Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Hanuś 🌻 dzięki . Szafę widziałam, bo i mojej córci wpadła w oko . Niestety reszta mebli nijak ma sie do onej:D no i moja kieszeń też zgłosiła veto . Ja ogólnie nie przepadam za skandynawskim stylem meblowym. Podobnie miewam tylko w piwnicy ( w części jeszcze przed remontem). Ale niektóre sprawy techniczne są dobrze przedstawione . Pooglądałam, wyliczyłam i to co wybrałam niestety jest droższe niż w Castoramie wiec tam zrobię zakupy. A że mam duszę sknery już kombinuję jak nie wydać tych pieniędzy . Kwiatków nadal nie posadziłam, poczytałam romansidło , poszliśmy na spacer ale krótki, bo duje zimny wiatr.. Bea🌻 trzymaj się. W restauracji impreza - to się przynajmiej nie narobisz tyle. Ja obydwie komunie miałam w domu . Rodzina starej daty lubi takie spędy , a i cenowo wyszło mnie taniej . Mąż jest chętny do pracy przy garach wiec jakoś poszło. Wyszłam z założenia że i tak ktoś mi d... obrobi wszystko jedno czy w restauracji będzie czy nie. Jazz 🌻 lubi nie lubi . Tu nikt ślubu nie bierze, ale i nie oceniamy sie wzajemnie . Choć nie przeczę , że miło mi usłyszeć że ktoś mnie lubi poza własnym lustrem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) ja zaraz do \'\'pracki\'\'wiec nie wiem, czy jeszcze dzis zdołam tu zaźrzec jeszcze.Załatwiłam juz sprawy urzedowe, po południu wizyta u lek. dusz.Nie chce mi sie jak fix.Tu pieknie swieci, ale zimne powietrze-mam nadzieje,ze sie rozkreci.Pozdrawiam wszystkie, szczególnie te, które dzis ida do pracy, ale te, które moga poleniuchowac takze...Miłego dzionka Wam🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i jestem na urlopie. Czuje się świetnie, pomimo że pogoda trochę szwankuje. Ale jeszcze nawet próbuje zaświecić słoneczko :) Zaraz wybieram się na spacer - do swojej firmy , muszę odebrać odpis z księgi wieczystej dla mojej sąsiadki a przy okazji zrobię zakupy. I oczywiście zajrzę na plakaty co się będzie święciło w moim mieście. Miłego dnia życze i udanych majówek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie majówki. A ja w pracy, latam z odkurzaczem i sprzatam biuro. Zrobiliśmy sobie dzień papierkowo porządkowy, i dobrze bo juz niczego w papierach znaleźć nie mogliśmy. Pracownik myje okno, mąż wyciera kurze, oj żeby tak w domu chciał się złapać za odkurzacz...... Słonko u nas dzisiaj ładne ale wiaterek chłodny. Obiecanych przymrozków szczęśliwie w nocy nie było i kwiatki ślicznie rozkwitają na balkonie. Odpoczywajcie, leniuchujcie i bawcie się dobrze, Bea, my na targi kwiatów do Książa kiedyś jeździliśmy ale ludzkie dzikie tłumy już mi się znudziły i koniec z wyjazdami. Wczoraj wieczorem łaziłyśmy z córką po sklepach, chciałam kupić rolki ale nic ciekawego nie ma a jak sa jakieś fajne to nie ma rozmiaru. Dzisiaj poszukiwań ciąg dalszy będzie. Ściskam Was ciepło, miłego leniuchowania, Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie no, skandal. Gdzie jesteście dziewczyny. Widzę, że świętujecie na 100%. Moje dziecię na rolkach u przyjaciółki, która mieszka w domku na peryferiach miasta, mąż pojechał do znajomych za Trzebnicę a ja od rana mam święto pracy: odkurzanie, mycie podłóg, ścieranie kurzy bo juz patrzeć nie mogłam na domowy bajzel. I niech mi ktoś nie mówi, że to jest sprawiedliwe. Proszę córkę o posprzatanie to usłyszałam : wieczorem........ Męża o naprawienie odkurzacza, to skończyło się na tym, żeby posprzatac p[ozyczyłam od sąsiadli.. Niech to szlag, niby mamy równouprawnienie.. Mężowie i dzieci chetnie wszystko odkładają na później, my nie możemy!!! Wieczorem zjeżdżaja goście, córka mojej przyjaciółki z koleżanką, chca trochę połazić Wrocławiu więc jutro czeka nas zwiedzanie miasta. Goście to jedyna okazja , żeby poznać uroki swojego miejsca na ziemi. Mam nadzieję na wizytę w Ogrodzie Botanicznym, pewnie już wszystko cudnie kwitnie.... Bea, jak majówka w Ksiązu??? Ja na Partynice wybieram się w czwartek, może grdzieś Cię wypatrzę... No to cóż, odpoczywajcie, bawcie się, grillujcie, ja robię sobie kubełek kawy i buszuję po necie. Mam nadzieję, że pogoda się nie zepsuje, choć w Olsztynie dzisiaj spadł snieg. Nieźle. Pozdrowienia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pierwszomajowo!!!!!!!!!!!! W Ksiązu ,Haneczko bardzo ciekawie , kompozycje kwiatowe przepiekne, ludzi nie za duzo . Dzisiaj zaliczyliśmy zamek Moszna. Kompleks pałacowo-parkowy przesliczny , żeby tylko było troche cieplej. Posyłam wam kilka fotek z Ksiąza Miłego wypoczynku . Buziaki . Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odpoczywajcie kolezanki . Ja staram sie jakos ogarnąć dom po stolarzach ,dopiero poszli .Jutro ma przyjsc malarz ,obiecał,ze pomaluje za dzien,ale jakos nie wierzę.O odpoczynku wiec mowy nie ma ,jeszcze proby w kosciele ,pedze na 19 . Nastroj pod psem ,miało byc na komunie a przez palantow stolarzy -bardak! szlak mnie trafia, Jeszcze pies znow chory,dzieci nie znosne.Zegnam ,trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Kwiatki posadziliśmy. Wszystko mnie boli.A na powietrzu zimno jak w psiarni.Brrr.. Zaraz sobie poczytam co napisałyście przede mną .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku, ale wam dobrze . Zwiedzacie sobie zamki . Ja lubię , ale u nas nie chcieli żadnych wybudowac . :O no , znaczy są ze 2 ale już widziałam i co dalej . A na dalsze wycieczki nie mam ochoty. dziś stwierdziłam ,że 80 bratków to dość . Nie mam więcej miejsca do sadzenia. Jeszcze mi zostały 3 surfinie , ale jutro muszę doniczni kupić . Wszystkie mam zapełnione. Właśnie słonko zaswieciło. Nie mogło tego zrobić jak w ogrodzie byłam??? a tak mam odmrożone pewne części ciała:O Alis🌻 ale jaką radość będziesz mieć jak dosprzątasz dom . Będzie już po wszystkim , a do następnego remontu z 10 lat :D U mnie jest niestety przed... Bea🌻 opowiadaj . O Ksiażu to mi mama opowiadała . A ja bym chciała zobaczyć . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Pusto tu dzisiaj i cicho, pewnie wszystkie pojechałyście na majówkę. U mnie niby słonecznie, ale zimny wiatr i za bardzo odpoczywać na powietrzu się nie chce. Ja zresztą mam sporo pracy przy komputerze, więc wciąż siedzę i piszę... :( :( :( Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem Dziewczyny. Ja właśnie wróciłam z Rynku, usiedliśmy w knajpce, wypilismy kawę ale temperatura szybko nas przegoniła. Chwilami upał a chwilami telepawka. Goście zjechali wieczorem a własciwie dwie osiemnastolatki, dzisiaj wstały o 12.30 tak, że dopiero po 14.00 wyruszyliśmy do ogrodu botanicznego w którym kolory sa nieprawdopodobne, zapachy zresztą też, potem Katedra, Ostrów Tumski a teraz panny poszły do nowej , kolejnej galerii którą postawili w mieście a ja szykuję spagetti na spóźniony obiad. Bea, gdzie ta Moszna, nie słyszalam wcześniej... tzn słyszałam ale nie o zamku . Naszatka, to prawda, że Dolny Śląsk słynie zzamków i palacyków, jest ich tutaj całkiem sporo. Wracam do gotowania, trzymajcie się cieplutko. Miłego wieczoru. Jutro wyścigi konne. Pa. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową pora!!!! Słoneczko świeciło cały dzień ale bylo chłodnawo. Haneczko Moszna jest w kierunku Prudnika, zaraz powysyłam wam kilka fotek z zamku. naprawde warte obejrzenia. