Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Moje przygotowania do roku szkolnego są jeszcze daleko w lesie . Ja nie lubię kupowac na zapas. Jeszcze nie wiadomo kto jaki zeszyt będzie wymagał , jakie przybory, lepiej chilkę poczekac. jest teraz tego tyle, ze na zapas nie trzeba szaleć. Z teczką chyba jeszcze przechodzi ten rok. :) Przed chwilką obejrzałam nowy katalog z firankami i zasłonkami i chyba jestem już zdecydowana na firaneczkę do dużego pokoju. Musze coś zmienić , bo stara już mi się opatrzyła. Musze jeszcze poczekac jak zdecyduje się moja kuzynka , to razem zapłacimy koszty przesyłki. Moje koleżanki zamawiały już w ten sposób firanki i inne rzeczy ( np. obrusy ) i zawsze były bardzo zadowolone. Czy wy korzystałyście kiedys. Jakoś nie mam wyobraźni jak idę do sklepu a pani w sklepie odwinie tylko kawałeczek z rulonu i na tym kończy się prezentacja. :) W jakim stanie są wasze nerwy na te wyskakujące reklamy :( mnie powoli zaczyna to dobijac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra czy te firanki to z Wisanu. Jeżeli tak to ja tylko zamawiam tam firanki i moje koleżanki również. I robimy tak samo jak ty czym nas więcej tym mniejsza opłata za przesyłke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko🌻 Nie byłam u lekarza. Obserwuję to zaczerwienienie i córka już mówi, ze mam schizę ! ale jest raczej co chwila mniejsze aniżeli ma się powiekszac, więc jakoś strach ode mnie odszedł. Obejrzałam kilka stronek w internecie na temat kleszczy i boreliozy i mój rumień jest całkowicie inny niż tamte :) Poza tym ja już wielokrotnie miałam wczepione kleszcze i dotąd nigdy nie panikowałam i nic nie było , więc pewnie i tym razem będzie o.k. On przeciez wczepił się we mnie raptem z jakąś godzinkę. Po przyjeździe z lasu obejrzałam się dokładnie i nic nie było. Później czyściłam grzyby i dopiero jak poszłam się kąpać zauważyłam, ze siedzi i chla ! Więc nie siedział długo, nie zdążył się opoić - więc jeszcze chyba nie miał czym zwymiotować :P Obrzydlistwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5 minut temu wybuła pierwsza rocznica :) samej głupio pić , bo w domku jestem tylko z pieskiem , ale zjem kilka brzoskwiń z nalewki :) nasze zdrówko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Beatko z Wisany. Są piekne i wcale niedrogo mnie wyniosą. Chyba w sklepie więcej bym zapłaciła. :) Brzoskwinki sa pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i roczek mamy juz za sobą.Hurrrra!!!!!!!!!! Zaraz mnie szlag trafi z tymi reklamami. 😠😠😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam chęć na białe, a póxniej zobaczę. Córcia chce do swojego pokoju rolety i tylko takie kolorowe tiulowe zaslonki. Niestety teraz przy wydatkach szkolnych muszę te zakupy rozłożyć na raty. Zaraz przyjdzie też czas na zakupy odziezy jesienno zimowej. Córcia już buszuje po sklepach za kurtką na jesień i jak znam zycie poleci na taką z \"górnej półki\". Ech życie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak na rocznice to nas malo. Diarra wysłałam jeszcze kilka zdjęć z wakacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miłe koleżanki Bardzo dawno już nic nie pisałam. Pojawiłam się na krótko i nagle znikłam. A to dlaetego że ostatnio mam bardzo poważne problemy, dostaję niezłe kopniaki od życia, nie mam nastroju i chęci do niczego. Ale myslę że wiecznie nie może tak być i któregoś pieknego dnia obudzę się i