Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Witam w pochmurny i wreszcie deszczowy dzień,Na dworku się ochłodziło ale w mieszkaniu jeszcze parnota.Mój mąż układając posadzkę z kamieni w altance natrafił na jakąś skamielinę,przesyłam jej zdjęci może to coś znacie i wiecie co to może być za istota,prawdopodobnie to pochodzi z ery paleozonicznej około 300 ml.lat temu ,tak pisali inni internauci ,ale czy piszą prawdę to nie wiem,może wy macie jakiś znawców http://img393.imageshack.us/my.php?image=skamielinave1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir ta skamielina jest niesamowita !!! Pokaż ją jakimś fachowcom. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka 🌻 Hura - jestem już na urlopie. Dzisiaj nie wyszłam z pracy póki nie dokończyłam roboty na tyle, zeby jutro nie trzeba było nawet na chwilkę tam iść ... Jutro śpię, odpoczywam , wynudze sie na smierć , a póxniej coś będę sobie organizowała. Już dzisiaj chciałam zajść do biblioteki , ale po pracy juz było zamkniete. Jutro mam w planach spacerek i wtedy tam zajrzę. Jutro też usiądę do neta i poślę wam fotki ze spływu. Zahir - myśl, że to jest jakieś super odkrycie. Powinnaś skontaktować się z jakąś uczelnią archeologiczną ... To jest niesamowite !!! Co to może być , a może kto to ? Beatko 🌻 jak ja bym chciała tak mieć dane 10 minut na spakowanie i wyjazd. Nie byłoby to dla mnie zadnym problemem. Ale niestety muszę te wakacje spędzić w domku :( A jeszcze w tym tygodniu pewnie będę miała mały remoncik , tzn, będę kładła kafelki na tarasie. Oj robota mnie lubi , oj lubi . Dzisiaj bardzo intensywnie popadało, było prawie urwanie chmury , ale byłam wtedy w pracy . Kiedy wracałam świeciło już słoneczko. Wieczór jest bardzo przyjemny, ale jest dosyć chłodo. Właśnie pożegnałam gości i dlatgo dopiero teraz weszłąm do neta. Ale tak naprawdę to marzy mi się już tylko wyrko :) Zaraz znikam , ale od jutra będę częściej. 🌻👄🌻 I licze na wasza obecnośc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani:) :) :) wpadam i wypadam, ale przeczytałam wszystko co napisałyście:) :) Chyba się zakochałam:), motyle w brzuchu latają:) i jest całkiem, całkiem :),uległam pięknym słowom:) nikt się chyba mną tak nie zachwycał nawet jak miałam dwadzieścia lat:) za tydzień wyjeżdżamy razem na urlop:) zaproponował, a ja pomyślałam czemu nie:) Pozdrawiam Was słonecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻👄🌻 Zrobiłam sobie małą przerwę w sprzataniu i zaglądam do was. I co widzę , ktoś tu się zakochał brawo Glamur - trzymam kciuki, żeby motylki siedziały dłuuuuuuugo, dłuuuuuuuuuuuuuuugo i miłego urlopu zycze. Napisz coś więcej o nim. U mnie pralka chodzi już drugi raz , okienko w kuchni umyte chwasty z chodnika usuniete. Fajnie jest. Wyjście do miasta i do biblioteki zaplanowałam na jutro. Teraz dostała jakiegoś kopa do sprzatania to trzeba to wykorzystac. Dziecko pojechało do koleżanki i jest taka cisza.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja39