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dzisiaj grałam w serialu o którym Wam pisałam na maila. Powtórka najprawdopodobniej w piątek. Wysłałam Neci smsa ale nie wiem czy załapała. To miłego wieczora raz jeszcze Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 urlop ucieka , a pogoda nie rozpieszcza, słońce niby świeci , nawet trochę opalanek było, ale ten wiatr i mróz. W ogródku jeden z nowoposadzonych kwiatków zamarzł na smierć. Tulipany cały czas zamkniete. Nie miałam czasu do was zajrzeć , bo mimo wolnego cały czas mam zaległe sprawy do załatwienia, wizyty koleżanek, sąsiadek. I tak zeszło. Dzisiaj chmurzy się bardzo , ale rano tata pomógł mi odświeżyć rower po zimie i jak tylko będzie lepsza pogoda ( podobno już od jutra ) ruszam w plener. :) Haneczko 🌻 ja już raz widziałam Ciebie w tv , ale jesli jutro się uda to postaram sie i tę scenę wytropić. Beatko 🌻 dzięki za fotki, naprawde masz fajnie, ze Twój mąż jest takim wędrowniczkiem . A córcie jak już ci urosły :) Naszatku🌻 jak tam pierwsze słoneczko , u mnie póki co więcej piegów. Net 🌻 Alis 🌻 duzo wytrwałości życze. Mirindko🌻 ja mimo urlopu też pracuje po trochu przy komputerze. Musiałam córcię trochę z rana szybciej obudzić, bo na jutro muszę przygotować 2 pozwy - znowu dałam się wrobić w robotę za \" dziękuję\" .... Pozdrawiam wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki😘 Wybaczcie moje milczenie ale ciagle w biegu i w złym nastroju .Malarz miał byc w srodę,przyjechał rano i powiedział,ze dzis mu nie pasuje ,ze jutro z samego rana .Mąż mój mówi ,ze w niedzielę komunia -spoko ,w jeden dzień machniom! Jutro ,czyli dziś juz sie nie zjawił,nie zadzwonił.Mąż rodzony tapetuje ,ja sprzątam co można a malarz pewno odpoczywa -wszak dłudi wekend.K ...a !!!!!!:( Zazdroszczę Wam ,które macie faktyczny odpoczynek i całuję .Ja tez kiedys przecie skończę:(a malarza niech .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dziś dość późno usiadłam do pisania, ale przecież lepiej późno niż wcale, prawda..? :) Dzięki Diarra, od razu jakoś weselej, że nie tylko ja muszę się męczyć. ;) Bea czy o mnie zupełnie zapomniałaś czy się na mnie obraziłaś? Nie dostałam nic. :( Żadnej poczty. Siedzę teraz przy kompie i znów biorę się do pracy. Będę do Was zaglądać. Papapa 🖐️ P.S.Miałam zaznaczone nasze forum w tematach ulubionych, dziś patrzę, a wszystkie tematy zniknęły. Pustka, nie ma tematów. Czy ktoś też tak miał? Może moderator odpowie co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alis trzymaj się i pomyśl, jak pięknie i czysto będziesz mieć po remoncie. A remont na pewno wkrótce się skończy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Odpoczywam w biegu. Dziś imprezka rodzinna-szampan, ciasto , zrazu , bigosy:D dla każdego cos miłego . Hanuś🌻❤️-----widziałam cię!!!!!!👄 ładnie wyszłaś . Dzisiaj było!!! a trafiłam przez przypadek. Super cię usłyszeć ❤️ Idę oglądać kod da vinci🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Wieczór dla wszystkich. Diarrka, to jaka Ty masz pogodę??? Wrocław dzisiaj był słoneczny i ciepły więc setki osób wyległy do parków i ogrodów. Moi goście sypiaja długo więc nie ma konieczności zrywania się. Pojechalismy dzisiaj na osławiony Tory Wyscigów Konnych gdzie niby reklamowano Wielką Majówkę! Horror. Kurz wznoszący się na dwa metry w górę, dmuchane zamki dla najmłodszych, rodeo na sztucznym byku, piwo, kiełbaska i golonka dla ludu. Weszłyśmy, spojrzałysmy po sobie i wróciłyśmy na parking. Pojechałyśmy do Parku Szczytnickiego w którym jest ogród japoński, przecudowny o tej porze roku, spedziłysmy w niej dwie godzinki a potem połaziłyśmy po parku wokół Hali Ludowej. bez tłoku i smrodu pieczonej kiełbachy. Teraz dziewczyny poszły do kina a ja mam chwilę dla siebie. Odgrzewam spagetti na kolację i buszuję po necie! Bea, dzięki za fotki, uwielbiam Książ ale w zwykłe dni, kiedy nie ma dzikich spędów. Alis, cóż, fachowcy są w Londynie a tutaj pozostali nieudacznicy i nieroby jak widać. Smutne!!! Dobrze, że komunia w knajpce więc goście zrozumiją. czekamy na fotki z uroczystości!!!!