Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

I dobranoc wszystkim mówię. :) Słyszał ktoś skandynawski jazz, bo taki właśnie u mnie z radia płynie...? Że jazz? Że skandynawski ? Samej mi trudno pojąć. A jednak miła dla ucha muzyka. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim, czyżby ta moja nocna skandynawska muzyka wszystkich uśpiła tak skutecznie? Wiosna siedzi u mnie na parapecie i woooooła pobudka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich... Ależ tu u nas kwiatowo 🌻 Wreszcie mam cudowną pogodę, wczoraj była burza i wyłączyli internet, nie mogłam być z wami. Dzisiaj pierwszy dzień matur. Jestem spokojna nadspodziewanie. Syn uspokoił mnie swoim opanowaniem i dobrym humorem. Mam jeszcze urlop. Lenistwo umiarkowane do poniedziałku. Udało mi się wczoraj skończyć moją pracę. Wszystko dlatego, że przykułam tę francę do kaloryfera...;) Szymcia- wiesz o co chodzi... A teraz wybieram się w ramach relaksu do fryzjera...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie po tak długiej przerwie. Staram sie wrócic do codzienności ale cosik mi to nie wychodzi. Wyjazd jak zawsze udany, co do pogody to nie bede sie wypowiadac,wszyscy wiemy jaka była.Już mam zaplanowany wyjazd na czerwcowy długi weekend i mam nadzieje ze pogoda nie spłata nam figla.Ale najważniejsze że odpoczęłam od gwaru miasta. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja podłogę kończe myć. Zerknęłam do was i proszę, ile wiosny...Basia, bo to jedyny sposób, najpierw francę do kaloryfera, później do fryzjera. Wnioskując ze zdjącia, będzie fryzjer mógł poszaleć... Bea, to w czerwcu znowu długi weekend... ?:) To się w ogóle nie opłaca do pracy chodzić...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślałam, że już piszesz Szymcia..., hahahaha....Miss Rowlling od Potterów będzie ci się kłaniać...Tyle zarobisz na książkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia dzięki za piękną pogodę,jest gorąco,leżak już wystawiłam i zaraz będę zarzywac kąpieli słonecznej, Aljia na czym będą te doświadczenia polegały? Bea witaj słonko! Forumowiczki trzymam kciuki za waszych maturzystów .U mnie matura dopiero za 6 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczorajsze alkoholizowanie się pod parasolami dzis daje skutki- kac gigant :) :) Oj przecholowałyśmy:), przecholowałyśmy :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszędzie ,głucho wszędzie co to bedzie ,co to bedzie......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani 🌻 Dzisiaj u mnie w wazonie burza tulipanich barw z przewagą czerwieni i żółci. Piękny widoczek oko cieszy. Przed domem trawka czeka, ale na wolny czas sąsiada , bo zawsze tylko jeden jest chętny do koszenia . Ja też uwielbiam zapach trawy. Moja koleżanka z pracy z pokoju niestety tego zapachu nie cierpi , słabnie i całą reszta achów i ochów ... i niestety jak coś się w powietrzu unosi , ona natychmiast zamyka okno. :( Taki francuski piesek w ogóle na zapachy , strasznie denerwujący. Teraz mam trochę laby, bo już drugi tydzień jest na zwolnieniu lekarskim :) Może i wredna jestem , ale tak mi bez niej dobrze. Teraz biorę się za pocztę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko i Szymciu dziękuję za zdjęcia. Upału u nas nie było, ciepełko przyjemne tylko, więc u nas Szymciu jesteś królowa angielska.;) Matura z polskiego przeszła bezboleśnie, syn bardzo zadowolony :) Moje włosy po wizycie u fryzjera są czekoladowe z wiśniowymi pasemkami. Apetycznie to wygląda ;) szkoda, że nie mam aparatu cyfrowego, więc musicie to sobie tylko wyobrazić. Wyglądam, że tak