Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Hura - u mnie zaświeciło słońce - nie wiem na jak długo , bo ma jakieś problemy .... ale zawsze to coś. Zaraz wybieram sie na spacerek , zakupy - coś tam uzupełnić w lodówce ... I mam też w planach badania ( morf. i całą resztę). Dlatego powoli juz się ewakuuję od neta ... Już jestem po kawce , ale coś mi tak ciężko ....................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie wszystkich I donoszę, że jeszcze żyję... trochę tu poczytałam, ale pustki jakieś... niestety czasu mi brak na dłuższe pisanie. Znowu przyszedł dla mnie czas, że praca mi się nawarstwia i nie mogę wygrzebać się tak szybko na powierzchnię. Dobrze, że aby wiosna przyszła... i jest cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Szymciu czasu mi brak, ale to nie znaczy że tu jeszcze nie zajrzę... komputer mam cały dzień pod nosem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌻uszki - ja juz po zakupach. Pogoda znacznie się u mnie poprawiła, świeci słoneczko, jest cieplutko i słyszałam już skowronka :) Porady seksulane RM już słyszałam , są świetne :P próbowałam wam je kilkakrotnie przesłać , ale za nic nie chciały iść pocztą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Diarra ❤️ doglądam Was na chwilkę ;) Porady RM i resztę posłucham dopiero jak wrócę do domu, choć jestem bardzo ciekawa, ale szef czuwa.... Diarra- u nas też cudowna pogoda, cieplutko, słoneczko świeci. Też akurat wróciłam ze spaceru... na pocztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu 🌻 nareszcie mgła całkowicie opadła , chmury gdzieś znikneły i jest cudna wiosna ... chociaż z tego powodu troszkę mam lepszy humor ... Dobiło mnie przed chwilą to , ze czeka mnie kolejny ( jak zwykle nieplanowany ) wydatek . Wczoraj wieczorem córcia wstawiłado piekarnika pizzę i .... pękła szyba w piekarniku - ta wewnetrzna . Kuchnia gazowa niestety już wysłuzona , i tak miałam ją wymienic , ale jeszcze nie w tej chwili . I niestety - przecież świeta za progiem ... :( Jutro pójde rozejrzeć się po sklepach i coś wybrać niestety - moze na raty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tę szybę mozna wymienić? Nie znam się na tym ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,ja tylko na chwilkę bo mała już sie obudziła i opowiada po swojemu i sie czemuś dziwi.Jest dzisiaj jak narazie grzeczna a gdzie do wieczora.U nas też jest piekna pogoda,a w okolo brud nie z tej ziemi.Ups chyba spadła z łóżka coś walnęło ale płaczu nie słychać.No to spadam,cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra- tą szybę z piekarnika można wymienić. Ja też stłukłam taką szybę 2 lata temu.Tylko była to zewnętrzna, duża szyba, taka na całe drzwiczki. Zadzwoniłam do serwisu i pan przyszedł, wymienił. Szyba kosztowała wtedy 14 zł + wymiana i dojazd, chyba ok. 30 zł. A zajęło mu to parę minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Basiu - jutro spytam w sklepach gdzie mają jakieś serwisy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kochani!! Witam Was wszystkie po dllluuuugiej przerwie. Wrocilam ze zwolnienia na lono pracy, a tu net za free, nie tak jak modem w domu - ledwo sie rozgrezje to juz musze konczyc bo kasa leci :-) Do tej pory: Czuje sie juz super, brzuch mam widoczny, cycki mi wreczcie dorosly do rozmiaru 75b ;), skonczylam 30-tke (notabnene dziekuje pieknie za zyczenia) i tak jakos sie kulam. Ciesze sie bardzo ze w koncu wiosna, sloneczko i sniegu nie widac. Dziewczyny czy orientuje sie ktoras z Was jak to jest po zwolnieniu?? slyszlam ze musze przepracowac 60 dni abym nie miala ciaglosci zwolnienia. CZy to prawda?? I czy 60 dni roboczych czy licza sie weekendy?? Z gory dziekuje za odpowiedz. Caluje Was wszystkie goraco i pozdrawiam ze slonecznego pomorza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Perełko 🌻 miło znowu Cię widzieć zdrową i uśmiechniętą . Niestety ja tez na zwolnieniach się nie znam :( :) Szymciu 🌻 pech , ale jakoś to będzie .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Perełka, nie było mnie tu kiedy pisałaś wcześniej, ale teraz jestem i postaram ci się pomóc z tymi zwolnieniami. Wydaje mi się, że chodzi ci o tzw. okres zasiłkowy. Wlicza się do niego niezdolności do pracy spowodowane tą samą chorobą, jeżeli przerwa między nimi nie jest większa niż 60 dni (kalendarzowe), lub inną chorobą jeżeli nie ma przerwy między nimi. Okres zasiłkowy wynosi 182 dni. Możesz teraz mieć zwolnienie lekarskie, które nie będzie wliczane do tego okresu zasiłkowego, ale musisz wrócić do pracy, przynajmniej na 1 dzień i musi to być inna choroba. (To lekarz zaznacza na L4). Trochę to chaotycznie napisałam, jak coś nie rozumiesz to pytaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Witaj Perełko po długiej nieobecności, jak tam twoja niunia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej slońca i Buber🌻 U mnie dzisiaj była prawdziwa wiosna aż dusza śpiewa:) oby tylko nie