Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Netuś🌻 gratulacje!!!! Bardzo ci to teraz potrzebne. U mnie półpasiec...i to na moim ciele!!!!Raju, na co mi przyszło:O Ciekawe kogo zarażę:D :D Nadal nie pada. A przydałoby się , oj , przydałoby ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatku -dzieki.Ale Ci współczuje ogromnie choróbska.Nie dawaj sie i wracaj szybciutko do zdrowia.Mnie tez on zagraza-nie przechodziłam w dziecinstwie ospy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo Laski. Ups... skąd ta choroba??? Ludzie, Naszatko w ten upał pólpasiec. Współczuję, mam nadzieję, że przez internet mikrobów nie przeslesz nam 👄 Netka, zdradź gdzie będziesz pracować? W Bielsku? Gratuluję Ci, trzymam kciuki i mam nadzieje, że i zycie jakoś się poukłada. U mnie zapieprz totalny w pracy i późne powroty do domu, ale zaglądam, pamiętam i pozdrawiam. Buziaki dla wszystkich. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie . Pogoda piękna a Naszacia chora 😘,tylko wspołczuć. Przeglądam oferty wakacyjne ,zna może któraś hotel Dom Zdrojowy w Juracie?mąż dostał cynk ,ze super ,znacie może? W tym roku myslimy o naszym morzu ,zapowiadają upały ,a tak dawno nie bylismy nad Bałtykiem ,zawsze obawy o aurę nas zniechęciły ... A moze znacie inne miejsca godne polecenia? Wysłałam fotki z Babiej Góry ,doszły? Naszaci 🌻zdrówka Neciuli🌻wyjscia na prostą Diarci i Hanisi 🌻🌻więcej czasu wolnego ,mniej pracy Lato takie krótkie ,musimy korzystać A ja cieszę się,ze dzieci mają juz przwie wakacje i dla mnie wolnego więcej ,odpadają wyjazdy na angielski i zajęcia sportowe . Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko!Tak Hani-w B. na Pl.Lutra-mówi Ci to cos?Alis-foty nie doszły....A ja 4 -te wakacje z rzedu bez wyjazdu...Pozdro dla wsiech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻 wreszcie mam chwilke spokoju. Za oknem kolejny upalny dzień. We czwartek moja córcia skończyła 18 lat, impreza przebiegła spokojnie i bardzo udanie, młodzież stanęła na wysokości zadania i bawili się bardzo kulturalnie. Ja w tym czasie edukowałam się w ośrodku wczasowym w Kikitach - piekne okolice, las, jezioro, piekny ośrodek . Szkolenie znowu na zasadzie liźnięcia tematu, bo dopiero praktyka pokaże jak to się \"je\" . Ale już teraz musimy brać byla za rogi . Ten elektroniczny systen ewidencji jest super sprawą - ale dopiero plony będa za kilka lat. Teraz jego wprowadzenie = dwa razy więcej pracy dla wszystkich ( podwójna ewidencja, papierowa i elektroniczna). Ale już za chwilkę będe miała urlop, cały lipiec jej mój. Już robię powolutku zakupy na wyjazd nad morze, kupiłam kilka nowych ciuszków. Dzisiaj idę szukać kostiumu kąpielowego ( dwuczęściowego pomimo okragłego ciałka) . A wieczorem mam kolejnych gości urodzinowych Madzi - tym razem rodzinka. Dlatego tylko teraz zaznaczam swoją obecnośc na forum. Naszatku 🌻 bardzo ci współczuję tego choróbska - podobno półpasiec bardzo boli i długo trzyma i odzywać się będzie tygodniami. I przy takiej pogodzie nie będzie ci łatwo. Trzymaj się :) Netku 🌻 pomimo kłopotów masz jakieś światełko w tunelu, nowa praca , nowi ludzie. Będzie dobrze :) Haneczko 🌻 pracusiu , ty chociaż masz satysfakcję finansową, a ja :( no trudno. Alis🌻 Ja jadę do Krynicy Morskiej i wcale nie martwię się czy będzie pogoda czy nie ( słoneczna). Jadę wypocząć i dobrze się bawić z koleżankami. Nie wierzę żeby cały czas lało. Beatko 🌻 POzdrowionka dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjący po 40
