Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

witajcie . Jestem zbulwersowana i po ludzku płakać mi sie chce . Mam na mysli link na który weszłam o psach z pseudoschroniska w Ligocie k.Wrocławia.Oglądałyscie ? jak to możliwe ,ze nikt nie zainteresuje się tym schroniskiem i warunkami w jakich zyja te stworzenia.Dlaczego ktoś nie opisze tego lub nie nasle tam tv. Wysłałam pieniążki i myslę,jak zareagowac ,co zrobić.Smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alis🌻-widziałam. Zatłukłabym tych co to zrobili . To nie ludzie a bestie. Inaczej nie da się tego określić. Najgorzej , ze nie ma pewności ,że jak zapłacę to właśnie one je dostaną , a nie następny zwyrodnialec . W internecie wszystko możliwe jest. Ja nawet jak idę do schroniska to karmę niosę , a nie pieniądze . Tyle teraz przekrętów... Kati🌻 -powiedz , którą drogą jechaliście , bo mnie czeka trasa w sobotę. Wszak ferie się zaczynają. Haneczko❤️-jak twoja sprawa? Czy coś się wyklarowało??? Sądząc z ciszy netowej - nie bardzo,co???Trzymam za ciebie kciuki.🖐️ Diarro🌻 -jak zdrówko. Szef uwzględnił twoje choróbsko czy dalej popędza jak ekonom?? Nie daj się . Zdrowie jest jedno! Kończę bo wróciłam z ostrego treningu i ledwo siedzę , nie mówiąc o pisaniu. Jak tak dalej pójdzie to niedługo będę szkolić komandosów:D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszędzie , głucho wszędzie -co to będzie ,co to będzie ....:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haneczka40tka
Cześć Dziewczynki. Nie było mnie bo pojechałam w góry po córkę, i posiedziałam dwa dni u rodziców. Tam piekna zima, biało, fajnie, bo dzieciaki w śląskim dopiero zaczną ferie więc jest szansa na sanki i narty. Moja kobieta kończy dzisiaj 13 lat i czuję , że bezpowrotnie kończy sie okres dzieciństwa a zaczyna sie ból dorastania, dojrzewania, rozumienia świata. Imprezy urodzinowej nie będzie, mąż po jej ostatnich wystepach odwołał wszystkich zaproszonych ( na jej zresztą żądanie) czym bardzo ją zaskoczył , bo myslała, że sie pobuntuje, pokrzyczy , pomarudzi ale goście i tak przyjdą. A tu nic z tego. Nie będzie gości-nie będzie przyjemności i prezentów. Trudno, słowo się rzekło i trzeba być konsekwentnym. Ja sobie wieczorem wypiję z mężem winko wspominając i zapominając ból rodzenia i to tyle. A w sobotę moje urodziny i też raczej samotnie spędzę je popijając martini, jesteśmy zaproszeni na bal karnawałowy ale ja nie mam najmniejszej ochoty ani nastroju, więc mąż pójdzie sam wykrecając sie, że jestem chora. Nie nawidzę bali, nie nawidze przebierańców i chwilowo niczego nie nawidzę! Netka, masz rację. Dzieci są bezwzględne, zwłaszcza nasze, wychowane w dobie komputerów, internetu, ipodów itp. Gdzie ja bym sie kiedys odezwała do matki tak jak ona do mnie. Mnie ojciec lał pasem do 15go roku zycia a i od mamy ścierą nie raz obejrzałam. A terza: źle się odezwiesz do dziecka to samo do sądu rodzinnego wystapi przeciwko rodzicom. Mam kolegę , który zawsze mówi:"Najgorszą rzeczą, którą sobie ludzie mogą zrobić to są dzieci..." Nie do końca popieram oczywiście ale radość z cieszenia sie bobaskiem jest krótka< życie nie polega na przyjemnościach i uśmiechaćh ale na wzlotach i upadkach. Ja własnie jakoś się ostatnio wciąż potykam. I jeszcze na dodatek pokłóciłam się wczoraj z mężem , bo powiedział mi, że teściowa chce się dołóżyć do okien do budowanego domu, a ja za chuja się na to nie zgodzę, bo niczego od nikogo nie chcę, i jeśli się czegoś dorabiamy to za swoje!. Nie chcę byc nikomu za nic wdzięczna. Powiedziałam mu, że jak będziemy po rozwodzie, to sobie mamusię i jej kasę może wstawić w okiennice. Po moim trupie,. No i tak to u mnie laski nastrojowo jest. W sobotę proszę o wypicie za moje zdrowie, ja tez postawię cos dobrego. Trzymajcie się ciepło, ja znikam bo nic tu po mnie. Pozdrowionka. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, wysłałam Wam pare fotek, prosze o odzew kto dostał. Diarra, wysłałam na Twojego starego maila. Od Ciebie nadal nic nie dostałam. Pozdrowienia. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki 🌻👄kwiat] Praca wre, ale w tym tygodniu na szczęście jest zupełnie spokojnie, poniewaz mojego szfa nie - ma mały urlop. Tym sposobem każdą chwilę mogę poświęcić na wychodzenie z zaległości. No i mam do pomocy stazystkę , która jest bardzo polotna i jest dużą pomocą. Nie jest źle. I w tym tygodniu wychodziłam wreszcie normalnie z pracy. Dzisiaj byłam u endokrynologa, wróciłam pół godziny temu. Z moją tarczycą nie jest źle, póki co widmo operacji oddalone co najmniej do sierpnia, kiedy to będe miała robione porównawcze usg i biopsję. Na Mazurach zima na całego ,sypał taki snieg, że szłam oblepiona jak bałwan. Ale jest bardzo ładnie. Narazie nie mogę wejśc w ogóle na swoją poczte, dlatego nie mogę obejrzeć waszych fotek , ani posłać moich. Obiecuje jednak, ze zabiorę się za to w sobotę. Córci nie będzie , bo wyjeżdża do Warszawy na tydzień ferii , więc ja do neta będę wreszcie wchodzić na swój pulpit. Teraz am od córci \" zakaz \" , bo ściąga jakieś filmy . I to właśnie wtedy jak ja przychodze z pracy :( . Ale nie chcę się już z nią kłocić. Wiecie jak to jest . Dzieciaczki mamy podobne. Haneczko🌻 nie spędzisz urodzin samotnie. Ja z całą pewnościa też będe i z największa prztjemnością wniose toast , może nie winkiem , ale jakimś dobrym drineczkiem albo owockami z likieru. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie miłe koleżanki. Piszę do WAS z łóżka.Słodkie lenistwo,laptop na kolanach .obok filiżanka kawy,zdrowiejacy synuś przy boku ,drugie dziecko w szkole ...więc CISZA i SPOKOJ!!!!.Mam dzień urlopu i nim zaczne latać ze szmatą po domu i stać przy garach -w planach flaczki ,to troche polenię się.NIE wiem jak u WAS ,ale u mnie sniegu ani tyci tyci.CO spadł to stopniał ,ponuro jakoś .Ale dziewczynki BYLE DO WIOSNY...i będzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu ,fotek nie dostałam ,no chyba ,że o mnie zapomniałas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Dziewczynki. Kurcze, nie wiem co z ta poczta się dzieje, dwa razy wysyłałam wczoraj zdjęcia , do Ciebie Ali także o ile nie zmieniłaś adresu mailowego. Cóż, spróbuję dzisiaj raz jeszcze. zazdroszczę Ci tej porannej kawki w łóżeczku, ale ja o 8.oo to spałam jeszcze kamiennym snem, wstałam po dziewiatej, szybki prysznic, makijaz i do pracy. Urodzinki córki były wczoraj skromne ale dzięki obecności mojej przyjaciółki i jej córki było bardzo miło. Dostałam opiprz za to, że NIE MA wódki, bo panna lat 18 cie chciała drinki ale mnie córka zabroniła wódki kupować, bo powiedziała, że na jej urodzinach wódki nie będzie. Więc goście zadowolili się Cinzano a moja mała stwierdziła, że głupio wyszło i mogłam kupić. No ale to już była musztarda po obiedzie. Zdjęcia