Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Zahir mocno, mocno trzymam kciuki za fasolkę i jej mamusię! Będzie dobrze! Dziewczyny przyślijcie i do mnie zdjęcia, proszę... Jestem z wami cały czas tzn. czytam o czym piszecie, ale sama nie mam jakoś nastroju na pisanie, wybaczcie... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zahir mocno, mocno trzymam kciuki za fasolkę i jej mamusię! Będzie dobrze! Dziewczyny przyślijcie i do mnie zdjęcia, proszę... Jestem z wami cały czas tzn. czytam o czym piszecie, ale sama nie mam jakoś nastroju na pisanie, wybaczcie... Pozdrawiam 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! u nas również pogoda deszczowa, chociaż w tej chwili wypogodziło się. I tak już ma być, od jutra zapowiadają znaczną poprawę pogody. Zahir🌻, a co to za herbatka z żenszenia, jestem zaiteresowana. Pozdrowienia dla Perełki i jej maleństwa, napewno będzie dobrze, u mnie też się rodzina powiększyła; mojemy bliskiemu kuzynowi urodziła się trzecia córeczka, ciut rozczarpwany bo chciałby też i chłopca, sądzę jednak, że najważniejsze jest to aby mama i córcia czuły się dobrze. Haneczko🌻 robienie przetworów na zimę w tym roku jest bardzo trendy. A tak wogóle to może mąż zrdadziłby nam przepis na ogórki w zalewie musztardowej. Mirinda🌻- pozdrowionka serdeczne, ja też często czytam, a nie piszę, rozumiem Cię, trzymaj się👄 Diarra🌻 ja ostatnio na osiemnastkę, / mąż jest chrzestnym/ kupiłam srebną biżuterię i daliśmy kasę. Beatko🌻 prześlę Ci swoje zdjęcia z wakacji i wtedy bedziesz mnie mogła przesłać. Basiu 🌻 życzę bardzo udanego wypoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senda 🌻 ja też chcę Twoje fotki z wakacji :) Dziewczyny - przed chwilką wróciłam z grzybów. Pojechalam z bratem dopiero po południu i mam znowu pełen kosz , różnorakie - sa wspaniałe. Teraz muszę je oprawić i włozyć do suszarki , którą specjalnie pare dni temu kupiłam. Suszarka bedzie miała chrzest bojowy. Mirindko🌻 ale pamiętaj o nas i czasami pomachaj chociaż łapka. :) Perełko 🌻 trzymamy kciuki za jutrzejszy poród . Zahir🌻 powiedz kiedy mamy wypić za zdrowie malucha :) Teraz uciekam do kapieli , bo mam wrażenie, ze kleszcze mnie atakuja. Przed chwilką usmierciłam juz dwa ( łażące) . Ochydztwo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięn dobry bardzo!!!!!!!!! We Wrocławiu ciepło i świeci pięknie słoneczko. Zahir🌻uszku jak tam Perełka???? Uściskaj ja mocno. Diarra🌻uszku uwazaj na kleszcze. Senda🌻uszku fotki dzisiaj wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry z Wrocławia. jest cieplutko i bardzo przyjemnie , idealna pogoda na zwiedzanie i spacerowanie. Ja oczwiście sedzę w biurze więc to spacerowanie tylko w marzeniach. Chyba jednak zaraz wyskocze gdzieś na obiad bo mam wściekłą ochotę na dobry żurek albo barszczyk. Moja alergia na powiekach nie mija, rano znowu obudzialam się zapuchnięta, nie wiem czemu dziadostwo nie przechodzi. Chyba skończy się u lekarza. Moje dziecię podziebione siedzi w domu, na szczęście miała tylko stan podgorączkowy i nie rozłozyła się całkowicie, wystarczyło wapno i witamina C. Moje zdjęcia z wakacji nadal nie chcą wyjść z domowego komputera, muszę je chyba przepisać na płytę i dopiero do was wyslę. Życzę miłego słoikowania, mój mąz zrobił wczoraj 40 słoików papryki, którą tylko on sam jada bo ja nie znoszę. Dzisiaj serwuję na obiadel leczo, już mi ślinka cieknie. Kupiłam takie fajne małe cukinie. A macie może przepis na cukinię faszerowaną??? Byłabym wdzięczna za przepis. To tyl ode mnie. całuję was cieplutko. Hanna Dziewanna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🌻👄🌻 Beatko:) bilans kleczszowy był następujący: 2 łażące , 1 wczepiony w prawym boku - wszystkie unicestwione. Mam małą czerwoną plamkę i mam nadzieję, ze na tym będzie