👄 Mirinda, a dlaczego Ty nie odpoczywasz. Tak rzadko zaglądasz, że juz nawet nie pamiętam w jakiej pracujesz branży. Cóz, ja po raz piewrszy od lat mam weekend majowy wolny, może nie do końca bo sa goście ale nieupierdliwi więc można wytrzymać. Zapraszam na lampkę białego winka , życzę udanego wieczoru. Postaram się też wysłać parę fotek, które dziecię w łaskawości pozwoliło mi zrobić. Buziaki dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzisiejszy dzień spędziłam nad woda, było fantastycznie i te......karpie:):):) Haneczko 🌻uszku na Partynice niestety nie trafiłam . Mirindko wysłałm tylko fotki do haneczki i diarry , bo tylko takie mi się adresy ostały od ostatniej naprawy kompa. Jeżeli masz mój adres to prześlij mi cos a ja wtedy wyśle ci fotki. I wcale się na ciebie nie gniewam. Buziaki Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko Dzieki za fotki . Ta twoja córcia coraz ładniejsza. Mirindko wysłałam ci juz zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuję za zdjęcia!!!!!!!!!! O mało nie spadłam z krzesła, tyle ich przyszło. :D Super! Bea piękny ten zamek, jeszcze takiego nie zwiedzałam, muszę chyba w te wakacje pojeździć po Polsce. Fajnie, że masz męża tak chętnego do wyjazdów. Z moim bywa różnie. Hanno chciałabym mieć takie drzewo. :) A wszystkie córeczki są coraz większe i piękniejsze. Bea Twoje też bardzo urosły, dawno nie widziałam ich na zdjęciach i widzę różnicę. A Haneczki córcia dorośleje, oj dorośleje...Fajna kobietka. :) Czy wiecie co dzieje się z Zahir? Ostatnio wcale się nie odzywa. No, chyba, że przegapiłam jakiś jej wpis. Hania teoretycznie mam wolne od pracy- jestem nauczycielką, ale muszę zakończyć swój awans zawodowy, a z tym się wiąże sporo pisania. Miałam to zrobić w ub. roku, ale odpuściłam ze względu na stan zdrowia. Pozdrawiam, muszę kończyć, mam już dość kompa, stasznie bolą mnie oczy. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w piatek. I znów wstałam przed 11tą. Ludzie, jak ja się pozbieram od poniedziałku????????? Nie wiem, jak to będzie, kiedy trzeba będzie wstać po siódmej. Moja córka też spi kamiennym snem długo, długo i juz się smucimy , że niedługo koniec laby. Ale cóż, przyjemność która trwa zbyt długo przyjemnością być przestaje. Dzisiaj ostatni dzień pobytu dziewczym, jutro wracają do Warszawy. maja po 18 lat ale poziom intelektualny jak u trzynastolatki. Razem świetnie się bawią, razem oglądają Zig Zapa i razem oglądają całą filmotekę mojej córki z filmami siostr Olsen. Dzisiaj zaliczyłyśmy tylko Ryneczek, posiedziałyśmy w mojej ulubionej kafejce \"Pod Gryfami\" a teraz trwa oglądanie!!! Obiad był z zamrażarki, znalazłam pyszny gulasz , który pozostał po jakiejś imprezie, odmroziłam i już zjedzony. Acha, donoszę uroczyście, że od 5ciu dni moja córka NIE JEST już wegetarianką. Po 2,5 roku przyszła do mnie do pokoju z kabanosem w ręce i informacją, mamo koniec z tym. I schrupała kabanosa. Parówki na śniadanie pochłania, dzisiaj zjadła gulasz, kanapki z szynką i mówi: ile ja straciłam przez te lata.!! I zrozum tu człowieku dzieciaki. Ale przynajmniej chwilowy koniec kłopotów z gotowaniem, można poszerzyć menu. Mirinda, ja podziwiam nauczyceli, tych z prawdziwego zdarzenia i zacięcia, że mają siłe walczyć z wiatrakami. Zwłaszcza przy tak zbuntowanej i bezczelnej młodzieży. Jak dajesz radę? Aliska, u Ciebie pewnie ostatnie przygotowania do uroczystości. Trzymamy kciuki i czekamy na opisy. Diarra, jak tam, czy słoneczko zawitało do Ciebie??? Ja za chwilę mam posiedzenie z przyjaciółką, dzisiaj chyba przy FreeQ, albo Tyskie!!!!Mąz postanowiła dzisiaj popracować w firmie, papiery, dokumenty ale na szczęście mnie nie ciągnąl. Życzę Wam miłego wieczoru, korzystajcie z wolnych dni. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,ale na krótko, wrócę tu ale jeszcze nie teraz.Za dużo u mnie się dzieje,żeby móc spokojnie tu przysiąść.Haneczko i Beuś dzięki za zdjęcia .Są przepiękne,Beuś ty chyba na tę wiosnę sporo zeszczuplałaś? Diarko myślę o tobie.O Naszatce też pamiętam i o Mirindzie ,całuski dla was laseczki.A resztę dziewczyn też pozdrawiam choc mało sie znamy.Ale tu wrócę i się poznamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz tylko pomacham, mam do nadrobienia 2 stronki , teraz , bom niezywiutka i padam na twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam sobotnie!!!! We Wrocławiu pogoda nadal dopisuje , miał padać dzisiaj deszcz a jak narazie cłoneczko świeci i miejmy nadzieje że bedzie świecic. Zahirku jak dobrze że się odezwałas wracaj do nas szybciutko. A ja schudłam tylko.......3 kg. Ale to dzięki ostatnim stresom. Śmigam na jakieś zakupki . Miłego dnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w sobotę. Zaczynam mieć już wyraźne objawy przespania, dzisiaj obudziłam się po dziewiatej bez oznak ochoty na dalszy sen, może to i dobrze, łatwiej będzie rozpocząć tydzień po długim weekendzie. Bea, myslę, że po południu będzie lało, wszystko na to wskazuje, jutro planowaliśmy majówkę i piknik na naszej działce ale synoptycy zapowiadają 15 stopni i opady. Nie wiem, czy coś z tego wyjdzie. Niedługo odwożę dziewczyny na dworzec, córkę do koleżanki a ja jadę uzupełnić zapasy do jakiegoś marketu bo z lodówki wyjedzona większość dobroci a dziecię teraz domaga się kiełbasek, wędlin itp w duzych ilościach, Mam nadzieję, że będziecie miłay dwa miłe dni weekendu i sporo energii, żeby wrócić do szarej rzeczywistości. Miłego dnia. Zahirka, wiesz, że na Ciebie czekamy👄 z niecierpliwością. Całuski. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki 🌻 Bardzo się cieszę, ze jesteście. Mój urlop nabrał \"kolorów\", bo naprawdę na nic nie miałam czasu , sporo biegania, załatwiania , na nudę nie ma czasu. Pogoda u nas cały czas była słoneczna ,ale było zimno jak cholera. Wczoraj trochę zrobiło się przyjemniej i rozpoczełam sezon rowerowy. Byłam z kuzynką za miastem , pojeździłysmy po starych ścieżkach lesnych, urwałysmy szczawiu na pyszna zupkę .Było super. Wieczorami spacerujemy po kilka kilometrów ( po 2-4 okrążeń naszego jeziorka w mieście, mam do niego 100 metrów. I tym sposobem wreszcie rozpoczełam walke ze zbędnymi kilogramami i mam już mały sukces - Beatko ja też waże 3 kg mniej i mam zamiar spadac na wadze nadal systematycznie aż do wakacji. :) A dzisiaj o 15.00 jedziemy na opalanki nad jezioro, bo naprawdę wreszcie jest ciepło. Wspólczuje wzystkim z południa, bo jak widziałam w TVN tam zimno, wiatr i pada :( a u mnie prawdziwe lato. Zahirku 🌻 wracaj do nas, każdy ma swojego \"mola\" ale razem będzie lżej. :) Dla wszystkich dużo usmiechów :) mnie od poniedziałku pewnie nie będzie już tak wesoło, bo wracam do pracy , a tam zaległości po nieobecności i jeszcze na dodatek do końca maja cały interes musimy spakowac i wrócić na stare \" (odremontowane) smieci. Oj będzie zamieszania ... Mirindko🌻 już niedługo wakacje , dopiero będziemy wszystkim nauczycielkom z topiku zazdrościc , oj będziemy ... Haneczko 🌻 jak ty to robisz, że po takich smakowitych wypadach figurkę masz jak nastolatka. To nie jest sprawiedliwe ... Net🌻 Naszata🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×