postaram się dzisiaj wysłac jesli mi się uda. Nie wiem dlaczego jak wysyłam z domowego komputera to poczta nie chce wyjść. W pracy nie ma problemu. U nas leje od dwóch dni ale jest ciepło. Jutro zamierzam wybrać się na obiad do jakiejś włoskiej knajpki, dawno nie byłam więc z okazji urodzin mozna zaszaleć. Diarrka 👄 to będziesz miała chate wolną więc możesz poszaleć. U nas dzisiaj ostatni dzeń ferii, moja córcia jeszcze w łóżu, czyta i leniuchuje. To tyle Laseczki na teraz. z pewnością jeszcze dzisiaj do Was zajrzę. Miłego dnia zyczę. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas śniegu całkiem sporo ale drogi już przejezdne do Warszawy przez Mławę można ruszyć bez obaw.Wczoraj miałam cichy dzień z moim Zdzichem więc i do Was nie zaglądałam . Na szczęście wszystko wraca do normy Haniu jutro piję za TWOJE zdrowie pozdrawiam kati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki po małej przerwie. Nie było mnie przy kompie ze3 dni. Jestem zakatarzona na maxa i zakichana do bólu. Jutro pijemy za Hani. Mój ex równiez jutro jedzie do Wrocławia nauki pobierac na AR czyli zaczyna robic specjalizacje z chirurgii.Troche mu zazdroszcze tego wyjazdu do W. , bo ciagle mam ciagoty do tego miejsca na ziemi. U nas od jutra ferie. Sredni jedzie na Słowacje na obóz snowboardowy, mały i najstarszy wyladuja ze mna w B. na tydzien, a potem juz z tatusiem, bo ja na 3 do wód-jak pamietacie....To tyle na dzis, lece posprzatac chate na week i pakuje synia . Do poczytania, pozdrawiam wszystkie Was i sciskam-An.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netka, widzę, że sie jednak zdecydowałaś na wyjazd. Ostatnio byłas dość pesmistycznie nastawiona do wyjazdu a tu proszę. Tatusiowi dobrze, oj dobrze zrobi taki trzytygodniow trenng ze swoimi chłopaczkami. Niech sobie przypomni jak to jest mieć dzieci na codzień. I niech uzywa z cała trójką za 50 zł dziennie! Życzę mu powodzenia. A kogo masz w Bielsku?? Twój luby??? netka, kiedy Ty mieszkałaś we Wrocławiu? Może już sie kiedyś widziałyśmy, wydajesz mi się taka znajoma??? mam do was pytanie. Niedługo mój chrześniak 15 lat będzie miał konfirmację (taka komunia u ewangelików). Jakie się daje prezenty na konfirmację? Ile się daje? Nie mam pojęcia jakie są przyjete albo nie przyjete zwyczaje. Jako matka chrzestna to raczej poniosę większy wydatek niż inni ale zupełnie nie wiem ile? Może coś doradzicie.??? Trzymajcie się Laski, wpadnę do Was jeszcze wieczorkiem. Pozdrawiam. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorkiem. Haniu ,różnie to wyglada z prezentami ,jak kogo stać.Myśle,ze można zapytać,co mu się marzy .Wiem ,ze dawano komorki ,mp3,pieniążki.Moje dziecko na komunie dostało od chrzestnej 200zł ,od chrzestnego złoty pierścionek,więc normalne ,nie wygórowane prezenty.Taki duży chlopak ma określone potrzeby ,marzenia ,ja bym spytała . a fotki nie dostałam ... Jakie plany macie na wieczór?mąż moj pożyczył wczoraj KOD LEONARDA ,bo wiedział,ze książka mi się podobała i ...dodrze dział na sen.Na bezsenność polecam.Oglądałyście?CO warto zobaczyc,polećcie coś ,bo na wekendy lubimy wypożyczać filmy ,a juz nie wiem co. Neciu ,wypoczywaj.Należy CI się \'\'do ludzi\'\'.Pozdrawiam cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu fotki dotarły dziękuję na moje trochę poczekasz bo nie wiem jak to zrobić proszę o podpowiedż jestem laikiem ale szybko się uczę. przeglądam ten topik żeby lepiej Was poznać jestem na 10 stronie i nie wszystkie jesteście od początku czy ktoś wie gdzie jest Senda Czy Klara to Twoja córka w rodzinie też mamy Klarę pozdrawiam kati