A ja się tutaj przywitam po prostu Słoneczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja znowu w pracy i nawet w tyłek nie mam kiedy się podrapać. Goraco, wczoraj miałam taki kryzys zmeczeniowy, że wieczorem po wypiciu Redsika dla ochłody moje nogi odpłynęły kilometr ode mnie i nie chciały wrócić. A jutro też do pracy ale na szczęscie po południu na 2-3 godzinki. Diarka, z ta kasą róznie bywa, jest praca jest kasa ale potem przyhodzi grudzień - marzec a to w naszej branży totalny zastój i baaardzo ciężko jest przeżyć a rachunki trzeba płacić, czynsz, pensję dla pracownika, telefony. Oczywiście nie mogę narzekać na los, mam o wiele więcej niż mają inni. Oby tak dalej🌻 necia, jak nastrój? Mam nadzieję, że serce sie uspokaja troszkę??placu Lutra nie kojarzę ale pewnie kiedyś nazywał się inaczej.? Będziesz codziennie dojeżdżać z Ż???? Diarka, w radio alarmują, że w Szczytnie woda zatruta, zjesz TY? Mnie pod koniec tygodnia czeka akcja pożegnanie szkoły, na koniec postanowiłam się aktywować i zgłosiłam sie do organizacji pożegnalnej imprezki dla dzieciaków. Och, żal podstawówki. Trudno, wracam do pracy, miłego dnia wam zyczę. Uściski. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hani-pl.Lutra zawsze sie tak zwał, lezy w tzw. Bielskim Syjonie...kojarzysz?koło kościoła ewangelickiego im. Zbawiciela.Diarko-dzieki za dobre słowo.Zyjacy po 40-tce-witaj w klubie;)Dobranoc💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żyjący po 40
A tutaj wszyscy śpią? Miłego dnia po przebudzeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyjacy-witaj w niedzielny poranek.Resztę babuszek pozdrawiam goraco i równiez zycze miłego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dojrzewam po nocnych szaleństwach urodzinowych. U nas nadal upalnie, nie ma czym oddychac. Marzy mi się kąpiel w jeziorku. Haneczko 🌻 Nic nie słyszalam,żeby u nas była woda zatruta :( wszystko jest ok. - skąd masz takie wieści. Póki co musi mi straczyć prysznic. Pozdrawiam gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kochane. U nas też upał,kazdy szuka kąta \'\'do zdechnięcia\'\',ale wolę upał i jakoś w cieniu przetrwać niż deszcz i ziąb. Jak tu się odchudzić,jak w taki upał zimnego piwka się chce !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w niedzielę. Po wcorajszym pracowitym dniu wieczór spędziłam razem z przyjaciółką u sąsiadki, która ma piękny balkon 14 metrów, z milionem kwiatów, krzewów i doniczek. Jak w oranżerii. PPopijałyśmy białe winko i paplałysmy o wszystkim. tę oranżerię będę musiała podlewać, jak sąsiadka wyjedzie na urlop... na szczęście przygotowuje mi szlauf i tak można lać. A dzisiaj p porannym lenistwie udałam się do sklepu i zakupiłam kilogram krewetek i zapraszam Was na ucztę. Od jutra intensywny tydzień, zakończenie roku, bardzo ciężka praca w weekend więc jeszcze dzisiaj trzeba się porelaksować. Alisko, jak nie podjadasz do piwa to myslę, że nie utyjesz, najgorsze są przegryzki, czipsy, orzeszki bo to bomba kaloryczna. Netka, tego kościoła nie kojarze, już zapomniałam tego miejsca. Nie łaziłam po B. juz ładnych pare lat , niestety.. Nie ma czasu... Miłego wieczoru dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alleluja, rozpoczęłam nową stronę. Zapomniałam dodać, że buszowałam dzisiaj po sklepach, żeby kupic jakąś dużą walizkę, upatrzyłam w końcu fajną , a tu okazało się, że mam za mało pieniędzy przy sobie. teraz zła jestem, bo była super.. To raz jeszcze całuski👄 Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aliska-dzieki za fotki, Ty chudzielcu!Fajne miejsce, a pies-odjechany!Hani-przyjedź, to połazimy po starych uliczkach.Pozdro.dla reszty Babulek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki w poniedziałek ,który jak zwykle za szybko nadszedł. Miłego ,ciepłego dzionka dla śpiochów ,a ja pędzę za chlebem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczęta 🌻 Wreszcie spadł deszczyk, ale dopiero jakieś 2 godziny temu, i można chwilkę odsapnąć. Po pracy pobieglam do dentysty , musiałam dać sobie zajrzeć w ząbki przed wakacjami, bo moja pani doktor wyjeżdża na dwa miesiące. W środę idzie jeszcze moja Madzia i ma nadzieję, że do jesieni mamy z głowy. Jutro mam w planach pracę po godzinach, tak może do 19.00 dam radę i trochę podpędzę z robotą - bo znowu jest dramat.Ale to nic nowego ... Haneczko :) ja bardzo