opuściła nas znowu bo bociany już przyleciały. Diarra sprzęty mają to do siebie ,że psują się w nieodpowiednim momencie niestety. U mnie to zawsze psuja się co najmniej 2 rzeczy naraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam Wszystkim i Tym, których już dawno poznałami i Tym nowym. Cieszę się, że jestem z Wami. Topik ma sie bardzo dobrze. Kiedy ja to wszystko przeczytam, żebym chociaż odrobinę była na bieżąco?...... Ale mam nadzieję, że jakoś powolutku.... Diarra🌻 Maju🌻 Bea🌻 Peny{kwiat] Gruszeczko🌻 Musiku🌻 Buber🌻 Ojej! Dziewczyny nie wszystkie pamiętam, wybaczcie mi, proszę. Dla Was wszystkich 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda 🌻👄 jak możesz nam to robić .......???????!!!!!!! wracaj natychmiast i bąź z nami .... Plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Diarra!!!! Ale tak chciałabym coś nie coś się dowiedzieć, co tam pisałyście. Właśnie jestem na 108 stronie i czytam o Twoich byłych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie dla Ciebie Senda: BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki (12,5 i 7,5 ) BUBER - 43 lata,Warszawa, i nżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Mazury, Baran, pracuje w wymiarze sprawiedliwości , córka 16 lat, 5 letnia suczka rasy posokowiec bawarski , zółw wodny , po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ma pieska- 4 letnią suczkę ( małą sarenkę), ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa Goldena i tchorzofretkę, GG : 3135460, pedagog MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie - ale w udanym związku , GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa - owczarka niem.i kota, GG : 4915937, mężatka MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22 marta565@interia.pl, ma uroczego bulteriera SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. GLAMUR - 42 LATA, Warszawa, córka-17 lat, ma sunię rasy beagle - Jazza, rozwiedziona, pracuje dla TV, Sonik - 39 lat, Koziorożec, rozwódka ( ale nie sama), syn 18 lat, gg 2802102, mieszka we Wiedniu - w kraju - Łódź Szymcia- l.42, mężatka, 3 dzieci - syn 18l. corki 19,5 i 2 l.- Mieszka w Niemczech (od 2004), akt .pomoc dent. W Polsce wychowawca przedszkolny (pedagogika licencjat). Ma nadzieje ze wroci do zawodu. Ksiazki, filmy, muzyka, wino koniecznie wytrawne, maluje na szkle, I jest Waga z wszystkimi jej wadami i zaletami. Zahir - 43 lata,Lew, mężątka, syn , 2 córki , wnusia , mieszka w Malborku, pielegniarka, ma 3 koty Perełka - siostra Zahir - 30 l. - przy nadziei ... Alja - 40 lat, mężatka (11 lat), Baran, córka - 4,5 l., syn - 9,5 l. , żółw; zawód: nauczyciel akademicki, bibliotekarz, korektor wydawniczy; w wolnych chwilach szyje, przerabia, maluje, wycina, klei, lepi, a wiosną jeździ na rolkach BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa , ma pieska goldena , Beauceron-39 lat,Poznań,Koziorożec,mężatka,bez dzieci,księgarz, pies rasy beauceron ,gg859525,justynabacz@o2.pl Kiedyś były ..... AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, mężatka, syn 13 lat , ma 3 letniego yorka , sąsiadka Igam FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl zoi - 42 lata, Szczecin, ma pieska JA-TWA - 42 lata, Wrocław,ma owczarka niemieckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje Ci bardzo droga Diarro👄 Trochę Nas przybyło. Cieszę się, że topik trzyma się bardzo dobrze. Brakowało mi Was 👄👄❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytaj sobie w wolnych chwilach i bądź częściej ... Jako gospodyni topiku jesteś nam to winna. :) Mamy naprawdę fajne towarzystwo sama się przekonasz. Opowiadaj co u Ciebie, dlaczego tak dlugo Cię nie było .... Zaglądaj chociaz powiedzieć \"cześć\". Wyslij mi na pocztę swój adres - jesli to oczywiście mozliwe ... Pozdrowienia dla męża i całuski dla córeczek .🌻👄🌻 Ja juz dzisiaj uciekam. Jutro do pracy po kilkudniowym lenistwie ... Po pracy wywiadówka. Oj ciężki mnie dzień czeka. Ale postaram się zajrzec wieczorkiem. Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja, a ja, a ja???????????????? Haneczka. Lat 40. Znak zodiaku Wodnik. Wrocław. Mąz , kochanek i jedna córka. Dwa koty. Buziaki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESC DZIEWUSZKI . WITAM CIEPLUTKO I WIOSENNIE.MOZE ??????????? Może wrezscie troche poleniuchuje i znajdę czas dla Was. Tęsknię. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka 🌻🌻🌻 Senda no w końcu jestes mam nadzieję, że tym razem na dlużej👄 Gruszeczko a Ty gdzie się podziewałaś? Haneczka dopisz się do listy🌻 Diarra🌻 Majeczka🌻 Szymcia🌻 Buber🌻 i wszystkich których nie wymieniłam🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani. Wybaczcie, ale muszę na jakiś czas \"stopnąć\".... nic mi się nie chce, a nie chcę zarażać Was swoim pesymizmem - KŁOPOTY - przez duże \"K\" ............ Całuję Was i pozdrawiam, cieszę się, że Senda i Gruszeczka już są - myślę o Was wszystkich, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×