Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Alja nie narzekaj, bo w tym wcieleniu całkiem, całkiem SUPER !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majak,mam specjalne pomysły.... Może wieczorem o określonej godzinie, coś razem porobimy wirtualnie, mogę podesłać proste ćwiczenia callaneticsowe, kurcze trzeba coś wymyśleć.... No, nie mam problemów z wagą, ale lubię ćwiczyć... I... wiem, jak to zrobić, aby było nas mniej. każda ciąża moja , to było 20 kilo więcej mnie, więc dopracowałam metodę, ale żadnych diet, tylko ruch, i to konsekwentny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja- ja też reflektuję na twoje pomysły ćwiczeniowe. I oświadczam uroczyście- od dzisiaj zabieram się za siebie. Wiosnę już widać i czuć- a ja...ehhhhhh szkoda gadać. I jeszcze jedno- dziękuję za zdjęcie.:) Glamur- no i tylko nie mam Twojego zdjęcia o które bardzo proszę. Z drugiej strony aż się boję... same zgrabniachy na tym topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bać się i ćwiczyć... Jezu, przez was sprzątanie u mnie dogorywa... Ale, sprzątać to też forma ruchu....Do wieczora późnego miłe Panie, miałam dziś wolny dzień, i skończył się, trzymam za słowo, Basiu, z dyscypliną sportową, wiosną idziemy na rolki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Alja ciekawe gdzie te 20 kg było?:D Szczuplutka jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co znalazłam: @.........................@ @@@.................@@@....................@ @@@@.....#......@@@@...................@@........................@ @@@@@...##..@@@@@...................@@@@................@@@ ..@@@@@.##.@@@@......................@@@@@.....#.....@@@@ ........@@...#..@@...........................@@@@@..##..@@@@@ .....@@@.........@@@..........................@@@@.##.@@@@@ ......@@............@@..............................@@. #..@@ .......@...............@............................@@@......@@@ .....................................................@@@.........@@@ .....................................................@@.............@@ .....................................................@.................@ To z innego topiku. Pożyczam na chwilę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja- to Ty nie masz mojego zdjęcia? Myślałam, że masz. Zaraz naprawiam mój błąd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakie ładne...., nie mam, naprawiaj błąd, Basiu.... łazienka uprzątnięta, uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja- sprawdź jeszcze raz. Patrzę teraz, mam zaznaczone w wiadomościach wysłanych, że Ci wysyłałam. Nie mam aparatu cyfrowego, więc i zdjęcie mam tylko jedno, które do tego ktoś mi zrobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majak się zgłasza:) haha No fajnie, kipiemy energią!!! Alja dobrze Ci, że nie musisz zrzucać kilogramów...tak to jest, że ci co nie muszą to robią , a ci co muszą... no, też....to robią ... od TERAZ, idę sprzątać chałupkę, bo jutro mam wizytę znajomych, papa buźki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej majaku :) basia, noooooooooo, ale błyszczą te twoje pióra, koniecznie kiedyś poproszę jeszcze o burzę kręconych włosów...dzięki..., ah, i oczy też błyszczą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piękne motyle- symbol wolności :) Idę do domu. Weekend. jak ja lubie to słowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też idę zaraz do domu. Ale w domu jeszcze więcej roboty. Jutro mam zajęcia na uczelni i gości wieczorem. W niedzielę też zajęcia i wieczorem to ja idę w gości. I to by było na tyle... Dzisiaj w pracy miałam trochę luźniejszy dzień, ale co tam, robota nie zając nie ucieknie. Zrobię w przyszłym tygodniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goście wysłani. Szymcia odbieraj !!! :) Alja też chcę ćwiczenia ! U mnie problemem jest to, że ja nie za bardzo lubię ćwiczyć. Ale z Wami może się postaram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka .:) Ja już po obiadku, po zakupach i po sprzątaniu. Teraz chwila dla neta , bo od 18.00 Madzia ma gości więc net będzie dla mnie niedostępny. :( Umyłam okienko w kuchi , troszkę przy okazji ogarnełam kuchnię , pranko i odkurzanko ... na dzisiaj wystarczy. Jakie jestescie wesolutkie , aż miło posłuchac. Ja tez przyłączam się do tych ćwiczeń , ale mam silną wolę inaczej - więc nie wiem jak to będzie. Ja pewnie zanim śnieg nie zleci i nie wystawię rowerka - będe leniem aż miło ... I na ten sabat tez się pisze, bo podobno jestem czarownica ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witaj Diarreńko :) Razem może troszkę się poruszamy :) Teraz dalej idę ruszać chałupkę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam tyle nadziei przed tymi zakupami , a tu kicha , wydałam kase tylko na żarełko :( Majeczko , ja tez jeszcze troszkę sprzatam , ale mam juz sił jakby mniej ... poprosze o jakąś \"niewidzialna rekę\" - pamietacie jeszcze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak pamiętam :) ja też poproszę o taką rękę , ale u mnie to by chyba wymiękła. Dlaczego nic nie kupiłaś... nie było wyboru, czy był za duzy wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby mam dobry humor, ale cholera jakaś wybredna dzisiaj byłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, jak byś miała być później niezadowolona z zakupu to lepiej troszkę \"podojrzewać\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ruszam jeszcze raz , ale tym razem z kolezanką. Dzisiaj ona nie mogła, bo wczoraj miała gości i miała problem rano z z wciagnięciem żółtka...:P A wszędzie tyle promocji , ze głowa boli i nie wiadomo na co się skusić ... jakies oko z boku bardzo się przyda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurka wodna a gdzie Peny?? Znowu ja wcięło?:) A moze pojechała do Kopytkowa Dolnego?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×