Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

cześc pracusie i pucusie czy to jakaś zaraza z tym sprzątaniem ? aż się boje żeby na mnie to nie padło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dotarło, ale brak czasu na odtworzenie, dzięki Buber :) Odsłuchiwanie będzie porą nocną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja też miałam taką grupę callanową. Ćwiczenia u mnie w domu. Grupa się rozpierzchła. To może założymy wirtualną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy szklaną kulę, to się wyświetli mi wszystko, jak się opieprzasz..., Szymcia... Buber, pełna rehabilitacja muzyczna, noooooooo to był metal, po adnotacji, że krystaliczny, musiałam odsłuchać... Nieźle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyśle Ci później przed połnoca cos diamentowego metalowego jeszcze potężniejszego:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik to tylko
do przekazywania muzy sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Skończyłam pracę na dziś.Jadę teraz po kominek a potem tu wrócę:-) Właśnie dokonałam \"odkrycia\",że pod nickiem są dane.Zdecydowanie muszę zmienić kolor włosów na blond:-)Ale jeśli już jestem w temacie ignorancji-to mam wielką prośbę-powiedzcie jak to zrobić,żeby pod nickiem był jakiś tekst? Do wieczora🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarek... zakochałam się w tym utworze! Bezkresne zielone pola, wrzosy, słońce, wiatr, białe plamki pasących się owieczek, biegajace dookoła psy....Szkocja. Irlandia... cudnie. Dzięki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu🌻dzięki za muzyczkę ale na razie z jakiś powodów nie mogę jej odsłuchać.W przyszłym miesiącu zaproszę informatyka i potem....mam nadzieję:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja nie mogę odbierać wiadomości z Niemiec? hahaha Zapytam syna jak wróci... jutro :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... Szymcia, daleko jesteś, ale uważaj jak tam do Ciebie wpadnę!!! nie lubię.... kocham Was, moje promyki nadziei hihi... Szymcia!, to do Ciebie też!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dajesz 3 po margerytka? margerytka3@tlen.pl może nie widzisz tej trójki!!! kurcze, czy cóś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo to masz fuul wypas, sorry :) uwaga, sprawdzam tlena wstrętnego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
N I C, N I C a może posłałaś go biednego boso, na piechotę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten topik to tylko
muza musi być!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zaraz w ,,Uwadze,, Górniak będzie. A tak nie chciala o tym mówić. Ech dla kasy to się wszystko sprzeda................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beauceron 🌼 szybka jesteś, ja zauważyłam te dane pod nickiem dużo, dużo później, ba, na początku nawet nie wiedziałam, że można na nick kliknąć :D Maju 🌼jak nic masz założoną blokadę polsko-niemiecką ! Muszę sprawdzić swoją pocztę !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia ja też mam chyba blokadę... :( ... od Ciebie nic... Mam muzyczkę od Bubera, Buber dzięki !!! Też idę na TV, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku- ja też dołączam się do podziękowań. Super! 🌻 Dziewczyny- wy już macie porządki zrobione, a dopiero teraz u mnie sprzątanie ruszyło na całego. Synkowie odkurzają, ja muszę umyć podłogi. Żeby nie było- mąż w pracy. :) Więc do roboty...to było do mnie, bo siedzę zamiast coś zrobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×