koniec i nie zaraził mnie niczym paskudnym. Co najwyżej grozi mi borelioza , bo od zapalenia opon mózgowych jestem zaszczepiona. Będę czujna i musze obserwować czy nie będzie jakiegoś rumienia wędrującego. trochę o tym czytałam. Zahir🌻 czekamy na wieści z porodówki :) czy juz możemy oblewac narodziny fasolki :) Na Mazurach pada deszcz, ale jest cieplutko. Miłego dnia wam wszystkim życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możecie pic za zdrowie i szczęśliwe rozwiązanie Perełka ma Zuzię wyjęli ją około godzi.10.45 waży 2800 ,ma 50 cm.wzrostu,czarne włoski.Macie wielką buźkę o niej ,dziękuje za troskę.Mi też spadł kamień z serca.Będę dzwoniła do nie wieczorem to uzyskam więcej szczegółów .Później tu zajrzę i poczytam i odpowiem na pytania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Gratulacje dla Perełki z okazji urodzin córeczki. Niech malutka Zuzia rośnie zdrowo i przynosi same radości. To wspaniałe uczucie zostać mamą. Buziaczki dla szczęśliwej mamy i maleństwa :D 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 A ja kochaniutkie zostawiam Was teraz na 2 tygodnie. Zaraz kończę pracę, muszę się jeszcze spakować i jutro z samego rana wyjeżdżamy do Grecji. Trzymajcie się cieplutko... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Diarra 🌻 Mam nadzieję, że zregeneruję siły i znowu mi się będzie chciało chcieć... Bo czuję się wyeksploatowana nieprzytomnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiu - będzie o.k. :) A ja przed chwilką dostałam kolejną miłą wiadomość , średnia córka mojej przyjaciółki ( tej o której pisałam, że jej najmłodsza córka miała w ubiegłym roku wypadek i straszne problemy ze zdruzgotaną nogą) o godzinie 14.00 urodziła dziewczynkę - malutka 2950 g, 50 cm i ma mieć na imię Alicja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam Wam o jutrzejszym święcie 🌻 Postarajcie się zajrzeć i wznieść toast za nasz topik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania 111
Gratulacje dla Perełki i dla Zusi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć słoneczka ,Zuzia ma mieć jeszcze dzisiaj transfuzję ze względu na ten konflikt,rośnie jej bilirubina,leży po lampami jest taka słodka poczta szwankuje jak sie naprawi to wyślę jej zdjęcia.Noc mam już z głowy ,ale mam nadzieję,że będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór wszystkim🌻👄❤️ GRATULACJE DLA PERELKI I JEJ FASOLKI, A WŁAŚCIWIE ZUZI 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Diarra🌻 to już naprawdę rok, świetnie byłoby, gdyby zajrzeli tu wszyscy jutro, ciekawe czy kiedyś się spotkamy, nasze zamiary pozostały tylko zamiarami, często jednak w życiu jest tak, że planów czy chęci mamy wiele, ale później jakoś nam to wszystko umyka. powiem szczerze, że zakładając ten topik nie sądziłam, że tak długo przetrwa:D :D :D Diarra wyślę zdjęcia, tylko na który adres. Haniu🌻 a może to wcale nie uczulenie od kosmetyku, tylko złapałaś jakieś zapalenie spojówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zahir , przykro, że maleństwo musi się męczyć, ale będzie dobrze, ja gdy rodziłam swoje dziewczyny, ze mną były mamy, których maleństwa były w podobnej sytuacji co Perełki i lampy zawsze pomagały. Będzie dobrze.