Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześc dziewczyny!!!!!!!!! Diarra 🌻uszku dzięki za piękną kartke z życzeniami. Najważniejsze że córci nic się nie stało. Haneczko , mnie tez te świ ęta nie cieszą,i też mi sie marzy jakis wyjazd, ale pomarzyć dobra rzecz. Miłego dnia . Buziaki Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarko-obys racje miała. A tymczasem zegnam sie z Wami moje drogie kolezanki w tym starym , niedobrym dla mnie roku, mam nadzieje na kwitnienie znajomosci topikowej w Nowym, jaszcze lepszym dla nas wszystkich Roczku, musimy zorganizowac-wzorem innych topikow spotkanie ;)Sle Wam najszczersze zyczenia świateczne i życze szampańskiej zabawy sylwestrowej.Do poczytania!!!!!!Jutro rano wyjeżdżam z dziecmi do rodziców, nie wiem,kiedy wróce, ale na pewno bedzie mi Was przez ten czas brakować.Pa!!!!❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść dziewczynki.Widze,ze przygotowania pelną parą ,tak ,jak i u mnie.Jutro nareszcie dzień wolny ,chociaz nie do końca ,bo ostatnie sprawunki kupić trzeba ,żółwia przytachać do domu i ukryć gdzieś ,aby przed czasem nie został znaleziony.ale choinka w końcu ubrana ,a mnie chandra jakaś ogarnia i święta nie cieszą -brak słońca chyba ,trzeba do solarium chyba wyskoczyć .TRZymajcie sie ciepło .😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany życzę wam zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercach zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni, która jak miłość wzrasta, kochanej twarzy, co rano budzi, i wokół pełno życzliwych ludzi To dla was te życzonka wirtualne koleżanki,bo obawiam się ,że od jutra to nie będę miala czasu na siedzenie w internecie.Dzisiaj wróciłam z pracy zrypana,miałam nadzieję,że będzie już świątecznie ,mało chorych.A ku memu zdziwieniu oddział prawie pełny i średnia wieku to 70 lat.Ludzie starzy garną się na święta do szpitala bo tu nie będą sami,dostaną jeść,czystą pościel i ciepełko.Smutne to ale prawdziwe.A choróbsko zawsze jakieś wymyślą.Ja pracuję w pierwszy dzień świąt.Jestem już tym trochę zmęczona i czekam na tę wigilię i święty spokuj chociaż przez chwilę.A jutro bedę zaginać w kuchni.Boże jak ja nie lubię garów!!!! Całuję was mocno i niech ta atmosfera świąt wejdzie do waszego domu czym się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt:D Właśnie wstawiłam piernik do prodiża więc na minutkę do Was. Wszystkie jak widzę w pełni sił wzięły się do dzieła. U mnie rodzina ubiera choinki- mamy ich trzy.Uwielbiamy ich zapach i kolory światełek odbijających się w bombkach. Jestem wykończona- nie mam prezentu dla męża i córci.:o Tylko syn obkupiony. Zabieram się do serniczków. Pa .👄🌻 Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zapracowane dziewczynki!Własnie skończyłam ogarniać chałpe i wskoczyłam na chwilke zobaczyć co porabiacie.GOTOWANIE,pieczenie ,prawdziwe gospodynie,a ja tam za garami nie przepadam i najchetniej bym pojechała na gotowe,a tu goście jeszcze w pierwszy dzień swiąt tłumnie przybędą a mnie sie marzy cisza ,spokój ,słodkie lenistwo przed kominkiem z pilotem i lampką wina w ręku.Zahir,rozumiem doskonale o czym piszesz ,poniewaz przez wiele lat pracowałam w szpitalu i zawsze na swieta bylo sporo starszych ludzi ,którzy nie chcieli wyjśc na swięta do domu i przed swiętami po prostu pogarszało si im... Ale musze CI powiedziec ,ze czasy szpitalne wspominam z wielkim sentymentem i czasem mysle o powrocie .Koncze ,dziecko do spowiedzi trzeba wyprawić.nie przemęczajcie sie więc ,pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słońca 🌻👄 Tyle zajęć , ze na nic nie ma czasu ... Zakupy zrobione, jutro pieczenie i w trochę jeszcze sprzątanie . Dzień po świetach mam wolny więc perspektywa 5 dni nastraja pozytywnie :) Przesyłam wam przepis na ciasto świąteczne ; http://www.iv.pl/view/4122.