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Przed sekundą wysłałam kolejna porcje fotek z domowego, tak szybko wyszły, że nie wiem czy dojdą, sprawdźcie. To będzie mail z 20:25 jesli będzie . jak nie jutro znowu spróbuję. Kati, Kiara to moja przyjaciółka, trochę ode mnie starsza ale nie ma to żadnego znaczenia. Lubimy sie i tyle. Nie masz kogoś, kto by Ci pomógł obrobić zdjcia i wysłać??? Trudno tak pomóc przez internet. Dzisiaj mam nastrój piwny, kupiłam sobie Debowe mocne , popijam i czekam na \"Europa da się lubić\" . bardzo ten program lubię i chetnie oglądam. My tez Ali urządzamy sobie filmowe wieczory, nie wiem jaka tematyka Cie interesuje, ale chetnie polecę filmy które lubię np:\'Anna i Król\" z Jodie Foster , piekna opowieść o dziejach Syjamu, \"Plan lotu\" też z foster, fantastycznie trzyma w napięciu , thriller wspaniały. n.\"Lot 93\" o ataku na Worlrd Trade Center. Jak napiszesz co lubisz to z pewnościa coś Ci polece bo jestem kinomaniaczką niestety. Alis, 200 zł to byłby w moim wypadku niewypał, ja się zastanawiam czy 500 to w sam raz? Nie wiem, chyba rzeczywiście zapytam. Konfirmacja to najwazniejszy sakrament w życiu ewangelika, ważne święto. Ale wiem tez, że nie nalezy popadać w przesadę i histerię. A, dostałam dzisiaj prezent urodzinowy od przyjaciółki, najdroższe perfumy świata czyli Pampeluna Guerlain. Byłam w szoku, nie spodziewałam sie i jestem zachwycona. Cóż za namietny zapach!!! A od córci dostałm stringi i album na zdjęcia. Z mężem ciche dni, jutro sam idzie na bal, no ale ja się złamać nie dam. Urodziny świetuje z Wami. Miłego wieczoru wam życzę dziewczynki. Buziaczki. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hani-ja tez dziekuje za reportaz zdjeciowy:).w odp. na Twoje pytania-tak, jade do tego \'\'Baden Baden\'\', babcia kochana zesponsorowała wnuczce pobyt, wdzieczna jestem ogromnie, ale głupio sie z tym czuje.Stary sobie swietnie poradzi beze mnie, wieczni goscie w domu, brak wrednej ex-zony , wolnosc szeroko pojeta....Studiowałam we W. w latach 1985-90 plus 2 lata pracy w SP. 74 :) Ja tez mam wrazenie,ze znam Cie, ale chyba raczej z Tv....Tyle newsów ode mnie na ten czas.....Gonie dalej z odkurzaczem i mopem zmieniajac posciel w miedzyczasie.....Pozdr. wszystkie, zycze milusiego wieczorka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, tak Haniu, mój luby mieszka w B...... :)-zapomniałam dodac uprzednio....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą!!!!!!!!!! Haneczko , to kwiatki dla ciebie z okazji urodzin 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻, zycze ci wszystkiego naj,naj,naj.........................................!!!!! Fotki dotarły , dziękuje !!!!Co do kłótni z córcia , to jeszcze nie jedna przed tobą , ja już to przerabiam i też nieraz bardzo boli mnie serducho za wypowiedziane słowa rodzonego dziecka. Dzisiejszy dzień znowu spędziliśmy w górach.Wyjeżdżalismy z Wrocławia w ulewe a Zieleniec przywitał nas śnieżycą. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haniu wszystkiego najlepszego w tym dniu szczególnym życzę CI miłości co w sens życie ubiera kati🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc kobietki!!!!!!!!! Sobota i jestem ....................w domciu. Za oknem pada śnieżek. Zmykam na jakieś zakupki i do sprzątania trzeba rodzinke zagonić. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z wiosennego Śląska. Gdzie ten śnieżek ,który zapowiadali i mróz 10cio stopniowy..?dzieciska na ferie przynajmniej mogły mieć biało .Ale chyba zgodzicie się ze mną,że najpiękniejsza jest wiosna i żonkile ,które zakwitają w moim ogrodzie,ostatnio zdewastowanym przez alaskana olbrzyma. Haniu ,fotki dotarły .Sliczna jest Twoja córunia i duża.Moja 11 latka to jeszcze jednak dziecko ,choć i tak mam wrazenie ,że za szybko dorasta ,bo pyskówki sobie urządza.Będę wdzięczna za jakieś ciekawe tytuły filmów .Lubię historyczno -kostiumowe,thrilery medyczne,babskie o miłości.TYLKKO nie fantastyka,Lemy i tym podobne wykluczone ,żadnych Matrixów ..Kończę,bo zaraz dzieci nauki języków pobierac będą,i zostanę z biblioteki wyproszona a i za obiad trzeba się wziąść,cholesterol dzis funduję -golonkę[pa pa]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko 🌻👄🌻 Uśmiech i radość niech w Twym sercu gości. Niech każdy poranek słońcem Cię wita. Szczęścia, pięknej miłości, a nade wszystko zdrowia, pogody ducha i życia bez przykrości .... Do tego mnostwo kwiatów i wielu toastów :) Na Mazurach piekne słońce , -9 stopni za oknem i zaraz wyruszam na zakupy :) Miłego dnia dla wszystkich:) . Kati 🌻 Myslę, że Senda - pani nauczycielka z Sieradza gdzieś tu jest i nad nami czuwa, w końcu to jej topik . Odezwij się Sławka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hani-cudownych urodzin z marzeniami-o które warto walczyc, z radosciami-którymi warto sie dzielic, z przyjaciółmi-z którymi warto byc, nadziei -bez której zyc sie nie da......Ucałowania urodzinowe 👄i moc 🌻🌻🌻 ode mnie..... ❤️ Pozdrowiania dla cełej załogi!!!!! Lece borykac sie z zyciem w sobote! pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry po południu. Otwieram szampana i wszystkie dziewczyny zapraszam. Dopiero teraz dostała się do komputera bo dziecię od rana okupuje. Walka o komputer trwa. dziękuję za zyczenia, choć tak naprawdę dzień jak codzień i nic się nie zmieniło. Nawet pogoda deszczowa i płaczliwa. Teściowa mnie rano obudział telefonem, dzwoniła co 15 minut a ja celowo nie odbierałam bo ona dobrze wie , o której wstaję w weekendy. Ale dzwonić musiała! Laseczki, dostałyscie jedną czy dwie partie zdjęć? Bo wysłałam dwa różne pliki.??? netko, ja studiowałam dokładnie w tym samym czasie, ale w TV zaczęłam pracę chyba w 1992 więc chyba Cię już we Wrocku nie było?? Życzę ci miłego pobytu w SPA, odpoczywaj i zaglądaj do kafjek internetowych i pisz co u Ciebie? A wogóle to gdzie jedziesz??? Zajrzę do was wieczorkiem, miłego popołudnia dla wszystkich. Pozdrawiam, Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haneczko 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 100 lat w zdrowiu, dużo radości i miłości, a jak najmniej kłopotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hani-ja w styczniu \'92 dziecie swe drugie powiłam, wiec juz mnie nie było we W.....ale niby pracowałaqm jeszcze do konca roku szkolnego-tylko,ze na papierze....A mój ex teraz siedzi sobie we W.....buuuuuuuuu....mówisz, ze padało dzisiej? u nas cudna pogoda była, az mi gul skakał,ze on sobie tam po szczytnickim przechadza sie....l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×