Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

No to jestem ale tylko na chwilę pogoda piękna śniegu dużo mróz trzyma . Dziś mam dzień odpoczynku ponieważ jutro pracuję i wracam dopiero o 23godz.Mój chyba zazdrosny o Was twierdzi że takie znajomości nie mają sensu ale mam to gdzieś on taki samotnik chociaż nie wiem o co chodzi. On też zawiera znajomości w pracy . poleniuchowałam z dziećmi poszłam do mojej mamy w odwiedziny[pieszo o dziwo]zrobiłam sobie kąpiel ,maseczkę odżywczą teraz zjem sałatę z rucolą [to będzie moja kolacja]i do pracy . Jak wrócę około 23 to zrobię sobie drinka z wódeczki ,martini sok pomarańczowy lód i plaster cytryny to mój ulubiony no i oczywiście wypiję zdrowie solenizantki. pozdrawiam ciepło kati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hani-juz wypiłam wsciekłego pieska dzis za Ciebie:) odpowiadam ,ze owszem, w B. mieszka mój najmilejszy, a do Baden Baden jade nieopodal-do Ustronia..... a teraz luli....dobranoc wszystkim....pa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłe koleżanki.🌻 Dopiero wczoraj narzekałam,że mrozu nie ma i już dziś rano w kosciółku wymarzłam okrutnie ,nie ubrawszy sie odpowiednio . Wszak wczoraj było ciepło !!! U mnie w chałpie lazaret.Mężulo chory ,w nocy miał takie dreszcze ,ze łóżkiem całym trzęsło ,leży teraz w wyrku i daje sie pielęgnować.Wczoraj także rozchorował sie mój jamnik.Jakies problemy z kregosłupem,weterynarz dał mu blokadę,zastrzyki p.zapalne ,ma zakaz chodzenia ...jak psu to wytłumaczyc? jak go boli ,to leży ale po p.bólowych zaczyna ,włócząc nogami ,chodzic.Zastrzyk p.zapalny Nivalin mu zrobiłam i zobaczymy .Smieszne jest to ,że psy ponoć upodabniają się do właścicieli ,maja mama i ja ,mamy problemy z kregosłupem i jak tu nie wierzyc w takie mądrosci ludowe.NO to nara🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie.Ja dzis z migrenka dzien trzeci, wiec zapału do zycia niewiele.Pozdr. jednakowoz wszystkie.Nie wiedziec czemu nie lubie, jak ktos pisze o weterynarzach.....miłej niedzielki.O, własnie stoczyłam bitwe z synem o dostep do kompa i dzien zgody miedzy nami z głowy.Przykre to....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słoneczka🌻usta]🌻 Wczoraj ja równie wzniosłam kielich za zdrówko naszej jubilatki , ale nie miałam możliwości poklikania, bo moje dziecie korzystało jeszcze ile się da przed dzisiejszym wyjazdem do Warszawy ( na tydzień do znajomych).A ja miałam u siebie dwie kolezanki i trochę się \"zrelaksowałyśmy\", bo dawno nie było okazji przez te chorówbska. I było wesoło , świetnie .Rano trochę mi dźwięczało w głowie, ale zadzwonił mój tata i juz o 11.00 zrobiliśmy rząd i pojechaliśmy do mysliwskiej leśniczówki mojegpo taty na 0gnisko. Mrozek trzyma ok. -9 stopni , ale swiecilo przez cały czas ostre słońce, zerowiatru - było bajecznie. W lesie sporo sniegu , po drodze mijalismy dwa kuligi. Rozpalilismy ognisko do nieba ( w samym środku lasu ) pieklismy kiełbaski, piekliśmy kartofelki, piliśmy grzane wino . Spedziliśmy super dzonek z bratem, bratową , tatą i jego babeczką.Dzieciaki w drodze na ferie , zyć nie umierać. :) Terazwłasnie wyszłam z kapieli ( bo wszystko okrutnie przeszło dymkiem ) i wreszcie mam czas dla siebie. Zaraz postaram się posłac ponownie obiecaną fotke z urodzin brata. A te z dzisiejszej imprezy będa jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam bardzo miłe wspomnienia na temat weterynarzy, poniewaz prawie od urodzenia mieszkam na terenie lecznicy i dookoła mam samych weterynarzy :) Haneczko 🌻 dopiero teraz otworzyłam fotki od Ciebie , były dwa pakiety i oba takie same - czy tam miało być ? Fotki super. Twoja córcia ma piekne oczy w ciemnej oprawie. Net 🌻 jesli jest jakiś luby u Ciebie , to wspaniale. Kamień z serca forumowych koleżanek , ze nie jesteś taka do końca sama z tymi problemami powstałymi po rozstaniu z ex...