powiem... inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że tak powiem, Basiu, ładnie Tobie w tej fryzurze, urochomiłam wyobraźnię. Zahir, Szymcia - o doświadczalności królika miało być. No nic wielkiego, ale dali mi w szpitalu taki arkusz, na którym było zadrukowane, że mogę wziąć udział w specjalnych badaniach, bo jak mówiłam, autorka robi doktorat i szuka danych. Mam nadzieję tylko, że nie sprowadzi się to do wpisywania w rubryczki owych danych i do odhaczania potencjalnego pacjenta. Na wszelki wypadek załatwiłam sobie klasyczną rehabilitację. Ale mają nogi przebadać wzdłuż i wszerz, bo praca naukowa jest o zerwanym ścięgnie Achillesa, to sobie myślę, że dostarczę naukowcom wiedzy...z racji własnych doświadczeń...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir nie jestem skryta, po prostu mam troche problemów, o których nie napiszę na forum i jestem w niedobrym nastroju do pisania. Pewnie to znasz, czasami tak jest, że po prostu nie wiadomo co napisać, bo wszystko wydaje sie bez sensu. Szymcia nie wiem dlaczego mój adres jest błędny, ale specjalnie dla Ciebie :) podaję go do publicznej wiadomości: mewan@go2.pl Pozdrawiam wszystkich 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu zdjęcia doszły, dziękuję !!! Adres, na który wysyłasz jest dobry, może być ten, albo taki jaki podałam wcześniej. Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Szymcia, zdjęcia są booooooooooooooooooooskie, artystyczne...:) :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej sloneczka🌻 Szymciu czy ty wstajesz w środku nocy? Rozumiem że dzidzia raniutko wstaje a Ty razem z nią Ja niestety jestem sowa i rano to trochę nie kumata jestem.🌻 Basiu no wiedziałam ,że wygrasz z tą magisterką a fryzjer to super sprawa na poprawienie humorku. Mój syneczek troche zawiedziony rozszerzonym bo nic nie czytał z tej litereatury ,ale podstawowa ok mówil ,ze łatwa była dzis anglik pewnie będzie gorzej. Zahir jak opalenizna? Mam nadzieje ze nie przesadziłas kwiatuszku ze sloneczkiem?🌻 Alja to niedlugo pozegnanie z gipsem. Autografy złożone?:) Mirindko dla Ciebie na wyjscie ze smutków🌻🌻🌻 Beatko napisz cos więcej o wyjeździe. Diarra 🌻 Senda🌻 Glamur🌻 Na kaca dobra kawa czarna z dużą ilością cytryny, ale ja nie mogę bo na kaca to zawsze z wielkim uchem gadam :) 🌻🌻🌻 dla reszty Pan i Pana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w kolejny ,piękny słoneczny dzień. Czy nie mogłó to tak być ładnie w weekend??. Nie do wszystkich wysłałam zdjęcia bo cosik mnie sie stało z pocztą a mój osobisty informatyk nie miał wczoraj czasu mi sprawdzic , ale dzisiaj to juz nie ma mocnych musi mi naprawić to fotki pójda dalej. Wyjazd jak wyjazd. Zakładowy ośrodek wypoczynkowy , około 60 km. za Wrocławiem koło Milicza .Jest tam 43 domki różnej wielkości, 3 ,4,5,i 6 osobowe i jeden jest z łazienka . Toalety i prysznice są osobne ale jest bardzo czysto.Latem na ośrodku jest czynny basen , jest ratownik.Jak jest upał to mozna sie ochłodzic w basenie.Jest naprawde bardzo fajnie. Właśnie przed chwila mąż dzwonił i zawiadomił mnie ze jedziemy 19-21 .05 na jakis zlot . Już się ciesze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia baaardzo smakowity ten nasz topik :D, jesteś niesamowita ! Musiku dzięki ! Bea ja nie mam zdjęć od Ciebie ! A propos zdjęć Szymci, naprawdę są suuuuuuuuper ! Jedno z nich (to z trawami) wstawię sobie na tapetę w kompie ! A co ! Taka jestem koleżanka ! Jak reklama to reklama ! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak na szybko tylko, bo gości oczekuję. Musie, autografy nie złożone. Ale moja Julka chciała je rozdawać. Bo pyta się mnie ostatnio: \"I co, znowu, obce ludzie będą ciebie zaczepiać i o nogę się pytać? Tak? To fajnie, to ja będę rozdawała autografy.\" :) Mirinda, no mówiłam, że zdjęcia są przednie. Dobry pomysł z tapetą. Szymcia, a u ciebie \"niczego\" o jedzeniu smakowitym. Jestem bez skojarzeń. Śledzie mi się tylko kojarzą. Powiedz, czy słusznie? To szybkie pa! Wszystkim bez wyjątków. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. Trochę się nie odzywałam, ale ostatnio póżno do domku wracam a jak już posprzątam, nakarmię dziecko i koty, wysprzatam kuwety i siebie wymyję, to juz nie mam siły na wieczorne klikanie. Jedno moje marzenie w środę sie spełniło, pojechałam na działeczkę pod Sobótkę i zbrązowiłam ładnie ciało, co po solaryjnej opaleniznie nastapiło szybko bardzo. Nie grillowalismy ale każdy jakąś sałatkę czy ciasto zabrał ze soba i było miło. dzieci na kocykach, starsi w leżaczkach,...ach jak mi tego brakowało. Tylko piwo piłm bezalkoholowe bo prowadziłam auto. W niedzielę jesli słońca nie zabraknie znowu zabieram znajomych i wyruszam na \"majówkę\". Jestem ciekawa czy macie jakies specjalne plany na weekend?? Moje dziecię w poniedziałek wyjeżdża na zieloną szkołe do Szklarskiej Poręby, już sie pakuje i zbiera tysiace rzeczy łącznie z kolumnami do komputera, które zamierza podłączać do discmena. dzieciaki mają fajnie, ciagle jakies wakacje, weekendy a człowiek zasuwa. Ale dobrze, takie jest własnie prawo dzieciństwa. dzieci maja być dziećmi i korzystać z zycia pełna piersią!! Amen. ja ostatnio gotuję wg przepisów z kafeterii i musze powiedzieć, że super przepisy mozna tutaj znaleźć. Polecam. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny po przeprowadzce i przed, w gipsie i te zdrowe, odchudzające sie i chude. Miłego weekendu wam zyczę i na miłość bosko nie zrywajcie sie o swicie do komputera. całuski. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea mam zdjęcia, dzięki ! Ale fajnie tak wyjechać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🌻 Coś ostatnio mam szczęście do gości. Wczoraj miałam chęć z wami porozmawiać , a tu klapa. Puk, puk do drzwi i koniec było mojego pisania. Przyszła koleżanka . Po jej wyjściu już mnie córcia nie dopuściła do neta :( Dzisiaj w miarę cicho i nic nie zapowiada nalotu :P Wczoraj nie udało mi się otworzyć poczty i zobaczyć co tam jest , ale jak widzę , pewnie jakies fotki. Majówka na całego i jak widzę każdemu słuzy. Mnie tak podoba się słowo majówka, że dzisiaj spytałam kolezankę \" a gdzie na majówkę w czerwcu się wybierasz? \" . A naprawde nic nie spozyłam. Ubaw miałysmy po pachy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, przecież Bea mówiła, że w czerwcu długi weekend, zatem majówka..., dobrze kombinujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj poczta chodzi bez zarzutu . Miło wreszcie ciebie Szymciu zobaczyć. :) I Beatki rodzinkę w komplecie. :) dzięki za fotki. Dzisiaj zrobiłam zakupy grolowe , ale w planach grilowanie jutro , jesli pogoda dopisze. Dzisiaj było bardzo ciepło, ale słoneczko czasami chowało się i to na dłużej. Moja córcia na mnie obrazona , bo koniecznie chciała kaszanki z grila juz dzisiaj . A jak ona dostanie jakiegoś smaka ... to miej mnie Panie Boże w opiece ... Nie ustapiłam ,więc ... wyobrażacie sobie , tym brdziej, że ma te trudne dni :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Alja- no i własnie chyba to miałam na myśli ... Dla mnie maj mógłby trwac ze dwa miesiące. Te kolory, zapachy , ptaki , niepowtarzalne ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×