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie już w świątecznym nastroju. Wczoraj wróciłam z pracy o 23.00, zajrzałam na chwilę ale nie miałam juz siły na wpisy. Dzisiaj byłam w domu o 21.00 i wyobraźcie sobie, że upiekłam dwa serniki. Myślałam, że zrobię to jutro , ale nalałam sobie Cinzano , złapałam mikser i oto cała kuchnia przesiaknięta słodkim zapachem. Ale jutro juz nie pracuje i zamierzam spać do jedenastej. Potem odkurzanie bo mieszkanie jak po wojnie, zakupy w carrefour (winko na swieta). manicure i inne takie a wieczorem jeszcze światecznie u przyjaciółki umówiłyśmy się na cytrynówkę przedświąteczną. A w niedzielę rano w samochód i do Bielska Białej... Bardzo jestem zmęczona lae jakos od dwóch dni moje nastawienie doświąt zdecydowanie się zmienia i poprawia. Zahirku, ja mam taka pracę, że i nie raz w święta pracowałam a rodzina w wigilię np do 20.00 na mnie czekała, bo miałam dyzur w TV. A mój dziadek był kierowca karetki pogotowia i pamietam, że jako dziecko czekało sie do 21 czy 22.00 aż dziadek wrócił z pracy i dopiero wtedy się zasiadało do stołu. To czekanie było najwspanialsze. Netka, odpoczywaj, odreaguj i wracaj cała, zdrowa i szczęśliwa. I pozdrów Pszczyne ode mnie. Ja mam mały stresik, bo dziecię wieczorem poszło do łóżka z silnym bólem gardła, zatok i głowy. dałam jej aspiryne i wapno i zobaczymy jutro co będzie. Mimo wszystko nie chciałabym choróbska na świeta. Diablica czapki nosić nie chce i teraz wychodzi/ Dziewczynki, jutro do was jeszcze zajrze a potem może byc gorzej. Chociaż moja siostra ma od niedawna w domu internet więc postaram sie wpaśc choć na chwilę. A na razie życzę Wam na jutro miłego gotowania i sprzatnia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Zapomniałam dodac, że pierwsza choinka już stanęła w kuchni. Szcztuczna i srebrna ale sliczna i urocza ozdobiona tylko kupionymi przeze mnie ozdobami ze słomi upiekszonymi brokatem. Stoi w kuchni na olbrzymim parapecie. A jutro kupi mąz dużą , prawdziwa do dużego pokoju, więc jutro czeka nas zdobienie drzewka. Alez się miło w domku zrobiłao. Niby nic, ale jednak inaczej. To dobranoc raz jeszce. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w przedświateczny weekend , już czuję te wasze zapachy pieczonych ciast, mięs, choinek . Niech tak radośnie i uroczo będzie cały czas. Ja zaraz ruszam na ostatnie przedświateczne zakupy. Miłego dnia życzę wszystkim zapracowanym kobietkom. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie niech Cię aniołek ode mnie uściśnie i przekaże serdeczne życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Dziewczyny , Zdrowych i wesołych świat.!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny życzę Wam radosnych, spokojnych, rodzinnych Świąt, dużo prezentów i miłości, no i choć troszkę śniegu. Diarra bardzo dziękuję za kartkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W dniu Bożego Narodzenia; Dziś składamy Wam życzenia, Aby raźniej w duszy było, Aby Wam się dłużej żyło, Aby szczęścia i radości, Pomyślności i miłości Z życia nigdy nie ubyło, Aby Wa się lepiej żyło. W życiu bez smutku i cierpienia, Oto moje są życzenia. 🌻:) :) :) :) 🌻:) :) :) 🌻:) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Wam drogie koleżanki za życzonka,właśnie zaczął się czas przygotowania do kolacji wigilijnej,z kuchni same zapachy a roboty było po pachy,ale to się opłaciło i rodzinkę w dobry chumor wprawiło. Wszyscy się krzątają i na prezenty czekają. Mam nadzieję,że będziemy miały o czym pisać i słać sobie zdjęcia z tej uroczej chwili.Całuski dla Was .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️:D❤️ W wilię świąt Bożego Narodzenia wszystkim paniom ślę życzenia by radosne były dni. By rodzina uśmiechnięta podziwiała wasze dary kulinarne i duchowe. Sercem niech odpowie serce. Wszystkim Ewom ❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - to jest praimię. Praimię wszystkich kobiet. Ewa brzmi jak ozdoba, A kobiecie jest dobrze w ozdobie! To nic, że na Ewę pada Cień aż z rajskiego drzewa, Niech pada, bo atrakcyjniej Wygląda w tym cieniu Ewa. (...) Ludwik Jerzy Kern --^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^--^==^==^ Mirindko - moc usmiechów, zdrówka i słodyczy .... 