uznam że moje wszystkie troski to tylko zły sen. Postaram sie pisać częsciej. Z okazji roczku życze wszystkim następnych latek. Pozdrawiam bardzo bardzo gorąco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze jestem, ale niestety musze przepychac się z dzieciątkiem i dlatego jestem tak nieregularnie. :) Beatko 🌻 zaraz sprawdze pocztę , dzięki za fotki , fajnie chociaż pomarzyć ... Frezja 🌻 my tez mamy kłopoty i duże i małe. Rozumiem co musisz przechodzic. Ale nie poddawaj się . Zaglądaj do nas i porozmawiaj. Chociaz teraz z obecnością na forum u nas bardzo kiepsko , to mam nadzieje, ze będzie lepiej. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 fotki super, ładne masz te panienki. I widze, że i wy grzybki zbieracie . Ja na jutro na 8 rano jestem umówiona z tatą na wyjazd do lasu. Moja suszarka do grzybów sprawuje się doskonale. Wysuszyła cały kosz grzybów bardzo ładnie. Jutro będzie następna porcja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny, pewno spóżniłam się na roczek, trudno byłam u taty w szpitalu, jeszcze zakupy i tak jakoś zeszło, że dopiero wróciłam. A więc swietuje teraz, mam pyszna kanapeczkę z białym serkiem, własnej produkcji i piweczko FREEQ, jeśli jeszcze jesteście dołączcie do mnie. DZIEWCZYNY I CHŁOPAKU BARDZO SIE CIESZE, ŻE JESTEŚCIE, ŻYCZĘ WAM SAMYCH DOBRYCH CHWIL, RÓWNIEŻ I TYCH SPĘDZONYCH RAZEM Zakładając ten topik nie przyszło mi nawet do głowy, że tyle przetrwa, ile tu różnych ludzkich historii. Ale to wszystko dzięki WAM. DOBRZE< ŻE JESTEŚCIE. 🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️ Jakież to wspaniałe, czuć się bezpiecznie z osobą, przy której ani nie ważysz myśli, ani nie mierzysz słów, ale wylewasz je dokładnie takie, jakimi są, nie oddzielając ziarna od chwastów, wiedząc, że przyjazna ręka przesortuje je, zatrzyma to, co wartościowe, a resztę rozwieje podmuchem miłego wiatru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Senda 🌻 ja jeszcze świętuję , brzoskwiniami i rodzynkami z nalewki. Beatka nam się już ulotniła , Frezja tylko zajrzała. No to sto lat. :) A gdzie reszta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DIARRA🌻-czy zdjęcia dotarły? Jeśli nadchodzi wieczór i nudzisz się, Jeśli zamgli się czy deszcz spadnie, Jeśli opadną martwe liście, Jeśli będzie ci źle, Jeśli nie będziesz za dziesiątą granicą, Daleko od mego domu, mych drzwi, Wejdź za próg, przyjdź mi powiedzieć \"dzień dobry\".. Jeśli żyjesz niekiedy zdała od słońca, W moim sercu dzieją się cuda I śmiechu jest ile dusza zapragnie, Dla tego, komu go nie dostaje. Przyjaźń lepsza jest niż wszystkie banki, Droższa niż sztabka złota... Nie zapomnij mi powiedzieć \"dzień dobry\". Zadzwoń czasem do mnie, Wystarczy usłyszeć głos... Zawsze ktoś jest dla kogoś. Nie wszyscy są egoistami, Zawsze jest ktoś dla tego komu smutno, Tak wielu ludzi spotykasz na swych drogach... Przyjdź, jeśli chcesz, Przyjdź mi powiedzieć \"dzień dobry\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam od ciebie zadnych fotek ani na poczcie wirtualnej ani na onetowej :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszę się Diarro, że jesteś no to świętujemy:) Tata, czyje się nie najgorzej, chociaż jest bardzo obolały i słaby. Wstępnie wychodzi w poniedziałek, a jak bedzie to zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra🌻 wysłałam ci dziś rano w odpowiedzi na Twóją wiadomość. Wyślę jeszcze raz za chwilę, bo mała domaga się pacierza ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niestety nie dotarło :( Bo jeszcze przed chwilą pocztę sprawdziłam. Wyślij jeszcze raz. Ja teraz już musze znikać. Znowu moje dziecko domaga się neta. Pozdrawiam serdecznie. Miłych snów wam wszystkim i licze na częstsze spotkania. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry bardzo!!!!!!!!!!!! Za oknem pieknie słoneczko świeci, ciekawe jak długo?????????? Miłej soboty .Do później papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny. Wsrtd się przyznać ale dopiero wstała. Uwielbiam sie wysypiać w weekendy i żadna siła nie jest mnie w stanie ściągnąć z łóżka. Wczoraj świętowałam , a jakże, popijałam białe winko, tylko że córcia nie chciała mnie do kompa puścić, a jak skończyła buszowanie to ja już nie maiłam siły na pisanie. dzisiaj wyciaga mnie do Ikea bo upatrzyła sobie jakiś stolik metalowy do pokoju, więc idziemy obejrzeć. A jutro znowu impreza bo córka przyjaciółki kończy 18 lat. czeka mnie robienie sałatek bo przyjaciółka pracuje do nocy więc obiecałam, że pomogę. Słońce piękne we Wrocławiu, mam nadzieję, że u was też. Oczy leczę maścią Cortineff i dzisiaj juz mniej piecze ale opuchlizna jest nadal. Miłego dnia dziewczynki. Diarra, napisz jak grzybobranie. Pozdrawiam. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie!!!!!!!!!!! Diarra jak twoje grzybobranie????? Pochwal się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🌻👄🌻 Beatko 🌻 Grzybobranie bardzo udane. Obie z Madzią mamy po pełnyum koszu. Teraz pojawiły się też turki i uzbierałam ich prawie pełna reklamówkę , wszystkie zdrowiutkie i przesliczne , a znierałam tylko te ładniejsze , reszta została w lesie. Dzisiaj mogłabym je workiem do domu zwieźć. Podzieliłam się z sąsiadką, która nigdy nie ma czasu na grzybobranie.. Pogoda była w kratke, bo nawet trochę padał deszczyk ale było cieplutko i bardzo przyjemnie, tym bardziej jak się trafiało co chwila na borowika.Teraz suszarka chodzi pełną para - całutka załadowana. A reszta grzybków jutro na obiadek do ziemniaczków. :) Senda🌻 dziekuję za fotki, wreszcie widze ciebie wraz z rodzinka w całej okazałości. Teraz już wiem skąd te Twoje panienki takie piekne blondyneczki . :) Haneczko 🌻 ja jeszcze przez tydzień będę odsypiać :) Jak ja wam zazdroszczę tej IKEI . Byłabym stałym bywalcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ledwo doczyściłam paluchy od grzybów i już na nic więcej nie mam chęci. Już po południu zrobiło się ciemno na dworzu , pada od czasu do czasu i chyba jest bardzo niskie ciśnienie, bo jestem strasznie padnięta. Próbowałam zapuścić paznokcie , ale po dzisiejszym grzybobraniu wyglądałam jakbym pracowała na roli i nigdy się nie myła. Natychmiast wymoczyłam je dokładnie, obcięłam i teraz paluszki mam jak przedszkolak. :( I znowu lakiery do paznokci musza poczekać . Aha - dzisiejszy bilans kleszczowy : 0 ! A slad po ukąszeniu malutki , więc chyba dobrze, ze nie spanikowałam. A tak najbardziej bałam się tego leczenia antybiotykowego. Podobno bardzo długotrwałego. Jak pomyslę, że gdyby lekarz je zalecił ( tak na wszelki wypadek) i póxniej męczyć się ze skutkami brania amtybiotyków ( grzybica i in.) . To ciarki przechodza mnie po plecach .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Janko 🌻 IKEA ma super towary , ja mam do najblioższego do W-wy - czyli daleko ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×