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarus, za fotke thx. Z tym kamieniem z serca , to wcale nie tak, to dopiero jest kamien na mym sercu.... A ja wet. nie lubie z powodu exa .....i juz nie polubie do konca swych dni, a koniec pewnikiem bliski, czego mi mój pan wet. ostatnio na dniach pozyczył szczerze;\'\'zdechnij juz wreszcie\'!....juz wiesz dlaczego nie darze sentymentem tego zawodu....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neta🌻 nie wiem dlaczego, ale ja jakoś musiałam coś niedokładnie poczytać , bo umysliłam sobie, ze tej Twój ex to... dentysta :P kurcze - utwierdzało mnie to i pasowało mi to do niego po Twoich opisach - Teraz już rozumiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech go kury osrają .... co za wstrętny typ - najgorszemu wrogowi nie zyczy się takich rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech!!!!!! :)Diarko, musze Ci powiedziec,ze jestem szczerze-acz mile zaskoczona tym,ze martwicie sie o mnie -chociaz wirualnie-dziekuje!To b. miłe z Waszej str. ;) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu ,a po co się ma przyjaciółki -psipsiółki?nawet takie wirtualne pocieszą i wesprzą 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Neciu, zaczynam od Ciebie. Facet, który takie słowa kieruje do kobiety, matki swoich dzieci jest chamem, prostakiem i prymitywem. A swoją drogą napisze do Ciebie maila, bo może chciałabys, żeby mu troszkę namieszać w papierach???? Mój przyjaciel jest ex ordynatorem chirurgii AR we W, więc możemy twemu ex panu zrobic trochę zółtych papierów.??? Świnia nic nie warta! Współczuje jego aktualnej partnerce. Urlop w Ustroniu fajna rzecz, czyzbyś była w tym szpitalu rehabilitacyjnym. Moja mama często go odwiedzała. Ustroń to piekne miejsce , zreszta całe Podbeskidzie darzę wielkim sentymentem i miłością.... U nas koniec ferii, jutro dziecię idzie do szkoły, koniec tego dobrego, laby i wysypiania. Także dla mnie bo w ferie spałyśmy do 10.00 i zawsze spóźniona leciałam do pracy. Dziękuję za wszystkie życzenia, imprezkę urodzinową organizuję za tydzień , bo wszyscy znajomi byli wczoraj w pracy albo na balu. mój mąż poszedł ale po dwóch godzinach wrócił i poszedł nynu. Przez cały weekend nie miałam dostępu do compa bo córcia pisze bloga z jakimś kolegą i czatuje z cała rodziną, ale teraz w końcu się dorwałam. Diarka, odpoczywaj, relaksuj się, taki czas samotności dla rodzica to naprawdę wspaniała sprawa. Diarrko , wysyłałam dwa różne pliki zdjęć, widze, że dotarł tylko jeden, niestety moja skrzynka nie działa, chyba wysłałaś mi zbyt duże zdjęcia i przy każdej próbie ściągnięcia ich mam komunikat :serwer nieoczekiwanie zakończył połączenie!!! I Dupa. Będę próbować dalej. Trzymajcie się Dziewczynki. Netka odzywaj się, buziaczki dla wszystkich. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hani-co do okreslenia mojego byłego-to muszer Ci powiedziec, ze ujełas sedno sprawy.....napisz @ do mnie, tak, czy siak;)W Ustroniu raz juz bylam \'\'u wód\'\' i wielce mi przypadł do gustu, dlatego repley :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Hani-co do jego aktualnej partnerki, to musze Ci powiedziec,ze lasia ma takie z nim miody, jakich ja przez 16lat zwiazku nie miałam ani w 1 procencie! Tak sie chłopak stara!Pozazdroscic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w poniedziałek. Dzisiaj u nas ciepło i wiosennie. Z rana córka zrobiła mi alarm, że mam gnać doszkoły po