Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Dla wszystkich topikowych MAM: Dziękuję za to wszystko, Czym dobroć jest na ziemi, Że Jesteś najważniejsza, Że tego nikt nie zmieni, Że jeden dzień najpiękniej W mym sercu jaśnieć musi: Dla jednych to Dzień Matki, A dla mnie Dzień Mamusi. 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładny ten wierszyk Diarra. Mnie dziś trochę smutno, ostatnio moje stosunki z mamą nie układają się najlepiej... Ale to nie temat na forum. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj znowy burza była. W krótkim czasie zrobiło się czarno na dworze.... dziś od rana ukrop.A wieczorem znów będzie pewnie lało.. Dobre to bo podlewać nie muszę , ale dla nerwów niezdrowe. Ludzie sie jacyś kłótliwi zrobili. Może przez te skoki ciśnienia??/ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie up[ał okrutny :( wczoraj kręciły 4 razy burze w ciągu dnia ( po dwie jednoczesnie) i wyobraźcie sobie nie spadła ani jedna kropla deszczu. Cału dzien prze z te burze zbierałam się z pójściem na cmentarz do mojej mamy z kwiatkami, aż wreszcie zaryzykowałam ok. 18.00 mając ciężkie chmury nad głową, brzmoty i jakieś 35 stopni temp. i spokojnie spacerkiem poszłam i wróciłam i rozeszło się po kościach. Dzisiaj żar leje się z nieba, w mieszkaniu chlodniutko wiec zrobiłam remanent 8i porządek w szafach ... Moja córcia na wystepach z chórem w kościele , piesek umierający lezy na podłodze , a ja planuje dalej odpoczynek i relaks przed cięzkim tygodniem i dalsza przeprowadzką w pracy ... Mirindko 🌻 co ja bym dała, żeby pokłocić się z moją mamą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Pozdrowienia z upalnego Wrocławia, po wczorajszej ulewie nie ma już śladu a upał rośnie z godziny na godzinę. Mam nadzieje, że weekend mija wam na odpoczywaniu, ja dzisiaj w pracy siedzę ale wczoraj miałam czas na relaks z książką. Ale przede mną Diarko także intensywny tydzień. Podjęłam się nowego zlecenia pt:sesja zdjęciowa dla jednej z gazet którą będe kierować a , że robię to po raz pierwszy trochę mam stresa, czy wszystko dobrze wypadnie. Zobaczymy. W piątek bylismy na spektaklu w Teatrze Muzycznym, musical pt:Scat czyli od pucybuta do milionera, wspaniale wyspiewany fikcyjnym językiem przez wrocławskich aktorów. Chylę czoła przed ich kunsztem, bo bardzo dużo pracy wsadzili w ten spektakl. Wogóle wrocławski teatr muzyczny jest dla mnie najlepszym teatrem w mieście i polecam wam odwiedzenie go jak będziecie we Wrocławiu lub Wrocławiankom🌻. Diarra, poruszyłaś ważny temat z okazji dnia matki. Źle z nią i Źle bez niej. Ja ze swoją mam kontakt średni, ścieramy się w wielu dziedzinach, ale przecież wim, że umożliwiła mi życiowy start, zawsze wspierała i nie powinnam absolutnie narzekać.. Mama to mama, prawda???? Cóz, ani sie obejrzeliśmy a mamy już koniec maja. Przed nami mój ukochany miesiąc, gdy dni sa najdłuższe, serce radosne i gorące, a przyroda mówi:ciesżcie się z każdego dnia.. Ciekawa jestem czy macie w tym roku jakieś wakacyjne plany?? Moje dziecko absolutnie zastrajkowało i powiedziała, że na żadna kolonię nie pojedzie. Będą więc wizyty u babć a częściowo będzie z nami pracować w firmie. Zapowiedzielismy jej , że na siedzenie przed telewizorem czy komputerem w wakacje się nie zgadzamy, więc zdecydowała się na pracę. Zobaczymy ile jej starczy zapału?? Nie mogę zrozumiec tego, że nie chce jechac nigdzie z innymi dziećmi. Czy wasze dzieciaki też maja takie fochy??? No to dziewczynki, miłego wieczory Wam zyczę, trzymajcie się ciepło. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra 🌻 nie zazdrość. Ja mam dwie i zawsze jest o co sie pokłócić , a niestety potem musimy sie godzić i udawać , że to była nasza wina :O Pogodę mam podobną , choć jele z naszych chmurek. Dziś spadł nam na głowy grad wielkości grochu. Dobrze , że zdązyliśmy wrócić ze spacerku... Psina nadal wariuje..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś 🌻- Syn jedzie łaskawie na obóz, bo się z chłopakami umówił. Córa , tak jak twoja za boga nigdzie nie pojedzie ,. wymyśliła pracę u badylarza . Niech jej tam . Ja w jej wieku pracowałam i potem doceniłam kazdy grosz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, dzieci to my mamy chyba najnormalniej rozpieszczone. ja cały rok czekalam jako dziecko, żeby latem na kolonie wyjechac i na nic więcej moich rodziców stac nie było. A moje mogłoby jechac na trzy kolonie i nie chce. I wiem dlaczego, bo trzeba sie podporządkować społeczności, uwzględnaić jej zachcianki i prawa, jedzenie o okreslonej godzinie, wyjścia o okreslonej godzinie a moje dziecię nie lubi tak na raz, dwa, trzy. I tak dziw, że zgodzila sie pojechac na zielona szkołę i to az nad morze. Cóz, szkoda, ja bym tam chetnie pojechała poleniuchować... Wrocław upalny, parny i duszny, pewnie jakies burze nadejdą.. naszatka, zdjęcia piekne, wręcz przerażajace, nie chciałabym takiej przezyć. Miłego popołudnia dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko🌻 - moje z takowegoż powodu nie jeźdzą. Trzeba wstać rano , zjeść co dają i wieczorem sie nie szwędać do późna. A ze staruszkami zawsze dadzą sobie radę . Trochę na litość , trochę na błaganie. Leje, błyska i jest 25 stopni . Czy to napewno maj??? Diarro🌻 przygniotły cię papierzyska??? Mirinda🌻 gdzieś ty?? Alison🌻remont zakończony ? Dziecię już chyba skończyło biały tydzień?? Zahirku🌻 Netko🌻 czyżbyś znów siedziała w jakims dołku?? całuski dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam słonecznie z upalnego Wrocławia. W nocy przez Wrocław przeszła .............okropna burza, nawet mój \" niedżwiedź \" sie obudzil!!!! Niebo zamiast czrne było ....białe od błysków. Ala dzisiaj pojechała na wycieczke szkolną i miejmy nadzieje , że pogoda im dopisze. Haneczko🌻uszku moje córcie jadą na kolonie do darłówka a my w tym czasie na wczasy do Rogowa. Aneta w sierpniu jeszcze jedzie na obóz sportowy do Rowów i po wakacjach. A co do twojej córci to myśle że jak pogoda dopisze , to praca szybko jej się znudzi. W domu rozpoczęta akcja REMONT, nawet nie chce o tym myśleć jak długo to potrwa???????? Weekend spędziłismy poza miastem, było super a najważniejsze ze pogoda dopisała . Fotki zaraz powysyłam. Miłego dnia. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki 🌻 Dzisiaj z pracy wyszłam o przyzwoitej porze bo już ze zmęczenia padam na twarz.Wczoraj praca od 8.00 do 21.00 i to cały dzionek fizycznie , nie jetsem w stanie powiedzieć ile set kilogramow przenisłam w rękach. Dzisiaj kubek z kawą wypadł mi z rąk bo nie miałam czucia :( Ale jestesmy już w nowych pomieszczeniach ,jest pięknie, ale wszędzie jeszcze totalny haos, bałagan, nie ma telefonów, komputery nie podłączone. Jeszcze gromada pracy przed nami żeby wszystko dopieścić, a pracowac już trzeba , ludzie mało wyrozumiali , poczta codziennie wpływa , terminy gonią terminy :( Pocieszam się tylko , że już tak niedaleko do urlopu. Ja będę się byczyć w lipcu i zaraz na samym początku jadę na 10 dni do Krynicy Morskiej ( tylko z koleżankami) planów mojej córci jeszcze nie znam . Wiadomo tylko, ze z chórem jedzie na początku wrzesnia na 10 dni do Włoch. I do tej ciężkiej orki fizycznej w pracy dochodzi jeszcze niemiłosierny upał. Wczoraj burza straszyła , ale rozeszło się po kościach, dzisiaj w strugach deszczu z zakupami szłam do domu, bałam się okropnie bo pioruny waliły aż strach. A zanim nadeszła burza z deszczem na mojej drodze pojawiła się jakaś trąba powietrzna z takimi tumanami piachu że nie można bylo oczu otworzyć i zrobić kroku. Nie da się tego opisac. Piasek miałam chyba wszędzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beuś 🌻 fotki doszły właśnie nadciąga następna burza. Kilka lat temu zazdrościłam Hiszpanom , bo u nich w nocy lało , a za dnia był upał. teraz tak mam i nie zazdroszcę . W nocy leje i grzmi , a okna nijak otworzyć nie można mimo ukropu w domu.:O Diarro🌻 zazdroszczę urlopu z kolezankami. ja w tym roku obejdę się smakiem:O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z chłodnego dzisiaj Wrocławia. Za oknem raptem 17 stopni i chyba wygłupiłam się zakładając sandałki. Diarra, współczuje tej przeprowadzki bo to nic przyjemnego, dziwne tylko, że delikatne kobietki muszą nosić akta i ciężary. Mam nadzieje, że żadne ważne dokumenty nie zaginą po drodze. Cieszę się , że odpocznisz w lipcu, ile masz w sumie urlopu. Ja wyjadę tylko na 7 dni ale i to dobre żeby oderwać się od rzeczywistości, parę dni odetchnąc patrząc na piękne morze, trochę zwiedzając i zajadając tureckie specjały. Juz dzisiaj odpukuję zemstę sułtana...w Tunezji tydzień chorowałam. Okropność! A może Zahi podpowie, czy wogóle mozna się jakoś zabezpieczyć przed zgubnym działaniem obcej flory bakteryjnej?? Niektórzy polecają trilac, nifuroksazyd, ale czy to działa??? Mirinda👄pisz więcej a nie tylko \"wpadaj\". dziewczyny !!!!Gdzie wy jeseście???? Net🌻 Basia🌻 zahirek🌻 Asia🌻 Senda🌻 zyjesz??????? 🌻 dla wszystkich którzy tu byli i będą. Uciekam na drobne zakupy na dzień dziecka, córcia poprosiła o lokówkę więc chyba dostanie. Całuski , miłego dnia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć babeczki 🌻 Mazury pochmurne, ale calkiem ciepło, trochę odpoczynku od upału. Ja mam cały prawie lipiec w tym roku wolny, pracuje w sierpniu. Dzisiaj juz zaczęłysmy normalnie pracowac, komputery podłączone, praca wre. Przy przeprowadzce nic nie zginęło, a dzieki temu że kontrolowałyśmy same calą przeprowadzkę zrobiłysmy sporo porządku w archiwum. Przy tej ilości \'makulatury\" zawsze jest coś przełozone nie tam gdzie powinno być , a to za sprawą najczęsciej pracowników z przypadku ( czyli stazystów).Ale archiwum mamy teraz super wyposazone, regały przesuwane na korbkę. Będzie duzo łatwiej w nim się poruszac i czegokolwiek szukać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki jest kolor Twojego ulubionego teletubisia? A. żółty B. fioletowy C. zielony D. czerwony (zdecyduj zanim zaczniesz czytać dalej) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . Odpowiedzi dla Kobiet: