Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Gość hehehehehehehehehehehehe
Maja a oprócz wypisywania głupot i machania rączką to jeszcze coś potrafisz?Bo cały ten topik to machanie rączką do siebie nawzajem i wysyłanie kwiatuszków.Macie ponad 40 lat a zachowujecie się gorzej niż 15 latki.Żadnej treści, żadnego myślenia - to wasz topik.Słowo ale jeden z głupszych na kafe.Bawcie się przerośnięte dziewczynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro mówiłyście już o gustach czytelniczych i muzycznych, to nie wtącam się... zyczę tego, co najlepze...Pa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hehehehe to co ciągle piszesz staje się nudne i żenujące - jeżeli potrafisz na podstawie wpisów oceniać ludzi to jest to już tylko załosne - nie znam Cię i nawet nie chcę poznać, bo tacy ludzie, którzy potrafią wysyłać tyklko negatywne emocje mnie nie interesują - nie musisz tutaj wchodzić i jeżeli Ci się nie podoba to SPADAJ! Jest to mój ostatni wpis do Ciebie biedna \" pomarańczo\"!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maju podpisuję się pod tym obydwoma rękami. Pomarańczko jak chcesz z nami rozmawiać to wiesz co masz zrobić, ale wygląda na to że potrafisz tylko z ukrycia obrażać ludzi co niestety niezbyt dobrze o tobie świadczy. Jak mnie się jakieś towarzystwo nie podoba to go po prostu opuszczam, proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny____absolutnie was nie opuscilem, czytam was codziennie i b. dokladnie.Ale ja tylko jestm gościem w milym towarzystwie.Jak mam coś ndo powiedzenia to pisze. zytałem \"Grę w klasy\" a czytałyscie Alejo Carpentiera\"Eksplozje w katerze, czy \"Pantaleon i wizytantki\" M.V.Llosy?;)Pozdrawiam.................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku nie czytałam i poszukam w bibliotece, ale powiem szczerze że mimo że korzystam z dużej, największej w mieści biblioteki to ciężko coś znaleźć. Nowości też kupują mało, po kilka książęk i ciągle gdzieś krążą. Kiedyś to tam miałam znajomą która mi odkładała to co chciałam, ale już nie pracuje niestety. Alja zdjęcia doszły, bardzo młodo wyglądasz jak na swój wiek, a dzieciaczki też masz bardzo udane i co dziwne chyba się bardzo lubią. To raczej rzadkość wśród mieszanego rodzeństwa w tym wieku. Czy ktoś życzy sobie zdjęcia Alji to wyślę :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 tak dużo napisałyście:) ,że jeszcze nie zdążyłam wszystkiego przeczytac, ale w pracy oszalec można od nawału obowiązków. Myślę, że jeszcze pare dni takich nerwowych i wszystko wróci do normy. Może jutro uda mi sie dołączyć do waszej rozmowy, bo dziś tyko zauwazyłam, ze mam nowe kolężanki. witam 👄 , ale nie wiem co na tapecie:( Przed chwilą wróciłam z córką od okulisty, bo piesek pomylił okulary z zabawką:)))) Prysznic i idę do łóżka. Dobranoc WSZYSTKIM 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim, witajcie nowe koleżanki ! Peny pytasz kto chce zdjęcia, więc kolejny raz zawołam: JA !!! Miałaś wysłać zdjęcia Szymci, niestety wciąż ich nie mam, :( ale poproszę też zdjęcia Alji. Jestem chwilowo \"wciągnięta\" przez Kod L. ! :) Nie znam książek, które wymienił Buber, ale postaram się je przeczytać, o ile zdobędę. U nas w bibliotekach też trudno zdobyć coś ciekawego, raczej pożyczam od koleżanek. Trzymajcie się wszyscy mimo mrozu :), dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wszyscy śpią. Prawda to? Szkooooooooooooda.... A propos lektur, to jeżeli o Llosę chodzi, to ja bardziej \"Katedra\"... Do Peny... Ładnaś takaś na tym zdjęciu....Hmmm, no tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Alja, tobie tez nic nie brakuje, wierz mi :D:D:D Twoje zdjęcia wysłałam juz do wszystkich, mam nadzieję że się nie gniewasz. Tamte od szymci wysłałam juz po kilka razy ale coś jest nie tak więc już nie wysyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No piszcie kto dostał zdjęcia bo chcę mieć pewność że z moją pocztą wszystko OK. Alja z jakiego rejonu Polski jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja nie zawsze wszyscy śpią już o tej porze, ale dzisiaj chyba taki dzień... Pa, do jutra, muszę zagonić córeczkę do