specjalne kody , żeby zalogować się do systemu rekrutacji do gimnazjum. Pobiegłam z wywieszonym językiem a tu Pani w śmiech, że kodów nie ma, system nie działa i rekrutacja do gimnazjów na razie jest fikcją. A miało być wszystko gotowe na 26 stycznia. Ot i kolejny ministerialny upadek. Kiedy kody będą, nie wiadomo. A za miesiąc szkoły prowadzą testy kompetencji językowych. bałagan i raz jeszcze bałagan. Netka, baw się dobrze w Baden Baden, Ustroń piękny , to prawda i mam nadzieję, że miło spędzisz czas. Oby tylko nie trafiła Ci się jakaś chrapiaca babcia w pokoju, bo to byłby dramat. A swoją drogą co taka laska jak Ty musi kurować???? Podpucha jakaś. Cóż, poniedziałek trwa, rano w firmie było nerwowo, teraz napięcie rozładowane ale jutro nasz pracownik leci na tydzień do Egiptu więc będzie więcej roboty ... Pozdrawiam Was wszystkie, zyczę udanego tygodnia zwłaszcza tym feriującym, buziaczki. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Taka \'\'laska\'\', jak ja ;)musi kregosłupik kurowac, bo ma rozwalone 2 kregi,ze hej, uciekłam spod noza juz i nawet przeszłam paraliz konczyn dolnych-po prostu przestalam chodzic.O kurowaniu systemu nerwowego-nie wspomne. Mam dzis lenia, spakowałam siebie i 2 dzieci na wyjazd do B. do najmilejszego, tzn. on bedzie normalnie pracował, a my tam bedziemy tydzien mieszkac, potem ich odwioze do tatusia, a sama do SPA. Wkurzona tez jestem i załamana, bo w ramach sanatoryjnej odnowy wybrałam sie na farbe (pokryc pojawiajaca sie siwizn e) Kolorek-ok, ale to,co mi laseczka zrobiła na głowie-to juz lekkie przegiecie. dokładnie to, czego nie chciałam i co mi sie nie podoba i 80 zł w błoto-zwłaszcza,ze ich nie mam.Kiedys odrosna, wiem, ale tojest KIEDYŚ, a póki co-bede jako ten upór na zamku-buuuuuuuuu-ze tez mi sie zachciało isc gdzie indziej, niz zwykle....Pozdrawiam wszystkie babulce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co tam Netko, zły kolor czy zła fryzura??? Laski, błagam was, nie zawalajcie mi skrzynki plikami o wielkiej pojemności, przez trzy dni ściągałam pocztę i dopiero dzisiaj przy pomocy adminów odblokowałam skrzynkę. Diarko{usta]🌻❤️ 2,9 MB mozna przerobić w paincie na duzo mniejszy plik. Po dłuigim cierpieniu odebrałam twoją fotkę, laska z Ciebie i masz bardzo piekne oczy. Pewnie nie jeden chciałby w nie zaglądać. Czy wy tez tak macie, że im jesteście starsze tym wieksze powodzenie u facetów. Nie wiem o co chodzi? Czyżby oni już tak bardzo byli znużeni swoimi kobietami, że szukają poklasku u innych. teoryjka, pliki piekne ale też dotkały moje konto!!! Netka, baw się dobrze w tym Bielsku, a swoją drogą czy Twoi synowie akceptuja nowego przyjaciela mamy?? To musi być trudne dla obu ze stron. To tylr popołudniowo. Może mnie wieczorkiem dziecię jeszcze dopuści do kompa to do Was zajrzę. Pozdrawiam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie babeczki 🌻 Od dzisiaj sam jestem w domciu , pusto jakoś i cicho ... I ten tydzień poświęcam na odpoczynek i zaciśnięcie żołądka , obiadków nie gotuję, po godzinach nie zostaję ( bo muszę rwać zaraz po 15 do domku ze względu na pieska) . Haneczko🌻 dzięki za komplement, ale coś te chłopaki zapomniały żeby w tych oczach się zatracać. Posucha totalna póki co , ale jestem caly czas do wzięcia i jakby cośtam toby niechtam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati1966