Witajcie wszyscy Kilkakrotnie tu zaglądam i dopiero teraz odważyłam się ujawnic. Jestem troche nieśmiała i mam problemy z kontaktami z innymi ludzmi. Mam nadzieje że znajdę tu jakąś bratnią duszę z którą mogłabym pogadać. Czasami czuję się taka samotna i fajnie byłoby mieć kogoś do pogawędki. Pozdrawiam wszystkich z topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie,wynudziłam się dzisiaj okrutnie,nie lubię takich dni ale pogoda a raczej spadek ciśnienia nie pozwalało mi na nic innego bo miałam lenia......... Diarro twoje zdjęcia dotarły ,super sprawa taki spływ ale czy byliście grupą zorganizowaną czy tak przez przypadek tam się poznaliście.I ile kilometrów miała trasa spływu.No to było przed urlpem a co w urlopie!I ile go masz ,bo mój dobiega końca ,może to i dobrze bo zaczynam już głupieć. Glamur czas na motylki jeszcze trwa .zatrzymaj je jak najdłużej żeby były jeszcze w zimie a może jeszcze dłużej. Frezjo witaj my też kidyś nieśmiało zaczynałyśmy,było nas całe stado a teraz zostały tylko nieliczne.Ale mam nadzieję.że gdy przyjdą długie wieczory to wszystkie tu wrócą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja39
zahir 43 to miło ze zauwazyłas nową twarz,dziekuje za miłe słowa otuchy. Od razu na duszy przyjemniej mi sie zrobiło. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą. 🌻 Odpoczywam po sprzataniu. Naderwałam odcisk na dłoni i mnie boli .... cały paluch mam czerwony i bolący. Córci nie ma - może nawet na kilka dni wyjechała. Ale jak wróci po moim sprzataniu nie będzie sladu po 2 dniach . Bałaganiara okrutna. Nienaprawialna. Zahir 🌻 spływ był organizowany z pracy, 11 kajaków. I tak już od 5 lat. I prawie zawsze ta sama ekipa , najfajniejsi ludzie , tak mniej więcej połowa to pracownicy reszta to męzowie albo zony pracowników ( albo np. przyjaciele). Trasa co roku inna, ale w tym samym rejonie i tam około 30 km na dzień , a spływ dwudniowy. Za każdym razem było super , bo doskonale się rozumiemy, nie ma żadnych osób które stwarzają problemy . Już po pierwszym spływie wszystko się wyklarowało. I płyna rózni ludzie ( sędziowie, sprzataczka, pracownik gospodarczy i my szaraki sekretarze). :) Cieszę się, że fotki doszły, bo dużo się napracowałam a od niektórych osób poczta wrociła - nie wiem dlaczego :( Witaj frezja🌻 zapraszamy do nas jesli tylko masz ochotę. Z obecnością u nas jest róznie, bo ludzie podróżują, pracują, mają trudne dni , ale wracają ... więc rozgość się . Ja jestem tutaj od poczatku i postaram się ( teraz w urlopie pierwszy dzionek) bywać codziennie i zawsze możemy poromawiać . Poszukam naszej tabelki to zorientujesz się kto tu jest kto , chociaż pewnie tabelka będzie wymagała aktualizacji 🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha - leniuchowac będę do końca sierpnia :) Niestety w tym roku przez finanse - planów wyjazdowych nie mam :( Ale płakać nie będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postarajcie się ją trochę uzupełnić ... Dodałam co niektórym lat, ale chyba nie za dużo. Jak coś jest nie tam to sorki ... Nasza tabelka 🌻🌻🌻 BEA67 - 39 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki (12,5 i 7,5 ) BUBER - 44 lata,Warszawa, inżynier,LEW, żonaty , 1 syn( I klasa liceum ) DIARRA - 42 lata, Mazury, Baran, pracuje w wymiarze sprawiedliwości , córka 17 lat, 5,5 letnia suczka rasy posokowiec bawarski , żółw wodny , po rozwodzie, GG : 7802886, GRUSZKA1234 - 42 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ma pieska- 4 letnią suczkę ( małą sarenkę), ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 MAJA5 - 42 lata, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie - ale w udanym związku , GG : 2706632, MIRINDA - 421 lata, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa - owczarka niem.i kota, GG : 4915937, mężatka MUS TRUSKAWKOWY - 40 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 SEND41 ( załozycielka topiku) - 42 lata, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham swoją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. GLAMUR - 43 lata, Warszawa, córka-18 lat, rozwiedziona, pracuje dla TV, Szymcia- l.42, mężatka, 3 dzieci - syn 18l. corki 19,5 i 2 l.