Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

No dobra :) Napiszę parę słów, może się pośmiejecie ze mnie... Mam wreszcie nowy komputer i oczywiście nowe oprogramowanie, którego dopiero się uczę. Najpierw spędziłam kupę czasu, żeby znaleźć nasz topik, bo przecież pamięć kompa to teraz \"biała karta\". Wreszcie udało się... uff... zapisałam stronkę, napisałam do Was notkę i zapomniałam hasła do swojego nicka !!! Zawsze hasło było w pamięci i samo się wpisywało, więc nie musiałam sobie nawet przypominać. Ale metodą prób i błędów znów jestem...! Ale teraz serio znikam, bo pan mąż domaga się komputera. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety słońca moje - musze znikać , moje dziecię domaga się tym razem nie neta, ale swojego pokoju ... Dlatego mam tylko chwilkę zeby zyczyć wam dobrej nocki , miłego klikania no i oczywiście udanego tygodnia 🌻👄🌻 Jutro znowu powalczę z fotkami , bo jak widze, znowu mam jakieś zwroty , tylko jescze nie wiem od kogo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko 🌻 Nowy sprzęt, mam nadzieję , ze teraz bedziesz częściej bywać u nas :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja 🌻 mówisz, że cygaro dobra rzecz ?No to może przy najbliższych zakupach totolotkowych rozejrzę się w tym sklepie z tytoniami - pewnie cygara też są . Tylko jak to się robi - tzn. jak sie pali cygara ? O to jest pytanie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa....cała celebra, odcinasz pierwej koniuszek...hmmm...traktujesz z lekka ogniem..., żarzy się i... Muszę znikać...Później więcej na ten temat...:) miłej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niech te dobre siły natury będą z tobą, Szymcia...Limit, piszesz, tja...Na jedne rzeczy jest limit, na inne nie... Pozdrowienia dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczyny ,jestem wróciłam później powysyłam wam troszke fotek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 nareszcie słońce wylazło:) :) u Was też? kawa, dziś bez papierosa( ciekawe jak długo wytrzymam) i nowy tydzień czas rozpocząć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. Szymcia jak Ty masz siłę o takiej barbarzyńskiej porze siadać do kompa...Ja po wstaniu to ze dwie godziny do siebie dochodze i sie budzę. Weekend się skończył więc we Wrocławiu cieplutko, słonecznie, wręcz zapowiada się upał. Rano do banku przez wrocławski Rynek leciałam to już w knajpkach miejsca były zajęte. Głównie przez turystów z Niemiec. Oni tak spokojnie sobie w tych kafejkach gadają, piwko z rana piją ech.... A posli emeryt liczy czy mu na chleb i kostkę masła wystarczy. czemu tak jest w naszym kraju, że starszy człowiek na niewiele może sobie pozwolić. Ci którzy całe życie cięzko pracowali powinni mieć godne emerytury. A moja mama czy teściowa jak do nas przyjeżdża i zapraszamy je do knajpki na obiad to robia wielkie oczy i uważają to za szalony wydatek bo obiad mozna zjeśc w domu. Zupełnie nie znana jest im przyjemnośc zjedzenia czegoś w fajnej restauracji. szkoda! Niemieccy dziadkowie maja jednak jakis komfort zycia. Jadą sobie na wycieczkę, spią w dobrych hotelach, jedzą w restauracjach i nie traktują tego jako luksus! Normalna sprawa. A moja tesciowa pare lat temu jechała do Rzymu na jaką ś kościelną wycieczkę to babcie codziennie wieczorem rozbijały namioty na campingach a potem gotowały na swoich kocherkach ku zdziwieniu ludności z innych krajów, którzy posiłki zjadali w knajpkach. rano pakowanie namiotów i w drogę. Wrócili umięczeni. Ja tam dziekuję za takie wyjazdy! Ale się rozpisałam, sorry.. Ale jak widzę tych ludzi oblegających wrocławskie knajpki to mnie kręci. całuję Was ciepło. Trzymajcie się. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczęta :) Serdecznie dziękuję za życzenia urodzinowe. U mnie ok. jakby co, piszcie na pocztę. Całuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szycia
Maju🌻... a to mila niespodzianka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia:) u nas cały czas świeci:) 🌻 Pamietacie mojego Holendra? Dzis przysłał mi smsa, że sie zakochał:), ale na piwo zaprasza:) Faceci jakoś szybciej potrafia sobie kogoś znalezc, a my biedne babeczki jaśka w nocy tulimy:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego Naj......łąk urodzinowych 🌼 🌼 🌼 🌼 i jeszcze więcej, a holenderskim tulipanom, mówimy zdecydowane nie! Dla Glamur!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia, ale krzyżem nie musisz leżeć, przekulałam właśnie trochę słońca na twoją stronę, tak po sąsiedzku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny.....ja znowu z pracy...pogoda jak zwykle w ostatnich dniach ponuro, wietrznie i głowa pęka...kiedy to się wreszcie wyklaruje? i jeszcze zapowiadają wichury....brrrr przypomnijcie mi szybciutku ktoś ma dziś Swięto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alija ---- dzięki:) szampan się chłodzi !!!!!!!! zapraszam:) Ależ jestem już dojrzałą kobietą:) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc jednak...Glamur słodkiego dnia . wspaniałej reszty życia...a tulipany ? niech żałują...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bera----dzięki:) wczoraj nawet przez moment pomyslałam sobie- kurcze, a może on jednak ma coś w sobie:) , może nieptrzebnie dałam mu kosza:) , ale to był tylko taki momencik:) dziewczyny, no..... to pijemy dziś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur kawkę juz spijasz? jakieś winko? Stara no coś ty młodość...to jest w nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur kawkę juz spijasz? jakieś winko? Stara no coś ty młodość...to jest w nas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻 dla Glamur. Wczoraj załapałam trojana i nie mogłam z wami \"przebywać\" ale męzuś doprowadził kompa do użyteczności i jeste. Wysle wam troche fotek z ostatniego wypadu weekendowego. Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale naszło mnie...wczorajsza wypowiedź Haneczki....myślę, że nasze pokolenie będzie miało jeszcze większe problemy \" z pójciem na obiadek do knajpki\" . Spójrzcie tylko na pokolenie naszych dzieci? kto zarobi na nasze emeryturki? Przecież wokół nas młodzi bezrobotni...może u Was w większych miastach tego tak nie widać, dziewczyny wieszcie mi jest obłęd. Widzę rano (jeśli pogoda dopisuje) na spacarkach młodych ludzi z małymi dziećmi...które z nich pracuje? z czego żyją? Myślicie, że będzie nas stać za kilka lat na \"obiadki w knajpkach\"? Glamur...nie zapomnij przy tym święcie, że są wspaniali ludzie, że warto pozostać młodym jak najdłużej...ciesz się zyciem kwituszku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bea:) dzięki, jak ty to robisz, ze masz podwójne wpisy:)? kawkę popijam :) ciastko zajadam, alkohol trochę pózniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×