A. Jeśli wybrałaś żółtego teletubisia... Jesteś łagodna i pogodna. Ludzie często przychodzą do Ciebie, a Ty doskonale poprawiasz im humor. Nie najlepiej układa Ci się z ludźmi, którzy wybrali czerwonego Teletubisia. B. Jeśli wybrałaś purprowego teletubisia... Jesteś bardzo aktywna i pełna energii. Masz mnóstwo pomysłów, które pomagają lepiej żyć Tobie i Twoim znajomym. Wystrzegaj się ludzi spod zielonego teletubisia - oni często Cię nudzą. C. Jeśli wybrałaś zielonego teletubisia... Jesteś spokojna i opanowana. Rodzina odgrywa najważniejszą rolę w Twoim życiu. Często poświęcasz się dla innych. Ludzie, którzy wybrali żółtego teletubisia są dla Ciebie najlepszymi partnerami. D. Jeśli wybrałaś czerwonego teletubisia... Jesteś wulkanem emocji i namiętności. Potrafisz zaciekle bronić swoich opinii oraz walczyć o to w co wierzysz. W połączeniu z ludźmi spod purpurowego teletubisia tworzysz mieszankę wybuchową... Odpowiedzi dla Mężczyzn: A. Jeśli wybrałeś żółtego teletubisia - jesteś gejem. B. Jeśli wybrałeś fioletowego teletubisia - jesteś gejem. C. Jeśli wybrałeś zielonego teletubisia - jesteś gejem. D. Jeśli wybrałeś czerwonego teletubisia - jesteś gejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hanuś🌻 - codziennie rano szklaneczkę trunku dobrego. Działa niezawodnie. Nic sie nie przyczepi. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że razem naskrobałyśmy. Dowcip dobry Beo🌻- moi faceci się nabrali. Ja osobiście nie jestem zwolennikiem tej bajki. Mówiąc krótko tak durnej bajki w życiu nie widziałam. Pewnie musieli czymś zapełnić czas antenowy i wstawili jakieś kosmicze potworki skaczące po górkach. Ale nie zauważyłam torebki, a nawet gdyby ,to nie odróżniam ich płci.:D Co do bajek to : Kubuś i Kaczor chodzą bez majtek Czerwonego Kapturka zeżarł wilk Gajowy rozpruł wilka na żywca W Antku dziecko wsadzili do pieca Jasia baba trzymała w klatce Janka Muzykanta zakatowali jeno Nasza szkapa żywa wyszła z tych opresji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko. W Tunezji wypiłam morze drinków...nie pomagało. Teraz muszę się lepiej zabezpieczyć......i chyba bardziej farmakologicznie. Ale jak weszłam na stronę hotelu i zobaczyłam te stoły uginajace się od jedzenia...Ups!!!! A co dziewczynki uwas ? Diarra odgruzowana, teraz w końcu możesz zrobić manicure i zadbać o swój wizerunek bez kurzu i ciężarów. jakieś niespodzianki na dzień dziecka dzieciakom przygotowałyscie??? ja na życzenie lokówkę pannie kupiłam. My w niedzielę mamy plenerowa imprezę w jednej z firm z którą współpracujemy, jest jazda konna, spływ pontonem itp, , siatkówka, gry i zabawy, grill a dla rdziców i pracowników firmy zimne piwo... Tylko czy pogoda będzie?? Spadam, nie mam dzisiaj klimatu do pisania. Pozdrowienia dla wszystkich. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko 🌻 własnie mogę wreszcie pomyslec o sobie, gruzy uprzątnięte, szefostwo na urlopie i trochę odpoczynku. Paznokcie na równo opiłowane, fryzjer zamówiony .... Całuski dla wszystkich 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia dla wszystkich dzieciaków na dzień dziecka!!! My w końcu też ciągle dzieci. Diarra🌻 Net🌻 Alis🌻 Bea🌻 Naszata🌻 Mirinda🌻 i cała reszta 👄 Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSzystkiego najlepszego dla naszych pociech!!!! Wrocław znowu deszczowy, my planujemy jutro festyn zakładowy a pogoda się ciekawie nie zapowiada. Ja od dzisiaj znowu jestem bez pracy, szkoda . Wszystko co dobre szybko się kończy. Miłego dnia . Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, że my też dzieci! Troszkę wyrośnięte, ale zawsze dzieci. Wszystkiego najlepszego!!! 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak super propozycja pomarańczki , co my staruchy byśmy bez ciebie poczęy. Witajcie kobietki🌻 Lato się zaczęlo , okres komunii i wesel , wyjazdy i tak nas tu niewiele, ale to świadczy o tym, że nie \"marnujemy czasu przed komputerem :) Ja wczoraj bawiłam na imieniach, a jeszcze póxniej był ciąg dalszy w knajpce. Oj wesolo było, wesoło. Teraz kawka wypita i czas pomysleć co zrobić z resztą dnia. Moja córcia na wsi , za oknem wycieczkowa pogoda, idealna na rower - zaraz musze wykonać telefon i może koło 13.00 gdzieś myrusze w plener :) Miłego dnia i udanego tygodnia wam zycze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brr, ale zimno. Niedzielny poranek rozpoczał się od ulewy ale ja z nadzieja spoglądałam w niebo, bo wczorajsze prognozy mówiły, że po południu będzie słonecznie. Padać przestało, więc wybralismy się na piknik z okazji dnia dziecka organizowany przez zaprzyjaźnioną firmę. Było bardzo miło, pyszności dla wszystkich, dla młodziezy spływ pontonami, przejażdzki mini autami dla dzieci, rzutki, mnóstwo zabaw, tradycyjnie dmuchan zamek dla najmnłodszych no i prezentacja dzieci, co to sie w oststnim czasie urodziły. Niestety, koło 15tej zaczęło padać, na szczęście mielismy wielki zadaszony parasol więc przerzuciliśmy ławki i bawilismy się dalej, dzieci też miały zabawy w namiotach więc mżawka humorów i tak nie popsuła. Teraz jestem objedzona jak bączek i nie mogę wrecz oddychać...Ale było miło.Spotkałam sie z ludźmi, których od dawna nie widziałam. Jutro podobno ciąg dalszy oadów, ale mam nadzieje, że będzie ku lepszemu bo córka jedzie nad morze na zielona szkołe. Diarka, dziewczyny juz sie chyba całkiem zakopały w ogródkach, w końcu sezon wakacyjny wciąz jszcze przed nami. Ja idę do wanny wygrzać się, bo zimnica a potem z książką hop pod kocyk. Miłego wieczorku wam zyczę. Pa. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja się całkiem zakopałam w papierach :( :( :( W takim ogródku papierowym... Ale jeszcze tylko troszkę... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas deszczu ani na lekarstwo . Za to pod wieczór było 27 st. Po pracy zamontowaliśmy markizę , która od kilku tygodni leżakowała w piwnicy i nie było czasu na jej montaż. Dziś wzięliśmy się do galopu i teraz opijamy by nam długo służyła. wreszcie rozwiązała sie też sprawa otwierania okna w czasie deszczu . Nigdy tego nie mogłam robić bo deszcz zacinał mi prosto do kuchni . Miałam zalany zawsze parapet i podłogę . A jak nie otworzyłam to udusić sie szło....:D Teraz przydałby sie jakiś sprytny stojak na kwiaty. Narazie stoją na podłodze a powinny na jakimś powyższeniu. W pracy ogólna nuda- ludziska oporządzają ogródki lub na plaży siedzą. W domu próbuję pogonić dzieciaki do koszenia , ale z marnym skutkiem. teraz biorę książkę w dłoń i jeszcze na balkonie poczytam. Kiedy to ja w czerwcu w nocy na balkonie siedziałam???Nie pamiętam..... Zawsze było zimno . ---Ocieplenie klimatu????:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×