- Mieszka w Niemczech (od 2004), akt .pomoc dent. W Polsce wychowawca przedszkolny (pedagogika licencjat). Ma nadzieje ze wroci do zawodu. Ksiazki, filmy, muzyka, wino koniecznie wytrawne, maluje na szkle, I jest Waga z wszystkimi jej wadami i zaletami. Zahir - 43 lata,Lew, mężatka, syn , 2 córki , wnusia , mieszka w Malborku, pielegniarka, ma 3 koty Alja - 40 lat, mężatka (11 lat), Baran, córka - 4,5 l., syn - 9,5 l. , żółw; zawód: nauczyciel akademicki, bibliotekarz, korektor wydawniczy; w wolnych chwilach szyje, przerabia, maluje, wycina, klei, lepi, a wiosną jeździ na rolkach BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa , ma pieska goldena Beauceron-39 lat,Poznań,Koziorożec,mężatka,bez dzieci,księgarz, pies rasy beauceron ,gg859525, Haneczka - 40 lat, Wrocła, mężatka, córka 12 lat, studio reklamy, 2 koty, Mania- 46 lat, Bydgoszcz, mężatka, cukiernik, syn 18 lat córki 16 i 5 lat . KIEDYŚ BYŁY - ale już nie zaglądają IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa Goldena i tchorzofretkę, GG : 3135460, pedagog Sonik - 39 lat, Koziorożec, rozwódka ( ale nie sama), syn 18 lat, gg 2802102, mieszka we Wiedniu - w kraju - Łódź Zoi - 42 lata, Szczecin, ma pieska JA-TWA - 42 lata, Wrocław,ma owczarka niemieckiego , AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, mężatka, syn 13 lat , ma 3 letniego yorka , sąsiadka Igam FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl PENY - 41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22 , ma uroczego bulteriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Upał - was nie ma , pada deszcz- was nie ma ! Gdzie się podziewacie... :) Na Mazurach chłodno , pada deszcz od rana, dzisiaj mycia okien nie będzie, zaraz idę po zakupy i do biblioteki. Piję kawkę i jest bardzo fajnie, szkoda tylko, ze na forum tak smutno ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frezja42
Diarra tez jestem z mazur, mam w tej chwili urlop no i klops. Wszystkie moje plany wzieły w łeb. Taka pogoda/ u mnie tez leje deszcz/ sprawia u mnie wielkie rozleniwienie. Planowałam umyć okna ale poprostu mi sie nie chce. Często tu zaglądam ale nie mam śmiałości pisać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki. No i masz babo placek. temperatura z dnia na dzień spadła o 20 stopni!! A ja w niedzielę po raz pierwszy od dwóch lat wyjeżdżam na tydzień urlopu do Kudowy. ma lać i temperatura w danicach 15 stopni. Dlaczego???? Przeciez nie będe wędrowac po górach z parasolem!!! A kurtki przeciwdeszczowej nie mam. I znów skończy się barowo! Dobrze , że mam pensjonacik fajny, pokój z telewizorem więc wieczorami dziecie nie będzie sie nudzić. Pewnie codziennie bedziemy odwiedzać aguapark oraz kudowskie knajpki, Ale ja bym chciała też troche okolice pozwiedzać. I tak to jest. Ale sam fakt, że bedę odpoczywała a nie pracowała juz mnie cieszy. najważniejsze, żeby nie lało!! Diarra, jesteś sekretarką sądową? ja na urlop jadę z kuzynką, która jest nia juz od dwudziestu lat. pewnie mnie czekaja miłe opowieści z sali rozpraw. Glamour!!! Rok temu tez miałam motylki w żoładku, jezu, jakie to cudowne uczucie. I na dodatek w tym wieku , tzn wiek cudowny tylko, że motylki nie liczyłam... Całuję was ciepło, mam nadzieje, że jutro jeszcze zajrzę. trzymajcie sie ciepło. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani🌻👄🌻 U mnie dzisiaj pogoda barowa , rano lało jak z cebra, póxniej było trochę przyjemniej, a teraz wiatr i strasznie zimno. W domku przyjemnie. Przyniosłam trochę prasy do poczytania, kupiłam sporo owoców i nadrabiam zaległości w spaniu, czytaniu, sprzataniu itd. W domku nadal cichutko, bo córci nie ma, jestem tylko z pieskiem. Mam nadzieję, ze pogoda trochę się poprawi, bo widze, że dokoła ludzie zaczynają chorowac. I nawet rowerkiem nie będę miała z kim pojechac do lasu czy nad jeziorko. O pracy staram się nie mysleć I narazie jeszcze nikt nie dzwonił. Ale aż się boję mysleć co będzie jak wrócę. Znowu zapaść nie do odrobienia. Haneczko 🌻 Ja już od jakiegoś czasu staram się a oddzielać prace od domu , bo inaczej się nie da. A i tam ma to duzy wpływ na moje zycie , bo stałam się nieufna, podejrzliwa itd. Może m.inn dlatego trudniej jest mi kogoś znaleźć. No , ale praca stała, lubię to co robię i to się liczy . Miłego urlopu zyczę nawet jak nie będzie pogody. :) Ciesz się dobrym towarzystwem, miłą atmosferą i samym wyjazdem ... Frezja 🌻 no wreszcie ktoś z mojego rejonu. Do tej pory czułam się strasznie wyizolowana. Warmińsko-mazurskie wydaje się pustynia internetową. :( Koniecznie zaczernij swój nik żebyś nie poczuła na własnej skórze kontaktu z podszywaczami i nie zraziła się do forum jak to czasami z niektórymi osobami bywa. Zaglądaj do nas częściej. A jak masz ochotę to zajrzyj do mnie na gg 7802886 - jesli będę akurat to możemy sobie po sasiedzku porozmawiać. I nie zrażaj się niedostepnym słoneczkiem na gg - czasami jestem w ukryciu. :) Ja też jestem jak wiesz na urlopie ... Mam sporo czasu i jesli tak dalej pogoda się utrzyma to będę nawet często ... Pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Diarra, Diarra... :D :D :D Weszłam sobie spokojnie na nasz topik, chciałam troszkę poczytać... a tu co..? Tabelka ! I ja w niej oczywiście ! Przecież też jestem od początku ! Ale żeby dodać mi aż tyle lat !!! Jak mogłaś ! Jestem tak stara jak skamielina Zahir ! :D :D :D Witaj Frezja ! 🌼 Masz super pseudo, uwielbiam frezje. Muszę poczytać co pisałyście dalej, bo przez tabelkę nie mogłam dokończyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko👄👄👄 kurcze blade, ale się uśmiałam , dopiero teraz to zuwazyłam - z całego serca zycze Ci tyle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza tabelka - sorki za pomyłki - wypijmy za błędy - uzupełniajcie, bo i dzieciaczki nam podrosły ..... :) BEA67 - 39 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki (12,5 i 7,5 ) BUBER - 44 lata,Warszawa, inżynier,LEW, żonaty , 1 syn( I klasa liceum ) DIARRA - 42 lata, Mazury, Baran, pracuje w wymiarze sprawiedliwości , córka 17 lat, 5,5 letnia suczka rasy posokowiec bawarski , żółw wodny , po rozwodzie, GG : 7802886, GRUSZKA1234 - 42 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ma pieska- 4 letnią suczkę ( małą sarenkę), ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 MAJA5 - 42 lata, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie - ale w udanym związku , GG : 2706632, MIRINDA - 42 lata, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa - owczarka niem.i kota, GG : 4915937, mężatka MUS TRUSKAWKOWY - 40 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 SEND41 ( załozycielka topiku) - 42 lata, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham swoją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. GLAMUR - 43 lata, Warszawa, córka-18 lat, rozwiedziona, pracuje dla TV, Szymcia- l.42, mężatka, 3 dzieci - syn 18l. corki 19,5 i 2 l.