chętnie pisze się na te krewetki. Dzisiaj nawet trzymałam opakowanie mrożonych w ręku , ale nie znalazłam do nich sosu i odpuściłam . Za to kupiłam mrożone warzywka w sosie śmietanowym i teraz ledwo oddycham po obiadku. Dopełniłam wodą i jest ok. Ja piwko też lubię, szczególnie jak jest tak gorąco. Zima prawie nie biorę do ust ( chyba że grzańca na kuligu). Ale póxniej faktycznie jeść się chce ... Pozdrawiam :) i milego tygodnia wam życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uf, jak gorąco. Po bardzo obiecującym poranku upał niemłosierny we Wrocławiu....a w samochodzie piekarnik zywcem. Ale ja stoję w cieniu!!! Diarrko, jaki sos do kewetek ??Sos robisz sama. Rozumiem, że miałaś w ręce takie drobniutkie małe krewetki????????? Kupujesz do tego jedno opakowanie paluszków krabowych surimi (4 zł) a soso robisz tak: 2 duże smietany lub 2 duze jogurt naturalne pęczek koperku 3-4 ząbki czosnku może być 2-3 łyzki majonezu. Krewetki parzysz wrzątkiem, odstawiasz do wystygnięcia , paluszki krabowe ścierasz na tarce, to wszystko do jednej miski, do tego posiekany koperek, wycisnęty czosnek, śmietana i majonez. Mieszasz i na godzinę odstawiasz do lodówki do przegryzienia. Do tego pieczywo czosnkowe albo młode :) ziemniaczki. Miód w ustach. Możesz też kupić 2-3 awokado, zrobić podobny sos + wydrążony i posiekany miąż avocado zmieszany ze składnikami (wtedy mniej smietany, żeby nie było za rzadkie) i nadziewasz puste , wydrązone avokadą masą. Posypujesz koperkiem i jesteś w niebie!!!! I białe, zmrozone wino!!!!!!!! Najwspanialsze na urlop albo na każdą imprezę, nawet dla dzieci. Oj Diarrko, ale się rozmarzyłam. dzisiaj ostatni w sezonie odcinek M jak Makabra i chyba z tej okazji obejrzę jednoczesnie robiąc prasowanie. Popijając zimnego redsa bo w upale inaczej sie nie da. Alisko, rozmarzyły mnie Twoje zdjęcia z Zawoi, moje rodzinne strony, piękne widoki z beskidu, łaki, hale, ach pieknie. Ale ty DUPA!!!jesteś. ja cię. Gdzie sie uchowałaś taka nieskazona??? Znaczy się, że mąż dobrze dbający o Ciebie. Dziewczynki, jakie macie plany na poczatek wakacji??? Ja wakacyjny weekend zaczynam od Ciężkiej roboty ale o tylko na mailu. dziecię wyjeżdża z mężem na Lubelszczyznę do mojej teściowej i jak nikt się na głowę nie zwali to może będzie okres mniejszej dbałości o dom i lodówkę!!! Pozdrawiam wszystkie znajome. Do usłyszenia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nadal w robocie:O o urlopie nie myślę :O Syna na obóz wypycham, córka się nie daje . Będę musiała im jakąś robotę zorganizować , bo jak myślę że będą siedzieć przed kompem 2 m-ce to włos mi się jeży.... Pozdrowionka wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za zlotem, byle nie zbyt daleko ode mnie-brak kasy.Dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem za zlotem. proponujecie jakieś miejsce i czas tak aby wszystkim dobrze było??? Naszata, moja ma to samo i tez nie dopuszczę do siedzenia przed kompem dzień i noc. A się by chciało. Upał, upał, upał, jadę po południu kupić klimatyzator bo wytrzymać zupełnie nie da się w biurze oraz musze uzupełnic płyny w lodówce:) Miłego popołudnia dziewczyny. Pozdrawiam. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słońca😘 Cieszę się,ze jesteście Za zlotem ,piszcie kiedy WAm pasuje ,mnie bardziej w lipcu ,bo w sierpniu wyjazd na urlopik;) Hani miła,dzięki za miłe słowa ,połechtały moją kobiecą próżność;) Cóż,gorski powietrze dobrze robi na cere...:D ,miłe towarzystwo ,no a mąż tez dba ,jak trafnie zauwazyłaś;) Nic nie piszecie ,gdzie ruszacie na kanikuły?a ciekawam.. konczę,bo następni do kompa czekają🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za zlotem , byleby w niedzielę. i gdzieś po środku między nami :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdro. i zmiatam do pracy, która zabija mi czas, a pieniedzy z tego praktycznie zadnych.Miłego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×