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewangelia Jana rozdzial I 1 Na początku było Słowo, a Słowo było u Boga, i Bogiem było Słowo. 2 Ono było na początku u Boga. 3 Wszystko przez Nie się stało, a bez Niego nic się nie stało, co się stało. 4 W Nim było życie, a życie było światłością* ludzi, 5 a światłość w ciemności świeci i ciemność jej nie ogarnęła. .......... 9 Była światłość prawdziwa, która oświeca każdego człowieka, gdy na świat przychodzi. 10 Na świecie było , a świat stał się przez Nie, lecz świat Go nie poznał. 11 Przyszło do swojej własności, a swoi Go nie przyjęli. 12 Wszystkim tym jednak, którzy Je przyjęli, dało moc, aby się stali dziećmi Bożymi, tym, którzy wierzą w imię Jego - 13 którzy ani z krwi, ani z żądzy ciała, ani z woli męża, ale z Boga się narodzili. 14 A Słowo stało się ciałem i zamieszkało wśród nas. I oglądaliśmy Jego chwałę, chwałę, jaką Jednorodzony otrzymuje od Ojca, pełen łaski i prawdy. dozo swiatla Wam zycze dzis i jutro i w Nowym Roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Laseczki. Serdeczne pozdrowienia z mglistego Podbeskidzia. U nas spokojnie, bez obżarstwa- narazie, bo wieczorem czeka nas wizyta u mojego kuzyna i jego rodziny a tam stoły się uginają od wszystkiego. Ja jednak nabyłam u zaprzyjaźnionej pielęgniarki preparat pod nazwą Chitozan, kt óry powoduję, że tłuszcz zawarty w posiłakach się nie wchłania. Trzeba to pić trzy razy dziennie do większych posiłków. To jest wyciąg ze skorupiaków. Zobaczymy. Jeśli w święta kilogramów nie nabiorę to znaczy , że działa. Wigilia minęła nam bardzo spokojnie i bez kłótni rodzinnych, po kolacji do północy popijalismy winko i gadaliśmy. A rano wszyscy spali do 10.00 i sniadanie było na 11.00. Jutro jeszcze muszę wybrać się na cmentarz do dziadków a po południu powrót do Wrocławia gdzie wieczorem czeka nas jeszcze imprezka u znajomych. Ot i tak mijają święta. Góry bez śniegu i zalane deszczem. Jak na Wielkanoc. Ściskam Was wszystkie, bawcie się dobrze. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata 🌼 Diarra 🌼 dzięki za życzenia. :) Pierwszy dzień Świąt dobiega końca, niedługo będzie i po świętach. Szkoda, że śniegu brak. Córka dostała cyfrówkę, wreszcie i ja będę mogła przesłać Wam jakieś zdjęcia. Muszę się tylko nauczyć, jak to się robi. Miłego odpoczynku i dalszego świętowania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w pierwszy dzień świat, który już dobiega końca i całe szczęście . Takie siedzenie w domu jest dla mnie karą, byliśmy na cmentarzu bo dzisiaj mija 10 lat jak zmarł mój tata a wieczorkiem poszlismy na spacerek po naszym pieknie oświetlonym Rynku, obejrzelismy szopke i wrócilismy . Jeszcze tylko jutro :( . Buziaki i miłego jutrzejszego świętowania Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołych świąt. Jestem objedzona , zmęczona jedzeniem i ociężała od jedzenia. Jak pomyślę , że jutro powtórka to już mi się czka.. W nocy syn dostał gorączki i całą noc nie spałam.Może jutro się wyśpię. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny , poswiątecznie. Nareszcie. Były to najgorsze świeta w moim zyciu .Ale juz minęły i myśle że drugich takich nie bedzie. Miłego dnia. Buziaki Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko - jak to strasznie zabrzmialo , najgorsze świeta w zyciu - czyżby coś złego się stalo ? mam nadzieje że nie ... U mnie było całkiem przyjemnie , Wigilia spokojnie u taty , pierwszy dzień swiat tez w gościach , a wczoraj u mnie miałam spotkanie z przyjaciółmi i było bardzo super , były kolędy , a póxniej nawet tańce, bawilismy się chyba do 2 w nocy. Bardzo przydaje mi się teraz ten wolny dzionek. Jestem