- Mieszka w Niemczech (od 2004), akt .pomoc dent. W Polsce wychowawca przedszkolny (pedagogika licencjat). Ma nadzieje ze wroci do zawodu. Ksiazki, filmy, muzyka, wino koniecznie wytrawne, maluje na szkle, I jest Waga z wszystkimi jej wadami i zaletami. Zahir - 43 lata,Lew, mężatka, syn , 2 córki , wnusia , mieszka w Malborku, pielegniarka, ma 3 koty Alja - 40 lat, mężatka (11 lat), Baran, córka - 4,5 l., syn - 9,5 l. , żółw; zawód: nauczyciel akademicki, bibliotekarz, korektor wydawniczy; w wolnych chwilach szyje, przerabia, maluje, wycina, klei, lepi, a wiosną jeździ na rolkach BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa , ma pieska goldena Beauceron-39 lat,Poznań,Koziorożec,mężatka,bez dzieci,księgarz, pies rasy beauceron ,gg859525, Haneczka - 40 lat, Wrocła, mężatka, córka 12 lat, studio reklamy, 2 koty, Mania- 46 lat, Bydgoszcz, mężatka, cukiernik, syn 18 lat córki 16 i 5 lat . KIEDYŚ BYŁY - ale już nie zaglądają IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa Goldena i tchorzofretkę, GG : 3135460, pedagog Sonik - 39 lat, Koziorożec, rozwódka ( ale nie sama), syn 18 lat, gg 2802102, mieszka we Wiedniu - w kraju - Łódź Zoi - 42 lata, Szczecin, ma pieska JA-TWA - 42 lata, Wrocław,ma owczarka niemieckiego , AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, mężatka, syn 13 lat , ma 3 letniego yorka , sąsiadka Igam FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl PENY - 41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22 , ma uroczego bulteriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda 🌻 witaj - jak dawno Cię nie było. Co porabiasz w wakacje. U mnie też za oknem smutno, ale przynajmniej wreszcie można odpocząć. Jak narazie tylko mam 17 stopni ,brrr zimno .... Miłego dnia wszystkim🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frezja jest o rzut beretem ode mnie - ale fajnie .... :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczynki. To już raczej mój ostatni wpis przed urlopem. Jutro rano wyruszam do Kudowy.. deszczowo i pochmurnie ale cóz, trzeba to przezyć. Urlop w deszczu po tych koszmarnych upałach tez może miec jakis urok. Bierzemy paszporty, może uda się wyskoczyć do Czech, pomoczyć się w Aguaparku... Zobaczymy. Wazne , że sniadanku podadzą do stołu, kucharz w knajpce zrobi obiadek, trochę spacerów i relaksu. Najgorsze jest to , że zostawiam męza w pracy w absolutnym amoku, pracujemy aktualnie przy wielu realizacjach telewizyjnych i nie wyrabiamy osobowo. A ja jeszcze znikam na tydzień. Ale u nas żadna pora nie jest dobra na wyjazd. zawsze coś sie dzieje. Senda. Miło , że się odezwałaś, rozhulałaś topik a potem zniknełaś. Widze, że ostatnio Diarra 🌼 ma ochotę na pisanie, no i dobrze, przynajmniej wiemy co słychac na Mazurach. Glamour zniknęła wraz z motylami.. zazdroszcze i zycze powodzenia. dzisiaj siedzę w pracy a wieczorkiem czeka mnie pakowanie. Wyjeżdżamy na tydzień ale trzy torby są pełne! No bo nawet ciepłe kurtki zabieramy. To tyle. całuję was ciepło, będę za Wami tesknić i do usłyszenia za tydzień. bawcie sie odpowczywajcie. Całuję. