Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

no polatałyście na miotełkach, polatałyście! :) Teraz miotełki do kącika i talerzyki do mycia i dywaniki do sprzątania i ziemniaczki do obierania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja z kieleckiego, a tam sabat czarownic wciąż w modzie :) Alija🌻 duuuuuuuuuuuuuużo miłości🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjojojojoj! Ile życzeń czekało na mnie i tu - ze zdumienia oczy szeroko otwieram. Kochani Moi, wszystkim teraz rzucam się na szyję, w podziękowaniu, łapcie mnie i buziaki ode mnie. Coprawda padam na twarz absolutnie ze zmęczenia, po powrocie ze stolicy... I wiecie, co Wam powiem...Hmmm, myślałam, że ten topik, zgodnie z zamysłem przecież, to li tylko wirtualny jest... A... to nieprawda, bo wczoraj jeden sympatyczny a rodowity Warszawiak, wspierał mnie dzielnie (syn skonstatował przenikliwie: \"no, fajny gość z niego\") podczas załatwiania wcale niewesołych spraw w W. A o towarzystwo poprosiłam ni z gruszki, ni z pietruszki, rozwijając spontanicznie wątek: skoro ktoś jest z W., to jaki problem...??? Że żaden, to za mało powiedziane...Hmmm, to ja jeszcze raz publicznie dziękuję, bo... człowiek to jednak złożony z malutkich wzruszających gestów...Tak, dziasiaj mam 40. urodziny, cudnie okrągłe, i taki piękny prezent. I jeszcze bukiet wielki żółtych tulipanów od Pana Męża. A siedzę sobie teraz w surducie i cylindrze. Ale to zupełnie inna historia. Zrobię dzisiaj zdjęcia, to sami zobaczycie... Acha, naturalnie wiadomo o kim pisałam? No, to proszę pań - oklaski dla dobrej duszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dotarł do mnie komp jestem czekam miotełka odłożona obiadzio pichci mąż ja na dieci strajk zrobilam nie bede cudowności wąchać gryząc marchewke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajia to dla Ciebie --- Dziś powinnaś być królową, wypoczywać cały dzień. Komplementów słuchać dużo, wszystko na skinienie mieć. Nawet, kiedy spojrzysz w niebo i wypowiesz tę chce mieć dzisiaj będziesz miała wszystko, bo to jest twój dzień Hej malutkie,co porabiałyście cały dzień,jedne pracowały a inne leniuchowały,a jeszcze inne widzę marchewkę podgryzały. A ja od rana ciężko pracowałam i o Was myślalam.Ale teraz czas radosny idę z mężem szukać wiosny.Kiedy poszukam to do was zapukam:) ale mi się dziś rymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyle kilogramków dobyło ze raczej za prosiaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę ,bo widze że zaczynam gadac głupoty,nie raz mam takie dni radosne ,że za oknem widzę wiosnę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahirku- podziel się trochę tą radością, bo mi jej ostatno brakuje... Eluniu- ja bym musiała z Tobą na tę dietę iść, słonik ze mnie się zrobił ostatnimi czasy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu- umrę bez ciasta :( i koło się zamyka. Albo słodycze albo wiotka figurka. Coś za coś... W moim stanie ducha wolę Twoje ciasteczka.:) A balangę u Alji i ja słyszę...Fajnie grają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, fajnie będzie grało u mnie w sobotę, Kobietki.... Oj, będzie wszystko, od jutra idę sąsiadów uprzedzać, bo u mnie z tańcami musi być. Kochane jesteście! Tyle powiem! Zapraszam na sobotę!Alja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo...., skoro o tych ciachach gadacie, to .... dajcie się wreszcie namówić na regularne ćwiczenia, jasne, ktoś mi powie, nie musisz, ale ja to lubię i mam osiągnięcia w tym względzie, wyćwiczyłam niejednych leniwych, to co? Ćwiczymy? Czy tylko ja sama? Callanetics jest dobry... Zaczynamy? Plisssss.... Babeczki, wiosna się zaczęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze,że wróciłaś Alja🌻I nawet kwiatek dla naszego kolegi Buberka🌻-że tak wyjątkowy.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam cos mnie ciagnelo byly ciasteczka sa cwiczenka i rowerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu, wysyłałam, ale nic, wraca z powrotem... no nie wiem...No, przed chwilą... próbowałam.... Gleba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ela, widzę chęć, do ćwiczeń, to namawiaj resztę... :) Be-on, ile pięknych tytułów sprzedałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- ale \"hicior\" mi posłałaś!!! (słowa mojego syna). Mój średniak był z lekka zdziwiony, skąd ja mam taką piosenkę. Alja- ja kiedyś chodziłam 3 razy w tygodniu na aerobik, do tego ćwiczyłam w domu i nie miałam kłopotów z wagą. Ale teraz zapuściłam się. Zmieniłam miejsce zamieszkania, zaczęłam studia, pracę siedzącą na 1,5 etatu (wtedy pracowałam na pół) i przestałam ćwiczyć. Może nie tak od razu, ale coraz mniej, coraz mniej... I tak to wygląda... Rzeczywiście muszę zabrać się za siebie, jestem paskudnie nieruchawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdzie jest Szymcia? Gdzie Diarra? No, w sobotę coprawda zapraszam, ale ...., łapaj chwile, jak motyle..., to może i dzisiaj coś wykluje się... Gadam tak po próżnicy, bo w końcu urodzinuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea też nic...O innych nieobecnych nie wspomnę nawet... A Glamurka? Wszak z więzienia wróciła, jak jaskółki doniosły...., i pominęłam tyle ... jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja- a próbowałaś wysłać na moje konto na interii, może tam się uda. Jak nie masz adresu, to zaraz ci coś poślę i będziesz mieć. Tak mi głupio, jeszcze w Twoje urodzinki cię fatyguję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo inaczej, Basiu, jest książka: M.Janion, \"Wobec zła\", pierwsze rozdziały dokładnie na ten temat. Autorka wręcz drązy ten problem. Zatem taka moja podpowiedź. Do bibliografii na pewno rzecz niezbędna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Ci bardzo Alja ❤️ Ale i tak Ci poślę z interii moją ulubioną teraz piosenkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shit, od Ciebie dochodzi, a co ja wyślę wraca, dziwne.... Melua bardzo, bardzo...klimatyczna... Ja dzisiaj przerabiam Nicka Cave`a. Enty raz urodzinowo słucham. Jeśli będziesz miała problem z książką, to ja jakoś wybrane fragmenty prześlę. Tak czy tak. Ale autorka, to w temacie specjalistka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×