już po prysznicu , sniadanku , zaraz wypiję kawkę ... Dla mnie te święta były udane chocby z tego wzgledu , ze mąż mojej kuzynki , z którym byłam na ścieżce wojennej od prawie 2 lat - przyszedł i zanim złozył mi zyczenia świateczne - przeprosił mnie za to co złego mi zrobił i prosił o przebaczenie i żebysmy zakopali topór wojenny głeboko. Kiedys opowiadałam o podłozu tego konfliktu , ale było to dawno i pewnie z obecnego składu tylko Beatka pamieta o co chodziło . I chociaż miałam do niego ogromny żal , to kamień z serca mi jednak spadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarruniu,nić strasznego się nie stalo ale jest mi źle i poprostu nic mnie nie cieszy. A na dodatek rodzinka w święta mnie olała (przepraszam za wyrażenie) i to całkowicie mnie dobilo.) I smutne miny moich dzieci , które nie dostały prezentów. Ale były minęły i jest ok. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświątecznie. :D U mnie już normalna praca. Własnie podjadłam kaczusi choć nie byłam specjalnie głodna. Ale jak się zrobiło to trzeba zjeść. Dzięki wszystkim za życzenia. Jak przygotowania do sylwestra? Ja sprawiłam sobie nową kieckę , ale po świątecznych daniach mogę się w nią nie zmieścić. Fryzjera mam zamówionego na niedzielę. Oby było wesoło. Beuś🌻 przykro mi to słyszeć . Aż serce zakłuło.To nie do pomyślenia. Ale i w mojej rodzinie porobiły się klany -powiedzieli--\"w swoim gronie\".Poczuliśmy się jak wyrodni. Dobrze że nas 4-ro i to nas jeszcze bardziej utwierdziło w twierdzeniu , że należy pilnować swojego tyłka. Jak co do czego to każdy się wypnie...Najgorzej dzieci żal .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam poświatecznie i w nienajgorszym nastroju. Wczoraj wrócilismy do Wrocławia po południu, i całe szczęscie bo pod wieczór zeszła taka straszliwa mgła, że widoczność na drodze zmalała do zera. Do Wrocławia wjeżdżalismy w mlecznej bieli jadąc autostradą 40 na godzinę. Balismy się, że nie zauważymy zjazdu do Wrocławia. Ci którzy powrót odłozyli na wieczór przezyli prawdziwy horror na drodze. Cóż, ja świat nie mogę zaliczyc do nieudanych, wigilia minę ła spokojnie, nikt się z nikim nie kłócił, nie dogadywał, wszyscy byli przy stole. Po kolacji słuchalismy kolęd i popijaliśmy winko. W pierwszy dzień świat było deszczowo więc leniuchowalismy a popołudnie spędziliśmy u rodziny mojej matki chrzestnej. Było bardzo miło. A wczoraj po powrocie pojechałismy cała rodzina i z moja przyjaciółka do kolegi, który jest wspaniałym kucharzem i u niego spędziliśmy cały wieczór, przyjemnie wieńcząc świeta. A myślałam, że nastroje będą znacznie gorsze. Co prawda wigilię zaczelismy wizyta na pogotowiu bo mój chrześniak spadł ze schodów i uderzył się w głowę, ale rentgen na szczęście niczego nie wykazał i spokojnie zasiedlismy do wigilii. Dzisiaj zrobiłam sobie wolne i bardzo dobrze mi zrobił ten dzień. Pospałam, zrobiłam 3 prania a po południu byłysmy z córką w kinie na filmie \"Holiday\" z Cameron Diaz i Kate Winslet w rolach głównych. Fajna komedia romantyczna. Polecam. Jutro znów do pracy a do sylwestra specjalnych przygotowań nie czynię, razem ze znajomymi bawimy się u nas w domu. Pozdrawiam was wszystkie. Życzę zgubienia złego humoru. Mirinda, trzymam za słowa i liczę na zdjęcia. Ściskam wszystkie dziewczyny. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie wy wszystkie jesteście. Co tak cicho, święta się skońzyły więc mozna już tu wracać. Ja jeszce dodam, że wczasie świąt nie objadałam się ani odrobine i nie mam żadnych wyrzutów sumienia, że cos mi przybyło. Świetnie sie z tym czuje i nie mogę narzekać na obżarstwo. dzisiaj za to czeka mnie koljne winkowanie bo jesteśmy zaproszeni do rodziców naszej byłej pracownicy, która aktualnie pracuje w Italii, wróciła na świeta do domu i dzisiaj właśnie zaprasza nas na kolację. To miłego popołudnia dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×