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ze słonecznego Wrocławia.!!!!!!!!!! Ale dzisiaj mamy wielki dzień , wszystkim forumowym kolezankom życze następnych lat w tym towarzystwie. Ciesze sie bardzo że jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Słoneczka🌻👄🌻 Z okazji naszego świeta życze wam duzo radości , usmiechów każdego dnia i żeby nasze spotkania trwały nadal w miłej atmosferze. Wszystkiego dobrego :) Zahir 🌻 trzymam kciuki za Zuzię. I czekamy na fotki. :) Senda🌻 miałaś super pomysł z tym topikiem i jestesmy już rok. Wyobrażałaś sobie - 12 miesięcy ! :) Jeśli chodzi o mój adres to jesli masz - to ten z wirtualnej - zaraz do Ciebie coś napiszę :) Dzisiaj chyba będę musiała iść do lekarza, bo zaczerwienienie po kleszczu niestety powieksza się :( zaraz poczytam o tej boreliozie, bo nie wiem czy już się martwić czy jeszcze nie ... Czy ktoś z was wie coś więcej na ten temat ... Miłego dnia dla wszystkich obecnych i nieobecnych forumowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zdjęcia rozesłać najpierw po rodzinie a z poczty przychodzi mi raport ,że limit wyczerpany i co mam teraz robić:( Diarro te dzieciątko jest słokie jak cukiereczek ,a powiedz mi jak je wysłałaś to może ja spróbuję,a może w ten sposób co skamielinę ,ale nie pamiętam jak to się robiło bo to Perełka wysyłała. Zuzia dobrze zniosła transfuzję ,rano mieli jej pobrać krew na bilirubinę,jeżeli będzie nadal wysoka to ponownie transfuzja. Takie maleństwo a już musi się tyle wycierpieć.Perełka jest obolała i bierze leki p/bólowe,często płacze ,już nie wiem jak mam ją pocieszać. Pamiętam o dzisiejszym święci ,dobrze,że was mam ,jesteście takie kochane👄🌼,ale jakoś mi dzisiaj smutno bo nie lubię takich niejasnych sytuacji. Sendo ta herbatka to z BIO ACTIV kosztowała 4,70 jest 20 serduszek,w sumie pisze,że dla ludzi w podeszłym wieku,a co ja już babcia przecież:),pisze,że poprawia pamięć,wzmacnia siły witalne organizmu,koi nerwyitp.w smaku jest dobra,a żeńszeń to korzeń życia,energi .Ja lubię trochę poeksperymentować,zaczęłam pić znowu nalewkę z octu jabłkowego bo przytyłam ze 4 kilo,i żle się czuję jak siedzę na oponce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sto lat dziewczyny na ten roczek. Co prawda nie byłam od poczatku ale jak raz się wpisałam, to od razu się zakochałam. Myslę, że kiedyś takie spotkanie w naturze byłoby super. Może kiedyś się uda!! To dzisiaj wieczorem proszę, by każda z pań lampką wina uczciła ten fakt. Ciekawa jestem, kto dzisiaj zajrzy. Może i Szymcia w końcu się odezwie. Wrocław deszczowy, smutny i chłodny , rano znowu nie widziałam na oczy i nie jest to racej kwstia spojówek, bo same oczy mnie nie pieką, nie łążawią ani nie bolą. Za to potwornie swędzą mnie powieki i i puchnę jak słoniatko. Zaraz idę do apteki po jakiś lek antyalergiczny. Robiłam okłady z rumianku ale nic nie pomogło. skóra na górnej powiece wręcz się kruszy. To tyle narzekania. Wczoraj wieczorem była u mnie przyjaciółka ze swoją 18to letnią córką haneczką po które odziedziczyłam swój nick, która właśnie wróćiła z chłopakiem z wojaży po Chorwacji. Podróżowali stopem, spali na lewo na campingach albo na plaży... Jak tego słuchałam, to mi skóra cierpła. Czy moję dziecię też za pare lat będzie mnie wystawiać na takie stresy??? Jak wam idą szkolne przygotowania. My plecach i zeszyty oraz przybory mamy kupione za to ani jednej książki. Muszę się zebrać, został tylko tydzień... Zahir, ja trochę przytyłam biorąc hormony i bardzo bym chciała zrzucić 3-4 kilogramy. jak to zrobić. jem naprawdę niewiele, zero słodyczy, lodów a stracić wagi nie mogę. No to trzymajcie się ciepło, miłego popołudnia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem. Dzionek szybko zleciał. Pracowicie. Zahir - podam ci link do stronki z darmowym umieszczaniem fotek. Jak ja sobie poradziłam to dla Ciebie też będzie pestka. I czekamy na fotki Zuzi. :) http://www.upfoto.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napewno wypije toast. Juz za 15 minut. Haneczko co do zakupów szkolnych to u nas tak samo, prawie jest wszystko oprócz podręczników. Jeżeli kupujesz nowe podręczniki to podam ci linka do księgarni internetowej ceny ksiązek sa niższe od 2 do 5 zł. niz w księgarni. www.szkolne.ksiazki.pl. ( mieści sie we Wrocławiu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×