Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Niestety jeszcze nie jadłam drugiego dania ale już tuż tuż....... Ja mam jak zwykle rosołek + coś drobiowego dziś filety z udka w czosnku bo u mnie mały szpital wszyscy mają katar .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie tak czytam całą waszą historie i mam w palnie założyć książke kucharska z waszymi przepisami,jak tam idzie wam z mapą ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grochulcia zakładamy książkę kucharską !!! Nie ma to jak sprawdzone przepisy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, cześć dziewczyny i jeden chłopaku!!!! W przerwie ,wysłałam wam pare zdjęć.Może wpadne wieczorkiem ,miłej niedzielki papa 🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to skończyłam tłumaczenie. Dziękim wszystkim wysałaczom za muzyczne przesyłki. Zaraz będę otwierać i w ramach relaksu słuchać. A do was Kochani zaraz przypełznie muzyczka ode mnie. Dla Bubera w wersji ostrej, dla kobietek w wersji łagodnej, aby nie wystraszyć...a siestę popołudniową umilić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może Szymcia jednak kręgosłupa nie czujesz i wszystko jest złudzeniem? Ok, przyślę zaraz fachowca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hei,dziewczyny ja już wykąpana w pidżamkę ubrana,konam ze zmęczenia.Ale najważniejsze ,że już po imprezce.Wczoraj obchodziliśmy roczek mojej wnusi,zabawa była przednia i nóg nie czuję.A na temat jedzenia to narazie nie chcę pisać ,nie że się objadłam ale dwa dni przygotowywałam pyszności na stól dla jubilatki.Masa jedzenia została,część porozdawałam a część pomroziłam,Julcia jak zwykle była bardzo radosna i spokojna.A prezentów dostała masę szczególnie ubiory.Córka wynajęła salę,nie miało być w domu bałaganu! a wygląda jakby przeszedł tajfun ,nic z moich porządków nie zostalo,więc od jutra nanowo zaczynam bo urlop mi się kończy i w czwartek do pracy .Dziękuję,że podczas mojej nieobecności pamietalyście o mnie i podsyłałyście to muzyczkę to inne różności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam i o zdrowie pytam :) Dziękuję Beatce za piękne zdjęcia- zima jest piękna, tylko wolałabym żeby się już skończyła. Buberku- Tobie też dziękuję za muzykę. Też miałam bardzo pracowity weekend, najpierw praca, potem imprezka wyjazdowa i teraz czuję się trochę przysłabawa... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Alja świetna muzyka:D , Coldplay też dzieki. Wszystkie panie pozdrawiam serdecznie...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz mówię dobranoc bo wzięłam tabletke na spanie,żeby sie wyspac i odpocząć .Pa,pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracowity dzień zakończył się, aż dziwne, że to właśnie niedziela. Miłych snów wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przeczytalam jak wczoraj pichciłyście... to zgłodniałam i idę jeść! Te kotlety to właśnie z półproduktów.... najpierw gotuję je z kawałeczkiem kostki rosołowej i czosnkiem lub jakimś ziołem, później po odsączeniu postępuję jak z kotletami schabowymi - moi bardzo je lubią. Kupuję też kostkę sojową i wtedy dodaję ją w zależności od inwencji - do zupy do ryżu itp. No to lecę na śniadanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim Jestem już dzisiejsza, bo wczoraj wieczorem padłam ze \"słabości\" bardzo wcześnie ;) Alja- proszę, prześlij mi te materiały jeszcze raz. Sprawdzałam mam prawie puste obie skrzynki, nie wiem co się stało, może mam ustawiony jakiś limit transferu na dzień. Ale teraz powinno już być dobrze :) U nas też paskudna zima, pada śnieg i mróz trzyma, podobno dzisiaj przychodzi wiosna kalendarzowa? Życzę Wam smacznego śniadanka i też zabieram się za moje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 41
cześć dziewczyny jestem nowa znalazłam forum dla takich świetnysh babek jak ja .Uczę się dopiero internetu ale się naucze.Mam swje latka / dla wszystkich 28/ a co nie można .dzieci się nie mylą zawsze znają mój wiek .Latka są piękne dzieci odchowane luzik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,u mnie lekki mrozik ale za to od rana piękne słońce,ide wywiesic pranie na dwór -ciekawe czy wyschnie,a później oddaje się w wir codziennych obowiązków a gdzie przyjemności? Witaj Elu,mam też przyjaciółke o takim imieniu.To bawcie się dobrze--spadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 41
jeju ale namęczyłam się żeby znleżć strone jak komputer się zawiesił myślałam ze już się zgubiłam ale jestem.Siedzę w pracy nudzę się czekam z utęsknieniem 11 żeby pojechać do domu.Jak ja mam dość zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżamurka
Witam Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka🌻 Chcialam sprostować dziś rozpoczyna się wiosna astronomiczna czyli wchodzimy w znak Barana jutro kalendarzowa. 19 lat temu urodzil sie mój pierwszy syn:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela 41
teraz znalazłam szybko do ulubionych stron dodam jak wróce do domu i zrobi za mnie mój 12 syn a mama go bedzie podglądać .Zaczynam intensywnie uczyc się obslugi komputera a reszta domu intensywnie gotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dżamurka
Staram się Was przeczytać.Może i ja dołącze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×