Witam kobietki - czy wiecie co oznacza wysypka na rączce dziecka od dłoni do łokcia brak gorączki i innych ospę już miała pomocy . Mój mówi że wczoraj miała tylko dwie trzy krostki a dziś jest ich dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzydniówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już \" wyrosłam \" z takich chorób i nie mam pojęcia co to może byc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko 🌻 czyżbyś \"mściła\" się za zbyt dużą fotkę ode mnie :P , bo przed chwilą dostałam od Ciebie poraz trzeci ten sam pakiet fotek z urodzin córci. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra, sorry ale dziewczyny pisały, że dostały tylko jedną porcję fotek więc myślałam, że ta nie doszła, przepraszam wszystkie za podwójną przsyłkę. Moja domowa skrzynka jest świśnięta i dlatego nie wiem, co dochodzi a co nie. A większość zdjęć mam zgranych w domu a nie w pracy. ja juz po M jak Makabra, teraz czytam Twój styl i kulturalnie popijam soczek. Ugotowalam dzisiaj na próbę zupę rybną z mintaja z warzywami, paluszkami krabowymi i krewetkami, moim zdaniem jest całkiem niezła, córka zjadła i mówi, że średnia ale zje, bo ugotowana dla niej -wegetarianki. Ja mam już dosyć tych pomidorowych, rosołów, ogórkowych... Wciąż to samo. Mam dziką ochotę na zmianę naszego skromnego menu. Przynajmniej w weekendy chciałabym coś fajnego wykombinować. Trzymajcie się ciepło. miłego wieczorku. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem dziewczyny. No no, nie powiem, żeby aktywnośc była zbyt duża, ale mam nadzieję, że to z powodu ferii, Spa, sanatoriów itd. Ja dzisiaj od rana mam takie cisnienie w pracy, że pikawka mi chyba wyleci w kosmos. problem dotyczy tzw wspólpracownika, który kombinuje w pracy która mu zlecilismy. jest teraz afera pomiędzy kilkoma firmami ale całe baty zbieramy my. A zostalismy sami bo nas zpracownik w Egipcie. Mówię wam, dzisiaj u mnie napięcie godne 13go lutego. Mnie tym razem przydałoby się Spa. Wrocław dzisiaj cieplutki i wiosenny wręcz, juz odczuwam pierwsze zapachy świadczące o jej nadejściu, kocham wiosne i juz się nie moge doczekać. To miłego dnia życzę, udanego 13go. mam nadzieje, że ktos jeszcze tu dzisiaj zajrzy. Asia, a co tak cicho z twojej strony?? hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, zaglądam więc ja, żeby nie było, że przez 13-kę taka pustka na topiku. U mnie już po feriach, a mogłyby być jeszcze... Pogoda niesamowicie wiosenna, co to będzie, środek lutego, a tak cieplutko. Ale w sumie nie narzekam, bo lubię ciepło. Dziękuję za zdjęcia od Hani i Diarry. Próbowałam wysłać swoje, ale chyba nie bardzo umiem. Zapisuję w załączniku, wysyła, wysyła i wysyła, aż w końcu wyświetla się napis: brak połączenia z serwerem i cały mail znika. Czy Wy też tak macie? Denerwuje mnie to i uciekam wtedy od komputera. Ale na pewno spróbuję jeszcze raz. Życzę udanych ferii wypoczywającym i lekkiej pracy pracującym. :) Pozdrawiam... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🌻 Póki co dzionek mimo, że 13-go całkiem udany. W pracy spokojnie ( jeszcze) w domku cichutko , obejrzałam zaległy film \" Tylko mnie kochaj\" i zaraz wybieram się upackać coś na twarz a później pod prysznic. Za oknem zima trzyma , rano trochę odtajało , przez chwilkę popadał drobniutki deszczyk , a za chwilę ścisnał mróz i wszędzie lodowisko. Nie wiem jak dotarłam cała do domu. Na moich schodkach lodowisko , musiałam trzymać się muru zeby bezpiecznie złapać za klamkę . Ale udało się. Pogoda wcale nie spacerowa , więc spokojnie sobie siedze w domciu. Dzieciątko zadowolone z wyjazdu. Obawiałam się o jej alergię , bo tam gdzie pojechała jest kot , na którego Madzia jest okrutnie uczulona. Ale bierze leki , krople i jak mówi tylko na poczatku miała zatkany nos, teraz już jest o.k. A może już powoli wyrasta z tego uczulenia. Mirindko 🌻 może za duże pakiety ładujesz . Spróbuj po jednej fotce. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×