Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

jaka cisza? U mnie w domu ruch jak w ulu, co chwilę ktoś coś ode mnie chce Alja- dziwne z tą pocztą. A książka ? Zobaczymy u nas w bilbliotekach, może się znajdzie. Jest wielka Biblioteka Śląska w Katowicach. Tam powinna być.Mam nadzieję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też przeraża, byłam tam dwa razy i nie za bardzo to lubię. Ale jak trzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia- a co ty myślisz? Ja też zajadam stres, jedzenie mnie uspokaja, wiem o tym, nie ma nic z niczego Ale co się będę dołować.... Idę spać dziewczyny, jutro o 5,30 pobudka Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Udało mi się!:-)powiedzieć Wam Dzień dobry!!!!Zaczął się nowy dzień,hi,hi.Alja🌻ja nie sprzedaję fajnych tytułów niestety tylko ostatnio same podreczniki,lektury lub ściągi.Znak czasów? Afirmacja na dziś-oczywiście z Luizy Hay(tak,tak-będę Was męczyć)W końcu kogoś muszę..;-) ...\"Odprężam się i pozwalam umysłowi zaznać spokoju...\" To idę wykonać:-):-):-)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Alja okazało sie, ze jesteśmy jak najbardziej realni....prawda Madame..?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, witajcie, a z tą realnością to też tak nie do końca, czasem człowiek bardziej realny jako wirtualny, a realny, kompletnie wirtualny... ale w powyższym przypadku było po prostu spójnie. Mocne dzień dobry wszystkim!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻👄🌻 Sorki za wczorajsza nieobecność - gości sprowadziłam prosto idąc z pracy . A w pracy byłam do 18, a dzień wczęsniej jeszcze dłużej .... Teraz postaram się to nadrobić , w końcu mam URLOP :):):):):):): Spóźnione, ale bardzo gorące życzenia urodzinowe Alja: http://sugarqube.com/Ecards/CardView.cfm?CardID=784&L1=19&L2=0&L3=0&Page= 40-tki nie obchodzi się 1 dzień , 40 lat ma się tylko raz!!!! Więc ciesz się kochana i witaj w gronie \"ryczących czterdziestek\". Jest raz w życiu taki dzień, W którym smutki idą w cień, Więc z okazji tego dnia Posłuchaj co Ci życzę ja: Dużo zdrowia i radości, Szczęścia w życiu i miłości, Moc najpiękniejszych wrażeń I spełnienia wszystkich marzeń. 🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻👄🌻🌻🌻❤️kwiat]🌻🌻❤️🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po sniadanku i w trakcie porannej kawki , świeci piekne słoneczno , :) Majeczko - naprawde chce się zyc. Zaraz ruszam na zakupy - bez stresu i pospiechu , mam chęc kupić nowa firankę i dla siebie spodnie , aha i perfumy dla intensywniejszego odczuwania radości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sirki wielkie Musiku kochany - to miało być do Ciebie , ale ja jeszcze mam nie do końca oczy otwarte... :) Alja - 👄 dzisiaj imprezka , dobrej zabawy żebyś ją pamietała jak 18-tkę ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka Musiku 🌻 Szymciu🌻 Alja🌻 Buberku🌻 Jest ktoś jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos, polecałabym jednak uważać, co się myśli..., Szymcia, bo z myślami, zwłaszcza tymi złymi, nie ma żartów, hahaha....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a imprezkę mam jutro, Diarra, dzisiaj tylko sprzątam, co niniejszym muszę zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu🌻uszku Topik kwitnie wieczorami a wtedy moi chłopcy okupują kompa, ale obiecuję poprawę. Diaruś czy to przymusowy urlopik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt - truskawki to rzadkośc, ale już się pojawiają i tak pięknie wyglądają, ze aż wydaje się, ze się nie nadają do jedzenia tylko do patrzenia :) Ale przecież jest jeszcze MUS - a mus to mus i powinna bywać częściej ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku - urlop przymusowy , bo okazłao się, ze mam jeszcze 3 dni zaległego , więc kazali wybrac do końca marca - bez gadania - ku mojej radości , bo czuję się swietnie i naprawdę bardzo się przyda przed świętami , ale ku rozpaczy - bo w pracy swiatełka w tunelu nadal nie zobaczę. Tyle siedzenia po godzinach , ogarnięcia jako takiego .... a tu znowu bedzie bałagan i minie kilka dni zanim \"posprzątam\" po moich kolezankach ..... Aledosyć , teraz tylko relaks , przyjemności ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu całą zimę mialam zapasik musików w zamrazareczce i jak mi bylo smutno i tęskno do lata ............ach to wspomnienie ..........zreszta juz niedługo będą świeżutkie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diaruniu jestem pewna ,że taki przymusowy urlopik dobrze Ci zrobi nie mówiąc o zakupach no i te perfumy, ach zazdrość przeze mnie przemawia. Udanego buszowania ❤️uszko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz idę zrobić się na bóstwo, po drodze poprzytulać pieska , przeliczyć kasę i idę poprawiać sobie humor .... Na obiadek mam zamówienie od córci na pieczonego kurczaka ( juz lezy i naciaga przyprawami) a sprzątanie świateczne od jutra :) Musze kupić jakąś chemię do mycia okien ... oj jak ja nie lubię tego robić , chociaz okienka praktyczne do mycia :( Jesienią jedno okienko umyła także córcia , może i teraz ją jakoś zapędze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 witajcie Kochani 🌻, ależ tu gwarno od samego rana:) :) Odkąd zrobiło się ciepło zmieniłam schemat moich poranków:), już nie kawa na dzień dobry, ale najpierw pół godzinny spacer z psem:) I powiem Wam czuję sie o niebo lepiej. Po zimie zrobiłam sie taka strasznie nieruchawa, więc w samą porę pojawił się mój psiak:) on jak nikt inny mobilizuje mnie :) :) Diarra🌻 fajnie masz z tym urlopem. Też bym sobie tak nicnieporobiła:) Jutro też mam w planach mycie okien, bo wiosna w kalendarzu, a u mnie na oknach wymalowane choinki:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Glamurko 🌻 na moich oknach mazaje malowane nosem pieska i czasami jak zaparuja , wyłaniają się jakieś serduszka ( paluchy mojej córci) . Pstryknij fotkę suni, i pokaż nam jak urosła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochanutkie ❤️ Miło tutaj... Nastrajacie mnie pozytywnie do świata 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Super dzień - tak trzymać kochani :) :) :) Nie mogę pobyć, bo szefuńcio biega wrrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poranne dzień dobry 🖐️,bo to nocne to było jeszcze wieczorne :-) Szymciu🌻nie wiem co prawda,którą książkę masz na myśli bo wczoraj pisałam o trzech(ale wszystkie są godne polecenia a te dwie psychologiczne bardzo dla mnie ważne)ale to fakt,że myśli to jedyne na co tak naprawdę mamy wpływ i warto nauczyć się myśleć świadomie. Wszystkim miłego dnia życzę🌻🌻🌻 a ja udaję się do bardzo inteligentnego zajęcia jakim jest opisywanie kartek wielkanocnych....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×