAĆ RADOSNEGO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
NIE WYSZEDŁ MI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
już wiem ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny. Fajowo maja te , które siedzą więcej w domku, zazdroszczę dlatego, że ostatnio mam strasznie mało czasu i dla siebie i dziecka. Praca od 9.00 do 21.00. Dobrze, że dziecię odchowane i jakoś sobie radzi. Ale w sobote będę miała wolne a wtedy...sen do 11.00, czerwone wino, książeczki, spacerek po wrocławskim ryneczku, może obiadek w jakiejś knajpce.... uf. Już się nie mogę doczekać. Ale dzisiaj wieczorkiem zapełnie lodóweczke na trudne pracowe dni- barszczyk Biały (tylko Winiary) z jajeczkiem i spagetti pomodorowe. Wczoraj wieczorem otworzyłam 5ciolitrowy baniak wina, który dostałam na czterdziestkę.. Mniam.... Pracujcie laski, dziś we wrocławiu piekne wiosenne słoneczko. Haneczka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
siedzę wdomku slonko świeci obiadzio ugotowany luzik czuję wiosne.Syn troche kaszle, czytałam że idzie straszne grypisko to prawdziwe a nie urojone jak ptasie .będzie dobrze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I to się nazywa obietnicą - niespodzianką, twórczyni topiku we własnej osobie, trzeba świętować, czyż nie????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację Alja- to trzeba świętować!!!! :) Senda- dobrze Cię znowu widzieć, te parę dni jeszcze poczekamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim !!! Ale z Was ranne ptaszki, coraz wcześniej wstajecie, jak nic idzie wiosna i już. Kto może klikać z pracy to może, u mnie to raczej niemożliwe. Za to jutro poklikam sobie do południa z domku - jestem na zwolnieniu, dopadł mnie jakiś wirus. :( Basiu ja też poproszę ten proszek, może to proszek wzywający słoneczko ? U mnie coś próbuje przebijać się przez chmury, ale na razie bez wyraźnego efektu. Diarra czekam na zdjęcie Bauceron ! O rety, Senda to naprawdę TY !!! To Ci dopiero mamy pierwszy dzień wiosny, niesamowite :), nasza założycielka przypomniała sobie o nas ! Pozdrowienia dla wszystkich ! 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnym oczom nie wierzę!!! Senda!!! No cześć! Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko...Elu.... jakiś czosnek (Ela dla syncia oczywiscie) czy inne lekarstwo i nie dać sie ... bo wiosna idzie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,hej.Coście się tak uparły na te fotki?Widzę,że mimo woli czas mi się zmierzyć z kompleksami.To już Diarra poczekaj-dziś zacznę się uczyć obsługi aparatu,to prześlę jakieś w całości...Ale Maja słusznie zauważyła,żem wampirek więc...żeby potem nie było...Pozdrawiam i do jutra,bo wieczorkiem mnie tu dziś raczej nie będzie :-( Diarra🌻prześliczne Twoje prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie w pierwszym dniu wiosny!! Dzisiaj wysłałam fotki tym ,których wczesniej ominełam. BEAUCERON 🌻uszku niedenerwuj sie tak z powodu fotek ale bardzo kazda z nas chce widziec jak wyglądamy. Trzymajcie sie ,moze wieczorkiem do was zajrze oczywiście jak mnie dopuszczą do komputera. Buziaki papa SENDA witaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻👄🌻 Ile pieknych słow powiedziałyście dzisiaj o wiośnie , ach ..... U mnie rano było marnie , wręcz paskudnie ( wiatr szalony) ale później prawdziwe wiosenne cudenko , słońce, ptaszki . teraz znowy ścisnął mróz. Senda 🌻👄🌻 witaj kochana . Co u ciebie . Wracaj do nas i opowiadaj ..... :) Beauceron 🌻 oczywiście strasznie przesadzasz z tą koniecznością walki z kompleksami, jesteś fajna babeczka, sympatyczna, usmiechnieta, czego wię cej .... Rozumiem, ze fotkę mogę wysłac ? :) Juz wskakuję do poczty .... A jak będziesz miała inne fotki , to jeszcze lepiej. Czekamy. :) Całuski dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
hej maja5 jak ten czosnek mu zaaplikować ? Jak mi zerknął przez ramie i przeczytał słowo czosnek to byl krzyk.Ale się postaram i mu dogodzę aby tylko wyzdrowiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elu, ja z moim Miłym aplikujemy czosnek na chlebku - wyjmujemy gorący z kombiwara jako grzankę i nacieramy ząbkiem czosnku - zawsze robimy to razem i zawsze jak mamy wolne następne dwa dni....wiadomo dlaczego. Ale mój syneczek absolutnie na taką formę nie przystaje - podejrzewam, że Twój też nie będzie chciał...więc kup tabletki czosnkowe w aptece, a na kaszel kup syrop z cebuli i natrzej go jakimś \"wapo - rub`em\" i owiń ciepło - to lubią :) żeby ich pielęgnować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani fotki już poszły. Zapraszam do poczty :) Elu 🌻 czosnek na choróbska jest dobry w każdej postaci. Mozna nawet zrobić z nich korale i nosic na szyi ( oczywiście nie do pracy :P) , albo dac do masełka, albo jak choroba powaznie dopadnie zrobic napój z letniej wody+ rozgnieciony czosnek+ miód(najlepiej wczesniej parę godzin rozpuścić w wodzie zeby uwolniły się wzystkie zdrowotne elementy) +cytryna ( stawia na nogi , super na kaszel) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
dzięki zaraz wypróbuję natarcie powinno się udać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarreńko, pracusiu... jak tam ... w domku? Bo w pracy wiadomo - po tąd! po tąd! masz pracy :) Ja znowu myślę o jakimś malowanku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela41
z tym napojem też spróbuje dzieki ,ale na naszyjnik absolutnie nie chce się zgodzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beauceron 🌻 dzięki za uznanie ... szkoda,że mam tak mało czasu na przyjemności. Jutro kolejny dzień w pracy, który mnie pogrąży w ciemności , ponieważ zło nie śpi i jutro dwóm kolejnym niegrzecznym chłopaczkom trzeba pokazać jak jest w \"pudełku\". A to robota na dzień pracy. Dobrze że od czasu do czasu zaświeci to słońce, ktoś miły zadzwoni :) , powie coś przyjemnego ..... Teraz muszę uciekac - córcia ma gości ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostawilem Ci moj numer na GG .Propozycja jest ok :):):):) Dopiero teraz zajrzałem do poczty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×