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem ale się uśmiałam z wieku Mirindy ale gdy spojrzałam na tabelkę to rzeczywiście prawie tyle lat co moja skamielina:) Mirindo moje gratulacje ,jak ty to robisz,że tak dobrze się trzymasz. Haneczko gdy masz grono fajnych przyjaciół przy sobie to pogoda nie ma znaczenia,a mam nadzieję,że góry w taką pogodę też wyglądają fantastycznie. Moja młodsza latorośl już wróciła z zagranicznych wojarzy,wizytą u siostry jest zachwycona,cały czas coś nowego opowiada,a 18 jedzie jeszcze na obóz sportowy do Ostródy i to już koniec jaj laby.Już pokupowałam jej zeszyty ,jeszcze parę książek i plecak,ale myślę ,że na tym się nie skończy. Frezjo napisz nam coś o sobie ,może jakieś zdjęcie? Diarro leniuchuj do woli ,bo co dobre to szybko się kończy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowo 🌻 Ale mi dobrze , pogoda się poprawiła, nawet teraz świeci słoneczko . W domu cicho az uszy bolą. Szumi tylko wiatrak mojego komputera, a za chwilkę kolejna pralka. Zahir🌻 jak się ma stworzenie z Twojej skamieliny . Czy już je wiadział jakiś fachowiec. A może zrobisz na tym majątek :) Senda🌻 Nie rób nam tego - wracaj natychmiast :) Haneczko 🌻 udanego wypoczynku. Jak fajne towarzystwo, to połowa sukcesu. Z moją ochotą na pisanie jest zawsze dobrze, tylko czasowo nie wyrabiam- oczywiście przez pracę. Teraz jak mam urlop, przeszkodą będzie tylko przebicie się przez moje dziecię. Wypoczywaj i zbieraj siły ... Mirindko🌻 jak Twoje zwierzaki przetrwały te upały ... Czyżby stało się - Beatkę porwał mąż na niespodziewaną wycieczkę ...:) Odezwijcie się dezerterzy : Musik truskawkowy, Majeczka, Buber, Basia, Peny ( :)) Gruszka, Glamur, Szymcia, Alja,Beauceron,Mania, dla was wszystkich 🌻👄🌻 Frezja🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga - będę kląć - ale to dlatego , że przeczytałam fajny kawał i wam go powtórzę. Przychodzi wojskowy do fryzjera i mówi : - prosze mnie krótko opierdolić, Na to fryzje: - ty chuju.!!! ................................................................................... (ups - już nie będe , to przedostatni raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Pozdrawiam,jestem już po urlopie ,byłam nad morzem ,pogoda dopisała ,fotki w drodze.WITAM Frezje .Diarra lenuchuj do woli .A co słychac u Szymci i Alj . Haneczka życze udanego urlopu ,dzięki za fotki. Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Pozdrawiam,jestem już po urlopie ,byłam nad morzem ,pogoda dopisała ,fotki w drodze.WITAM Frezje .Diarra lenuchuj do woli .A co słychac u Szymci i Alj . Haneczka życze udanego urlopu ,dzięki za fotki. Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Pozdrawiam,jestem już po urlopie ,byłam nad morzem ,pogoda dopisała ,fotki w drodze.WITAM Frezje .Diarra lenuchuj do woli .A co słychac u Szymci i Alj . Haneczka życze udanego urlopu ,dzięki za fotki. Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Pozdrawiam,jestem już po urlopie ,byłam nad morzem ,pogoda dopisała ,fotki w drodze.WITAM Frezje .Diarra lenuchuj do woli .A co słychac u Szymci i Alj . Haneczka życze udanego urlopu ,dzięki za fotki. Miłego wieczoru .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×