łóżka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ummm, to ja też o jakoweś poproszę....Jako nie zorientowana mogę zapytać się kim z zawodu jesteś..., bąd co ewentualnie w tej materii porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ci Alja napiszę, może na maila żeby nie zanudzać reszty towarzystwa, a teraz sorry ale będę uciekać bo mam super książkę i chcę poczytać przed snem. Dobranoc wszystkim i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłych snów...dla wszystkich. Jako nocny Marek wysyłam dobre sny... I tak, jak zazwyczaj, Małoletnia obudzi mnie punkt 6.00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Szymciu! na szczęście u mnie pomimo mrozu piękne słoneczko mnie przywitało. Powiedz Martynce, że w zupełności się z nią zgadzam :D Miłego Dnia Wszystkim🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marteńko, słońce doszły do mnie fotki Alji, dzięki! Alja 🌻 super laseczka z Ciebie, dzieciaczki bardzo fotogeniczne, a zdjęcia baaardzo interesujące - jesteś z zawodu fotografem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu, przecież sama się piszę z \"m\", spoko :) Dzięki za dobre chęci :) - Depeche mam WSZYSTKO!!! chociaż to nie jest łatwe, bo oni robią różne wersje jednego utworu, ale moi chłopcy czuwają - byliśmy na ich koncercie w Warzawie uuuu!! było cudnie!! A Martynka to niejadek? Bo mój syn do tej pory jest taki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymciu :D :D :D super Martynka wie czego chce! Wszystko zrozumiałe - nie trzeba tłumaczyć🌻 No to pa, kupcie buki i ajka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki i Buber 🌻 Szymciu posłałam Ci adresy chyba wszystkich więc spróbuj jeszcze raz, może się uda. Szymciu gratuluję zdolnego dziecka, swietnie już radzi sobie z kompem, byle tak dalej :D Ja też jadę na zakupy i rozliczyć się z fiskusem, mam trochę odliczeń. Alja jak będziesz miała wolną chwilę to cofnij się trochę i poczytaj nasze wpisy, wtedy wszystko o nas będziesz wiedziała, prawie wszystko już o sobie napisaliśmy. Jak przeczytasz będziesz nas znała od podszewki :D:D:D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem,dzisiaj mam dużur przy Julce ,śpi więc mam trochę czasu,poczytałam was trochę i obejrzałam zdjęcia od Alji,przesympatyczna dziewczyna i slodkie jej dzieciaczki,ale szkoda,że małżeństwo jej sie nie ułożyło. Chyba ze wstydu się spalę przecież Cyfrową twierdzę i Kod Leonarda da Vinci napisał Dan Brown skąd mi przyszedł do głowy Coben?Ja lubię czytać książki przygodowe:Gdy poluje lew-Smitha,oraz o tajemniczym grobowcu TUTENHAMONA,kiedyś czytałam książki DAnielle Steel.Co do muzyki to zależy równiż od mojego nastroju,Scorpions,Smokie, i takie zespoły jakich wy słuchacie.Przecież w tych czasach się razem chowałyśmy.Bardzo lubię muzykę instrumentalną ( szczególnie grana przy akompaniamencie gitry,ale nie mam wielkiego wyboru,może coś macie podobnego to proszę o przyslanie .A co do wierszy to poetką nie jestem miałam wtedy takie natchnienie.Nie raz mam przejaśnienia twórcze.Kończę póki mała śpi muszę zrobic obiadek a później jeszcze spacerek.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po małej nieobecnosci. 🌻 Wc zoraj pracowałam prawie do 19.00 i jak wróciłam do domu to juz mi tylko wyrko pachniało. Szymciu 🌻 niestety fotkek od Ciebie nadal nie mam :( Alija🌻 Witam ponownie - moja imienniczkę. Fotki dotarły, dzięki wielkie , postaram się dzisiaj wysłać równiez swoje. Zaraz sobie poczytam i niebawem wracam. ... 🌻🌻🌻 dla wszystkich ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, weszłam tylko na chwilkę, bo mój cały dom zainfekował się anginą. Okropieństwo. Zahir, o co chodzi z tym małżeństwem, myślałam zawsze, że mi się ułożyło...hmmm ??? Może jeszcze zajrzę tu wieczorem. Jako jedyna zdrowa na domowym posterunku idę kurować rodzinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasza tabelka - uzupełniajcie - zmieniajcie : BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki (12,5 i 7,5 ) BUBER - 43 lata,Warszawa, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Mazury, Baran, pracuje w wymiarze sprawiedliwości , córka 16 lat, 5 letnia suczka rasy posokowiec bawarski , zółw wodny , po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ma pieska- 4 letnią suczkę ( małą sarenkę), ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa Goldena i tchorzofretkę, GG : 3135460, pedagog MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie - ale w udanym związku , GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa - owczarka niem.i kota, GG : 4915937, mężatka MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22 marta565@interia.pl, ma uroczego bulteriera SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. GLAMUR - 42 LATA, Warszawa, córka-17 lat, ma sunię rasy beagle - Jazza, rozwiedziona, pracuje dla TV, Sonik - 39 lat, Koziorożec, rozwódka ( ale nie sama), syn 18 lat, gg 2802102, mieszka we Wiedniu - w kraju - Łódź Szymcia- l.42, mężatka, 3 dzieci - Mieszka w Niemczech, pomoc dent. Zahir - 43 lata,Lew, mężątka, syn , 2 córki , wnusia , mieszka w Malborku, pielegniarka, ma 3 koty Alja - 40 lat, 2 dzieci , żółw, Zoi - 42 lata, Szczecin, ma pieska JA-TWA - 42 lata, Wrocław,ma owczarka niemieckiego , AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, mężatka, syn 13 lat , ma 3 letniego yorka , sąsiadka Igam FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa , ma pieska goldena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA URODZINOWO-IMIENINOWA Agrypina -ur.28 luty - im.08 marca Basia - ur.26 lipca im.4 grudnia Bea - ur.1 września - im. 6 września Buber - ur. 11 sierpnia - im. 25 kwietnia Diarra - ur. 16 kwietnia - im. 21 czerwca Flow - ur. 1 maja - im. 13 marca Gruszka - ur. 12 września - im. 19 listopada Glamur - ur. 23 maja - im. 18 czerwca Igam - ur. 13 maja - im. 1 października Ja-Twa - ur. 1 lipca - im. 12 listopada Maja - ur. 21 maja - im. 13 marca Mirinda - ur. 13 wrzesnia - im. 24 grudnia Mus - ur.02 grudnia - im. 16 wrzesnia Peny - ur. 4 czerwca - im. 29 lipca Senda - ur. 21 lipca - im. 5 listopada Do uzupełnienia także :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cZEŚĆ DZIEWCZYNY !!!! pamiętacie mnie jeszcze???? Akcja PITy zakończona ,wracam do domu o normalnej porze , umowe mam do 15 marca. Wypad na narty udany choć z autokarem były przeboje.Ale nie chce sobie znowu psuć humoru więc wam nie opowiem. Otrzymałam poczte i zdjęcia ,i jak ktos by mógł to poprosze adresy na poczte Zahir i Szymci. Witaj \"nowa czterdziestko\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uzupełniam o swoje dane: BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki (12,5 i 7,5 ) BUBER - 43 lata,Warszawa, i nżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Mazury, Baran, pracuje w wymiarze sprawiedliwości , córka 16 lat, 5 letnia suczka rasy posokowiec bawarski , zółw wodny , po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ma pieska- 4 letnią suczkę ( małą sarenkę), ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa Goldena i tchorzofretkę, GG : 3135460, pedagog MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie - ale w udanym związku , GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa - owczarka niem.i kota, GG : 4915937, mężatka MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. 04.czerwca, Sosnowiec,mężatka, syn student lat 22 marta565@interia.pl, ma uroczego bulteriera SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. GLAMUR - 42 LATA, Warszawa, córka-17 lat, ma sunię rasy beagle - Jazza, rozwiedziona, pracuje dla TV, Sonik - 39 lat, Koziorożec, rozwódka ( ale nie sama), syn 18 lat, gg 2802102, mieszka we Wiedniu - w kraju - Łódź Szymcia- l.42, mężatka, 3 dzieci - Mieszka w Niemczech, pomoc dent. Zahir - 43 lata,Lew, mężątka, syn , 2 córki , wnusia , mieszka w Malborku, pielegniarka, ma 3 koty Alja - 40 lat, mężatka (11 lat), Baran, córka - 4,5 l., syn - 9,5 l. , żółw; zawód: nauczyciel akademicki, bibliotekarz, korektor wydawniczy; w wolnych chwilach szyje, przerabia, maluje, wycina, klei, lepi, a wiosną jeździ na rolkach Zoi - 42 lata, Szczecin, ma pieska JA-TWA - 42 lata, Wrocław,ma owczarka niemieckiego , AGRYPINA - Wrocław , 36 lat, mężatka, syn 13 lat , ma 3 letniego yorka , sąsiadka Igam FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa , ma pieska goldena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×